• Новинка
Жените Стилен Сплав От Пластмаса И Каишка За Часовник С Римски Цифри Планински Кристал Сплав Корпус Кварцов Аналогов Часовник

Жените Стилен Сплав От Пластмаса И Каишка За Часовник С Римски Цифри Планински Кристал Сплав Корпус Кварцов Аналогов Часовник

резултат:
BGN 5.79
BGN 5.00 -14 %

Брой продукти
Налично

Жените Кварц Види Римски Numerals Аналогни Кристал Златна Легура Случај Оваа прекрасна кварц види се издвојува за нејзиниот стилски дизајн кој карактеристики на римската numerals, rhinestones околу злато на ѕвонење легура случај. Тоа е подарок за вашата девојка, пријатели, браќа, семејства, итн. Тип : Зглоб Види Пол : Жените & Девојка Стил : Fashion & Секојдневен Движење : Кварц : Батеријата се Прикаже : Аналогни Бенд Материјал : Алуминиум, Пластика Случај Материјал : Алуминиумски, Кристал, Акрилик Карактеристики : Лесен За Читање, Роман Numerals Повод : Секојдневниот Живот, Забава, Роденден/Фестивал Присутни, Подарок за Пријатели Случај Дијаметар : 3.4 cm/1.34" (Прибл.) Dial Огледало со Дијаметар : 2.3 см/0.9" (Прибл.) Вкупна Должина : 24cm/9.06" (Прибл.) Бендот Ширина : 1.5 cm/0.59" (Прибл.) Пакетот Вклучува : 1 x Зглоб Види Shippment :
Кога ќе нарачате,ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.Општо земено,ние ќе ја испрати на предмети, како е можно поскоро откако вашата уплата е завршен.
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји,кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки,broderage такси,давачки и даноци за увоз во вашата земја.Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци,и купувачи се одговорни за царински давачки. Јас разбирам дека сте загрижени за било какви дополнителни трошоци за објекти.Врз основа на досегашното искуство.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА :
1.Дали постои следење на Број за мојот објект?
Да, ние брод секој ред со нивното Следење Nmber, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт.
2. Е производ исто како и фотографии?
Да, сите фотографии се реални. Земавме овие фотографии од самите себе.
3. Која големина може да се вклопи во мене?
Ние ви препорачуваме да погледнете во нашата големина предлог табелата подолу и нашиот производ големина на табелата ако се нормални фигура. ако имате посебна слика, ве молиме контактирајте со нас ( ни кажете вашата висина и тежина, биста, половината, колковите големина ).
4. Можете да ја прогласи пониска вредност?
Да, обично ние ќе прогласи $10-$20 за мали парцели (1-5 компјутери). Ако имате посебни барање, ве молиме контактирајте со нас.
5. Јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена?
Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.
Купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови.Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се враќаат.купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.ent :
Кога ќе нарачате,ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.

Подробности

търговска марка:
Балайт
Движение:
Кварц
Материал На Корпуса:
Сплав
Тип Обков:
Обтегач
Дълбочина На Водоустойчивост:
Не водонепропускливост
Стил:
Мода И Ежедневното Функциониране
Характеристика:
Автоматична Дата
Номер На Модела:
Гледай
Вид На Материала На Лентата:
Кожа
Широчина На Лентата:
15мм
Дължината На Лентата:
24см
Дебелина На Корпуса:
12mm
Диаметър На Циферблата:
34 мм
Материал Кутии И Чанти:
Не е пакет
Тип Материал Прозорец На Циферблата:
Акрил
Форма На Корпуса:
Кръг

Избор на купувачи

G&D дамски Кварцов часовник от неръждаема стомана Relojes Mujer Fashion Crystal Dress гривна часовник Relogio Feminino злато/сребро

33.65 -29 % BGN 24.00

1.Детали За Производот : Бренд Име : G&DМесто на Потекло : ГУАНГЖУ во КинаБрој На Модел : B018Тип : Шарм;Fashion;Луксузни;Карактеристики : Декорација / За ПодароциМатеријал : Нерѓосувачки ЧеликПол : ЖенитеВозраст : Возрасни&Младите ДамиВиди рака големина : 7.95 инченВиди случај големина : 0.24 инченПојас Боја : Злато / СребренаБирате Боја : Злато / СребренаВиди Движење : АналогниТежина : 0.133 gВиди Случај Материјал : Нерѓосувачки ЧеликПојас Материјал : Нерѓосувачки ЧеликПакување Детали : 1*G&D ВидиИспорака Детална : ги постигне ВО 5 ДенаОтпорен На Вода : Нема Водоотпорен2.Извонредни Карактеристики : A...

