• Новинка
2018 Мода Дамска Чанта Меки Дамски Чанти За Рамо Луксозни Чанти За Жени С Голям Капацитет Ежедневни Чанти

2018 Мода Дамска Чанта Меки Дамски Чанти За Рамо Луксозни Чанти За Жени С Голям Капацитет Ежедневни Чанти

резултат:
BGN 89.60
BGN 46.00 -49 %

Брой продукти
Налично


Подробности

търговска марка:
АИБХК
Форма:
Скитник
Основен Материал:
PU
Тип Чанти:
Чанта През Рамо
Видове чанти:
Чанта През Рамо И През Рамо
Подкладочный Материал:
Polyester
Брой писалки / ремъци:
Единична стая
Украса:
Няма
Стил:
Ежедневни обувки
Пол:
Жени
Вид На Модела:
Твърд
Тип На Затваряне:
Светкавица
Твърдост:
Мек
Интериор:
Интериорен Джоб Шлица, Джоб За Мобилен Телефон, Интериорен Джоб С Цип
Външен вид:
Иловый Джоб
Номер На Модела:
YCSB05
Случай:
Гъвкави
Тип Елемент:
Чанти

Избор на купувачи

FoxTail & Лили Естествена Кожа Чанта На Жената Е С Голям Капацитет Чанти Мъкна Crossbody Чанта Messenger Мода Известен Дизайнер

144.00 -45 % BGN 79.00

Здраво пријатели, Добредојдовте на нашата продавницаЗа Повеќе Кеси, Plz кликнете тука : Можеби Ќе СакатеFox Tail & Лили Вистинска Кожа Торба Жени Голем Капацитет Чанти Tote Crossbody Кеси Гласник Познатиот Моден ДизајнерНа Врвот Се Справи Со Торби * Рамо Торби * Crossbody КесиМатеријал : Масло, Восок CowhideТежина : Околу 0.78 kgДимензии : Должина од 30 cm * Ширина 13 см * Висина 27 смГолемина ИнформацииКожа Заштита

Нови 2 чанти/комплект Европейския и американския стил на жените чанта марка дизайнер жените Пратеника на чанти за рамо чанта и портфейл XS-150

76.80 -41 % BGN 45.00

Материјал : СтпГолемина : 31cm(Должина)x27cm(Дебелина)x12cm(Висина) & 1 инч = 2.54 см, 1cm = 0.39 инченТежина : 1100gДостапни Боја : Како фотографии покажаТип : женска чанти,торби,рамо торби,рачни торби,purses,чанти за жени,жени спојкиAnswer : ___________________________ NOTE : 1.Како различни компјутери екранот боите различно ,бојата на самиот објект може да се разликува малку од слики ,ви благодариме за вашето разбирање.2.големина : pls дозволете 02cm разликата се должи на рачно мерење.Тие се стилски, лажна и практични! Тие ќе блесне со вас каде и да одите.12 месеци Гаранција...

SUDS Brand 2018 летни дамски Плажни чанти дизайнер високо качество на ръчно тъкани памучни конци Crossbody Чанта дамска чанта пратеник

50.43 -44 % BGN 28.00

Нова Мода Жените Кеси1 1 Инч=2.54 СМ; 1 CM=0.39 Инчен;2.Прирачник за мерење, за 2cm грешка,за Да се добијат во вид преовладува...

2017 Дамски Портмонета Выдалбливают Кожен Портфейл Жени Луксозна Марка Е Чантата Дизайнер Чантата На Дама Сцепление Пари Притежател На Кредитна Карта

BGN 27.18

2017 Жените Паричници Шупливи Од Кожа Паричникот Жените Луксузен Бренд Монета Purses Дизајнер Чанта Дама Спојки Пари Кредитна Картичка Во ДржачотГолемина : 19cm x 10cm x 4cm / 7.5" x 4" x 1.6"Боја : Кафена / ЦрнаЗа Плаќање : 1...

