• Новинка
LSVTR Luxury Women Crystal Dress Watches Top Brand Fashion Square кварцов часовник естествена кожа часовник дамски ежедневни часовници dropship

LSVTR Luxury Women Crystal Dress Watches Top Brand Fashion Square кварцов часовник естествена кожа часовник дамски ежедневни часовници dropship

резултат:
BGN 18.24
BGN 13.00 -29 %

Брой продукти
Налично


LSVTR Луксузни Жените Кристал Фустан Часовници Врвот Моден Бренд Плоштадот Кварц се Види Вистинска Кожа Види Жените Секојдневен Часовник dropship

Функција :
-100% сосема нов и висок квалитет.
-Ова е добар подарок за вашите семејства и роднини и пријатели кои ќе љубов.
- Модерен, многу шармантна за сите прилики.
- Посебни dial дизајн привлекува многу внимание од купувачите.
- Модата едноставно тенок дизајн.
- Неверојатна потрага види.
- Прецизно движење.
- Одредено време и да се задржи добро време.
- Легура Мрежа & СТП Кожна врвка за околу бенд за удобно носење.
Спецификација :
Бренд : LSVTR
Стил : Луксузни Часовници Унисекс
Dial Дијаметар : 31 mm
Случај Дебелина : 7mm
Бендот Должина : 21cm
Бендот Ширина : 18mm
Рака Материјал : Алуминиум Мрежа, Кожа
Dial Бои : црвена/црна/бела/браун
Внимание : Белегзии се само декорација, не се превезува со watch

Подробности

Характеристика:
Водоустойчивост, Устойчивост На Удар
Тип Обков:
Обтегач
Номер На Модела:
3152101
търговска марка:
Сезонен
Дължината На Лентата:
21см
Диаметър На Циферблата:
31мм
Вид На Материала На Лентата:
Кожа
Движение:
Кварц
Тип Материал Прозорец На Циферблата:
Стъкло
Материал Кутии И Чанти:
Хартия
Стил:
Мода И Ежедневното Функциониране
Дебелина На Корпуса:
7мм
Дълбочина На Водоустойчивост:
3 бар
Широчина На Лентата:
18мм
Материал На Корпуса:
Сплав
Форма На Корпуса:
Кръг
Тип Елемент:
Кварцов Часовник
Пол:
Жени

Избор на купувачи

2018 горещи продажба на дамски часовници Айфеловата кула дамска мода Кожена каишка аналогов кварцов кръгли ръчни часовници 30p

4.06 -1 % BGN 4.00

Ајфеловата Кула Жените Мода Кожа Бенд Аналогни Кварц Круг Зглоб Види ЧасовнициФункција : 100% сосема нов и висок квалитет .Количина : 1Dial Прозорец Материјал : СтаклоСлучај Материјал : АлуминиумскиDial Материјал : Нерѓосувачки ЧеликДвижење : КварцСлучај Облик : ТркалезнаСтил : МодаDial Се Прикаже : АналогниБендот Материјал : кожаDial Дијаметар : 3.5 СМСлучај Дебелина : 7mmБендот Ширина : 1.5 CMБендот Должина : 24.5 CMТ неговата е добар подарок за вашите деца и роднини и пријатели кои ќе љубов.Модерен, многу шармантна за сите прилики.Одредено време и да се задржи добро време.Пакет Содржина : 1 PC Види(без мало пакет)Нашата услуга : Ние поддршка Пад на превозот и трговија на Големо.Ние би можеле да се одбележи пакет како ПОДАРОК и прогласи пониска цена за вас.Ние обично продаваме нашите производи без промет на мало со лекови пакет, ве молиме имајте во предвид тоа пред да го купат.Ако ви треба оригиналниот пакет, ве молиме да платат за екстра дел за пакетот !!Ако имате било какви прашања, не отворен спор, можете да контактирате со нас, ние ќе ви даде најдобра услуга...

