• Новинка
zegarki meskie 2017 нова луксозна марка за мъжки и дамски Ръчни часовници, ежедневни просто няколко цвята плат каишка, кварцов часовник montres

zegarki meskie 2017 нова луксозна марка за мъжки и дамски Ръчни часовници, ежедневни просто няколко цвята плат каишка, кварцов часовник montres

резултат:
BGN 6.38
BGN 5.00 -22 %

Брой продукти
Налично

zegarki meskie 2017 Нов Луксузен Бренд Мажите И Жените рачен часовник Секојдневен Едноставен повеќе Бои Ткаенина Рака Кварц Види montres Функција : Бренд : 100% Сосема Нов (поддршка на ОЕМ) Зглоб Бенд : кожа За пол : жени ,мажи,студент,девојка Види движење : Кварц Материјал : не ' Рѓосувачки Челик, Алуминиум, Стакло Големина : бендот должина : 24cm,дијаметар : 3.8 cm,бендот ширина : 2 cm Пакување : OPP вреќа Тежина : околу 48 g Водоотпорен случај : живот водоотпорен,пот, мали raindrops не се плаши, но, не рамна, меур вода за пиење, капење, итн Прилики : роденденски подароци, Божиќ подароци, бизнис подароци, свадба и сите видови на фестивали reloj де sentido común : 1, ел margen де грешка del reloj en cuánto es pertenecer a la normalidad? mecánica Општи меса permite que el грешка es де aproximadamente 30 segundos por día, reloj де cuarzo durante unos 15 segundos, ел грешка específico debe ser utilizado де acuerdo един ел movimiento del reloj. 2, вер la vida де ла batería es ел tiempo? ла duración де ла batería es generalmente oscilan entre 1-5 años, dependiendo del tipo, ел tamaño del reloj, así комо ла energía necesaria став diversas funciones. por ejemplo, tiempo де consumo де energía que el reloj que индика лас horas y minutos solamente алта. cuando ла segunda mano comenzó на saltar cada 4 segundos una vez, cuando ла batería debe ser reemplazada. 3, ¿ Puedo usar он reloj на nadar о tomar он baño? la vida cotidiana един prueba де agua (impermeable 30 metros por debajo де) : puede evitar que el sudor, lluvia о lavarse ла џеб cuando ла gota де agua. aunque ел chapoteo en el agua, перо не para el baño, natación, buceo, итн. de la vida cotidiana en fortalecer impermeable (resistente ал agua : 50 metros, 100 metros, 200 metros) : se puede utilizar en el trabajo де agua о ejercicio (natación, сурфање, итн.) o snorkel se utiliza един frecuencia. -buceo impermeable (resistente ал agua : 200 metros) : se puede utilizar para el нуркањето о buceo. де diferente profundidad де inmersión, más se puede dividir en buceo aire един agua, saturado един agua, más profesional (1000mm-600mm) con la función impermeable. не сено reloj puede ser usado став tomar он baño! 4, cómo asegurarse де que el uso де relojes pueden durar muchos años? campo magnético : нема ел reloj se expone на он fuerte campo magnético, комо он altavoz о он refrigerador y otros dispositivos electromagnéticos cerca. -ел agua de март : después del contacto един ел agua de mar, usted debe limpiar ел reloj един он agua limpia y tibia. -tabla de la корона : де acuerdo a la tabla, presione един cuidado hacia ел внатрешни работи о ла rotación de la корона, един ел перка де asegurarse де que el dispositivo mecánico не es agua. -чистење : rz pulseras де метал y todo reloj resistente ал agua, cepillo де dientes став limpiar mojar един agua jabonosa, y luego един он paño suave став limpiar. -productos químicos : evite ел contacto directo един disolventes, detergentes, парфеми, cosméticos, итн, puede que puede dañar ла кореја, caja de reloj о lavadora.
ла Satisfacción Del cliente por корист нема пријателе en contactar con nosotros si tiene alguna pregunta о duda antes о después де дин compra. estamos confiados на су satisfacción 100% . retroalimentación 1) Su Regeneración es realmente importante став nosotros, por корист томе unos segundos став dejar ла гран regeneración si le satisfacen един nuestro producto о servicio, ви благодарам многу!! 2) Ле ofrecemos siempre ел precio bajo став mejores bienes y servicios на usted. 3) por корист, póngase en contacto con nosotros antes де dejar неутрален (3 estrellas) o negativa (де 1-2 estrellas) intentaremos nuestro mejor став solucionar ел problema y para dejarle он хумор feliz de las compras aquí. gracias! 4) su comentario es muy importante en nuestro éxito де negocio, si está satisfecho con la compra y nuestro servicio, tarde por корист он minuto став darnos una retroalimentación positiva. por корист, deje ла regeneración де 5 estrellas.
Detalles del paquete Tipo де unidad : unidad Peso del paquete : 0.6 kg (1.32 lb.) Dimensiones del paquete : 24cm x 11cm x 17cm (9.45 во x 4.33 во x 6.69 во)

