• Новинка
нов Уилис за мини водоустойчив модерен студентски детски бонбони цвят аналогов Кварцов часовник Y452

нов Уилис за мини водоустойчив модерен студентски детски бонбони цвят аналогов Кварцов часовник Y452

резултат:
BGN 7.02
BGN 6.00 -15 %

Брой продукти
Налично


Ве молиме имајте во предвид : 1. Ако имате било бараат, ве молиме да ни каже. Ние ќе се потрудиме да ги задоволи вас;
2. Доколку купите повеќе објекти од нас, ние може да ги поддржат во комбинација превозот
Превозот :
1. Ние брод на предмети од кина пост воздух mail,EMS, DHL, UPS-от, FEDEX, ТНТ или Воздухопловната. Обично ќе брод предмети од EMS да повеќето земји;
2. Ние снабдување со најевтиниот превозот услуга; ако ви треба брзо брод, ве молиме кажете ни за првото;
3. Време на испорака :
а, ПРОЗОРЦИ/DHL/ФЕДЕКС/ТНТ превозот време се земе од 3-7 работни дена, EMS зема 7-15 работни дена
б, HK/Кина Воздухопловната брод во Азија, Западот Евра, Северна Америка се земе 7-15 работни денови, и бродот на Јужна Америка, средниот Исток, Источна Евра, Африка земе 15-30 работни дена
4. Ако стоката се одржи од страна на купувачот се лоцира царината, купувачот мора да ги сноси ризик. Ако се случи увозните давачки или други давачки или други ризик бидејќи ние испрати на стока од Кина, купувачот е одговорен за чистење на обичај или да му платат на сопствени данок, овие ризици се должи на купувачот обичај, што е надвор од нашата контрола. Ве молиме да се разбере.
5. Како друга земја имаат различни лоцира царинска политика, со цел да ги споделите со клиентите прими стоката безбедно и непречено, ние треба конечната одлука да се избере која експрес сервис кога брод.
Политика На Враќање
1. Ако не сте задоволни со точка од која било причина, може да контактирате со нас во рок од 3 дена по приемот на објектот;
2, објектот треба да биде во иста состојба како што беше доставена до вас, целосна наплата ќе се издаде во рок од 3 дена откако ќе го добие предметот, да не вклучуваат превозот и ракувањето со такси.
Повратни информации
1. Вашето задоволство е наша крајна цел;
2. Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате во секое време ако имате било какви прашања. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне;
3. Ако не сте задоволни со нашата служба, ве молиме да го оценувате детали за трансакцијата и ни остави позитивен фидбек. Ние ќе го прават истото за вас. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас прво, ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.

Подробности

Широчина На Лентата:
20 mm
Характеристика:
водоустойчив
Материал Кутии И Чанти:
Не е пакет
Материал На Корпуса:
неръждаема стомана
Тип Материал Прозорец На Циферблата:
Пластмаса
Тип Обков:
Обтегач
Вид На Материала На Лентата:
PU
Диаметър На Циферблата:
34 мм
Движение:
Кварц
Стил:
Мода И Ежедневното Функциониране
търговска марка:
Willys
Дължината На Лентата:
23см
Дебелина На Корпуса:
7мм
Номер На Модела:
002
Дълбочина На Водоустойчивост:
3 бар
Форма На Корпуса:
Кръг
Тип Елемент:
Кварцов Часовник
Пол:
Жени

Избор на купувачи

2017 Хонг конг оригинални дамски часовници! Австрийски Кристал Планински Кристал, Луксозни Часовници Жени Плаващите Пясъци Рокля Часовници Гривна Часовник

38.40 -30 % BGN 27.00

Нашите часовници се оригинални.Пратката 1 Пад на Превозот Ние поддршка Пад на Превозот, Ние може да ја испратите вашата нарачка до вашата клиентот, ве Молиме оставете адресата на вашиот клиент кога ќе го поставите цел и ве молам оставете порака за нас...

Дамски часовник WoMaGe най-добрата марка часовници жена луксозни часовници дамски часовници любовник часовници мода черно-бял montre femme saat reloj

6.80 -12 % BGN 6.00

Wo Ma Ge Жените Часовници Врвот Бренд Види Жена Луксузен часовник Дами Часовници relogios masculinos montre femme saat horloges vrouwenНие сме чесни продавачот на Aliexpress...

Fahion Hello Kitty Часовник Момичета, Детски Карикатура На Сладки Кварцов Часовник Многоцветни Кожени Дамски Рокли Детски Часовници Mujer Relojes

BGN 4.56

modname=ckeditorОва е добар подарок за вашите деца и роднини и пријатели кои ќе љубов Модерен, многу шармантна за сите прилики...

