• Новинка
relogio masculino LONGBO Luxury Brand Full Stainless Steel Аналогов Display Date дамски кварцов часовник Business Lady Watch 80081

relogio masculino LONGBO Luxury Brand Full Stainless Steel Аналогов Display Date дамски кварцов часовник Business Lady Watch 80081

резултат:
BGN 43.18
BGN 22.00 -49 %

Брой продукти
Налично


Подробности

Тип Елемент:
Кварцов Часовник
Номер На Модела:
80081
Широчина На Лентата:
13 мм
търговска марка:
ЛОНГБО
Дълбочина На Водоустойчивост:
3 бар
Форма На Корпуса:
Кръг
Характеристика:
Водоустойчив, Пълен Календар
Пол:
Жени
Дължината На Лентата:
21см
Тип Обков:
Закопчалката На Гривната
Стил:
Лукс
Дебелина На Корпуса:
10мм
Материал На Корпуса:
неръждаема стомана
Вид На Материала На Лентата:
неръждаема стомана
Материал Кутии И Чанти:
Не е пакет
Движение:
Кварц
Тип Материал Прозорец На Циферблата:
Hardlex
Диаметър На Циферблата:
30мм

Избор на купувачи

Irisshine дамски часовници мода ретро кожена набор от свредел гривна кварцов Дама момиче студент часовници relogio feminino на Едро A25

4.46 -33 % BGN 3.00

bowaiwen p70 жена watch Fashion Ретро Кожа Часовници Поставите дупчалка со спирална бургија Хривнија Часовници Кварц Види дама девојка студент часовници трговија на големоФункција : 100% сосема нов и висок квалитет.Количина : 1 PCВиди бенд материјал : Кожа СТПСлучај материјал : АлуминиумскиВкупна должина : 55cm / 21.66"(приближно)Појас Ширина : 0.6 cm / 0.24"(приближно)Види случај Големина : 2.5x2.5cm / 0.99"x0.99"(приближно)Боја : Црна,Сина,Златна,Зелена,Морнарица,Портокалова,Црвена,Бела1 инч = 2.54 см (1"=2.54 см)Пакет Содржина : 1x WatchНашата услуга : Ние поддршка Пад на превозот и трговија на Големо.Ние би можеле да се одбележи пакет како ПОДАРОК и прогласи пониска цена за вас.Ние обично продаваме нашите производи без промет на мало со лекови пакет, ве молиме имајте во предвид тоа пред да го купат.Ако ви треба оригиналниот пакет, ве молиме да платат за екстра дел за пакетот !!Ако имате било какви прашања, не отворен спор, можете да контактирате со нас, ние ќе ви даде најдобра услуга...

Най-добрата марка мрежа от неръждаема стомана луксозни ръчни часовници жени Чар, мода квадратни часовник водоустойчив Дама елегантен кварцов часовник гривна

15.20 -8 % BGN 14.00

Најдобра продажба Нерѓосувачки Челик Луксузни Зглоб Види жените Синџир на Модни Квадратен Облик види Дами Кварц Види Аналогни рачни часовнициНов дизајн и висок квалитет на pin време мрежа челик бенд плоштад главата часовници кварцСо моден дизајн плоштад главатаСо висок квалитет убава мрежа челик бендИ со легиран челик грб и случајотСо висок квалитет стабилна Јапонија увезени кварц движењеНето тежина околу 62gСлучај големина.4.1* 3.5 цм, дебелина 0.95 cmВкупната должина 23cm,бендот ширина 1.8 cmтри бои избор на фотографии на злато / розово злато / сребренаМногу многу модата и популарни моделиВисок квалитет на батеријата вклучувајќи30m вода доказ за пливање и нуркање...

2017 Хонг конг оригинални дамски часовници! Австрийски Кристал Планински Кристал, Луксозни Часовници Жени Плаващите Пясъци Рокля Часовници Гривна Часовник

38.40 -30 % BGN 27.00

Нашите часовници се оригинални.Пратката 1 Пад на Превозот Ние поддршка Пад на Превозот, Ние може да ја испратите вашата нарачка до вашата клиентот, ве Молиме оставете адресата на вашиот клиент кога ќе го поставите цел и ве молам оставете порака за нас...

