• Новинка
Miss Fox Brand Watches Women Fashion Watch 2018 Керамични Диамант водоустойчив Кристал Кварцов ръчен часовник hodinky relogio feminino

Miss Fox Brand Watches Women Fashion Watch 2018 Керамични Диамант водоустойчив Кристал Кварцов ръчен часовник hodinky relogio feminino

резултат:
BGN 87.71
BGN 54.00 -38 %

Брой продукти
Налично


Мис Фокс Бренд на Часовници Жените Мода Види Керамички Дијамант Водоотпорен Кварцен Кристал Зглоб Часовници hodinky Женски Часовник Horloge bayan Saat Oro Роса Montre Etanche Femme reloj mujer zegarki Ceasuri,рачен часовник,дами часовник,женски, Relogio Feminino
Бренд : Мис Фокс
Часовници категории : Жени
Види стил : Мода,Луксузни,Секојдневен,Busniess
Dial
Обликот на бирање : Круг
Движење тип : Кварц
Дисплеј тип : Покажувачот
Бенд
Бендот materal : Керамички
Големина и тежина
бендот lenght : 00 cm
Dial дијаметар : 3.8 cm
Dial дебелина : 1.1 cm
Бендот ширина : 1.7 cm
Пакет
1 X види
Водоотпорен опис
Часовници се 30 M водоотпорен ( живот водоотпорен ),само може да поздравниот малку вода,не може да се мијат или во капење,пливање,нуркање.

Подробности

Характеристика:
Водоустойчивост, Устойчивост На Удар
Материал Кутии И Чанти:
Не е пакет
Материал На Корпуса:
неръждаема стомана
Тип Обков:
Закопчалката На Гривната
търговска марка:
Г-Ца Фокс
Вид На Материала На Лентата:
Керамични
Широчина На Лентата:
17
Движение:
Кварц
Тип Материал Прозорец На Циферблата:
Стъкло
Диаметър На Циферблата:
38мм
Стил:
Мода И Ежедневното Функциониране
Номер На Модела:
MF-Crystal
Дебелина На Корпуса:
11мм
Дължината На Лентата:
20 см
Дълбочина На Водоустойчивост:
3 бар
Форма На Корпуса:
Кръг
С други думи:
панске ходинки зегарки мески цезури барбати Ур релогес
Бразилия думи:
relogios femininos de marca Mulher de luxo relogio de pulso
Испания думи:
Relogios de negocios mulheres de marca luxo muy famoso cuarzo feminino
Франция думи:
montre femme de marque luxe orologi uomo di marca famosa lusso
Заявки:
satovi klokker klockor ure horloges жени erkek saatler jam tangan
Ключови слова1:
erkek кол saati / montre femme / reloj mujer / orologio uomo
Ключови думи 2:
Horloges vrouwen / saat / clock women / erkek saat / кол saat
Ключови думи 3:
montre femme marque de luxe / relojes hombre
Ключови думи 4:
horologe / hodinky / orologi uomo / uhren
Тип Елемент:
Кварцов Часовник

Избор на купувачи

A152 G&D на нови луксозни дамски часовник Кварцов часовник златна гривна, часовник дамски стомана каишка relogio feminino Crystal бижута

33.58 -29 % BGN 24.00

Опис : Стил : Жените Хривнија ВидиДвижење : Увезени Кварц ДвижењеСлучај Материјал : АлуминиумскиБендот Материјал : Алуминиумски + Стаклениот каменWatch Прозорец : HardlexЗатворач Тип : Виткање ЗатворачФункција : Живот Водоотпорен за Перењекапка & Врнежлив само.Големина на : Dial Дијаметар : 1cmБендот Должина : 22cmБендот Ширина : 3cmDial Дебелина : 0.5 cmПакет : 1 x Жените Кварц рачен часовник

2017 мода луксозни G&D дамски часовници сребърни дамски Кварцов часовник от неръждаема стомана Relojes Mujer Lady ' S Bracelet Watch Часовник