G&D Women Watch Double Chain Stainless Steel Band Women ' s Silver With Кристал Luxury Fashion Кварцов ръчен часовник днешната сделка

25.54 -30 % BGN 18.00

Хривнија Бенд, Rhinestones Кварц Зглоб Часовници, рачни Часовници за Љубителите Скали за јасно да се прикаже време се Повлече од knob за да го прилагодите времето Прецизни кварц движење, Челик бенд со затворач прицврстени лесно се вклопува во вашиот зглоб Модерен, многу шармантна за сите прилики Нормално отпорни на вода, не за туширање или пливање

2018 горещи продажба на дамски часовници Айфеловата кула дамска мода Кожена каишка аналогов кварцов кръгли ръчни часовници 30p

4.06 -1 % BGN 4.00

Ајфеловата Кула Жените Мода Кожа Бенд Аналогни Кварц Круг Зглоб Види ЧасовнициФункција : 100% сосема нов и висок квалитет .Количина : 1Dial Прозорец Материјал : СтаклоСлучај Материјал : АлуминиумскиDial Материјал : Нерѓосувачки ЧеликДвижење : КварцСлучај Облик : ТркалезнаСтил : МодаDial Се Прикаже : АналогниБендот Материјал : кожаDial Дијаметар : 3.5 СМСлучај Дебелина : 7mmБендот Ширина : 1.5 CMБендот Должина : 24.5 CMТ неговата е добар подарок за вашите деца и роднини и пријатели кои ќе љубов.Модерен, многу шармантна за сите прилики.Одредено време и да се задржи добро време.Пакет Содржина : 1 PC Види(без мало пакет)Нашата услуга : Ние поддршка Пад на превозот и трговија на Големо.Ние би можеле да се одбележи пакет како ПОДАРОК и прогласи пониска цена за вас.Ние обично продаваме нашите производи без промет на мало со лекови пакет, ве молиме имајте во предвид тоа пред да го купат.Ако ви треба оригиналниот пакет, ве молиме да платат за екстра дел за пакетот !!Ако имате било какви прашања, не отворен спор, можете да контактирате со нас, ние ќе ви даде најдобра услуга...

Двойка часовници мъжки дамски кварцови часовници мъжки дамски часовници Часовници Гривна черно 2018 луксозна марка ръчни часовници ултра тънък

39.98 -40 % BGN 24.00

dianxiaobao_12018 МОДА ЧАСОВНИЦИdianxiaobao_2Модел : PR3309 Случај материјал : Цинк легура Задниот поклопец материјал : Нерѓосувачки челик Хривнија материјал : Нерѓосувачки челик Случај тип : изборен Круг Случај дијаметар : 40 mm Случај дебелина : 6.6 mm Хривнија должина : 220 мм Хривнија ширина : 20 мм Стакло : Висока густина стакло Движење : Кварц SplashproofБоја Разлика : мора да се запамети дека ова е професионална фотографија со блиц на камерата, добро осветлување, па боја на производ може да се разликува и, исто така, тоа ќе зависи од вашиот monitor settingsСтерео покажувачот,јасно видливиВнатрешна боја на Милан челик појас не е лесно да се носат,а тоа е технички ергономски,комфорни и издржливи.Кожа за на рака,мека текстура,удобно и дише,антипот deodorant.Ултратенок дизајнВодоотпорен : Овој часовник е САМО поздравниотдоказ...