Бамбукови Триъгълници Лицето Кварцов Ръчен Часовник Мъжки Творчески Аналогов Дървена Дамски Часовници 2017 Нов Каишка От Естествена Кожа Прости Часовници Подарък

37.20 -41 % BGN 22.00

Бамбус Триаголници Се Соочуваат Со Кварц Зглоб Види Мажите Креативни Аналогни Дрво Жените Часовници 2017 Нови Вистинска Кожа Бенд Едноставно Часовник ПодарокКарактеристики На Производот : 100% Природата Дрво СлучајДвижење : КварцБендот Материјал : Вистинска КожаDial Прозорец Материјал : ПластикаСлучај Материјали : ДрвоЗатворач Тип : Pin ТокаКол Дијаметар : 4.5 cm прибл.Случај Дебелина : 1.2 см прибл.Бендот Ширина : 2.4 cm прибл.Бендот Должина : околу 25см.Напомена : види е направен од природно дрво и е обвиен со рака, па тоа може да има некои природни груби линии и неколку флеки.Пакет Содржина : 1 × Дрво ВидиПРЕВОЗОТ1.Ние ќе се испрати објект во рок од 23 дневна ( работни дена, не празник сезони ) по уплатата се потврди со платформа.2.Превозот со желба пост во 3545 работни дена ( Бразил обично треба 5070days )...

DHL 100 бр./лот, марка OKTIME Кожена каишка на часовника на жената цвят перо мода облечи часовници Relogio дамски часовници подарък часовник

BGN 208.00

· 100% Сосема Нов, Никогаш не се користи Висок квалитет.· Нови пристигнување моден дизајн часовници· Види Случај Дијаметар : Околу 3.8 cm· Појас Diaeter : Appro 22.0 cm X 2.0 cm· Види Појас : Кожа· Отпорен на вода : "Да, но ние не препорачуваме да пливаат со Watch· Бои : прикажува како фотографии· Совршен подарок за пријателите и децата.

Швейцария Бингер дамски часовници мода луксозни часовници кожена каишка Автоматично завод за Механични ръчни часовници B-1132L-2

605.38 -49 % BGN 309.00

Сите фотографии зеде со себе.Види Спецификации Бренд : BINGER Движење : Automatic самоправец на движење Метал Состав : 316 L не ' рѓосувачки челик Кристал : Сафир Случај Мерења : 32милиметри diam Бенд Тип : вистински кравја кожа Пакет : се покрие со меур заврши и се одликува со BINGER подарок кутија...

Casio watch Fashion business urban women table SHE-3034D-7A SHE-3034GL-4A SHE-3034GL-7A SHE-3034GL-7B SHE-3034SG-7

291.20 -9 % BGN 265.00

Добивање сини картони пред купувачите ќе уживате повеќе попуст[xlmodel][фото][0000]Однос на клиентите здраво : Restocking директно ги купите овој магазин сите предмети се бренд, бренд нови оригинални веродостојни, без оглед на рака, движење, затворач, 100% се фабричките, добредојдени сте да детекција на специјализирани институции, како што се лажни цена.значивреме...

Montre Femme Dress Watch Women Shengke Brand Fashion Ladies Watches Women Thin Leather Strap Watch Female Relogio Reloj SK

29.52 -36 % BGN 19.00

Montre Femme Фустан Види Жените Shengke Бренд Модни Дами Часовници Жените Тенка Кожа за на Рака Види Женски Relogio Reloj SKБренд Име : shengke Предмет Тип : рачни часовници Кварц Отпорност на Вода Длабочина : 3 Bar Случај Облик : Тркалезна Бенд Должина : 24cm Кутии & Случаи Материјал : Хартија Функција : Отпорни на Вода,Шок Отпорни Пол : Жените Стил : Fashion & Секојдневен Случај Дебелина : 8mm Случај Материјал : Нерѓосувачки Челик Бенд Материјал Тип : кожа Движење : Кварц Број на Модел : K0039 Затворач Тип : Кука Тока Dial Прозорец Материјал Тип : Hardlex Бенд Ширина : 12mm Dial Дијаметар : 38mm боја : розова,бела,кафена,црнаПлаќање 1)да ја прифатиме Зачувам, Boleto,Виза, Мастеркард,Qiwi, Western Union, Маестро дебитна картичка, Web Money, Банкарски Трансфер, кредитна картичка и каков било Метод што може да се плати на Ali Express...

