• Новинка
A115 G&D нова луксозна марка дамски часовник Кварцов часовник златна гривна, часовник дамски рокля часовници relogio feminino Crystal

A115 G&D нова луксозна марка дамски часовник Кварцов часовник златна гривна, часовник дамски рокля часовници relogio feminino Crystal

резултат:
BGN 33.58
BGN 24.00 -29 %

Брой продукти
Налично


Опис :
Стил : Жените Хривнија Види
Движење : Увезени Кварц Движење
Случај Материјал : Алуминиумски
Бендот Материјал : Алуминиумски + Стаклениот камен
Watch Прозорец : Hardlex
Затворач Тип : Виткање Затворач
Функција : Живот Водоотпорен за Перење-капка & Врнежлив само.
Големина на :
Dial Дијаметар : 1cm
Бендот Должина : 22cm
Бендот Ширина : 3cm
Dial Дебелина : 0.5 cm
Пакет :
1 x Жените Кварц рачен часовник

Подробности

търговска марка:
G&D GLE&VDO
Движение:
Кварц
Материал На Корпуса:
неръждаема стомана
Тип Обков:
Няма
Дълбочина На Водоустойчивост:
Не водонепропускливост
Стил:
Лукс
Характеристика:
Няма
Номер На Модела:
BC012
Вид На Материала На Лентата:
Сплав
Широчина На Лентата:
30мм
Дължината На Лентата:
22cm
Дебелина На Корпуса:
5мм
Диаметър На Циферблата:
10мм
Материал Кутии И Чанти:
Хартия
Тип Материал Прозорец На Циферблата:
Hardlex
Форма На Корпуса:
овалния
Цвят:
Злато
Стил:
Луксозни дамски часовник гривна
Състояние:
Най-новата версия на 2017 г.
Модел:
Модерен Часовник
Характеристика:
Рокля Часовници
Тип Елемент:
Кварцов Часовник
Пол:
Жени

Избор на купувачи

Relojes Mujer Miss Keke 3d Clay Сладко Mini World Кристал Watches Ladies Момиче Lovely Pink Bear кварцов кожени ръчни часовници 905

25.41 -57 % BGN 11.00

.Плаќање Ние прифаќаме alipay тука Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ Shippment времето за Испорака е за 760 работни дена...

2017 G&D Дамски Кварцов Часовник-Добра Марка На Луксозни Злато Дама Гривна Часовник Рокля Часовници Relojes Mujer Relogio Feminino Подаръци

50.48 -29 % BGN 36.00

7334 1.Детали За Производот : Бренд Име : G&DМесто на Потекло : ГУАНГЖУ во КинаБрој На Модел : B055Тип : Шарм;Fashion;Луксузни;Карактеристики : Декорација / За ПодароциМатеријал : Нерѓосувачки ЧеликПол : ЖенитеВозраст : Возрасни&Младите ДамиВиди рака siz e : 7.95 инч ( Прилагодливи)Види случај големина : 0.28 инченПојас Боја : Златна / СребренаБирате Боја : Златна / СребренаВиди Движење : АналогниТежина : 0.234 gВиди Случај Материјал : Нерѓосувачки ЧеликПојас Материјал : Нерѓосувачки ЧеликПакување Детали : 1*G&D ВидиИспорака Детална : ги постигне ВО 5 ДенаОтпорен На Вода : Нема Водоотпорен2.Извонредни Карактеристики : A...

LONGBO марка дамски часовници дамски кварцов часовник луксозни дамски Ръчни часовници 2018 Мода дамски часовници Relogio Feminino подарък кутия 80303

43.86 -50 % BGN 22.00

LONGBO Бренд Жените Види Дами Часовници Кварц Луксузни Дама Зглоб Види 2018 Мода Женски Часовник Relogio Feminino Подарок Кутија 80303Спецификации : [100% Сосема Нов и Висок Квалитет, Фабрика Штекер] Стил : Случајни, мода, спорт Карактеристики : Водоотпорен, Водоотпорен Dial Прозорец Материјал : Минерално Стакло Случај : Алуминиумски Композитни Материјали : Месинг Случај Облик : Тркалезна тока Тип : Затворач Движење : Кварц Движење, Бендот Материјал : Алуминиум Водоотпорен : 3 ATM / 3 BAR Дијаметар : 36mm / 1.42 " (Прибл...