Подробности

Широчина На Лентата:
20 mm
търговска марка:
ontheedge
Материал Кутии И Чанти:
Не е пакет
Тип Обков:
Обтегач
Номер На Модела:
сб666
Дебелина На Корпуса:
7,8 мм
Движение:
Кварц
Тип Материал Прозорец На Циферблата:
Стъкло
Диаметър На Циферблата:
38мм
Стил:
Мода И Ежедневното Функциониране
Вид На Материала На Лентата:
Найлон
Характеристика:
Удароустойчив
Дълбочина На Водоустойчивост:
Не водонепропускливост
Материал На Корпуса:
Сплав
Форма На Корпуса:
Кръг
Дължината На Лентата:
24 инча
Състояние:
Нов с бирками
На Дисплея На Циферблата:
Аналог
Пол:
Жени

Избор на купувачи

Новата дама мода Римска елегантност, стил, най-известен луксозна марка кварцови часовници дамски ежедневни кожени часовници горещите часове Reloj mujeres

BGN 8.61

ОписНовата Дама Мода Римски Елеганција на Стилот Врвот Познатиот Луксузен бренд кварц види Жените секојдневен Кожа часовници топла Часовник Reloj mujeresСпецификација : Големина и тежинаи боии сосема на постоелБендот должина 23.5 cmбендот ширина : 1.7 cmСлучај кол...

GEEKTHINK луксозна марка кварцов часовник жени правоъгълник от неръждаема стомана, дамски часовник гривна Дама случайни ръчен часовник подарък лицето 3D

18.43 -67 % BGN 6.00

Функција : Единствена 3 D Стакло Површината Убава, Модерен и Класичен Елегантен дизајн Watchband : прилагодлив Snap fastener Бендот материјал : Целосна Челик Случај материјал : Целосна Челик Бренд Име : GEEKTHINK Движење : Јапонија Кварц Случај Дијаметар : 2.5 x 4 см околу Бенд Должина : 17cm(внатрешниот круг) Број на Моделот : L9008 Затворач Тип : Snap Pin Тока Нето тежина : 45g Пакет се вклучени : 1 x Жените видиНие Брод на Светот од страна на Aliexpress Стандард за Испорака (Најчесто Бесплатно), освен APO / FPO .Предмети се испраќаат од Кина користење Registed Воздух mail,Може да биде секогаш следење онлајн , стигнат до најголемиот број на земји во рок од 10 до 20 работни дена.Времето за испорака зависи од различни Земја зона и други фактори, како Царинска проверка , Времето, Локалните Пост работна ефикасност, тоа може да трае до 20 работни дена...

Gnova Platinum дамски силиконови часовници, чисто нов моден Кварцов часовник минималистичен Златен Dialo Relogio para Dama A933

7.97 -25 % BGN 6.00

Опис Забелешки : Слика Во Боја Види слика : Реален Објект е Боја која ќе примите можеби се разликуваат од листата слика, бидејќи на различни леќи на Камерата, и поинаква светлина на животната средина...

Berny Women Watch Automatic Mechanical Lady Fashion Watches Top Brand Luxury Relogio Montre Saat Feminino Rosi JAPAN MOVEMENT

300.80 -22 % BGN 235.00

Berny мода женски накит види нерѓосувачки челик автоматско дами часовници вистинска кожа relogio feminino женски рачни часовници>>>Види стил : женските часовници / relogio feminino женски часовници / automatic дами часовници / часы мужские наручные / механички часовници / женские часы / часы женские наручные>>> Види infromation : Модел Бр...

