• Новинка
Модерни спортни дамски Кварцов часовник зелени силикон водоустойчив часовник детски часовници мъжки часовници relogio feminino подаръци

Модерни спортни дамски Кварцов часовник зелени силикон водоустойчив часовник детски часовници мъжки часовници relogio feminino подаръци

резултат:
BGN 28.80
BGN 20.00 -31 %

Брой продукти
Налично


***Купи еден добиете еден бесплатно во еден***
Опис :
Стил : Жените Се Види
Движење : Увезени Кварц Движење
Случај Материјал : Алуминиумски
Бендот Материјал : Силикон
Watch Прозорец : Hardlex
Затворач Тип : Тока
Функција : Живот Водоотпорен за Перење-капка & Врнежлив само.
Големина на :
Dial Дијаметар : 4cm
Бендот Должина : 24cm
Бендот Ширина : 1cm
Dial Дебелина : 0.8 cm
Пакет :
1 x Жените Кварц рачен часовник

Подробности

Тип Елемент:
Кварцов Часовник
Форма На Корпуса:
Кръг
Дебелина На Корпуса:
8мм
Материал Кутии И Чанти:
Хартия
Характеристика:
Водоустойчивост, Устойчивост На Удар, Не
Пол:
Жени
Диаметър На Циферблата:
40 мм
Номер На Модела:
LO61003
Широчина На Лентата:
10мм
Тип Обков:
Обтегач
Материал На Корпуса:
Сплав
търговска марка:
G&D GLE&VDO
Движение:
Кварц
Стил:
Спорт
Вид На Материала На Лентата:
Силикон
Дълбочина На Водоустойчивост:
Не водонепропускливост
Тип Материал Прозорец На Циферблата:
Стъкло
Дължината На Лентата:
24см
Цвят:
Бяло, Жълто, Червено, Зелено, Синьо, Черно, Кафе
Стил:
Ежедневна Мода
Характеристика:
Спортни мъжки часовник
Продажба:
Купи си един получите един безплатен
подарък часовник:
Детски спортни часовници

Избор на купувачи

G&D жените това е една верига от злато неръждаема стомана група дамска мода планински кристал, часовници аналогов часовник

29.39 -29 % BGN 21.00

Хривнија Бенд, Кварц Зглоб Часовници, рачни Часовници за Љубителите Скали за јасно да се прикаже време се Повлече од knob за да го прилагодите времето Прецизни кварц движење, Челик бенд со затворач прицврстени лесно се вклопува во вашиот зглоб Модерен, многу шармантна за сите прилики Нормално отпорни на вода, не за туширање или пливање

Жените Стилен Сплав От Пластмаса И Каишка За Часовник С Римски Цифри Планински Кристал Сплав Корпус Кварцов Аналогов Часовник

5.79 -14 % BGN 5.00

Жените Кварц Види Римски Numerals Аналогни Кристал Златна Легура Случај Оваа прекрасна кварц види се издвојува за нејзиниот стилски дизајн кој карактеристики на римската numerals, rhinestones околу злато на ѕвонење легура случај...

GUOU Top Brand Simple Fashion Watch правоъгълник циферблат естествена кожа кварцов часовник дамски часовник Lady Hour Clock relogio feminino

51.17 -45 % BGN 28.00

За мојата продавница : Ако сте заинтересирани во нашите производи или да бидат задоволни со вашата нарачка, ве молиме љубезно Add to Store Листа!Приказ на повеќе производи кликнете : Ние немаме минимум ред и Ние го прифаќаме една цел, повеќе од 5pcs ќе добие трговија на големо цена, толку повеќе ќе го купите поголем попуст добивате!За ова види : Добар избор за подарок или декорација.Супер одличен гроздобер дизајн.Тоа е мода, гроздобер, е многу корисен додаток заличи до вашиот изглед, додадете панк кул изглед.GUOU Врвот Сосема Едноставни Модни Види Правоаголник Dial Вистинска Кожа Кварц Види Жените Часовници Дама Час Часовник relogio femininoБренд : GUOUЧасовници категории : ЖениВиди стил : Модни луксузни домот на популарнатаDialОбликот на бирање : КругДвижење тип : КварцДисплеј тип : ПокажувачотБендБендот materal : КожаЗатворач тип : Pin токаБендот боја : црна,бела,сива,виолетоваГолемина и тежинабендот lenght : 22 смDial дијаметар : 3.4 cmDial дебелина : 0.8 cmБендот ширина : 2 cmВиди тежина : 50 gПакет1 X видиВодоотпорен опис50m водоотпоренНие сме чесни продавачот на Aliexpress...