Луксозни цифров часовник Мъжки спортни 50 м открит водоустойчив кварцов часовник с голям циферблат военни led светлинен часовник 2017 мода

30.90 -39 % BGN 19.00

Луксузна Дигитални Часовници мажи спортски 50 M Отворено Водоотпорен Кварц големи dial часа воена LED Прозрачна рачни часовници 2017 мода

LONGBO марка дамски часовници дамски кварцов часовник луксозни дамски Ръчни часовници 2018 Мода дамски часовници Relogio Feminino подарък кутия 80303

43.86 -50 % BGN 22.00

LONGBO Бренд Жените Види Дами Часовници Кварц Луксузни Дама Зглоб Види 2018 Мода Женски Часовник Relogio Feminino Подарок Кутија 80303Спецификации : [100% Сосема Нов и Висок Квалитет, Фабрика Штекер] Стил : Случајни, мода, спорт Карактеристики : Водоотпорен, Водоотпорен Dial Прозорец Материјал : Минерално Стакло Случај : Алуминиумски Композитни Материјали : Месинг Случај Облик : Тркалезна тока Тип : Затворач Движење : Кварц Движење, Бендот Материјал : Алуминиум Водоотпорен : 3 ATM / 3 BAR Дијаметар : 36mm / 1.42 " (Прибл...

Най-добрите луксозни дамски часовници Марка Geneva Watch неръждаема стомана ежедневни розово злато Кварцов ръчен часовник Relogio Feminino Montre Femme

7.66 -22 % BGN 6.00

Топ Луксузни Жените Часовници Бренд Женева се Види од не 'рѓосувачки челик Чисто Злато се Зголеми рачни часовници Кварц Relogio Feminino Montre Femme Функција : Бренд : 100% Сосема Нов (поддршка на ОЕМ) Бои : Како што сликите покажуваат Зглоб Бенд : Нерѓосувачки Челик За пол : Жените се Види движење : Кварц Материјал : не' Рѓосувачки Челик, Алуминиум, Стакло Големина : бендот должина : 24cm,дијаметар : 4.0 cm, бендот ширина : 2.0 cm Пакување : OPP вреќа Тежина : околу 65 g Водоотпорен случај : живот водоотпорен,пот, мали raindrops не се плаши, но, не рамна, меур вода за пиење, капење, итн Прилики : роденденски подароци, Божиќ подароци, бизнис подароци, свадба и сите видови на фестивали Овој производ не содржи подарок кутија, ако е потребно да се плати $2 кутија ве молиме дајте, ве молам, разберете!!! Види Одржување

Лейди дамски часовници Япония кварц мода луксозни бижута на Crystal часовници перламутровое рокля гривна планински кристал момиче подарък кутия

89.60 -20 % BGN 72.00

Ако ви се допаѓа други хривнија стилови на оваа слика, ве молиме оставете порака на хривнија број кога ставање редВажно Повеќето од врвот продажба на ЈУЛИЈ часовници се ново издание на "J" втора рака сега...

2017 мода кварцов часовник жени момиче римски цифри Кожена каишка за часовник гривна горещи продажба на часовници relogio feminino

BGN 3.14

Функција : 100% сосема нов и висок квалитетДвижење : Кварц : БатеријаПол : Жените и Мажите ДецаДисплеј : АналогниСтил : НеврзанКарактеристики : Лесен За ЧитањеСлучај Материјал : МеталСлучај Дијаметар : 4cm / 1.57" (Прибл.)Бендот Материјал : КожаБендот Должина : 23cm / 9.06" (Прибл.) (Случај е Вклучена)Бендот Ширина : 2cm / 0.79" (Прибл.)Пакет Содржина : 1 X ВидиВремето за испорака е за 760 работни дена...