BGN 35.74

7334 1.Детали За Производот : Бренд Име : G&DМесто на Потекло : ГУАНГЖУ во КинаБрој На Модел : B040Тип : Шарм;Fashion;Луксузни;Карактеристики : Декорација / За ПодароциМатеријал : Нерѓосувачки ЧеликПол : ЖенитеВозраст : Возрасни&Младите ДамиВиди рака siz e : 8.39 инч ( Прилагодливи)Види случај големина : 0.31 инченПојас Боја : Златна / СребренаБирате Боја : Златна / СребренаВиди Движење : АналогниТежина : 0.135 gВиди Случај Материјал : Нерѓосувачки ЧеликПојас Материјал : Нерѓосувачки ЧеликПакување Детали : 1*G&D ВидиИспорака Детална : ги постигне ВО 5 ДенаОтпорен На Вода : Нема Водоотпорен2.Извонредни Карактеристики : A...

WA256 мода нови дамски часовник гривна дами рокля часовник Кварцов часовник Rhinstone Relogio Feminino квадратни часовник Бял

28.80 -10 % BGN 26.00

Опис : Стил : Жените Се ВидиДвижење : Увезени Кварц ДвижењеСлучај Материјал : АлуминиумскиБендот Материјал : Алуминиумски + Стаклениот каменWatch Прозорец : HardlexЗатворач Тип : Хривнија ТокаФункција : Живот Водоотпорен за Перењекапка & Врнежлив само.Големина на : Dial Дијаметар : 3.5 смБендот Должина : 6.5 смБендот Ширина : 4cmDial Дебелина : 0.5 cmПакет : 1 x Жените Кварц рачен часовник

Relogio Masculino нова модна марка 2018 кварцови часовници, Мъжки спортни Кожена каишка часовници ежедневни часовници zegarki meskie

6.54 -24 % BGN 5.00

Relogio Masculino Нов Моден Бренд 2018 Кварц Види Мажи Спортски Кожа за на Рака го Гледа Часовникот Секојдневен рачни часовници zegarki meskie Функција : Бренд : 100% Сосема Нов (поддршка на ОЕМ) Зглоб Бенд : кожа За полот : мажите се Види движење : Кварц Материјал : кожа Алуминиум, Стакло Големина : бендот должина : 23cm,дијаметар : 3.8 cm,бендот ширина : 2 cm Пакување : OPP вреќа Тежина : околу 45 g Водоотпорен случај : живот водоотпорен,пот, мали raindrops не се плаши, но не рамна, меур вода, капење, итн Прилики : роденденски подароци, Божиќ подароци, бизнис подароци, свадба и сите видови на фестивали reloj де sentido común : 1, ел margen де грешка del reloj en cuánto es pertenecer a la normalidad? mecánica Општи меса permite que el грешка es де aproximadamente 30 segundos por día, reloj де cuarzo durante unos 15 segundos, ел грешка específico debe ser utilizado де acuerdo един ел movimiento del reloj...

LSVTR Luxury Women Crystal Dress Watches Top Brand Fashion Square кварцов часовник естествена кожа часовник дамски ежедневни часовници dropship

18.24 -29 % BGN 13.00

LSVTR Луксузни Жените Кристал Фустан Часовници Врвот Моден Бренд Плоштадот Кварц се Види Вистинска Кожа Види Жените Секојдневен Часовник dropship​Функција : 100% сосема нов и висок квалитет.Ова е добар подарок за вашите семејства и роднини и пријатели кои ќе љубов. Модерен, многу шармантна за сите прилики. Посебни dial дизајн привлекува многу внимание од купувачите. Модата едноставно тенок дизајн. Неверојатна потрага види. Прецизно движење. Одредено време и да се задржи добро време. Легура Мрежа & СТП Кожна врвка за околу бенд за удобно носење.Спецификација : Бренд : LSVTRСтил : Луксузни Часовници УнисексDial Дијаметар : 31 mmСлучај Дебелина : 7mmБендот Должина : 21cmБендот Ширина : 18mmРака Материјал : Алуминиум Мрежа, КожаDial Бои : црвена / црна / бела / браун Внимание : Белегзии се само декорација, не се превезува со watch

Топ Julius Lady Woman Ръчен Часовник Elegant Mini Shell Fashion Hours Dress Гривна От Стомана, Кожа, Ученичка Коледен Подарък

28.80 -31 % BGN 20.00

Важно Повеќето од врвот продажба на ЈУЛИЈ часовници се ново издание на "J" втора рака сега Но, некои опис слики се уште не се замена уште...