Двойка часовници мъжки дамски кварцови часовници мъжки дамски часовници Часовници Гривна черно 2018 луксозна марка ръчни часовници ултра тънък

39.98 -40 % BGN 24.00

dianxiaobao_12018 МОДА ЧАСОВНИЦИdianxiaobao_2Модел : PR3309 Случај материјал : Цинк легура Задниот поклопец материјал : Нерѓосувачки челик Хривнија материјал : Нерѓосувачки челик Случај тип : изборен Круг Случај дијаметар : 40 mm Случај дебелина : 6.6 mm Хривнија должина : 220 мм Хривнија ширина : 20 мм Стакло : Висока густина стакло Движење : Кварц SplashproofБоја Разлика : мора да се запамети дека ова е професионална фотографија со блиц на камерата, добро осветлување, па боја на производ може да се разликува и, исто така, тоа ќе зависи од вашиот monitor settingsСтерео покажувачот,јасно видливиВнатрешна боја на Милан челик појас не е лесно да се носат,а тоа е технички ергономски,комфорни и издржливи.Кожа за на рака,мека текстура,удобно и дише,антипот deodorant.Ултратенок дизајнВодоотпорен : Овој часовник е САМО поздравниотдоказ...

Miss Fox Brand Watches Women Fashion Watch 2018 Керамични Диамант водоустойчив Кристал Кварцов ръчен часовник hodinky relogio feminino

87.71 -38 % BGN 54.00

Мис Фокс Бренд на Часовници Жените Мода Види Керамички Дијамант Водоотпорен Кварцен Кристал Зглоб Часовници hodinky Женски Часовник Horloge bayan Saat Oro Роса Montre Etanche Femme reloj mujer zegarki Ceasuri,рачен часовник,дами часовник,женски, Relogio FemininoБренд : Мис ФоксЧасовници категории : ЖениВиди стил : Мода,Луксузни,Секојдневен,BusniessDialОбликот на бирање : КругДвижење тип : КварцДисплеј тип : ПокажувачотБендБендот materal : КерамичкиГолемина и тежинабендот lenght : 00 cmDial дијаметар : 3.8 cmDial дебелина : 1.1 cmБендот ширина : 1.7 cmПакет1 X видиВодоотпорен описЧасовници се 30 M водоотпорен ( живот водоотпорен ),само може да поздравниот малку вода,не може да се мијат или во капење,пливање,нуркање.

Прост стил часовници Модни дамски часовници ультратонкая мрежа от неръждаема стомана каишка, Кварцов часовник розово злато часове Montre Femme

7.66 -22 % BGN 6.00

Едноставен Стил Watch Fashion Жените Часовници Ултра Тенок Нерѓосувачки Челик Мрежа Бенд Кварц Зглоб види Зголеми Златни часовници Montre FemmeAnswer : ___________________________ Note : (ве Молиме да ги прочитате пред цел) 1.Ако вашиот потврда дојде време, се уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се прошири и датум на испорака прв пат...

Мини фокус мода кварцови часовници дамски часовници дамски момичета известна марка ръчни часовници дамски часовници Montre Femme Relogio MF0160L. 01

49.20 -47 % BGN 26.00

Бренд : МИНИ ФОКУССтил : Мода,Повик,Се ОблекуваатДисплеј : АналогниДвижење : Кварц ДвижењеГлавна Карактеристика : 100% Нов со ознака и со висок квалитет; 3 ATM / 30 M Отпорен на Вода(не за туш,пливање и нуркање); Квалитетот Цинк Легура Црно / Сино / Злато Случај; Квалитетот Челик Мрежа Појас;Спецификација (приближно) : Случај Дијаметар : 34mm Случај Дебелина : 7.9 mm Бенд Ширина : 10мм Вкупна Должина : 211mm Нето тежина : 37gПакет Се Вклучени : 1 x МИНИ ФОКУС ВидиНие прифаќаме alipay тука.Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.Времето за испорака е за 760 работни дена...

A115 G&D нова луксозна марка дамски часовник Кварцов часовник златна гривна, часовник дамски рокля часовници relogio feminino Crystal

33.58 -29 % BGN 24.00

Опис : Стил : Жените Хривнија ВидиДвижење : Увезени Кварц ДвижењеСлучај Материјал : АлуминиумскиБендот Материјал : Алуминиумски + Стаклениот каменWatch Прозорец : HardlexЗатворач Тип : Виткање ЗатворачФункција : Живот Водоотпорен за Перењекапка & Врнежлив само.Големина на : Dial Дијаметар : 1cmБендот Должина : 22cmБендот Ширина : 3cmDial Дебелина : 0.5 cmПакет : 1 x Жените Кварц рачен часовник

2018 горещи продажба на дамски часовници Айфеловата кула дамска мода Кожена каишка аналогов кварцов кръгли ръчни часовници 30p