G&D жените това е една верига от злато неръждаема стомана група дамска мода планински кристал, часовници аналогов часовник

29.39 -29 % BGN 21.00

Хривнија Бенд, Кварц Зглоб Часовници, рачни Часовници за Љубителите Скали за јасно да се прикаже време се Повлече од knob за да го прилагодите времето Прецизни кварц движење, Челик бенд со затворач прицврстени лесно се вклопува во вашиот зглоб Модерен, многу шармантна за сите прилики Нормално отпорни на вода, не за туширање или пливање

G&D дамски Кварцов часовник от неръждаема стомана Relojes Mujer Fashion Crystal Dress гривна часовник Relogio Feminino злато/сребро

33.65 -29 % BGN 24.00

1.Детали За Производот : Бренд Име : G&DМесто на Потекло : ГУАНГЖУ во КинаБрој На Модел : B018Тип : Шарм;Fashion;Луксузни;Карактеристики : Декорација / За ПодароциМатеријал : Нерѓосувачки ЧеликПол : ЖенитеВозраст : Возрасни&Младите ДамиВиди рака големина : 7.95 инченВиди случај големина : 0.24 инченПојас Боја : Злато / СребренаБирате Боја : Злато / СребренаВиди Движење : АналогниТежина : 0.133 gВиди Случај Материјал : Нерѓосувачки ЧеликПојас Материјал : Нерѓосувачки ЧеликПакување Детали : 1*G&D ВидиИспорака Детална : ги постигне ВО 5 ДенаОтпорен На Вода : Нема Водоотпорен2.Извонредни Карактеристики : A...

G&D Women Watch Double Chain Stainless Steel Band Women ' s Silver With Кристал Luxury Fashion Кварцов ръчен часовник днешната сделка

25.54 -30 % BGN 18.00

Хривнија Бенд, Rhinestones Кварц Зглоб Часовници, рачни Часовници за Љубителите Скали за јасно да се прикаже време се Повлече од knob за да го прилагодите времето Прецизни кварц движење, Челик бенд со затворач прицврстени лесно се вклопува во вашиот зглоб Модерен, многу шармантна за сите прилики Нормално отпорни на вода, не за туширање или пливање

Casual кварцов топ известна марка дамски часовници дамски луксозни розово злато Антично рокля ръчен часовник Relogio Feminino Montre

19.17 -32 % BGN 13.00

2016 Casual Кварц врвот познатиот Бренд Дама Часовници Жените Луксузни Розово Злато, Антички Фустан Зглоб види Relogio Feminino Montre За Плаќање 1...

CADISEN 2018 нова модна марка кожена каишка Диамант е кварцов дамски часовник дами рокля часовници дамски ежедневни златни часовници

63.97 -50 % BGN 32.00

CADISEN 2018 Нов Моден бренд кожа за на рака Дијамант кварц жените часовници дами фустан часовници, Женски Чисто Злато ЧасовнициОтпорност на вода Длабочина : 3 BarDial Дијаметар : 31mmБендот Должина : 18cmБендот Ширина : 14mmСлучај Дебелина : 8mmТранспорт и ПакувањеСите предмети ќе бидат двојно проверени и добро спакувани пред да ја испратите.Објектот ќе биде испратена во рок од 2 работни дена по купувачот плаќа цел.Тоа обично трае околу 25 до 36 работни дена за доставување на пакетот на дестинација(на оддалечени места,тоа може да потрае малку подолго).Во меѓувреме,можете да изберете DHL Express за да се скрати превозот време ако треба цел итно.Ако не сте добиле нарачка во рок од 36 работни дена,ве молиме слободно контактирајте со нас пред да замине Негативни и Неутрални Повратни информации,ние ќе се потрудиме да ви помогне да го реши проблемот.ДанокНие сме посветени на обезбедување на нашите производи на оптимална цена.Купувачот е одговорен за плаќање на данок се вклучени,како што се Увоз на добивка,ДДВ,итн.Ако дестинацијата е во Бразил,ве молиме да ги доставите вашите CPF или / и CNPJ кога ќе поставување на цел, така што за да се минимизира логистички проблем.Враќање1.Доколку производот не е во добра состојба,ве молиме контактирајте со нас, прво пред да го испратите објектот назад до нас...

