• Новинка
Relogio Masculino нова модна марка 2018 кварцови часовници, Мъжки спортни Кожена каишка часовници ежедневни часовници zegarki meskie

Relogio Masculino нова модна марка 2018 кварцови часовници, Мъжки спортни Кожена каишка часовници ежедневни часовници zegarki meskie

резултат:
BGN 6.54
BGN 5.00 -24 %

Брой продукти
Налично

Relogio Masculino Нов Моден Бренд 2018 Кварц Види Мажи Спортски Кожа за на Рака го Гледа Часовникот Секојдневен рачни часовници zegarki meskie Функција : Бренд : 100% Сосема Нов (поддршка на ОЕМ) Зглоб Бенд : кожа За полот : мажите се Види движење : Кварц Материјал : кожа Алуминиум, Стакло Големина : бендот должина : 23cm,дијаметар : 3.8 cm,бендот ширина : 2 cm Пакување : OPP вреќа Тежина : околу 45 g Водоотпорен случај : живот водоотпорен,пот, мали raindrops не се плаши, но не рамна, меур вода, капење, итн Прилики : роденденски подароци, Божиќ подароци, бизнис подароци, свадба и сите видови на фестивали reloj де sentido común : 1, ел margen де грешка del reloj en cuánto es pertenecer a la normalidad? mecánica Општи меса permite que el грешка es де aproximadamente 30 segundos por día, reloj де cuarzo durante unos 15 segundos, ел грешка específico debe ser utilizado де acuerdo един ел movimiento del reloj. 2, вер la vida де ла batería es ел tiempo? ла duración де ла batería es generalmente oscilan entre 1-5 años, dependiendo del tipo, ел tamaño del reloj, así комо ла energía necesaria став diversas funciones. por ejemplo, tiempo де consumo де energía que el reloj que индика лас horas y minutos solamente алта. cuando ла segunda mano comenzó на saltar cada 4 segundos una vez, cuando ла batería debe ser reemplazada. 3, ¿ Puedo usar он reloj на nadar о tomar он baño? la vida cotidiana един prueba де agua (impermeable 30 metros por debajo де) : puede evitar que el sudor, lluvia о lavarse ла џеб cuando ла gota де agua. aunque ел chapoteo en el agua, перо не para el baño, natación, buceo, итн. de la vida cotidiana en fortalecer impermeable (resistente ал agua : 50 metros, 100 metros, 200 metros) : se puede utilizar en el trabajo де agua о ejercicio (natación, сурфање, итн.) o snorkel se utiliza един frecuencia. -buceo impermeable (resistente ал agua : 200 metros) : se puede utilizar para el нуркањето о buceo. де diferente profundidad де inmersión, más se puede dividir en buceo aire един agua, saturado един agua, más profesional (1000mm-600mm) con la función impermeable. не сено reloj puede ser usado став tomar он baño! 4, cómo asegurarse де que el uso де relojes pueden durar muchos años? campo magnético : нема ел reloj se expone на он fuerte campo magnético, комо он altavoz о он refrigerador y otros dispositivos electromagnéticos cerca. -ел agua de март : después del contacto един ел agua de mar, usted debe limpiar ел reloj един он agua limpia y tibia. -tabla de la корона : де acuerdo a la tabla, presione един cuidado hacia ел внатрешни работи о ла rotación de la корона, един ел перка де asegurarse де que el dispositivo mecánico не es agua. -чистење : rz pulseras де метал y todo reloj resistente ал agua, cepillo де dientes став limpiar mojar един agua jabonosa, y luego един он paño suave став limpiar. -productos químicos : evite ел contacto directo един disolventes, detergentes, парфеми, cosméticos, итн, puede que puede dañar ла кореја, caja de reloj о lavadora.
ла Satisfacción Del cliente por корист нема пријателе en contactar con nosotros si tiene alguna pregunta о duda antes о después де дин compra. estamos confiados на су satisfacción 100% . retroalimentación 1) Su Regeneración es realmente importante став nosotros, por корист томе unos segundos став dejar ла гран regeneración si le satisfacen един nuestro producto о servicio, ви благодарам многу!! 2) Ле ofrecemos siempre ел precio bajo став mejores bienes y servicios на usted. 3) por корист, póngase en contacto con nosotros antes де dejar неутрален (3 estrellas) o negativa (де 1-2 estrellas) intentaremos nuestro mejor став solucionar ел problema y para dejarle он хумор feliz de las compras aquí. gracias! 4) su comentario es muy importante en nuestro éxito де negocio, si está satisfecho con la compra y nuestro servicio, tarde por корист он minuto став darnos una retroalimentación positiva. por корист, deje ла regeneración де 5 estrellas.
Detalles del paquete Tipo де unidad : unidad Peso del paquete : 0.6 kg (1.32 lb.) Dimensiones del paquete : 24cm x 11cm x 17cm (9.45 во x 4.33 во x 6.69 во)

