• Новинка
A152 G&D на нови луксозни дамски часовник Кварцов часовник златна гривна, часовник дамски стомана каишка relogio feminino Crystal бижута

A152 G&D на нови луксозни дамски часовник Кварцов часовник златна гривна, часовник дамски стомана каишка relogio feminino Crystal бижута

резултат:
BGN 33.58
BGN 24.00 -29 %

Брой продукти
Налично


Опис :
Стил : Жените Хривнија Види
Движење : Увезени Кварц Движење
Случај Материјал : Алуминиумски
Бендот Материјал : Алуминиумски + Стаклениот камен
Watch Прозорец : Hardlex
Затворач Тип : Виткање Затворач
Функција : Живот Водоотпорен за Перење-капка & Врнежлив само.
Големина на :
Dial Дијаметар : 1cm
Бендот Должина : 22cm
Бендот Ширина : 3cm
Dial Дебелина : 0.5 cm
Пакет :
1 x Жените Кварц рачен часовник

Подробности

търговска марка:
G&D GLE&VDO
Движение:
Кварц
Материал На Корпуса:
неръждаема стомана
Тип Обков:
Няма
Дълбочина На Водоустойчивост:
Не водонепропускливост
Стил:
Лукс
Характеристика:
Няма
Номер На Модела:
BC011
Вид На Материала На Лентата:
Сплав
Широчина На Лентата:
30мм
Дължината На Лентата:
22cm
Дебелина На Корпуса:
5мм
Диаметър На Циферблата:
10мм
Материал Кутии И Чанти:
Хартия
Тип Материал Прозорец На Циферблата:
Hardlex
Форма На Корпуса:
овалния
Цвят:
Злато
Стил:
Луксозни дамски часовник гривна
Състояние:
Най-новата версия на 2017 г.
Модел:
Модерен Часовник
Украса:
любовен подарък
Тип Елемент:
Кварцов Часовник
Пол:
Жени

Избор на купувачи

GUOU Top Brand Simple Fashion Watch правоъгълник циферблат естествена кожа кварцов часовник дамски часовник Lady Hour Clock relogio feminino

51.17 -45 % BGN 28.00

За мојата продавница : Ако сте заинтересирани во нашите производи или да бидат задоволни со вашата нарачка, ве молиме љубезно Add to Store Листа!Приказ на повеќе производи кликнете : Ние немаме минимум ред и Ние го прифаќаме една цел, повеќе од 5pcs ќе добие трговија на големо цена, толку повеќе ќе го купите поголем попуст добивате!За ова види : Добар избор за подарок или декорација.Супер одличен гроздобер дизајн.Тоа е мода, гроздобер, е многу корисен додаток заличи до вашиот изглед, додадете панк кул изглед.GUOU Врвот Сосема Едноставни Модни Види Правоаголник Dial Вистинска Кожа Кварц Види Жените Часовници Дама Час Часовник relogio femininoБренд : GUOUЧасовници категории : ЖениВиди стил : Модни луксузни домот на популарнатаDialОбликот на бирање : КругДвижење тип : КварцДисплеј тип : ПокажувачотБендБендот materal : КожаЗатворач тип : Pin токаБендот боја : црна,бела,сива,виолетоваГолемина и тежинабендот lenght : 22 смDial дијаметар : 3.4 cmDial дебелина : 0.8 cmБендот ширина : 2 cmВиди тежина : 50 gПакет1 X видиВодоотпорен опис50m водоотпоренНие сме чесни продавачот на Aliexpress...

Топ Julius Lady Woman Ръчен Часовник Elegant Mini Shell Fashion Hours Dress Гривна От Стомана, Кожа, Ученичка Коледен Подарък

28.80 -31 % BGN 20.00

Важно Повеќето од врвот продажба на ЈУЛИЈ часовници се ново издание на "J" втора рака сега Но, некои опис слики се уште не се замена уште...