Мини фокус мода кварцови часовници дамски часовници дамски момичета известна марка ръчни часовници дамски часовници Montre Femme Relogio MF0160L. 01

49.20 -47 % BGN 26.00

Бренд : МИНИ ФОКУССтил : Мода,Повик,Се ОблекуваатДисплеј : АналогниДвижење : Кварц ДвижењеГлавна Карактеристика : 100% Нов со ознака и со висок квалитет; 3 ATM / 30 M Отпорен на Вода(не за туш,пливање и нуркање); Квалитетот Цинк Легура Црно / Сино / Злато Случај; Квалитетот Челик Мрежа Појас;Спецификација (приближно) : Случај Дијаметар : 34mm Случај Дебелина : 7.9 mm Бенд Ширина : 10мм Вкупна Должина : 211mm Нето тежина : 37gПакет Се Вклучени : 1 x МИНИ ФОКУС ВидиНие прифаќаме alipay тука.Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.Времето за испорака е за 760 работни дена...

2018 Нова година най-Добрите дамски часовници подарък модерен часовник от неръждаема стомана, дамски кварцов аналогов часовник Кварцов часовник

6.08 -1 % BGN 6.00

Моден Види Нерѓосувачки Челик Жените Кварц Аналогни Зглоб ВидиФункција : 100% сосема нов и висок квалитет.Количина : 1Пол : Жените,ДевојкаСтил : НеврзанДвижење : КварцДисплеј : АналогниБендот Материјал : Нерѓосувачки ЧеликСлучај Материјал : Нерѓосувачки ЧеликЖивотот ВодоотпоренВиди случај Дијаметар : 3cmБендот Должина : 22cmБендот Ширина : 1.5 cmСлучај Дебелина : 0.8 cmБоја : Бела,ЦрнаЗабелешка : позицијата на бројот 6 е спротивното, тоа е нормално, не се загрижени, или да не изберат ако умотПакет Содржина : 1 X Мода се Види од не ' Рѓосувачки Челик Жените Кварц Аналогни Зглоб Види (БЕЗ Мало Поле...

Мода пълен Стоманена гривна часовници дамски часовници луксозни кристални дамски часовници дамски часовници relogio feminino reloj mujer

BGN 7.98

Моден Целосна Челик Хривнија Види Жените Луксузни Часовници Кристал Жените Часовници Дами се Види на Часовникот relogio feminino reloj mujerтип : ,Зглобовите часовници,зглоб види,види,часовници,види жените,часовници за жени,жените часовници,дами види,нараквица види,нараквица часовници за жени,гривни за жени,од нерѓосувачки челик се види,кристално види,кристал часовници,полн челик часовник,часовник,saat,reloj mujer,relogio feminino,bayan kol saati,montre femme, horloges vrouwen,relojes mujer,bayan saat,часовнициженски,жените се види,жените часовници,kol saati

GUOU Top Brand Simple Fashion Watch правоъгълник циферблат естествена кожа кварцов часовник дамски часовник Lady Hour Clock relogio feminino

51.17 -45 % BGN 28.00

За мојата продавница : Ако сте заинтересирани во нашите производи или да бидат задоволни со вашата нарачка, ве молиме љубезно Add to Store Листа!Приказ на повеќе производи кликнете : Ние немаме минимум ред и Ние го прифаќаме една цел, повеќе од 5pcs ќе добие трговија на големо цена, толку повеќе ќе го купите поголем попуст добивате!За ова види : Добар избор за подарок или декорација.Супер одличен гроздобер дизајн.Тоа е мода, гроздобер, е многу корисен додаток заличи до вашиот изглед, додадете панк кул изглед.GUOU Врвот Сосема Едноставни Модни Види Правоаголник Dial Вистинска Кожа Кварц Види Жените Часовници Дама Час Часовник relogio femininoБренд : GUOUЧасовници категории : ЖениВиди стил : Модни луксузни домот на популарнатаDialОбликот на бирање : КругДвижење тип : КварцДисплеј тип : ПокажувачотБендБендот materal : КожаЗатворач тип : Pin токаБендот боја : црна,бела,сива,виолетоваГолемина и тежинабендот lenght : 22 смDial дијаметар : 3.4 cmDial дебелина : 0.8 cmБендот ширина : 2 cmВиди тежина : 50 gПакет1 X видиВодоотпорен опис50m водоотпоренНие сме чесни продавачот на Aliexpress...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.