• Новинка
WA110 G&D Top е Марка дамски часовници 2017 Gold Luxury Bracelet Watch Ladies Dress Кварцов ръчен часовник relogio feminino Lover ' s

WA110 G&D Top е Марка дамски часовници 2017 Gold Luxury Bracelet Watch Ladies Dress Кварцов ръчен часовник relogio feminino Lover ' s

резултат:
BGN 30.06
BGN 28.00 -7 %

Брой продукти
Налично


Описи :
*Поставен за секоја прилика.
*Fashion & Неврзан
*Отстранлив линкови за совршено се вклопуваат
*Прецизен кварц движење
*Брусен dial
*Око-фаќање на три бар стил хривнија дизајн.
*Кул куршум форма хривнија конвергенција главата.
*Се соочат плоча радијална линии ја отсликува.
*3 ATM Вода се Спротивстави, но не и за Капење и Пливање.
Види големини :
Случај Дебелина : Околу 0.8 cm
Дијаметар на Случај : Приближно 3 cm
Должина на Бендот : Приближно 3 cm
Пакет се вклучени : 1 * Види

Подробности

търговска марка:
G&D GLE&VDO
Движение:
Кварц
Материал На Корпуса:
Сплав
Тип Обков:
Закопчалката На Гривната
Дълбочина На Водоустойчивост:
3 бар
Стил:
Лукс
Характеристика:
Водоустойчивост, Устойчивост На Удар, Не
Номер На Модела:
B064
Вид На Материала На Лентата:
Сплав
Широчина На Лентата:
30мм
Дължината На Лентата:
20 см
Дебелина На Корпуса:
8мм
Диаметър На Циферблата:
250мм
Материал Кутии И Чанти:
Хартия
Тип Материал Прозорец На Циферблата:
стъкло с покритие
Форма На Корпуса:
Кръг
Цвят:
Сребро, Злато
Стил:
Луксозни дамски часовници-гривни
Водоустойчив:
Всеки Ден Водоустойчив
Характеристика:
Модерен Часовник
подарък:
подарък любовник часовник

Избор на купувачи

SOLLEN женски известни ръчен часовник дамски Ръчен часовник дамски маркови часовници, механични часовници за момичета Montre Femme Relogio 2018

226.56 -40 % BGN 136.00

SOLLEN Дами Познатиот Женски рачен часовник Зглоб Види Жените Бренд Часовник Механички часовници За Девојки Montre Femme Relogio 2018Топло Совети : 1...

Мини фокус мода кварцови часовници дамски часовници дамски момичета известна марка ръчни часовници дамски часовници Montre Femme Relogio MF0160L. 01

49.20 -47 % BGN 26.00

Бренд : МИНИ ФОКУССтил : Мода,Повик,Се ОблекуваатДисплеј : АналогниДвижење : Кварц ДвижењеГлавна Карактеристика : 100% Нов со ознака и со висок квалитет; 3 ATM / 30 M Отпорен на Вода(не за туш,пливање и нуркање); Квалитетот Цинк Легура Црно / Сино / Злато Случај; Квалитетот Челик Мрежа Појас;Спецификација (приближно) : Случај Дијаметар : 34mm Случај Дебелина : 7.9 mm Бенд Ширина : 10мм Вкупна Должина : 211mm Нето тежина : 37gПакет Се Вклучени : 1 x МИНИ ФОКУС ВидиНие прифаќаме alipay тука.Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.Времето за испорака е за 760 работни дена...

A115 G&D нова луксозна марка дамски часовник Кварцов часовник златна гривна, часовник дамски рокля часовници relogio feminino Crystal

33.58 -29 % BGN 24.00

Опис : Стил : Жените Хривнија ВидиДвижење : Увезени Кварц ДвижењеСлучај Материјал : АлуминиумскиБендот Материјал : Алуминиумски + Стаклениот каменWatch Прозорец : HardlexЗатворач Тип : Виткање ЗатворачФункција : Живот Водоотпорен за Перењекапка & Врнежлив само.Големина на : Dial Дијаметар : 1cmБендот Должина : 22cmБендот Ширина : 3cmDial Дебелина : 0.5 cmПакет : 1 x Жените Кварц рачен часовник

Casio watch Fashion business urban women table SHE-3034D-7A SHE-3034GL-4A SHE-3034GL-7A SHE-3034GL-7B SHE-3034SG-7

291.20 -9 % BGN 265.00

Добивање сини картони пред купувачите ќе уживате повеќе попуст[xlmodel][фото][0000]Однос на клиентите здраво : Restocking директно ги купите овој магазин сите предмети се бренд, бренд нови оригинални веродостојни, без оглед на рака, движење, затворач, 100% се фабричките, добредојдени сте да детекција на специјализирани институции, како што се лажни цена.значивреме...