DAIWEI New Women ' s Fashion Luxury Handbags Formal Event / Party Wedding Evening Bag / чанта / клатч с диаманти ПУ кожени чанти

BGN 32.00

Секоја торба во мојата продавница се две синџир или еден синџир на една рачка, имаме една фабрика во кина, и сите воздушни перници беа дизајн од страна на самите себе ,ние може да вети сите стоки со висок квалитет и најевтиниот цена ,брзина на испорака може да гаранција, ве молиме да не контактирате доколку имате било каков проблем,ви благодарам ! Повод , , Пол Тип Разубавувањето Синџири / Дијаманти Ширина (СМ) Сезона Должина (cm) 18 Џеб Главни Материјали Висина(cm)

Mara's Dream 2018 марка каре нубук кожа женски чантата си жена портфейл монета притежател на кредитна карта за пътуване Дама клатч организатор

21.84 -40 % BGN 13.00

Име на производ Жените Паричникот & Чанта Бренд Mara е Сон Тежина 250 G Големина 18(L)*9(H)*3(W) cm(ве Молиме оставете 12 см грешка) Материјал со Висок Квалитет СТП Кожа Боја Црна, Розова Зголеми Црвено Светло Сина Морнарица 5 Стил бои Корисни Може да се Користи за Патување Училиште Состанокот итн Капацитет Може да се стави Паричникот Phnoe Копче за Слушалки итн Внатрешни работи Мобилен Телефон Џеб Внатрешни работи Патент Џеб итн Имајте на ум Ова е за сите вистински слика да се покаже и Plaese се овозможи 12cm грешкаMara е Сон 2018 Бренд Plaid Nubuck Кожен Женски Паричник Жените Чанта Монета Кредитна Картичка Носителот Патување Дама Спојки Торба Организатор Предмет Тип : Жените Мода Паричникот Обвивка Материјал : Полиестер Стил : Мода Нов Паричник Боја : Црна, Розова Црвена Роза Морнарица Светло Сина стил, боја, Големина : 18(L)*9(W)*3(H) cm Материјал : Висок Квалитет на СТП Кожа Затворање : HaspПакетот вклучува : 1*Моден Паричникот+Мал ПодарокDropship / Препродавач / одобрението за промет на големо се добредојдеНема Потврда и Adverstisement во сите парцелиЗабелешка : вистинската боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на вебсајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлинатаЗа Плаќање 1...

Луксозна марка за дамски чанти дизайнерски чанти високо качество дамски кожени чанти за жени 2017 рамото верига чанти bolsa feminina X43

63.81 -50 % BGN 32.00

Димензии : должина : x 26cm широк : 14cm x висина : 20 смВИСТИНСКИ СЛИК како што е ПодолуДимензии : должина : 26cm широк : 14 см висина : 20 cm Долги Појас

Нов пристигане жените стари готически чанти книжен стил 3D ПУ чанта Lady Лолита ежедневна чанта Crossbody чанта

43.18 -42 % BGN 25.00

Нови Пристигнување Жените Гроздобер Готски Чанта Книга Стил 3 D СТП Торба Дама Лолита Секојдневен Гласник Торба Crossbody КесиГолемина : 23*18*8cm

Aelicy дамски реколта малка doesn ' t окачване кожена чанта през рамо дамски чанти-месинджър мода Мини чанта

11.34 -29 % BGN 8.00

Aelicy Жените Гроздобер Мала Срна Pendant Кожа Crossbody ТорбаФункција : Материјал : Вештачка кожа Пол : Жените Чанти Тип : торба Стил : Гроздобер Повод : Разноврсна и се Отвори патот : Hasp Обвивка материјал : Полиестер Големина : 17cm(L)*3cm(W)*12cm(H) Пакет Содржина : 1 PC Торба1...