4.06 -1 % BGN 4.00

Ајфеловата Кула Жените Мода Кожа Бенд Аналогни Кварц Круг Зглоб Види ЧасовнициФункција : 100% сосема нов и висок квалитет .Количина : 1Dial Прозорец Материјал : СтаклоСлучај Материјал : АлуминиумскиDial Материјал : Нерѓосувачки ЧеликДвижење : КварцСлучај Облик : ТркалезнаСтил : МодаDial Се Прикаже : АналогниБендот Материјал : кожаDial Дијаметар : 3.5 СМСлучај Дебелина : 7mmБендот Ширина : 1.5 CMБендот Должина : 24.5 CMТ неговата е добар подарок за вашите деца и роднини и пријатели кои ќе љубов.Модерен, многу шармантна за сите прилики.Одредено време и да се задржи добро време.Пакет Содржина : 1 PC Види(без мало пакет)Нашата услуга : Ние поддршка Пад на превозот и трговија на Големо.Ние би можеле да се одбележи пакет како ПОДАРОК и прогласи пониска цена за вас.Ние обично продаваме нашите производи без промет на мало со лекови пакет, ве молиме имајте во предвид тоа пред да го купат.Ако ви треба оригиналниот пакет, ве молиме да платат за екстра дел за пакетот !!Ако имате било какви прашања, не отворен спор, можете да контактирате со нас, ние ќе ви даде најдобра услуга...

Мода пълен Стоманена гривна часовници дамски часовници луксозни кристални дамски часовници дамски часовници relogio feminino reloj mujer

BGN 7.98

Моден Целосна Челик Хривнија Види Жените Луксузни Часовници Кристал Жените Часовници Дами се Види на Часовникот relogio feminino reloj mujerтип : ,Зглобовите часовници,зглоб види,види,часовници,види жените,часовници за жени,жените часовници,дами види,нараквица види,нараквица часовници за жени,гривни за жени,од нерѓосувачки челик се види,кристално види,кристал часовници,полн челик часовник,часовник,saat,reloj mujer,relogio feminino,bayan kol saati,montre femme, horloges vrouwen,relojes mujer,bayan saat,часовнициженски,жените се види,жените часовници,kol saati

DHL 100 бр./лот, марка OKTIME Кожена каишка на часовника на жената цвят перо мода облечи часовници Relogio дамски часовници подарък часовник

BGN 208.00

· 100% Сосема Нов, Никогаш не се користи Висок квалитет.· Нови пристигнување моден дизајн часовници· Види Случај Дијаметар : Околу 3.8 cm· Појас Diaeter : Appro 22.0 cm X 2.0 cm· Види Појас : Кожа· Отпорен на вода : "Да, но ние не препорачуваме да пливаат со Watch· Бои : прикажува како фотографии· Совршен подарок за пријателите и децата.

G&D дамски Кварцов часовник от неръждаема стомана Relojes Mujer Fashion Crystal Dress гривна часовник Relogio Feminino злато/сребро

33.65 -29 % BGN 24.00

1.Детали За Производот : Бренд Име : G&DМесто на Потекло : ГУАНГЖУ во КинаБрој На Модел : B018Тип : Шарм;Fashion;Луксузни;Карактеристики : Декорација / За ПодароциМатеријал : Нерѓосувачки ЧеликПол : ЖенитеВозраст : Возрасни&Младите ДамиВиди рака големина : 7.95 инченВиди случај големина : 0.24 инченПојас Боја : Злато / СребренаБирате Боја : Злато / СребренаВиди Движење : АналогниТежина : 0.133 gВиди Случај Материјал : Нерѓосувачки ЧеликПојас Материјал : Нерѓосувачки ЧеликПакување Детали : 1*G&D ВидиИспорака Детална : ги постигне ВО 5 ДенаОтпорен На Вода : Нема Водоотпорен2.Извонредни Карактеристики : A...

Лейди дамски часовници Япония кварц мода луксозни бижута на Crystal часовници перламутровое рокля гривна планински кристал момиче подарък кутия

89.60 -20 % BGN 72.00

Ако ви се допаѓа други хривнија стилови на оваа слика, ве молиме оставете порака на хривнија број кога ставање редВажно Повеќето од врвот продажба на ЈУЛИЈ часовници се ново издание на "J" втора рака сега...

WA110 G&D Top е Марка дамски часовници 2017 Gold Luxury Bracelet Watch Ladies Dress Кварцов ръчен часовник relogio feminino Lover ' s

30.06 -7 % BGN 28.00

Описи : *Поставен за секоја прилика.*Fashion & Неврзан*Отстранлив линкови за совршено се вклопуваат*Прецизен кварц движење*Брусен dial*Окофаќање на три бар стил хривнија дизајн.*Кул куршум форма хривнија конвергенција главата.*Се соочат плоча радијална линии ја отсликува.*3 ATM Вода се Спротивстави, но не и за Капење и Пливање.Види големини : Случај Дебелина : Околу 0.8 cmДијаметар на Случај : Приближно 3 cmДолжина на Бендот : Приближно 3 cmПакет се вклучени : 1 * Види

Casual кварцов топ известна марка дамски часовници дамски луксозни розово злато Антично рокля ръчен часовник Relogio Feminino Montre

19.17 -32 % BGN 13.00

2016 Casual Кварц врвот познатиот Бренд Дама Часовници Жените Луксузни Розово Злато, Антички Фустан Зглоб види Relogio Feminino Montre За Плаќање 1...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.