Мода пълен Стоманена гривна часовници дамски часовници луксозни кристални дамски часовници дамски часовници relogio feminino reloj mujer

BGN 7.98

Моден Целосна Челик Хривнија Види Жените Луксузни Часовници Кристал Жените Часовници Дами се Види на Часовникот relogio feminino reloj mujerтип : ,Зглобовите часовници,зглоб види,види,часовници,види жените,часовници за жени,жените часовници,дами види,нараквица види,нараквица часовници за жени,гривни за жени,од нерѓосувачки челик се види,кристално види,кристал часовници,полн челик часовник,часовник,saat,reloj mujer,relogio feminino,bayan kol saati,montre femme, horloges vrouwen,relojes mujer,bayan saat,часовнициженски,жените се види,жените часовници,kol saati

GUOU Top Brand Simple Fashion Watch правоъгълник циферблат естествена кожа кварцов часовник дамски часовник Lady Hour Clock relogio feminino

51.17 -45 % BGN 28.00

За мојата продавница : Ако сте заинтересирани во нашите производи или да бидат задоволни со вашата нарачка, ве молиме љубезно Add to Store Листа!Приказ на повеќе производи кликнете : Ние немаме минимум ред и Ние го прифаќаме една цел, повеќе од 5pcs ќе добие трговија на големо цена, толку повеќе ќе го купите поголем попуст добивате!За ова види : Добар избор за подарок или декорација.Супер одличен гроздобер дизајн.Тоа е мода, гроздобер, е многу корисен додаток заличи до вашиот изглед, додадете панк кул изглед.GUOU Врвот Сосема Едноставни Модни Види Правоаголник Dial Вистинска Кожа Кварц Види Жените Часовници Дама Час Часовник relogio femininoБренд : GUOUЧасовници категории : ЖениВиди стил : Модни луксузни домот на популарнатаDialОбликот на бирање : КругДвижење тип : КварцДисплеј тип : ПокажувачотБендБендот materal : КожаЗатворач тип : Pin токаБендот боја : црна,бела,сива,виолетоваГолемина и тежинабендот lenght : 22 смDial дијаметар : 3.4 cmDial дебелина : 0.8 cmБендот ширина : 2 cmВиди тежина : 50 gПакет1 X видиВодоотпорен опис50m водоотпоренНие сме чесни продавачот на Aliexpress...

2017 G&D Дамски Кварцов Часовник-Добра Марка На Луксозни Злато Дама Гривна Часовник Рокля Часовници Relojes Mujer Relogio Feminino Подаръци

50.48 -29 % BGN 36.00

7334 1.Детали За Производот : Бренд Име : G&DМесто на Потекло : ГУАНГЖУ во КинаБрој На Модел : B055Тип : Шарм;Fashion;Луксузни;Карактеристики : Декорација / За ПодароциМатеријал : Нерѓосувачки ЧеликПол : ЖенитеВозраст : Возрасни&Младите ДамиВиди рака siz e : 7.95 инч ( Прилагодливи)Види случај големина : 0.28 инченПојас Боја : Златна / СребренаБирате Боја : Златна / СребренаВиди Движење : АналогниТежина : 0.234 gВиди Случај Материјал : Нерѓосувачки ЧеликПојас Материјал : Нерѓосувачки ЧеликПакување Детали : 1*G&D ВидиИспорака Детална : ги постигне ВО 5 ДенаОтпорен На Вода : Нема Водоотпорен2.Извонредни Карактеристики : A...