Вечерна Дамска Чанта На Жената Розата Е Цветето На Дама Вечерни Чанти Клатчи Коприна Материал С 5 Цветя Женски Сладък Портфейл Дамски Чанти

66.05 -30 % BGN 46.00

Welcom да Карактеристики Кеси Продавницание се продаваат сите видови на паричници,Везови ранци,чанти,Вечер Чанти.ако треба ,ве молиме да бидат слободни да контакт .ви благодариме!! Вечер Торба Жените Зголеми Цвет Девојка Вечер Чанти Канџите Свила Материјал Со 5 Бои Женски Симпатична Чанта Жените КесиИнформација За Производот : Име : Дама Вечер Чанти Со Свила Материјал во HaspМатеријали : СвилаМатеријал за Внатрешни работи : СвилаГолемина : 20cmx12cmx5cm

Високо Качество На Аниме Моят Съсед Тоторо Печат Cosplay Мода Лолита Платно Чанта За Рамо Училище Мини Раница

39.98 -15 % BGN 34.00

Висок Квалитет На Аниме Мојот Сосед Totoro Печати Cosplay Лолита Мода Платно Рамо Кеси Schoolbag Мини РанецИмајте на ум : тоа е една мала торба, ве молиме проверете на сликата внимателно

Aelicy Luxury 4 цвята високо качество на жените изкуствена кожа раница женски училищни чанти за момичета, юноши 2017 дизайнер на женски Mochila

15.89 -37 % BGN 10.00

Aelicy 4 Бои со Висок Квалитет Жените СТП Кожа Ранец Женски Училиште Кеси За тинејџерки 2017 Дизајнер на Женски Mochila 1026Тип на производ : Ранец Пакет внатрешна структура : патент внатрешна кеса, документ торба Отворете го капакот начин : патент е Применливо пол : Женски Материјал : стп Материјал материјал : полиестер стил : Случајни Функција : двоен назад, преносни Капацитети : i Phone 6 плус Големина : 17 * 10 * 21cm1...

XZXBBAG Women PU Fashion Leather Портфейла Multi Function Bag Casual Hand Bag Lady Zipper Money Bag Female Coin Packet Card Bag

BGN 8.00

100% Сосема Нов И Висок Квалитет на Името : Жените Мода Алигатор печати патент Паричник Материјал : ПВЦ Кожа Конверзија : 1inch=2.54 см, 1cm=0.393 инчи Големина на : 19*10*2.5 CM Пакетот вклучува : Мода Алигатор печати патент Паричникот ЗАБЕЛЕШКА 1.Големина за прирачник meas urement, може да биде од 0 до 1 см грешка, припаѓа на нормален феномен...

FORUDESIGNS цветни бонбони печат Womem мини раница на марката дизайн изкуствена кожа ред пътна чанта за студенти момичета ученически чанти

36.78 -24 % BGN 28.00

FORUDESIGNS е уникатен бренд каде што луѓето може да се прилагодите,купи и препродаваат производи.Тоа е неверојатно процесот на креативни неверојатни произведува за вас...

жена портфейл от естествена кожа вертикален женски Hasp портфейли Bi-fold клатч кредитен портфейл за монети портмонета за момичета portefeuille femme

56.32 -45 % BGN 31.00

Материјал : Горниот слој од Кожа (Овча)Големина : 8.5 cm*10.5 см*2cm14 Карта Носителот Позиција, 1 Сметка слот.Пакување : во Пошта вреќа (бренд кутија не е вклучена) Боја На РазликатаБоја разлика може да биде предизвикана од некои причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, припадност и сл.Исто така,за вистинска кожа,тоа не е СТП кожа,можеби има мала боја различни и жито разлика за различни серии.Се надевам дека ќе може да се разбере...

DAUNAVIA-2017 реколта дамски чанти известна модна марка бонбони чанти за рамо дами лотария проста trapeze жени чанта

49.58 -58 % BGN 21.00

Почитувани клиенти, додадете продавница омилени, цел јас ќе се донесе една убава црвена хривнија!Модата, Домот,Луксузни.Отворениот Метод : Тоа Може да се сместат козметички и џеб пари, телефон итн.Погоден за купување,забава,банкет итн.Пакет се Вклучени : 1pcs x торбаOEM Услуга Обезбедена одЧиста Прирачник за мерење, постојат 23cm (0.40.7 инчи) грешка на мерењето.Ве молиме имајте во предвид фотографии не покажуваат вистинската големина, pls се однесуваат на детален опис.Се надевам дека верувате мојата врата производи, нашите услуги...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.