Луксозни кристални дамски часовник кварцов часовник гривна часовници, цветни часовници за жени за момиче

7.98 -25 % BGN 6.00

Движење : кварц Дијаметар на бирање : 2cm Dial дебелина : 1cm Рака должина : 55cm Рака ширина : 22cm Материјал : алуминиумски, кожа, Кристално

На BIANA Luxury Brand Women LED Digital Watches 50м водоустойчив военни спортни часовници за мъже модерен силиконов дамски часовник

37.84 -47 % BGN 20.00

Answer : ___________________________ Note : 1.ние ви препорачуваме да не го носат кога пливаат .но, ако одите на пливање или нуркање , pls не притиснете било кое копче за подводни! 2...

Fahion Hello Kitty Часовник Момичета, Детски Карикатура На Сладки Кварцов Часовник Многоцветни Кожени Дамски Рокли Детски Часовници Mujer Relojes

BGN 4.56

modname=ckeditorОва е добар подарок за вашите деца и роднини и пријатели кои ќе љубов Модерен, многу шармантна за сите прилики...

BOBO BIRD цифрови дървени часовници, дамски часовници, ръчно изработени от естествена кожа каишка за часовник relogio feminino B-E28

44.80 -33 % BGN 30.00

БОБО ПТИЦА Дигитални Дрвени Часовници Жените рачно изработени се Види Вистинска Кожа за на Рака рачни часовници relogio feminino БE28Пол : женитеСлучај Материјал : ДрвениСтил : Fashion & НеврзанДвижење : Кварц ДвижењеDial Прозорец Материјал Тип : HardlexПакет Се Вклучени : 1 x дрво види1 x картон подарок кутија1 x ознака

Дамски кварцов часовник CHENXI The New Stainless Steel Mesh Belt Watch Simple Women Roman Numeral Clock Dial Влюбените Watch PENGNATATE

31.97 -41 % BGN 19.00

Жените Часовници Кварц CHENXI Новиот Нерѓосувачки Челик Мрежа Појас Види Едноставна Жените Римската Нумеричка Часовник Dial Љубители Види PENGNATATEСпецификации : Бренд : CHENXIMonverment : Кварц ДвижењеПакет : Едноставен PVC КесаДисплеј : АналогниБендот Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик Отстранлив Кука ТокаПол : ЖенитеВиди бенд должина Приближно : 21cmВиди бенд Ширина Прибл : 1.5 cmВиди бенд дебелина Приближно : 0.4 cmВиди случај со дијаметар од Прибл : 3.0 cmВиди екран со дијаметар од Прибл : 2.8 cmВиди случај Дебелина Приближно : 0.8 cmПол : МажиВиди бенд должина Приближно : 23cmВиди бенд Ширина Прибл : 2.0 cmВиди бенд дебелина Приближно : 0.4 cmВиди случај со дијаметар од Прибл : 4.0 cmВиди екран со дијаметар од Прибл : 3.8 cmВиди случај Дебелина Приближно : 0.8 cmСовет : за Мали Бирање Може да Работи(Функционира како Wecond Рака)

IBSO Top Brand кварцов часовник жени Relojes Mujer водоустойчив Montre Femme Модни дамски часовници 2018 каишка от естествена кожа

75.44 -50 % BGN 38.00

1.Како може да track my parecl? Можете да ги пратите на вашиот парцела со следење на број на вебстраница : www.17track.net / en (Копирани на пребарувачот за да ја отворите)...

Дамски часовници 2018 нова мода Relogio Feminino луксозна гривна дамски часовници за жени часовници диамантени часовници reloj mujer saat

36.64 -29 % BGN 26.00

Секогаш постојат некои работи, не поради поминување на времето, не затоа што на стап и згаснат.Вашиот охрабрување е нашата најголема мотивација.За Плаќање* Ние го прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT...