SOLLEN женски известни ръчен часовник дамски Ръчен часовник дамски маркови часовници, механични часовници за момичета Montre Femme Relogio 2018

226.56 -40 % BGN 136.00

SOLLEN Дами Познатиот Женски рачен часовник Зглоб Види Жените Бренд Часовник Механички часовници За Девојки Montre Femme Relogio 2018Топло Совети : 1...

2018 Нова година най-Добрите дамски часовници подарък модерен часовник от неръждаема стомана, дамски кварцов аналогов часовник Кварцов часовник

6.08 -1 % BGN 6.00

Моден Види Нерѓосувачки Челик Жените Кварц Аналогни Зглоб ВидиФункција : 100% сосема нов и висок квалитет.Количина : 1Пол : Жените,ДевојкаСтил : НеврзанДвижење : КварцДисплеј : АналогниБендот Материјал : Нерѓосувачки ЧеликСлучај Материјал : Нерѓосувачки ЧеликЖивотот ВодоотпоренВиди случај Дијаметар : 3cmБендот Должина : 22cmБендот Ширина : 1.5 cmСлучај Дебелина : 0.8 cmБоја : Бела,ЦрнаЗабелешка : позицијата на бројот 6 е спротивното, тоа е нормално, не се загрижени, или да не изберат ако умотПакет Содржина : 1 X Мода се Види од не ' Рѓосувачки Челик Жените Кварц Аналогни Зглоб Види (БЕЗ Мало Поле...

2017 Lady gift прости стилни часовници Enmex strappy cotton watch band една от най-съвременните модни бар стил кварцов часовник Ръчен часовник

25.28 -21 % BGN 20.00

Answer : ___________________________ NOTE : Ние ги користиме Ali Express Стандард Превозот Клиенти од руската Федерација целосна примачот име е потребно ...

2018 Женски Мультяшные Часовници Уилис Casual Watch Кварцов Механизъм И Модерен Дизайн Водоустойчив Часовник Тънък Силиконов Каучук Y15

7.02 -15 % BGN 6.00

Ве молиме имајте во предвид : 1 Ако имате било бараат, ве молиме да ни каже Ние ќе се потрудиме да ги задоволи вас;2...

Лейди дамски часовници Япония кварц мода луксозни бижута на Crystal часовници перламутровое рокля гривна планински кристал момиче подарък кутия

89.60 -20 % BGN 72.00

Ако ви се допаѓа други хривнија стилови на оваа слика, ве молиме оставете порака на хривнија број кога ставање редВажно Повеќето од врвот продажба на ЈУЛИЈ часовници се ново издание на "J" втора рака сега...

Casio watch Fashion business urban women table SHE-3034D-7A SHE-3034GL-4A SHE-3034GL-7A SHE-3034GL-7B SHE-3034SG-7

291.20 -9 % BGN 265.00

Добивање сини картони пред купувачите ќе уживате повеќе попуст[xlmodel][фото][0000]Однос на клиентите здраво : Restocking директно ги купите овој магазин сите предмети се бренд, бренд нови оригинални веродостојни, без оглед на рака, движење, затворач, 100% се фабричките, добредојдени сте да детекција на специјализирани институции, како што се лажни цена.значивреме...

2017 мода кварцов часовник жени момиче римски цифри Кожена каишка за часовник гривна горещи продажба на часовници relogio feminino

BGN 3.14

Функција : 100% сосема нов и висок квалитетДвижење : Кварц : БатеријаПол : Жените и Мажите ДецаДисплеј : АналогниСтил : НеврзанКарактеристики : Лесен За ЧитањеСлучај Материјал : МеталСлучај Дијаметар : 4cm / 1.57" (Прибл.)Бендот Материјал : КожаБендот Должина : 23cm / 9.06" (Прибл.) (Случај е Вклучена)Бендот Ширина : 2cm / 0.79" (Прибл.)Пакет Содржина : 1 X ВидиВремето за испорака е за 760 работни дена...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.