• Новинка
Въртящи Crystal Мелиса дамски часовници Япония кварцови часовници мода гривна луксозни кристали кожени часовници момиче, подарък за Рожден Ден

Въртящи Crystal Мелиса дамски часовници Япония кварцови часовници мода гривна луксозни кристали кожени часовници момиче, подарък за Рожден Ден

резултат:
BGN 174.40
BGN 148.00 -15 %

Брой продукти
Налично


Пратката 1. Пад на Превозот Ние поддршка Пад на Превозот, Ние може да ја испратите вашата нарачка до вашата клиентот, ве Молиме оставете ги вашите клиент;s адреса, кога ќе го поставите цел. 2. Време на испорака DHL/UPS/Федекс : 4-15 дена e Packet на EMS : 7-45 дена Стандард за Испорака : 24-60 дена Кина Пост Воздух Mail : 15 - 60 дена Љубезно ве молиме да Напомена : Бидејќи на Царинската и временските услови или Шопинг Сезони како Божиќ и 11.11 на Ali Express, превозот време може да го одложи некое време, но, за сигурни дека ние ќе се прошири и за време на испорака за вас. ве молиме љубезно ве молиме да бидете трпеливи да се почека малку повеќе време. 3. Обичај Должност или Увозен Данок На листа цена погоре не е вклучена било кој данок, купувачи се одговорни за царина или увозен данок во својата земја. Обично, вие не треба да плаќаат никакви давачки или данок како што ќе изјави пониска вредност на фактура. Гаранција и Гаранција 1) 12 месеци гаранција, купи со доверба. 2) Ако не сте satisied кога ќе ја добијат и сакаат да се вратат, ве молиме вратете го во рок од 3 дена за замена или пари назад. Повратни информации 1) Ако имате било какви прашања, ве молиме љубезно ве молиме да контактирате со нас преку пораки, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа. 2) Ние ќе бидеме благодарни ако сакате да контактирате со нас пред да замине на 1-3 ѕвезди повратни информации, ние ќе ги задоволство да ви обезбеди задоволително решение.

Подробности

Широчина На Лентата:
20 mm
Диаметър На Циферблата:
42мм
Характеристика:
водоустойчив
Тип Обков:
Обтегач
Дебелина На Корпуса:
14mm
Номер На Модела:
F12222
Вид На Материала На Лентата:
Кожа
Движение:
Кварц
Материал Кутии И Чанти:
Хартия
търговска марка:
Мелиса
Тип Материал Прозорец На Циферблата:
Hardlex
Стил:
Лукс
Дължината На Лентата:
22cm
Дълбочина На Водоустойчивост:
3 бар
Материал На Корпуса:
Сплав
Форма На Корпуса:
Кръг
Тип Елемент:
Кварцов Часовник
Пол:
Жени

Избор на купувачи

2017 мода кварцов часовник жени момиче римски цифри Кожена каишка за часовник гривна горещи продажба на часовници relogio feminino

BGN 3.14

Функција : 100% сосема нов и висок квалитетДвижење : Кварц : БатеријаПол : Жените и Мажите ДецаДисплеј : АналогниСтил : НеврзанКарактеристики : Лесен За ЧитањеСлучај Материјал : МеталСлучај Дијаметар : 4cm / 1.57" (Прибл.)Бендот Материјал : КожаБендот Должина : 23cm / 9.06" (Прибл.) (Случај е Вклучена)Бендот Ширина : 2cm / 0.79" (Прибл.)Пакет Содржина : 1 X ВидиВремето за испорака е за 760 работни дена...

WA256 мода нови дамски часовник гривна дами рокля часовник Кварцов часовник Rhinstone Relogio Feminino квадратни часовник Бял

28.80 -10 % BGN 26.00

Опис : Стил : Жените Се ВидиДвижење : Увезени Кварц ДвижењеСлучај Материјал : АлуминиумскиБендот Материјал : Алуминиумски + Стаклениот каменWatch Прозорец : HardlexЗатворач Тип : Хривнија ТокаФункција : Живот Водоотпорен за Перењекапка & Врнежлив само.Големина на : Dial Дијаметар : 3.5 смБендот Должина : 6.5 смБендот Ширина : 4cmDial Дебелина : 0.5 cmПакет : 1 x Жените Кварц рачен часовник

2017 мода луксозни G&D дамски часовници сребърни дамски Кварцов часовник от неръждаема стомана Relojes Mujer Lady ' S Bracelet Watch Часовник