КРОНОС марка сребро дамски часовници 2017 Montre Femme дамски гривна Кварцов ръчен часовник Hodinky Cceasuri Relogio Feminino

15.12 -7 % BGN 14.00

Reloj Mujer ХРОНОС Бренд Сребро Жените Часовници 2017 Montre Femme Дами Хривнија рачни часовници Кварц Часовник Hodinky Cceasuri Женски Часовник Horloge bayan Saat Oro Роса Montre Etanche Femme reloj mujer zegarki Ceasuri,рачен часовник,дами часовник,женски, Relogio FemininoБренд : ХРОНОСЧасовници категории : ЖениВиди стил : Мода,Луксузни,Секојдневен,Busniess,ГроздоберDialОбликот на бирање : КругДвижење тип : КварцДисплеј тип : ПокажувачотБендБендот materal : Нерѓосувачки ЧеликГолемина и тежинабендот lenght : 24 cmDial дијаметар : 2.8 cmDial дебелина : 0.9 cmБендот ширина : 2 cmПакет1 X видиВодоотпорен описЧасовници се 30 M водоотпорен ( живот водоотпорен ),само може да поздравниот малку вода,не може да се мијат или во капење,пливање,нуркање.

Новата Дамска мода луксозна гривна часовник Кварцов златни часовници правоъгълник корпус Кристал циферблат от стомана каишка верига рокля ръчен часовник

BGN 23.98

Бендот Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Возраст : Современи (2000тековен) Земја на Производство : Кина Случај Дебелина Приближно (cm) : 0.60 Случај со Дијаметар од Прибл (cm) : 2.20 се Прикаже : Аналогни Стил : Мода Бенд Должина на Совозачот (cm) : 20.00 Движење : Кварц : Батеријата Карактеристики : Дневна Водоотпорен Бенд Ширина на Совозачот (cm) : 2.00 Пол : Жените Тежина : 0.09 kg ЗАБЕЛЕШКА : Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, припадност и сл...

Модерен Дамски Часовник Rose Gold Дамски Луксозен Часовник Елегантен Минимализъм Планински Кристал, Ежедневни Черни Дамски Водоустойчив Часовник

22.38 -2 % BGN 22.00

Превозот ВремеВремето за испорака е за 760 работни дена Тоа може да потрае подолго време за да се дојде некои земји, особено за Бразил,Јужна Америка,Африка земји...

MEIBO Brand Geneva силикон каишка за часовник аналогов дамски часовник модерни ежедневни кварцови часовници детски спортни часовници Relogio Feminino

6.83 -27 % BGN 5.00

MEIBO Бренд Женева Силикони Watchband Аналогни Жените Часовници Мода Обичните Кварц Види Деца Спорт Види Relogio FemininoЗа голема количина пријатели : Ако купите голема количина на, ве Молиме слободно да ме контактирате...

Нови жени луксозна марка кварцов xfcs dw часовници дами розово злато кафяв часовници с малко втори циферблат wrok horloges vrouwen uhren

79.84 -50 % BGN 40.00

женитеПревозот1 Предмети ќе биде предаден во рок од 13 дена откако ќе се потврди на вашата исплата.2 Ве молиме да ми кажете на вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 12 дена; во спротивно, ние ќе брод вашата објектот врз основа на вашата адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно.3...

Швейцария БИНГЕР дамски часовници luxury18K злато Механични ръчни часовници пълен неръждаема стомана водоустойчив часовник B-603L

223.81 -49 % BGN 114.00

BINGER 18 K златни часовници жените самостојно правец на механички рачни часовнициСите фотографии зеде со себе...

2017 Julius Watch Golden естествена кожа кварцов механизъм водоустойчив ретро модерен модерен луксозен Crystal Top Brand Whatch JA-298

61.63 -45 % BGN 34.00

2017 Јулиј Види Златна Вистинска Кожа Кварц Движење, Водоотпорен Ретро Тренди Модни Луксузни Кристал Врвот Бренд Whatch JA298 Бренд : Јулиј Модел : JA298 Серија : Истражуваат Серија Опис : Класичен стил, Правоаголник бирате, со круг на кристал...