2017 G&D Дамски Кварцов Часовник-Добра Марка На Луксозни Злато Дама Гривна Часовник Рокля Часовници Relojes Mujer Relogio Feminino Подаръци

50.48 -29 % BGN 36.00

7334 1.Детали За Производот : Бренд Име : G&DМесто на Потекло : ГУАНГЖУ во КинаБрој На Модел : B055Тип : Шарм;Fashion;Луксузни;Карактеристики : Декорација / За ПодароциМатеријал : Нерѓосувачки ЧеликПол : ЖенитеВозраст : Возрасни&Младите ДамиВиди рака siz e : 7.95 инч ( Прилагодливи)Види случај големина : 0.28 инченПојас Боја : Златна / СребренаБирате Боја : Златна / СребренаВиди Движење : АналогниТежина : 0.234 gВиди Случај Материјал : Нерѓосувачки ЧеликПојас Материјал : Нерѓосувачки ЧеликПакување Детали : 1*G&D ВидиИспорака Детална : ги постигне ВО 5 ДенаОтпорен На Вода : Нема Водоотпорен2.Извонредни Карактеристики : A...

CADISEN 2018 нова модна марка кожена каишка Диамант е кварцов дамски часовник дами рокля часовници дамски ежедневни златни часовници

63.97 -50 % BGN 32.00

CADISEN 2018 Нов Моден бренд кожа за на рака Дијамант кварц жените часовници дами фустан часовници, Женски Чисто Злато ЧасовнициОтпорност на вода Длабочина : 3 BarDial Дијаметар : 31mmБендот Должина : 18cmБендот Ширина : 14mmСлучај Дебелина : 8mmТранспорт и ПакувањеСите предмети ќе бидат двојно проверени и добро спакувани пред да ја испратите.Објектот ќе биде испратена во рок од 2 работни дена по купувачот плаќа цел.Тоа обично трае околу 25 до 36 работни дена за доставување на пакетот на дестинација(на оддалечени места,тоа може да потрае малку подолго).Во меѓувреме,можете да изберете DHL Express за да се скрати превозот време ако треба цел итно.Ако не сте добиле нарачка во рок од 36 работни дена,ве молиме слободно контактирајте со нас пред да замине Негативни и Неутрални Повратни информации,ние ќе се потрудиме да ви помогне да го реши проблемот.ДанокНие сме посветени на обезбедување на нашите производи на оптимална цена.Купувачот е одговорен за плаќање на данок се вклучени,како што се Увоз на добивка,ДДВ,итн.Ако дестинацијата е во Бразил,ве молиме да ги доставите вашите CPF или / и CNPJ кога ќе поставување на цел, така што за да се минимизира логистички проблем.Враќање1.Доколку производот не е во добра состојба,ве молиме контактирајте со нас, прво пред да го испратите објектот назад до нас...

Бамбукови Триъгълници Лицето Кварцов Ръчен Часовник Мъжки Творчески Аналогов Дървена Дамски Часовници 2017 Нов Каишка От Естествена Кожа Прости Часовници Подарък

37.20 -41 % BGN 22.00

Бамбус Триаголници Се Соочуваат Со Кварц Зглоб Види Мажите Креативни Аналогни Дрво Жените Часовници 2017 Нови Вистинска Кожа Бенд Едноставно Часовник ПодарокКарактеристики На Производот : 100% Природата Дрво СлучајДвижење : КварцБендот Материјал : Вистинска КожаDial Прозорец Материјал : ПластикаСлучај Материјали : ДрвоЗатворач Тип : Pin ТокаКол Дијаметар : 4.5 cm прибл.Случај Дебелина : 1.2 см прибл.Бендот Ширина : 2.4 cm прибл.Бендот Должина : околу 25см.Напомена : види е направен од природно дрво и е обвиен со рака, па тоа може да има некои природни груби линии и неколку флеки.Пакет Содржина : 1 × Дрво ВидиПРЕВОЗОТ1.Ние ќе се испрати објект во рок од 23 дневна ( работни дена, не празник сезони ) по уплатата се потврди со платформа.2.Превозот со желба пост во 3545 работни дена ( Бразил обично треба 5070days )...