BGN 35.74

7334 1.Детали За Производот : Бренд Име : G&DМесто на Потекло : ГУАНГЖУ во КинаБрој На Модел : B040Тип : Шарм;Fashion;Луксузни;Карактеристики : Декорација / За ПодароциМатеријал : Нерѓосувачки ЧеликПол : ЖенитеВозраст : Возрасни&Младите ДамиВиди рака siz e : 8.39 инч ( Прилагодливи)Види случај големина : 0.31 инченПојас Боја : Златна / СребренаБирате Боја : Златна / СребренаВиди Движење : АналогниТежина : 0.135 gВиди Случај Материјал : Нерѓосувачки ЧеликПојас Материјал : Нерѓосувачки ЧеликПакување Детали : 1*G&D ВидиИспорака Детална : ги постигне ВО 5 ДенаОтпорен На Вода : Нема Водоотпорен2.Извонредни Карактеристики : A...

Relogio Masculino нова модна марка 2018 кварцови часовници, Мъжки спортни Кожена каишка часовници ежедневни часовници zegarki meskie

6.54 -24 % BGN 5.00

Relogio Masculino Нов Моден Бренд 2018 Кварц Види Мажи Спортски Кожа за на Рака го Гледа Часовникот Секојдневен рачни часовници zegarki meskie Функција : Бренд : 100% Сосема Нов (поддршка на ОЕМ) Зглоб Бенд : кожа За полот : мажите се Види движење : Кварц Материјал : кожа Алуминиум, Стакло Големина : бендот должина : 23cm,дијаметар : 3.8 cm,бендот ширина : 2 cm Пакување : OPP вреќа Тежина : околу 45 g Водоотпорен случај : живот водоотпорен,пот, мали raindrops не се плаши, но не рамна, меур вода, капење, итн Прилики : роденденски подароци, Божиќ подароци, бизнис подароци, свадба и сите видови на фестивали reloj де sentido común : 1, ел margen де грешка del reloj en cuánto es pertenecer a la normalidad? mecánica Општи меса permite que el грешка es де aproximadamente 30 segundos por día, reloj де cuarzo durante unos 15 segundos, ел грешка específico debe ser utilizado де acuerdo един ел movimiento del reloj...

Жените Стилен Сплав От Пластмаса И Каишка За Часовник С Римски Цифри Планински Кристал Сплав Корпус Кварцов Аналогов Часовник

5.79 -14 % BGN 5.00

Жените Кварц Види Римски Numerals Аналогни Кристал Златна Легура Случај Оваа прекрасна кварц види се издвојува за нејзиниот стилски дизајн кој карактеристики на римската numerals, rhinestones околу злато на ѕвонење легура случај...

A152 G&D на нови луксозни дамски часовник Кварцов часовник златна гривна, часовник дамски стомана каишка relogio feminino Crystal бижута

33.58 -29 % BGN 24.00

Опис : Стил : Жените Хривнија ВидиДвижење : Увезени Кварц ДвижењеСлучај Материјал : АлуминиумскиБендот Материјал : Алуминиумски + Стаклениот каменWatch Прозорец : HardlexЗатворач Тип : Виткање ЗатворачФункција : Живот Водоотпорен за Перењекапка & Врнежлив само.Големина на : Dial Дијаметар : 1cmБендот Должина : 22cmБендот Ширина : 3cmDial Дебелина : 0.5 cmПакет : 1 x Жените Кварц рачен часовник

SOLLEN женски известни ръчен часовник дамски Ръчен часовник дамски маркови часовници, механични часовници за момичета Montre Femme Relogio 2018

226.56 -40 % BGN 136.00

SOLLEN Дами Познатиот Женски рачен часовник Зглоб Види Жените Бренд Часовник Механички часовници За Девојки Montre Femme Relogio 2018Топло Совети : 1...

2018 Женски Мультяшные Часовници Уилис Casual Watch Кварцов Механизъм И Модерен Дизайн Водоустойчив Часовник Тънък Силиконов Каучук Y15

7.02 -15 % BGN 6.00

Ве молиме имајте во предвид : 1 Ако имате било бараат, ве молиме да ни каже Ние ќе се потрудиме да ги задоволи вас;2...

мода жена марка кварцови мини часовник Уилис водоустойчив цветя дизайн аналогови тънки смола каишка за часовник Y16

7.02 -15 % BGN 6.00

Ве молиме имајте во предвид : 1 Ако имате било бараат, ве молиме да ни каже Ние ќе се потрудиме да ги задоволи вас;2...