Лейди дамски часовници Япония кварц мода луксозни бижута на Crystal часовници перламутровое рокля гривна планински кристал момиче подарък кутия

89.60 -20 % BGN 72.00

Ако ви се допаѓа други хривнија стилови на оваа слика, ве молиме оставете порака на хривнија број кога ставање редВажно Повеќето од врвот продажба на ЈУЛИЈ часовници се ново издание на "J" втора рака сега...

Луксозни модни дамски часовници SENTAI марка ръчно изработени дървени дамски кварцови часовници, дървена кутия ретро часовник подаръци за Свети Валентин

BGN 45.81

Луксузни Модни жените Часовници SENTAI Бренд рачно изработени Дрвени Жените Кварц Види Дрво Случај Ретро Зглоб Види Денот на Вљубените Подароци

2017 G&D GLE&VDO луксозни дамски часовник сребърна гривна Womem часовници планински кристал, дами рокля часовници relogio feminino планински кристал

29.07 -17 % BGN 24.00

Опис : Стил : Жените Се ВидиДвижење : Увезени Кварц ДвижењеСлучај Материјал : АлуминиумскиБендот Материјал : Алуминиумски + Стаклениот каменWatch Прозорец : HardlexЗатворач Тип : Хривнија ТокаФункција : Живот Водоотпорен за Перењекапка & Врнежлив само.Големина на : Dial Дијаметар : 3.1 cmБендот Должина : 21.8 cmБендот Ширина : 1cmDial Дебелина : 0.8 cmПакет : 1 x Жените Кварц рачен часовник

Casio watch Fashion business urban women table SHE-3034D-7A SHE-3034GL-4A SHE-3034GL-7A SHE-3034GL-7B SHE-3034SG-7

291.20 -9 % BGN 265.00

Добивање сини картони пред купувачите ќе уживате повеќе попуст[xlmodel][фото][0000]Однос на клиентите здраво : Restocking директно ги купите овој магазин сите предмети се бренд, бренд нови оригинални веродостојни, без оглед на рака, движење, затворач, 100% се фабричките, добредојдени сте да детекција на специјализирани институции, како што се лажни цена.значивреме...

Мода пълен Стоманена гривна часовници дамски часовници луксозни кристални дамски часовници дамски часовници relogio feminino reloj mujer

BGN 7.98

Моден Целосна Челик Хривнија Види Жените Луксузни Часовници Кристал Жените Часовници Дами се Види на Часовникот relogio feminino reloj mujerтип : ,Зглобовите часовници,зглоб види,види,часовници,види жените,часовници за жени,жените часовници,дами види,нараквица види,нараквица часовници за жени,гривни за жени,од нерѓосувачки челик се види,кристално види,кристал часовници,полн челик часовник,часовник,saat,reloj mujer,relogio feminino,bayan kol saati,montre femme, horloges vrouwen,relojes mujer,bayan saat,часовнициженски,жените се види,жените часовници,kol saati

2017 Lady gift прости стилни часовници Enmex strappy cotton watch band една от най-съвременните модни бар стил кварцов часовник Ръчен часовник

25.28 -21 % BGN 20.00

Answer : ___________________________ NOTE : Ние ги користиме Ali Express Стандард Превозот Клиенти од руската Федерација целосна примачот име е потребно ...

DHL 100 бр./лот, марка OKTIME Кожена каишка на часовника на жената цвят перо мода облечи часовници Relogio дамски часовници подарък часовник

BGN 208.00

· 100% Сосема Нов, Никогаш не се користи Висок квалитет.· Нови пристигнување моден дизајн часовници· Види Случај Дијаметар : Околу 3.8 cm· Појас Diaeter : Appro 22.0 cm X 2.0 cm· Види Појас : Кожа· Отпорен на вода : "Да, но ние не препорачуваме да пливаат со Watch· Бои : прикажува како фотографии· Совршен подарок за пријателите и децата.