Новата дама мода Римска елегантност, стил, най-известен луксозна марка кварцови часовници дамски ежедневни кожени часовници горещите часове Reloj mujeres

BGN 8.61

ОписНовата Дама Мода Римски Елеганција на Стилот Врвот Познатиот Луксузен бренд кварц види Жените секојдневен Кожа часовници топла Часовник Reloj mujeresСпецификација : Големина и тежинаи боии сосема на постоелБендот должина 23.5 cmбендот ширина : 1.7 cmСлучај кол...

Irisshine дамски часовници мода ретро кожена набор от свредел гривна кварцов Дама момиче студент часовници relogio feminino на Едро A25

4.46 -33 % BGN 3.00

bowaiwen p70 жена watch Fashion Ретро Кожа Часовници Поставите дупчалка со спирална бургија Хривнија Часовници Кварц Види дама девојка студент часовници трговија на големоФункција : 100% сосема нов и висок квалитет.Количина : 1 PCВиди бенд материјал : Кожа СТПСлучај материјал : АлуминиумскиВкупна должина : 55cm / 21.66"(приближно)Појас Ширина : 0.6 cm / 0.24"(приближно)Види случај Големина : 2.5x2.5cm / 0.99"x0.99"(приближно)Боја : Црна,Сина,Златна,Зелена,Морнарица,Портокалова,Црвена,Бела1 инч = 2.54 см (1"=2.54 см)Пакет Содржина : 1x WatchНашата услуга : Ние поддршка Пад на превозот и трговија на Големо.Ние би можеле да се одбележи пакет како ПОДАРОК и прогласи пониска цена за вас.Ние обично продаваме нашите производи без промет на мало со лекови пакет, ве молиме имајте во предвид тоа пред да го купат.Ако ви треба оригиналниот пакет, ве молиме да платат за екстра дел за пакетот !!Ако имате било какви прашања, не отворен спор, можете да контактирате со нас, ние ќе ви даде најдобра услуга...

Дамски кварцов часовник CHENXI The New Stainless Steel Mesh Belt Watch Simple Women Roman Numeral Clock Dial Влюбените Watch PENGNATATE

31.97 -41 % BGN 19.00

Жените Часовници Кварц CHENXI Новиот Нерѓосувачки Челик Мрежа Појас Види Едноставна Жените Римската Нумеричка Часовник Dial Љубители Види PENGNATATEСпецификации : Бренд : CHENXIMonverment : Кварц ДвижењеПакет : Едноставен PVC КесаДисплеј : АналогниБендот Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик Отстранлив Кука ТокаПол : ЖенитеВиди бенд должина Приближно : 21cmВиди бенд Ширина Прибл : 1.5 cmВиди бенд дебелина Приближно : 0.4 cmВиди случај со дијаметар од Прибл : 3.0 cmВиди екран со дијаметар од Прибл : 2.8 cmВиди случај Дебелина Приближно : 0.8 cmПол : МажиВиди бенд должина Приближно : 23cmВиди бенд Ширина Прибл : 2.0 cmВиди бенд дебелина Приближно : 0.4 cmВиди случај со дијаметар од Прибл : 4.0 cmВиди екран со дијаметар од Прибл : 3.8 cmВиди случај Дебелина Приближно : 0.8 cmСовет : за Мали Бирање Може да Работи(Функционира како Wecond Рака)

Най-добрата марка мрежа от неръждаема стомана луксозни ръчни часовници жени Чар, мода квадратни часовник водоустойчив Дама елегантен кварцов часовник гривна

15.20 -8 % BGN 14.00

Најдобра продажба Нерѓосувачки Челик Луксузни Зглоб Види жените Синџир на Модни Квадратен Облик види Дами Кварц Види Аналогни рачни часовнициНов дизајн и висок квалитет на pin време мрежа челик бенд плоштад главата часовници кварцСо моден дизајн плоштад главатаСо висок квалитет убава мрежа челик бендИ со легиран челик грб и случајотСо висок квалитет стабилна Јапонија увезени кварц движењеНето тежина околу 62gСлучај големина.4.1* 3.5 цм, дебелина 0.95 cmВкупната должина 23cm,бендот ширина 1.8 cmтри бои избор на фотографии на злато / розово злато / сребренаМногу многу модата и популарни моделиВисок квалитет на батеријата вклучувајќи30m вода доказ за пливање и нуркање...