Бамбукови Триъгълници Лицето Кварцов Ръчен Часовник Мъжки Творчески Аналогов Дървена Дамски Часовници 2017 Нов Каишка От Естествена Кожа Прости Часовници Подарък

37.20 -41 % BGN 22.00

Бамбус Триаголници Се Соочуваат Со Кварц Зглоб Види Мажите Креативни Аналогни Дрво Жените Часовници 2017 Нови Вистинска Кожа Бенд Едноставно Часовник ПодарокКарактеристики На Производот : 100% Природата Дрво СлучајДвижење : КварцБендот Материјал : Вистинска КожаDial Прозорец Материјал : ПластикаСлучај Материјали : ДрвоЗатворач Тип : Pin ТокаКол Дијаметар : 4.5 cm прибл.Случај Дебелина : 1.2 см прибл.Бендот Ширина : 2.4 cm прибл.Бендот Должина : околу 25см.Напомена : види е направен од природно дрво и е обвиен со рака, па тоа може да има некои природни груби линии и неколку флеки.Пакет Содржина : 1 × Дрво ВидиПРЕВОЗОТ1.Ние ќе се испрати објект во рок од 23 дневна ( работни дена, не празник сезони ) по уплатата се потврди со платформа.2.Превозот со желба пост во 3545 работни дена ( Бразил обично треба 5070days )...

2018 Нова година най-Добрите дамски часовници подарък модерен часовник от неръждаема стомана, дамски кварцов аналогов часовник Кварцов часовник

6.08 -1 % BGN 6.00

Моден Види Нерѓосувачки Челик Жените Кварц Аналогни Зглоб ВидиФункција : 100% сосема нов и висок квалитет.Количина : 1Пол : Жените,ДевојкаСтил : НеврзанДвижење : КварцДисплеј : АналогниБендот Материјал : Нерѓосувачки ЧеликСлучај Материјал : Нерѓосувачки ЧеликЖивотот ВодоотпоренВиди случај Дијаметар : 3cmБендот Должина : 22cmБендот Ширина : 1.5 cmСлучај Дебелина : 0.8 cmБоја : Бела,ЦрнаЗабелешка : позицијата на бројот 6 е спротивното, тоа е нормално, не се загрижени, или да не изберат ако умотПакет Содржина : 1 X Мода се Види од не ' Рѓосувачки Челик Жените Кварц Аналогни Зглоб Види (БЕЗ Мало Поле...

2017 Нов пристигане икономически ефективно сандалово дърво Мъже, Жени ръчен часовник черна каишка от естествена кожа и кристали циферблат природа мода часовници

27.90 -21 % BGN 22.00

Карактеристики На Производот : 100% Природата Сандаловина СлучајДвижење Тип : КварцСлучај Материјал : СандаловинаБендот Материјал : Вистинска КожаТока Тип : Pin ТокаКол Дијаметар : Прибл.4.5 cm (1.77 инчи)Случај Дебелина : Прибл.1.2 cm (0.47 инчи)Бендот Ширина : Прибл.2.4 см (0.94 инчи)Бендот Должина : Околу.25cm (9.84 инчи)(2.54 см=1.00 инчи)Напомена : На часовникот е направен од природно дрво и е обвиен со рака, па тоа може да има некои природни груби линии и неколку флеки.Напомена : материјал е природата абонос дрва, види случај е боја може да биде малку светло или темно од сликата, во зависност од староста на дрвјата.Рачно изработени од Вистинско Дрво, Без Боја.Пакет Содржина : 1 x Сандаловина Види

G&D жените това е една верига от злато неръждаема стомана група дамска мода планински кристал, часовници аналогов часовник

29.39 -29 % BGN 21.00

Хривнија Бенд, Кварц Зглоб Часовници, рачни Часовници за Љубителите Скали за јасно да се прикаже време се Повлече од knob за да го прилагодите времето Прецизни кварц движење, Челик бенд со затворач прицврстени лесно се вклопува во вашиот зглоб Модерен, многу шармантна за сите прилики Нормално отпорни на вода, не за туширање или пливање

Casio watch Fashion business urban women table SHE-3034D-7A SHE-3034GL-4A SHE-3034GL-7A SHE-3034GL-7B SHE-3034SG-7

291.20 -9 % BGN 265.00

Добивање сини картони пред купувачите ќе уживате повеќе попуст[xlmodel][фото][0000]Однос на клиентите здраво : Restocking директно ги купите овој магазин сите предмети се бренд, бренд нови оригинални веродостојни, без оглед на рака, движење, затворач, 100% се фабричките, добредојдени сте да детекција на специјализирани институции, како што се лажни цена.значивреме...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.