Луксозни цифров часовник Мъжки спортни 50 м открит водоустойчив кварцов часовник с голям циферблат военни led светлинен часовник 2017 мода

30.90 -39 % BGN 19.00

Луксузна Дигитални Часовници мажи спортски 50 M Отворено Водоотпорен Кварц големи dial часа воена LED Прозрачна рачни часовници 2017 мода

A152 G&D на нови луксозни дамски часовник Кварцов часовник златна гривна, часовник дамски стомана каишка relogio feminino Crystal бижута

33.58 -29 % BGN 24.00

Опис : Стил : Жените Хривнија ВидиДвижење : Увезени Кварц ДвижењеСлучај Материјал : АлуминиумскиБендот Материјал : Алуминиумски + Стаклениот каменWatch Прозорец : HardlexЗатворач Тип : Виткање ЗатворачФункција : Живот Водоотпорен за Перењекапка & Врнежлив само.Големина на : Dial Дијаметар : 1cmБендот Должина : 22cmБендот Ширина : 3cmDial Дебелина : 0.5 cmПакет : 1 x Жените Кварц рачен часовник

Бамбукови Триъгълници Лицето Кварцов Ръчен Часовник Мъжки Творчески Аналогов Дървена Дамски Часовници 2017 Нов Каишка От Естествена Кожа Прости Часовници Подарък

37.20 -41 % BGN 22.00

Бамбус Триаголници Се Соочуваат Со Кварц Зглоб Види Мажите Креативни Аналогни Дрво Жените Часовници 2017 Нови Вистинска Кожа Бенд Едноставно Часовник ПодарокКарактеристики На Производот : 100% Природата Дрво СлучајДвижење : КварцБендот Материјал : Вистинска КожаDial Прозорец Материјал : ПластикаСлучај Материјали : ДрвоЗатворач Тип : Pin ТокаКол Дијаметар : 4.5 cm прибл.Случај Дебелина : 1.2 см прибл.Бендот Ширина : 2.4 cm прибл.Бендот Должина : околу 25см.Напомена : види е направен од природно дрво и е обвиен со рака, па тоа може да има некои природни груби линии и неколку флеки.Пакет Содржина : 1 × Дрво ВидиПРЕВОЗОТ1.Ние ќе се испрати објект во рок од 23 дневна ( работни дена, не празник сезони ) по уплатата се потврди со платформа.2.Превозот со желба пост во 3545 работни дена ( Бразил обично треба 5070days )...

Високо качество дамски часовници са елегантни дами женски кристали от неръждаема стомана часовник Ръчен часовник-добрите подаръци дропшиппинг M10

BGN 5.81

Елегантни Дами на Жените од не ' Рѓосувачки Челик Кристали Часовници Зглоб ВидиФункција : 100% сосема нов и висок квалитетУдобно Хривнија Бенд ширина Foldover ЗатворачГолем Круг се Соочуваат со Приближно 1.5 инчи со КристалиДекоративни НеФункционира ПодГо БираFaux Хронограф Изгледа Кварц ДвижењеСпецификации : Дисплеј Тип : CRTСлучај дијаметар : 40mmБендот Материјал : МеталБендот ширина : 18mmДвижење : КварцПакет Содржина : 1 X ВидиНашата услуга : Ние поддршка Пад на превозот и трговија на Големо.Ние би можеле да се одбележи пакет како ПОДАРОК и прогласи пониска цена за вас.Ние обично продаваме нашите производи без промет на мало со лекови пакет, ве молиме имајте во предвид тоа пред да го купат.Ако ви треба оригиналниот пакет, ве молиме да платат за екстра дел за пакетот !!Ако имате било какви прашања, не отворен спор, можете да контактирате со нас, ние ќе ви даде најдобра услуга...