Ежедневни дървени часовници жени сив слънчев циферблат, Римски номер естествена кожа каишка Бяла часовата стрелка кафяв Кварцов ръчен часовник подарък безплатна

33.31 -31 % BGN 23.00

Карактеристики На Производот : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет.Движење Тип : КварцСлучај Материјал : БамбусБендот Материјал : Вистинска КожаТока Тип : Pin ТокаСлучај Дијаметар : Прибл...

Мис Кеке Лепило Скъпа Реколта Ретро Заек Златни Часовници Дамски Часовници Дамски Жена Високо Качество Кожено Въже Кварцов Ръчен Часовник 926

25.41 -57 % BGN 11.00

Плаќање Ние прифаќаме alipay тука Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ...

Швейцария луксозна марка Nesun дамски часовници Japan Citizen кварцов часовник жени Relogio Feminino диамантени часовници N8805-3

174.05 -49 % BGN 89.00

Види СпецификацииPacel вклучуваат Watch + Nesun кутија + Бесплатна точка ( a види алатка)Функција Date Display / отпорен на ВодаВисока цена сооднос Јапонија Граѓанин Кварц Движење / Sapphire Прозорецот12 Месеци Гаранција

Gnova Platinum дамски силиконови часовници, чисто нов моден Кварцов часовник минималистичен Златен Dialo Relogio para Dama A933

7.97 -25 % BGN 6.00

Опис Забелешки : Слика Во Боја Види слика : Реален Објект е Боја која ќе примите можеби се разликуваат од листата слика, бидејќи на различни леќи на Камерата, и поинаква светлина на животната средина...

GEEKTHINK луксозна марка кварцов часовник жени правоъгълник от неръждаема стомана, дамски часовник гривна Дама случайни ръчен часовник подарък лицето 3D

18.43 -67 % BGN 6.00

Функција : Единствена 3 D Стакло Површината Убава, Модерен и Класичен Елегантен дизајн Watchband : прилагодлив Snap fastener Бендот материјал : Целосна Челик Случај материјал : Целосна Челик Бренд Име : GEEKTHINK Движење : Јапонија Кварц Случај Дијаметар : 2.5 x 4 см околу Бенд Должина : 17cm(внатрешниот круг) Број на Моделот : L9008 Затворач Тип : Snap Pin Тока Нето тежина : 45g Пакет се вклучени : 1 x Жените видиНие Брод на Светот од страна на Aliexpress Стандард за Испорака (Најчесто Бесплатно), освен APO / FPO .Предмети се испраќаат од Кина користење Registed Воздух mail,Може да биде секогаш следење онлајн , стигнат до најголемиот број на земји во рок од 10 до 20 работни дена.Времето за испорака зависи од различни Земја зона и други фактори, како Царинска проверка , Времето, Локалните Пост работна ефикасност, тоа може да трае до 20 работни дена...

Швейцария Бингер дамски часовници мода луксозни часовници ултра тънък кварцов glowwatch кожена каишка за часовник B3036G-5

108.00 -49 % BGN 55.00

Сите фотографии зеде со себе.Квалитетни тест1)отпорно на ГребењеSapphire dial прозорецот2) Fireproofing3) Отпорност На ВодаПакување : Becasue оригиналното дрво кутија е многу тешка.Тоа ќе ве чини многу повеќе dleivery полнење.Ние пак се види со хартија Binger види кутија за клиентите во странство, но не оригиналното дрво кутија.Оригиналното дрво кутија и подарок торба е на располагање, исто така,.

Швейцария БИНГЕР дамски часовници luxury18K злато Механични ръчни часовници пълен неръждаема стомана водоустойчив часовник B-603L

223.81 -49 % BGN 114.00

BINGER 18 K златни часовници жените самостојно правец на механички рачни часовнициСите фотографии зеде со себе...

Модерен Дамски Часовник Rose Gold Дамски Луксозен Часовник Елегантен Минимализъм Планински Кристал, Ежедневни Черни Дамски Водоустойчив Часовник

22.38 -2 % BGN 22.00

Превозот ВремеВремето за испорака е за 760 работни дена Тоа може да потрае подолго време за да се дојде некои земји, особено за Бразил,Јужна Америка,Африка земји...

Швейцария Бингер керамични дамски часовници мода кварцов ръчен часовник планински кристал любителите на часовници 100 м Водоустойчивост B-8007-4

211.33 -49 % BGN 108.00

Сите фотографии зеде со себе.Види Спецификации Бренд : BINGER Движење : кварц движење, Метал Состав : керамички Кристал : Сафир Случај Мерења : 27mm diam за жените / 39mm diam за машки Бенд Тип : волфрам керамички Пакет : се покрие со меур заврши и се одликува со BINGER подарок кутија...