Луксозни цифров часовник Мъжки спортни 50 м открит водоустойчив кварцов часовник с голям циферблат военни led светлинен часовник 2017 мода

30.90 -39 % BGN 19.00

Луксузна Дигитални Часовници мажи спортски 50 M Отворено Водоотпорен Кварц големи dial часа воена LED Прозрачна рачни часовници 2017 мода

Швейцария Бингер дамски часовници мода луксозни часовници кожена каишка Автоматично завод за Механични ръчни часовници B-1132L-2

605.38 -49 % BGN 309.00

Сите фотографии зеде со себе.Види Спецификации Бренд : BINGER Движење : Automatic самоправец на движење Метал Состав : 316 L не ' рѓосувачки челик Кристал : Сафир Случај Мерења : 32милиметри diam Бенд Тип : вистински кравја кожа Пакет : се покрие со меур заврши и се одликува со BINGER подарок кутија...

DHL 100 бр./лот, марка OKTIME Кожена каишка на часовника на жената цвят перо мода облечи часовници Relogio дамски часовници подарък часовник

BGN 208.00

· 100% Сосема Нов, Никогаш не се користи Висок квалитет.· Нови пристигнување моден дизајн часовници· Види Случај Дијаметар : Околу 3.8 cm· Појас Diaeter : Appro 22.0 cm X 2.0 cm· Види Појас : Кожа· Отпорен на вода : "Да, но ние не препорачуваме да пливаат со Watch· Бои : прикажува како фотографии· Совршен подарок за пријателите и децата.

Високо качество дамски часовници са елегантни дами женски кристали от неръждаема стомана часовник Ръчен часовник-добрите подаръци дропшиппинг M10

BGN 5.81

Елегантни Дами на Жените од не ' Рѓосувачки Челик Кристали Часовници Зглоб ВидиФункција : 100% сосема нов и висок квалитетУдобно Хривнија Бенд ширина Foldover ЗатворачГолем Круг се Соочуваат со Приближно 1.5 инчи со КристалиДекоративни НеФункционира ПодГо БираFaux Хронограф Изгледа Кварц ДвижењеСпецификации : Дисплеј Тип : CRTСлучај дијаметар : 40mmБендот Материјал : МеталБендот ширина : 18mmДвижење : КварцПакет Содржина : 1 X ВидиНашата услуга : Ние поддршка Пад на превозот и трговија на Големо.Ние би можеле да се одбележи пакет како ПОДАРОК и прогласи пониска цена за вас.Ние обично продаваме нашите производи без промет на мало со лекови пакет, ве молиме имајте во предвид тоа пред да го купат.Ако ви треба оригиналниот пакет, ве молиме да платат за екстра дел за пакетот !!Ако имате било какви прашања, не отворен спор, можете да контактирате со нас, ние ќе ви даде најдобра услуга...

2017 мода луксозни G&D дамски часовници сребърни дамски Кварцов часовник от неръждаема стомана Relojes Mujer Lady ' S Bracelet Watch Часовник

BGN 35.74

7334 1.Детали За Производот : Бренд Име : G&DМесто на Потекло : ГУАНГЖУ во КинаБрој На Модел : B040Тип : Шарм;Fashion;Луксузни;Карактеристики : Декорација / За ПодароциМатеријал : Нерѓосувачки ЧеликПол : ЖенитеВозраст : Возрасни&Младите ДамиВиди рака siz e : 8.39 инч ( Прилагодливи)Види случај големина : 0.31 инченПојас Боја : Златна / СребренаБирате Боја : Златна / СребренаВиди Движење : АналогниТежина : 0.135 gВиди Случај Материјал : Нерѓосувачки ЧеликПојас Материјал : Нерѓосувачки ЧеликПакување Детали : 1*G&D ВидиИспорака Детална : ги постигне ВО 5 ДенаОтпорен На Вода : Нема Водоотпорен2.Извонредни Карактеристики : A...