2018 Нова година най-Добрите дамски часовници подарък модерен часовник от неръждаема стомана, дамски кварцов аналогов часовник Кварцов часовник

6.08 -1 % BGN 6.00

Моден Види Нерѓосувачки Челик Жените Кварц Аналогни Зглоб ВидиФункција : 100% сосема нов и висок квалитет.Количина : 1Пол : Жените,ДевојкаСтил : НеврзанДвижење : КварцДисплеј : АналогниБендот Материјал : Нерѓосувачки ЧеликСлучај Материјал : Нерѓосувачки ЧеликЖивотот ВодоотпоренВиди случај Дијаметар : 3cmБендот Должина : 22cmБендот Ширина : 1.5 cmСлучај Дебелина : 0.8 cmБоја : Бела,ЦрнаЗабелешка : позицијата на бројот 6 е спротивното, тоа е нормално, не се загрижени, или да не изберат ако умотПакет Содржина : 1 X Мода се Види од не ' Рѓосувачки Челик Жените Кварц Аналогни Зглоб Види (БЕЗ Мало Поле...

GUOU Top Brand Simple Fashion Watch правоъгълник циферблат естествена кожа кварцов часовник дамски часовник Lady Hour Clock relogio feminino

51.17 -45 % BGN 28.00

За мојата продавница : Ако сте заинтересирани во нашите производи или да бидат задоволни со вашата нарачка, ве молиме љубезно Add to Store Листа!Приказ на повеќе производи кликнете : Ние немаме минимум ред и Ние го прифаќаме една цел, повеќе од 5pcs ќе добие трговија на големо цена, толку повеќе ќе го купите поголем попуст добивате!За ова види : Добар избор за подарок или декорација.Супер одличен гроздобер дизајн.Тоа е мода, гроздобер, е многу корисен додаток заличи до вашиот изглед, додадете панк кул изглед.GUOU Врвот Сосема Едноставни Модни Види Правоаголник Dial Вистинска Кожа Кварц Види Жените Часовници Дама Час Часовник relogio femininoБренд : GUOUЧасовници категории : ЖениВиди стил : Модни луксузни домот на популарнатаDialОбликот на бирање : КругДвижење тип : КварцДисплеј тип : ПокажувачотБендБендот materal : КожаЗатворач тип : Pin токаБендот боја : црна,бела,сива,виолетоваГолемина и тежинабендот lenght : 22 смDial дијаметар : 3.4 cmDial дебелина : 0.8 cmБендот ширина : 2 cmВиди тежина : 50 gПакет1 X видиВодоотпорен опис50m водоотпоренНие сме чесни продавачот на Aliexpress...

Мини фокус мода кварцови часовници дамски часовници дамски момичета известна марка ръчни часовници дамски часовници Montre Femme Relogio MF0160L. 01

49.20 -47 % BGN 26.00

Бренд : МИНИ ФОКУССтил : Мода,Повик,Се ОблекуваатДисплеј : АналогниДвижење : Кварц ДвижењеГлавна Карактеристика : 100% Нов со ознака и со висок квалитет; 3 ATM / 30 M Отпорен на Вода(не за туш,пливање и нуркање); Квалитетот Цинк Легура Црно / Сино / Злато Случај; Квалитетот Челик Мрежа Појас;Спецификација (приближно) : Случај Дијаметар : 34mm Случај Дебелина : 7.9 mm Бенд Ширина : 10мм Вкупна Должина : 211mm Нето тежина : 37gПакет Се Вклучени : 1 x МИНИ ФОКУС ВидиНие прифаќаме alipay тука.Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.Времето за испорака е за 760 работни дена...

LSVTR Luxury Women Crystal Dress Watches Top Brand Fashion Square кварцов часовник естествена кожа часовник дамски ежедневни часовници dropship

18.24 -29 % BGN 13.00

LSVTR Луксузни Жените Кристал Фустан Часовници Врвот Моден Бренд Плоштадот Кварц се Види Вистинска Кожа Види Жените Секојдневен Часовник dropship​Функција : 100% сосема нов и висок квалитет.Ова е добар подарок за вашите семејства и роднини и пријатели кои ќе љубов. Модерен, многу шармантна за сите прилики. Посебни dial дизајн привлекува многу внимание од купувачите. Модата едноставно тенок дизајн. Неверојатна потрага види. Прецизно движење. Одредено време и да се задржи добро време. Легура Мрежа & СТП Кожна врвка за околу бенд за удобно носење.Спецификација : Бренд : LSVTRСтил : Луксузни Часовници УнисексDial Дијаметар : 31 mmСлучај Дебелина : 7mmБендот Должина : 21cmБендот Ширина : 18mmРака Материјал : Алуминиум Мрежа, КожаDial Бои : црвена / црна / бела / браун Внимание : Белегзии се само декорација, не се превезува со watch