G&D жените това е една верига от злато неръждаема стомана група дамска мода планински кристал, часовници аналогов часовник

29.39 -29 % BGN 21.00

Хривнија Бенд, Кварц Зглоб Часовници, рачни Часовници за Љубителите Скали за јасно да се прикаже време се Повлече од knob за да го прилагодите времето Прецизни кварц движење, Челик бенд со затворач прицврстени лесно се вклопува во вашиот зглоб Модерен, многу шармантна за сите прилики Нормално отпорни на вода, не за туширање или пливање

2017 уникална жена кварцов механизъм аналогов кухи музикални ноти стил кожени ръчни часовници модни дамски ежедневни часовници дамски Relogio Feminino

BGN 1.58

Функција : 100% сосема нов и висок квалитетДвижење : Кварц : БатеријаПол : Мажи ЖениДисплеј : АналогниСтил : НеврзанКарактеристики : Лесен За ЧитањеСлучај Материјал : МеталСлучај Дијаметар : 4cm / 1.57" (Прибл.)Бендот Материјал : КожаБендот Должина : 23cm / 9.06" (Прибл.) (Случај е Вклучена)Бендот Ширина : 2cm / 0.79" (Прибл.)Пакет Содржина : 1 X ВидиВремето за испорака е за 760 работни дена...

A152 G&D на нови луксозни дамски часовник Кварцов часовник златна гривна, часовник дамски стомана каишка relogio feminino Crystal бижута

33.58 -29 % BGN 24.00

Опис : Стил : Жените Хривнија ВидиДвижење : Увезени Кварц ДвижењеСлучај Материјал : АлуминиумскиБендот Материјал : Алуминиумски + Стаклениот каменWatch Прозорец : HardlexЗатворач Тип : Виткање ЗатворачФункција : Живот Водоотпорен за Перењекапка & Врнежлив само.Големина на : Dial Дијаметар : 1cmБендот Должина : 22cmБендот Ширина : 3cmDial Дебелина : 0.5 cmПакет : 1 x Жените Кварц рачен часовник

Montre Femme Dress Watch Women Shengke Brand Fashion Ladies Watches Women Thin Leather Strap Watch Female Relogio Reloj SK

29.52 -36 % BGN 19.00

Montre Femme Фустан Види Жените Shengke Бренд Модни Дами Часовници Жените Тенка Кожа за на Рака Види Женски Relogio Reloj SKБренд Име : shengke Предмет Тип : рачни часовници Кварц Отпорност на Вода Длабочина : 3 Bar Случај Облик : Тркалезна Бенд Должина : 24cm Кутии & Случаи Материјал : Хартија Функција : Отпорни на Вода,Шок Отпорни Пол : Жените Стил : Fashion & Секојдневен Случај Дебелина : 8mm Случај Материјал : Нерѓосувачки Челик Бенд Материјал Тип : кожа Движење : Кварц Број на Модел : K0039 Затворач Тип : Кука Тока Dial Прозорец Материјал Тип : Hardlex Бенд Ширина : 12mm Dial Дијаметар : 38mm боја : розова,бела,кафена,црнаПлаќање 1)да ја прифатиме Зачувам, Boleto,Виза, Мастеркард,Qiwi, Western Union, Маестро дебитна картичка, Web Money, Банкарски Трансфер, кредитна картичка и каков било Метод што може да се плати на Ali Express...

LONGBO марка дамски часовници дамски кварцов часовник луксозни дамски Ръчни часовници 2018 Мода дамски часовници Relogio Feminino подарък кутия 80303

43.86 -50 % BGN 22.00

LONGBO Бренд Жените Види Дами Часовници Кварц Луксузни Дама Зглоб Види 2018 Мода Женски Часовник Relogio Feminino Подарок Кутија 80303Спецификации : [100% Сосема Нов и Висок Квалитет, Фабрика Штекер] Стил : Случајни, мода, спорт Карактеристики : Водоотпорен, Водоотпорен Dial Прозорец Материјал : Минерално Стакло Случај : Алуминиумски Композитни Материјали : Месинг Случај Облик : Тркалезна тока Тип : Затворач Движење : Кварц Движење, Бендот Материјал : Алуминиум Водоотпорен : 3 ATM / 3 BAR Дијаметар : 36mm / 1.42 " (Прибл...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.