Лято Пристигане Известна Марка Цирконии Часовници Жени Луксозни Чешки Камъни Часовници Дама Циркон Кристал Часовници Гривна Гривна

BGN 92.78

Нови Пристигнување Кубни Циркони Види Жените Луксузни Чешка Камења Види Дама Циркон Кристал Види Алка ХривнијаВисок квалитет на вакуум позлата watchcase,површината направена од синтетички кубни циркониДвижење : Сингапур увезени машинаБирање големина На : stlye 22mm,Б stlye 20mm,C stlye 20mm,D стил 22mm.Водоотпорен во живототСите photoes се реални...

Нов тънък Дама дамски часовници Япония кварцов часовник глоба мода Рокля Гривна от неръждаема стомана група за момиче, подарък за Рожден Ден Julius

54.40 -15 % BGN 46.00

Опис : Класичен стил, Ултра Тенок дизајн Хривнија бенд, лесно да се носат и полетување Дојде во 5 бои, изберете она што ви се допаѓа...

SMAEL часовници цифров Спорт дамски модни часовници за момичета цифрови часовници-добрите подаръци за момичета 1632B спортен часовник водоустойчив

34.21 -50 % BGN 17.00

SMAEL Дигитални Часовници Спорт Жените Мода рачен часовник за Девојки Digitalвиди Најдобрите Подароци за Девојки 1632 B Спорт Види ВодоотпоренОпис : Овие нови сериозни Воени се Види со различни бои .Исто како и неговиот популарен кул outlook ,овој спорт се види е мода за мажи да носат дневна или спортуваат.Функција : Тип : Мажите Спорт Часовници / Каузална Часовници Нумерички бирање, три раце dial направен со потпишување убава боја која е поврзана со совршенство. Dual Движење со најновиот пробив Јапонија Оригинални Дигитални Движење, аналогни со LED прикажување ,датум, repeater, време Дисплеј, аларм, хронограф, отпорен на вода, заврши календар на настаните, LED дисплеј, Шок отпорни, престане да се види, да се врати светлината функција Отпорен на вода до 5 БАНКОМАТ, 50 M Отпорни на Вода , Можат да Пливаат Со Тоа Покажува одредено времеПакетот Вклучува : 1 * SMAEL Спортски Види1*Гаранција Картичка1* Настава КартичкаДа купувачи Драги Пријатели, ви Благодарам многу за вашиот избор на нашите производи и поддршка на нас...

Berny Women Watch Automatic Mechanical Lady Fashion Watches Top Brand Luxury Relogio Montre Saat Feminino Rosi JAPAN MOVEMENT

300.80 -22 % BGN 235.00

Berny мода женски накит види нерѓосувачки челик автоматско дами часовници вистинска кожа relogio feminino женски рачни часовници>>>Види стил : женските часовници / relogio feminino женски часовници / automatic дами часовници / часы мужские наручные / механички часовници / женские часы / часы женские наручные>>> Види infromation : Модел Бр...

BERNY Sapphire керамични часовници жени бяла каишка гривна часовник луксозна марка на Диамант Crystal rose gold евтини дамски часовници 2318

223.98 -20 % BGN 179.00

BERNY Sapphire Керамички Види Жените Бела Рака Хривнија Види Луксузен Бренд Дијамант Кристално Зголеми Злато Евтини Женска Часовници 2318 L >>>General Бренд : BERNY Види Тежина : 90g Пол : Жените >>>За Dial Движење Тип : Кварц Случај Материјал : Керамички & Нерѓосувачки Челик Прозорец Материјал : Сафир Кристално Стакло Dial Дијаметар : 34mm Dial Дебелина : 10мм >>>За Бенд, Бенд Материјал : Керамички Бенд, Бенд Ширина : 26mm Бенд Должина : 190mm >>>За Функцијата Отпорен на Вода : 30 Meters Водоотпорен Посебна Функција : Авто Датум >>>Гаранција Услови 36 Месеци Продавница Гаранција...

мода ежедневни дамски Кварцов часовник дамски часовници Спорт топ марка луксозни Дама Relogio Femininio Кол Saati Reloj Mujer

43.18 -44 % BGN 24.00

Опис : Стил : Жените Кварц ВидиДвижење : Увезени Кварц ДвижењеСлучај Материјал : АлуминиумскиБендот Материјал : КожаWatch Прозорец : HardlexЗатворач Тип : ТокаФункција : Живот Водоотпорен за Перењекапка & Врнежлив само.Големина на : Бендот Должина : 23.5 cmБендот Ширина : 1.8 cmDial Дебелина : 0.9 cmПакет : 1 x Жените Кварц рачен часовникДетали :

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.