Подробности

Широчина На Лентата:
20 mm
търговска марка:
ontheedge
Номер На Модела:
сб633
Материал Кутии И Чанти:
Не е пакет
Тип Обков:
Обтегач
Вид На Материала На Лентата:
Кожа
Движение:
Кварц
Тип Материал Прозорец На Циферблата:
Стъкло
Диаметър На Циферблата:
38мм
Стил:
Мода И Ежедневното Функциониране
Характеристика:
Удароустойчив
Дълбочина На Водоустойчивост:
Не водонепропускливост
Дължината На Лентата:
23 инча
Дебелина На Корпуса:
7.5 mm
Материал На Корпуса:
Сплав
Форма На Корпуса:
Кръг
Състояние:
Нов с бирками
На Дисплея На Циферблата:
Аналог
Пол:
Жени

Избор на купувачи

2017 Нов пристигане икономически ефективно сандалово дърво Мъже, Жени ръчен часовник черна каишка от естествена кожа и кристали циферблат природа мода часовници

27.90 -21 % BGN 22.00

Карактеристики На Производот : 100% Природата Сандаловина СлучајДвижење Тип : КварцСлучај Материјал : СандаловинаБендот Материјал : Вистинска КожаТока Тип : Pin ТокаКол Дијаметар : Прибл.4.5 cm (1.77 инчи)Случај Дебелина : Прибл.1.2 cm (0.47 инчи)Бендот Ширина : Прибл.2.4 см (0.94 инчи)Бендот Должина : Околу.25cm (9.84 инчи)(2.54 см=1.00 инчи)Напомена : На часовникот е направен од природно дрво и е обвиен со рака, па тоа може да има некои природни груби линии и неколку флеки.Напомена : материјал е природата абонос дрва, види случај е боја може да биде малку светло или темно од сликата, во зависност од староста на дрвјата.Рачно изработени од Вистинско Дрво, Без Боја.Пакет Содржина : 1 x Сандаловина Види

Двойка часовници мъжки дамски кварцови часовници мъжки дамски часовници Часовници Гривна черно 2018 луксозна марка ръчни часовници ултра тънък

39.98 -40 % BGN 24.00

dianxiaobao_12018 МОДА ЧАСОВНИЦИdianxiaobao_2Модел : PR3309 Случај материјал : Цинк легура Задниот поклопец материјал : Нерѓосувачки челик Хривнија материјал : Нерѓосувачки челик Случај тип : изборен Круг Случај дијаметар : 40 mm Случај дебелина : 6.6 mm Хривнија должина : 220 мм Хривнија ширина : 20 мм Стакло : Висока густина стакло Движење : Кварц SplashproofБоја Разлика : мора да се запамети дека ова е професионална фотографија со блиц на камерата, добро осветлување, па боја на производ може да се разликува и, исто така, тоа ќе зависи од вашиот monitor settingsСтерео покажувачот,јасно видливиВнатрешна боја на Милан челик појас не е лесно да се носат,а тоа е технички ергономски,комфорни и издржливи.Кожа за на рака,мека текстура,удобно и дише,антипот deodorant.Ултратенок дизајнВодоотпорен : Овој часовник е САМО поздравниотдоказ...

CADISEN 2018 нова модна марка кожена каишка Диамант е кварцов дамски часовник дами рокля часовници дамски ежедневни златни часовници