CADISEN 2018 нова модна марка кожена каишка Диамант е кварцов дамски часовник дами рокля часовници дамски ежедневни златни часовници

63.97 -50 % BGN 32.00

CADISEN 2018 Нов Моден бренд кожа за на рака Дијамант кварц жените часовници дами фустан часовници, Женски Чисто Злато ЧасовнициОтпорност на вода Длабочина : 3 BarDial Дијаметар : 31mmБендот Должина : 18cmБендот Ширина : 14mmСлучај Дебелина : 8mmТранспорт и ПакувањеСите предмети ќе бидат двојно проверени и добро спакувани пред да ја испратите.Објектот ќе биде испратена во рок од 2 работни дена по купувачот плаќа цел.Тоа обично трае околу 25 до 36 работни дена за доставување на пакетот на дестинација(на оддалечени места,тоа може да потрае малку подолго).Во меѓувреме,можете да изберете DHL Express за да се скрати превозот време ако треба цел итно.Ако не сте добиле нарачка во рок од 36 работни дена,ве молиме слободно контактирајте со нас пред да замине Негативни и Неутрални Повратни информации,ние ќе се потрудиме да ви помогне да го реши проблемот.ДанокНие сме посветени на обезбедување на нашите производи на оптимална цена.Купувачот е одговорен за плаќање на данок се вклучени,како што се Увоз на добивка,ДДВ,итн.Ако дестинацијата е во Бразил,ве молиме да ги доставите вашите CPF или / и CNPJ кога ќе поставување на цел, така што за да се минимизира логистички проблем.Враќање1.Доколку производот не е во добра состојба,ве молиме контактирајте со нас, прво пред да го испратите објектот назад до нас...

мода жена марка кварцови мини часовник Уилис водоустойчив цветя дизайн аналогови тънки смола каишка за часовник Y16

7.02 -15 % BGN 6.00

Ве молиме имајте во предвид : 1 Ако имате било бараат, ве молиме да ни каже Ние ќе се потрудиме да ги задоволи вас;2...

G&D жените това е една верига от злато неръждаема стомана група дамска мода планински кристал, часовници аналогов часовник

29.39 -29 % BGN 21.00

Хривнија Бенд, Кварц Зглоб Часовници, рачни Часовници за Љубителите Скали за јасно да се прикаже време се Повлече од knob за да го прилагодите времето Прецизни кварц движење, Челик бенд со затворач прицврстени лесно се вклопува во вашиот зглоб Модерен, многу шармантна за сите прилики Нормално отпорни на вода, не за туширање или пливање

2017 Нов пристигане икономически ефективно сандалово дърво Мъже, Жени ръчен часовник черна каишка от естествена кожа и кристали циферблат природа мода часовници

27.90 -21 % BGN 22.00

Карактеристики На Производот : 100% Природата Сандаловина СлучајДвижење Тип : КварцСлучај Материјал : СандаловинаБендот Материјал : Вистинска КожаТока Тип : Pin ТокаКол Дијаметар : Прибл.4.5 cm (1.77 инчи)Случај Дебелина : Прибл.1.2 cm (0.47 инчи)Бендот Ширина : Прибл.2.4 см (0.94 инчи)Бендот Должина : Околу.25cm (9.84 инчи)(2.54 см=1.00 инчи)Напомена : На часовникот е направен од природно дрво и е обвиен со рака, па тоа може да има некои природни груби линии и неколку флеки.Напомена : материјал е природата абонос дрва, види случај е боја може да биде малку светло или темно од сликата, во зависност од староста на дрвјата.Рачно изработени од Вистинско Дрво, Без Боја.Пакет Содржина : 1 x Сандаловина Види

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.