A152 G&D на нови луксозни дамски часовник Кварцов часовник златна гривна, часовник дамски стомана каишка relogio feminino Crystal бижута

33.58 -29 % BGN 24.00

Опис : Стил : Жените Хривнија ВидиДвижење : Увезени Кварц ДвижењеСлучај Материјал : АлуминиумскиБендот Материјал : Алуминиумски + Стаклениот каменWatch Прозорец : HardlexЗатворач Тип : Виткање ЗатворачФункција : Живот Водоотпорен за Перењекапка & Врнежлив само.Големина на : Dial Дијаметар : 1cmБендот Должина : 22cmБендот Ширина : 3cmDial Дебелина : 0.5 cmПакет : 1 x Жените Кварц рачен часовник

2018 горещи продажба на дамски часовници Айфеловата кула дамска мода Кожена каишка аналогов кварцов кръгли ръчни часовници 30p

4.06 -1 % BGN 4.00

Ајфеловата Кула Жените Мода Кожа Бенд Аналогни Кварц Круг Зглоб Види ЧасовнициФункција : 100% сосема нов и висок квалитет .Количина : 1Dial Прозорец Материјал : СтаклоСлучај Материјал : АлуминиумскиDial Материјал : Нерѓосувачки ЧеликДвижење : КварцСлучај Облик : ТркалезнаСтил : МодаDial Се Прикаже : АналогниБендот Материјал : кожаDial Дијаметар : 3.5 СМСлучај Дебелина : 7mmБендот Ширина : 1.5 CMБендот Должина : 24.5 CMТ неговата е добар подарок за вашите деца и роднини и пријатели кои ќе љубов.Модерен, многу шармантна за сите прилики.Одредено време и да се задржи добро време.Пакет Содржина : 1 PC Види(без мало пакет)Нашата услуга : Ние поддршка Пад на превозот и трговија на Големо.Ние би можеле да се одбележи пакет како ПОДАРОК и прогласи пониска цена за вас.Ние обично продаваме нашите производи без промет на мало со лекови пакет, ве молиме имајте во предвид тоа пред да го купат.Ако ви треба оригиналниот пакет, ве молиме да платат за екстра дел за пакетот !!Ако имате било какви прашања, не отворен спор, можете да контактирате со нас, ние ќе ви даде најдобра услуга...

Топ Julius Lady Woman Ръчен Часовник Elegant Mini Shell Fashion Hours Dress Гривна От Стомана, Кожа, Ученичка Коледен Подарък

28.80 -31 % BGN 20.00

Важно Повеќето од врвот продажба на ЈУЛИЈ часовници се ново издание на "J" втора рака сега Но, некои опис слики се уште не се замена уште...

Casio watch Fashion business urban women table SHE-3034D-7A SHE-3034GL-4A SHE-3034GL-7A SHE-3034GL-7B SHE-3034SG-7

291.20 -9 % BGN 265.00

Добивање сини картони пред купувачите ќе уживате повеќе попуст[xlmodel][фото][0000]Однос на клиентите здраво : Restocking директно ги купите овој магазин сите предмети се бренд, бренд нови оригинални веродостојни, без оглед на рака, движење, затворач, 100% се фабричките, добредојдени сте да детекција на специјализирани институции, како што се лажни цена.значивреме...

мода жена марка кварцови мини часовник Уилис водоустойчив цветя дизайн аналогови тънки смола каишка за часовник Y16

7.02 -15 % BGN 6.00

Ве молиме имајте во предвид : 1 Ако имате било бараат, ве молиме да ни каже Ние ќе се потрудиме да ги задоволи вас;2...

LSVTR Luxury Women Crystal Dress Watches Top Brand Fashion Square кварцов часовник естествена кожа часовник дамски ежедневни часовници dropship

18.24 -29 % BGN 13.00

LSVTR Луксузни Жените Кристал Фустан Часовници Врвот Моден Бренд Плоштадот Кварц се Види Вистинска Кожа Види Жените Секојдневен Часовник dropship​Функција : 100% сосема нов и висок квалитет.Ова е добар подарок за вашите семејства и роднини и пријатели кои ќе љубов. Модерен, многу шармантна за сите прилики. Посебни dial дизајн привлекува многу внимание од купувачите. Модата едноставно тенок дизајн. Неверојатна потрага види. Прецизно движење. Одредено време и да се задржи добро време. Легура Мрежа & СТП Кожна врвка за околу бенд за удобно носење.Спецификација : Бренд : LSVTRСтил : Луксузни Часовници УнисексDial Дијаметар : 31 mmСлучај Дебелина : 7mmБендот Должина : 21cmБендот Ширина : 18mmРака Материјал : Алуминиум Мрежа, КожаDial Бои : црвена / црна / бела / браун Внимание : Белегзии се само декорација, не се превезува со watch