Ежедневни дървени часовници жени сив слънчев циферблат, Римски номер естествена кожа каишка Бяла часовата стрелка кафяв Кварцов ръчен часовник подарък безплатна

33.31 -31 % BGN 23.00

Карактеристики На Производот : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет.Движење Тип : КварцСлучај Материјал : БамбусБендот Материјал : Вистинска КожаТока Тип : Pin ТокаСлучај Дијаметар : Прибл...

Лято Пристигане Известна Марка Цирконии Часовници Жени Луксозни Чешки Камъни Часовници Дама Циркон Кристал Часовници Гривна Гривна

BGN 92.78

Нови Пристигнување Кубни Циркони Види Жените Луксузни Чешка Камења Види Дама Циркон Кристал Види Алка ХривнијаВисок квалитет на вакуум позлата watchcase,површината направена од синтетички кубни циркониДвижење : Сингапур увезени машинаБирање големина На : stlye 22mm,Б stlye 20mm,C stlye 20mm,D стил 22mm.Водоотпорен во живототСите photoes се реални...

Irisshine дамски часовници мода ретро кожена набор от свредел гривна кварцов Дама момиче студент часовници relogio feminino на Едро A25

4.46 -33 % BGN 3.00

bowaiwen p70 жена watch Fashion Ретро Кожа Часовници Поставите дупчалка со спирална бургија Хривнија Часовници Кварц Види дама девојка студент часовници трговија на големоФункција : 100% сосема нов и висок квалитет.Количина : 1 PCВиди бенд материјал : Кожа СТПСлучај материјал : АлуминиумскиВкупна должина : 55cm / 21.66"(приближно)Појас Ширина : 0.6 cm / 0.24"(приближно)Види случај Големина : 2.5x2.5cm / 0.99"x0.99"(приближно)Боја : Црна,Сина,Златна,Зелена,Морнарица,Портокалова,Црвена,Бела1 инч = 2.54 см (1"=2.54 см)Пакет Содржина : 1x WatchНашата услуга : Ние поддршка Пад на превозот и трговија на Големо.Ние би можеле да се одбележи пакет како ПОДАРОК и прогласи пониска цена за вас.Ние обично продаваме нашите производи без промет на мало со лекови пакет, ве молиме имајте во предвид тоа пред да го купат.Ако ви треба оригиналниот пакет, ве молиме да платат за екстра дел за пакетот !!Ако имате било какви прашања, не отворен спор, можете да контактирате со нас, ние ќе ви даде најдобра услуга...

мода ежедневни дамски Кварцов часовник дамски часовници Спорт топ марка луксозни Дама Relogio Femininio Кол Saati Reloj Mujer

43.18 -44 % BGN 24.00

Опис : Стил : Жените Кварц ВидиДвижење : Увезени Кварц ДвижењеСлучај Материјал : АлуминиумскиБендот Материјал : КожаWatch Прозорец : HardlexЗатворач Тип : ТокаФункција : Живот Водоотпорен за Перењекапка & Врнежлив само.Големина на : Бендот Должина : 23.5 cmБендот Ширина : 1.8 cmDial Дебелина : 0.9 cmПакет : 1 x Жените Кварц рачен часовникДетали :

Швейцария Бингер дамски часовници мода луксозни часовници ултра тънък кварцов авто дата на кожена каишка за часовник B3037G-2

108.00 -49 % BGN 55.00

Сите фотографии зеде со себе.Види Спецификации Бренд : BINGER Движење : кварц движење, Метал Состав : 316 L не ' рѓосувачки челик Случај Мерења : 42mm diam Бенд Тип : вистинска кожа Пакет : се покрие со меур заврши и се одликува со BINGER подарок кутија...

Мис Кеке Лепило Скъпа Реколта Ретро Заек Златни Часовници Дамски Часовници Дамски Жена Високо Качество Кожено Въже Кварцов Ръчен Часовник 926

25.41 -57 % BGN 11.00

Плаќање Ние прифаќаме alipay тука Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.