63.97 -50 % BGN 32.00

CADISEN 2018 Нов Моден бренд кожа за на рака Дијамант кварц жените часовници дами фустан часовници, Женски Чисто Злато ЧасовнициОтпорност на вода Длабочина : 3 BarDial Дијаметар : 31mmБендот Должина : 18cmБендот Ширина : 14mmСлучај Дебелина : 8mmТранспорт и ПакувањеСите предмети ќе бидат двојно проверени и добро спакувани пред да ја испратите.Објектот ќе биде испратена во рок од 2 работни дена по купувачот плаќа цел.Тоа обично трае околу 25 до 36 работни дена за доставување на пакетот на дестинација(на оддалечени места,тоа може да потрае малку подолго).Во меѓувреме,можете да изберете DHL Express за да се скрати превозот време ако треба цел итно.Ако не сте добиле нарачка во рок од 36 работни дена,ве молиме слободно контактирајте со нас пред да замине Негативни и Неутрални Повратни информации,ние ќе се потрудиме да ви помогне да го реши проблемот.ДанокНие сме посветени на обезбедување на нашите производи на оптимална цена.Купувачот е одговорен за плаќање на данок се вклучени,како што се Увоз на добивка,ДДВ,итн.Ако дестинацијата е во Бразил,ве молиме да ги доставите вашите CPF или / и CNPJ кога ќе поставување на цел, така што за да се минимизира логистички проблем.Враќање1.Доколку производот не е во добра состојба,ве молиме контактирајте со нас, прво пред да го испратите објектот назад до нас...

2017 мода луксозни G&D дамски часовници сребърни дамски Кварцов часовник от неръждаема стомана Relojes Mujer Lady ' S Bracelet Watch Часовник

BGN 35.74

7334 1.Детали За Производот : Бренд Име : G&DМесто на Потекло : ГУАНГЖУ во КинаБрој На Модел : B040Тип : Шарм;Fashion;Луксузни;Карактеристики : Декорација / За ПодароциМатеријал : Нерѓосувачки ЧеликПол : ЖенитеВозраст : Возрасни&Младите ДамиВиди рака siz e : 8.39 инч ( Прилагодливи)Види случај големина : 0.31 инченПојас Боја : Златна / СребренаБирате Боја : Златна / СребренаВиди Движење : АналогниТежина : 0.135 gВиди Случај Материјал : Нерѓосувачки ЧеликПојас Материјал : Нерѓосувачки ЧеликПакување Детали : 1*G&D ВидиИспорака Детална : ги постигне ВО 5 ДенаОтпорен На Вода : Нема Водоотпорен2.Извонредни Карактеристики : A...

SOLLEN женски известни ръчен часовник дамски Ръчен часовник дамски маркови часовници, механични часовници за момичета Montre Femme Relogio 2018

226.56 -40 % BGN 136.00

SOLLEN Дами Познатиот Женски рачен часовник Зглоб Види Жените Бренд Часовник Механички часовници За Девојки Montre Femme Relogio 2018Топло Совети : 1...

мода жена марка кварцови мини часовник Уилис водоустойчив цветя дизайн аналогови тънки смола каишка за часовник Y16

7.02 -15 % BGN 6.00

Ве молиме имајте во предвид : 1 Ако имате било бараат, ве молиме да ни каже Ние ќе се потрудиме да ги задоволи вас;2...

2017 мода кварцов часовник жени момиче римски цифри Кожена каишка за часовник гривна горещи продажба на часовници relogio feminino

BGN 3.14

Функција : 100% сосема нов и висок квалитетДвижење : Кварц : БатеријаПол : Жените и Мажите ДецаДисплеј : АналогниСтил : НеврзанКарактеристики : Лесен За ЧитањеСлучај Материјал : МеталСлучај Дијаметар : 4cm / 1.57" (Прибл.)Бендот Материјал : КожаБендот Должина : 23cm / 9.06" (Прибл.) (Случај е Вклучена)Бендот Ширина : 2cm / 0.79" (Прибл.)Пакет Содржина : 1 X ВидиВремето за испорака е за 760 работни дена...

Луксозни модни дамски часовници SENTAI марка ръчно изработени дървени дамски кварцови часовници, дървена кутия ретро часовник подаръци за Свети Валентин

BGN 45.81

Луксузни Модни жените Часовници SENTAI Бренд рачно изработени Дрвени Жените Кварц Види Дрво Случај Ретро Зглоб Види Денот на Вљубените Подароци

2018 Женски Мультяшные Часовници Уилис Casual Watch Кварцов Механизъм И Модерен Дизайн Водоустойчив Часовник Тънък Силиконов Каучук Y15

7.02 -15 % BGN 6.00

Ве молиме имајте во предвид : 1 Ако имате било бараат, ве молиме да ни каже Ние ќе се потрудиме да ги задоволи вас;2...

Casual кварцов топ известна марка дамски часовници дамски луксозни розово злато Антично рокля ръчен часовник Relogio Feminino Montre

19.17 -32 % BGN 13.00

2016 Casual Кварц врвот познатиот Бренд Дама Часовници Жените Луксузни Розово Злато, Антички Фустан Зглоб види Relogio Feminino Montre За Плаќање 1...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.