Мода пълен Стоманена гривна часовници дамски часовници луксозни кристални дамски часовници дамски часовници relogio feminino reloj mujer

BGN 7.98

Моден Целосна Челик Хривнија Види Жените Луксузни Часовници Кристал Жените Часовници Дами се Види на Часовникот relogio feminino reloj mujerтип : ,Зглобовите часовници,зглоб види,види,часовници,види жените,часовници за жени,жените часовници,дами види,нараквица види,нараквица часовници за жени,гривни за жени,од нерѓосувачки челик се види,кристално види,кристал часовници,полн челик часовник,часовник,saat,reloj mujer,relogio feminino,bayan kol saati,montre femme, horloges vrouwen,relojes mujer,bayan saat,часовнициженски,жените се види,жените часовници,kol saati

2018 Нова година най-Добрите дамски часовници подарък модерен часовник от неръждаема стомана, дамски кварцов аналогов часовник Кварцов часовник

6.08 -1 % BGN 6.00

Моден Види Нерѓосувачки Челик Жените Кварц Аналогни Зглоб ВидиФункција : 100% сосема нов и висок квалитет.Количина : 1Пол : Жените,ДевојкаСтил : НеврзанДвижење : КварцДисплеј : АналогниБендот Материјал : Нерѓосувачки ЧеликСлучај Материјал : Нерѓосувачки ЧеликЖивотот ВодоотпоренВиди случај Дијаметар : 3cmБендот Должина : 22cmБендот Ширина : 1.5 cmСлучај Дебелина : 0.8 cmБоја : Бела,ЦрнаЗабелешка : позицијата на бројот 6 е спротивното, тоа е нормално, не се загрижени, или да не изберат ако умотПакет Содржина : 1 X Мода се Види од не ' Рѓосувачки Челик Жените Кварц Аналогни Зглоб Види (БЕЗ Мало Поле...

2017 Lady gift прости стилни часовници Enmex strappy cotton watch band една от най-съвременните модни бар стил кварцов часовник Ръчен часовник

25.28 -21 % BGN 20.00

Answer : ___________________________ NOTE : Ние ги користиме Ali Express Стандард Превозот Клиенти од руската Федерација целосна примачот име е потребно ...

WA256 мода нови дамски часовник гривна дами рокля часовник Кварцов часовник Rhinstone Relogio Feminino квадратни часовник Бял

28.80 -10 % BGN 26.00

Опис : Стил : Жените Се ВидиДвижење : Увезени Кварц ДвижењеСлучај Материјал : АлуминиумскиБендот Материјал : Алуминиумски + Стаклениот каменWatch Прозорец : HardlexЗатворач Тип : Хривнија ТокаФункција : Живот Водоотпорен за Перењекапка & Врнежлив само.Големина на : Dial Дијаметар : 3.5 смБендот Должина : 6.5 смБендот Ширина : 4cmDial Дебелина : 0.5 cmПакет : 1 x Жените Кварц рачен часовник

2017 уникална жена кварцов механизъм аналогов кухи музикални ноти стил кожени ръчни часовници модни дамски ежедневни часовници дамски Relogio Feminino

BGN 1.58

Функција : 100% сосема нов и висок квалитетДвижење : Кварц : БатеријаПол : Мажи ЖениДисплеј : АналогниСтил : НеврзанКарактеристики : Лесен За ЧитањеСлучај Материјал : МеталСлучај Дијаметар : 4cm / 1.57" (Прибл.)Бендот Материјал : КожаБендот Должина : 23cm / 9.06" (Прибл.) (Случај е Вклучена)Бендот Ширина : 2cm / 0.79" (Прибл.)Пакет Содржина : 1 X ВидиВремето за испорака е за 760 работни дена...

SOLLEN женски известни ръчен часовник дамски Ръчен часовник дамски маркови часовници, механични часовници за момичета Montre Femme Relogio 2018

226.56 -40 % BGN 136.00

SOLLEN Дами Познатиот Женски рачен часовник Зглоб Види Жените Бренд Часовник Механички часовници За Девојки Montre Femme Relogio 2018Топло Совети : 1...