Gnova Platinum дамски силиконови часовници, чисто нов моден Кварцов часовник минималистичен Златен Dialo Relogio para Dama A933

7.97 -25 % BGN 6.00

Опис Забелешки : Слика Во Боја Види слика : Реален Објект е Боја која ќе примите можеби се разликуваат од листата слика, бидејќи на различни леќи на Камерата, и поинаква светлина на животната средина...

Лято Пристигане Известна Марка Цирконии Часовници Жени Луксозни Чешки Камъни Часовници Дама Циркон Кристал Часовници Гривна Гривна

BGN 92.78

Нови Пристигнување Кубни Циркони Види Жените Луксузни Чешка Камења Види Дама Циркон Кристал Види Алка ХривнијаВисок квалитет на вакуум позлата watchcase,површината направена од синтетички кубни циркониДвижење : Сингапур увезени машинаБирање големина На : stlye 22mm,Б stlye 20mm,C stlye 20mm,D стил 22mm.Водоотпорен во живототСите photoes се реални...

Нов тънък Дама дамски часовници Япония кварцов часовник глоба мода Рокля Гривна от неръждаема стомана група за момиче, подарък за Рожден Ден Julius

54.40 -15 % BGN 46.00

Опис : Класичен стил, Ултра Тенок дизајн Хривнија бенд, лесно да се носат и полетување Дојде во 5 бои, изберете она што ви се допаѓа...

Мис Кеке Лепило Скъпа Реколта Ретро Заек Златни Часовници Дамски Часовници Дамски Жена Високо Качество Кожено Въже Кварцов Ръчен Часовник 926

25.41 -57 % BGN 11.00

Плаќање Ние прифаќаме alipay тука Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ...

Швейцария луксозна марка Nesun дамски часовници Japan Citizen кварцов часовник жени Relogio Feminino диамантени часовници N8805-3

174.05 -49 % BGN 89.00

Види СпецификацииPacel вклучуваат Watch + Nesun кутија + Бесплатна точка ( a види алатка)Функција Date Display / отпорен на ВодаВисока цена сооднос Јапонија Граѓанин Кварц Движење / Sapphire Прозорецот12 Месеци Гаранција

Дамски часовник WoMaGe най-добрата марка часовници жена луксозни часовници дамски часовници любовник часовници мода черно-бял montre femme saat reloj

6.80 -12 % BGN 6.00

Wo Ma Ge Жените Часовници Врвот Бренд Види Жена Луксузен часовник Дами Часовници relogios masculinos montre femme saat horloges vrouwenНие сме чесни продавачот на Aliexpress...

Kimio модни дамски часовници е от неръждаема стомана сърцето висулка дами аналогови кварцови часовници montre femme ръчен часовник relogio feminino

BGN 11.18

Бренд : kimioДвижење : КварцНапојување : Батерија СлучајДвижење : движење ЈапонијаРака Материјал : нерѓосувачки челикПовршината Материјал : минерално стаклоГолемина : Случај Дијаметар : за 17 mmСлучај дебелина : околу 6 mmБендот ширина : околу cmБендот должина : околу 20cmтежина : околу 27gСостојба : новаОтпорен на вода (Не во длабока вода) : Животот Вода Resista 10m1...

Новата дама мода Римска елегантност, стил, най-известен луксозна марка кварцови часовници дамски ежедневни кожени часовници горещите часове Reloj mujeres

BGN 8.61

ОписНовата Дама Мода Римски Елеганција на Стилот Врвот Познатиот Луксузен бренд кварц види Жените секојдневен Кожа часовници топла Часовник Reloj mujeresСпецификација : Големина и тежинаи боии сосема на постоелБендот должина 23.5 cmбендот ширина : 1.7 cmСлучај кол...

Швейцария Бингер дамски часовници мода луксозни часовници ултра тънък кварцов авто дата на кожена каишка за часовник B3037G-3

108.03 -49 % BGN 55.00

Сите фотографии зеде со себе.Види Спецификации Бренд : BINGER Движење : кварц движење, Метал Состав : 316 L не ' рѓосувачки челик Случај Мерења : 42mm diam Бенд Тип : вистинска кожа Пакет : се покрие со меур заврши и се одликува со BINGER подарок кутија...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.