CADISEN 2018 нова модна марка кожена каишка Диамант е кварцов дамски часовник дами рокля часовници дамски ежедневни златни часовници

63.97 -50 % BGN 32.00

CADISEN 2018 Нов Моден бренд кожа за на рака Дијамант кварц жените часовници дами фустан часовници, Женски Чисто Злато ЧасовнициОтпорност на вода Длабочина : 3 BarDial Дијаметар : 31mmБендот Должина : 18cmБендот Ширина : 14mmСлучај Дебелина : 8mmТранспорт и ПакувањеСите предмети ќе бидат двојно проверени и добро спакувани пред да ја испратите.Објектот ќе биде испратена во рок од 2 работни дена по купувачот плаќа цел.Тоа обично трае околу 25 до 36 работни дена за доставување на пакетот на дестинација(на оддалечени места,тоа може да потрае малку подолго).Во меѓувреме,можете да изберете DHL Express за да се скрати превозот време ако треба цел итно.Ако не сте добиле нарачка во рок од 36 работни дена,ве молиме слободно контактирајте со нас пред да замине Негативни и Неутрални Повратни информации,ние ќе се потрудиме да ви помогне да го реши проблемот.ДанокНие сме посветени на обезбедување на нашите производи на оптимална цена.Купувачот е одговорен за плаќање на данок се вклучени,како што се Увоз на добивка,ДДВ,итн.Ако дестинацијата е во Бразил,ве молиме да ги доставите вашите CPF или / и CNPJ кога ќе поставување на цел, така што за да се минимизира логистички проблем.Враќање1.Доколку производот не е во добра состојба,ве молиме контактирајте со нас, прво пред да го испратите објектот назад до нас...

Най-добрите луксозни дамски часовници Марка Geneva Watch неръждаема стомана ежедневни розово злато Кварцов ръчен часовник Relogio Feminino Montre Femme

7.66 -22 % BGN 6.00

Топ Луксузни Жените Часовници Бренд Женева се Види од не 'рѓосувачки челик Чисто Злато се Зголеми рачни часовници Кварц Relogio Feminino Montre Femme Функција : Бренд : 100% Сосема Нов (поддршка на ОЕМ) Бои : Како што сликите покажуваат Зглоб Бенд : Нерѓосувачки Челик За пол : Жените се Види движење : Кварц Материјал : не' Рѓосувачки Челик, Алуминиум, Стакло Големина : бендот должина : 24cm,дијаметар : 4.0 cm, бендот ширина : 2.0 cm Пакување : OPP вреќа Тежина : околу 65 g Водоотпорен случај : живот водоотпорен,пот, мали raindrops не се плаши, но, не рамна, меур вода за пиење, капење, итн Прилики : роденденски подароци, Божиќ подароци, бизнис подароци, свадба и сите видови на фестивали Овој производ не содржи подарок кутија, ако е потребно да се плати $2 кутија ве молиме дајте, ве молам, разберете!!! Види Одржување

2018 Женски Мультяшные Часовници Уилис Casual Watch Кварцов Механизъм И Модерен Дизайн Водоустойчив Часовник Тънък Силиконов Каучук Y15

7.02 -15 % BGN 6.00

Ве молиме имајте во предвид : 1 Ако имате било бараат, ве молиме да ни каже Ние ќе се потрудиме да ги задоволи вас;2...

Бамбукови Триъгълници Лицето Кварцов Ръчен Часовник Мъжки Творчески Аналогов Дървена Дамски Часовници 2017 Нов Каишка От Естествена Кожа Прости Часовници Подарък

37.20 -41 % BGN 22.00

Бамбус Триаголници Се Соочуваат Со Кварц Зглоб Види Мажите Креативни Аналогни Дрво Жените Часовници 2017 Нови Вистинска Кожа Бенд Едноставно Часовник ПодарокКарактеристики На Производот : 100% Природата Дрво СлучајДвижење : КварцБендот Материјал : Вистинска КожаDial Прозорец Материјал : ПластикаСлучај Материјали : ДрвоЗатворач Тип : Pin ТокаКол Дијаметар : 4.5 cm прибл.Случај Дебелина : 1.2 см прибл.Бендот Ширина : 2.4 cm прибл.Бендот Должина : околу 25см.Напомена : види е направен од природно дрво и е обвиен со рака, па тоа може да има некои природни груби линии и неколку флеки.Пакет Содржина : 1 × Дрво ВидиПРЕВОЗОТ1.Ние ќе се испрати објект во рок од 23 дневна ( работни дена, не празник сезони ) по уплатата се потврди со платформа.2.Превозот со желба пост во 3545 работни дена ( Бразил обично треба 5070days )...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.