2018 горещи продажба на дамски часовници Айфеловата кула дамска мода Кожена каишка аналогов кварцов кръгли ръчни часовници 30p

4.06 -1 % BGN 4.00

Ајфеловата Кула Жените Мода Кожа Бенд Аналогни Кварц Круг Зглоб Види ЧасовнициФункција : 100% сосема нов и висок квалитет .Количина : 1Dial Прозорец Материјал : СтаклоСлучај Материјал : АлуминиумскиDial Материјал : Нерѓосувачки ЧеликДвижење : КварцСлучај Облик : ТркалезнаСтил : МодаDial Се Прикаже : АналогниБендот Материјал : кожаDial Дијаметар : 3.5 СМСлучај Дебелина : 7mmБендот Ширина : 1.5 CMБендот Должина : 24.5 CMТ неговата е добар подарок за вашите деца и роднини и пријатели кои ќе љубов.Модерен, многу шармантна за сите прилики.Одредено време и да се задржи добро време.Пакет Содржина : 1 PC Види(без мало пакет)Нашата услуга : Ние поддршка Пад на превозот и трговија на Големо.Ние би можеле да се одбележи пакет како ПОДАРОК и прогласи пониска цена за вас.Ние обично продаваме нашите производи без промет на мало со лекови пакет, ве молиме имајте во предвид тоа пред да го купат.Ако ви треба оригиналниот пакет, ве молиме да платат за екстра дел за пакетот !!Ако имате било какви прашања, не отворен спор, можете да контактирате со нас, ние ќе ви даде најдобра услуга...

CADISEN 2018 нова модна марка кожена каишка Диамант е кварцов дамски часовник дами рокля часовници дамски ежедневни златни часовници

63.97 -50 % BGN 32.00

CADISEN 2018 Нов Моден бренд кожа за на рака Дијамант кварц жените часовници дами фустан часовници, Женски Чисто Злато ЧасовнициОтпорност на вода Длабочина : 3 BarDial Дијаметар : 31mmБендот Должина : 18cmБендот Ширина : 14mmСлучај Дебелина : 8mmТранспорт и ПакувањеСите предмети ќе бидат двојно проверени и добро спакувани пред да ја испратите.Објектот ќе биде испратена во рок од 2 работни дена по купувачот плаќа цел.Тоа обично трае околу 25 до 36 работни дена за доставување на пакетот на дестинација(на оддалечени места,тоа може да потрае малку подолго).Во меѓувреме,можете да изберете DHL Express за да се скрати превозот време ако треба цел итно.Ако не сте добиле нарачка во рок од 36 работни дена,ве молиме слободно контактирајте со нас пред да замине Негативни и Неутрални Повратни информации,ние ќе се потрудиме да ви помогне да го реши проблемот.ДанокНие сме посветени на обезбедување на нашите производи на оптимална цена.Купувачот е одговорен за плаќање на данок се вклучени,како што се Увоз на добивка,ДДВ,итн.Ако дестинацијата е во Бразил,ве молиме да ги доставите вашите CPF или / и CNPJ кога ќе поставување на цел, така што за да се минимизира логистички проблем.Враќање1.Доколку производот не е во добра состојба,ве молиме контактирајте со нас, прво пред да го испратите објектот назад до нас...

2017 мода луксозни G&D дамски часовници сребърни дамски Кварцов часовник от неръждаема стомана Relojes Mujer Lady ' S Bracelet Watch Часовник

BGN 35.74

7334 1.Детали За Производот : Бренд Име : G&DМесто на Потекло : ГУАНГЖУ во КинаБрој На Модел : B040Тип : Шарм;Fashion;Луксузни;Карактеристики : Декорација / За ПодароциМатеријал : Нерѓосувачки ЧеликПол : ЖенитеВозраст : Возрасни&Младите ДамиВиди рака siz e : 8.39 инч ( Прилагодливи)Види случај големина : 0.31 инченПојас Боја : Златна / СребренаБирате Боја : Златна / СребренаВиди Движење : АналогниТежина : 0.135 gВиди Случај Материјал : Нерѓосувачки ЧеликПојас Материјал : Нерѓосувачки ЧеликПакување Детали : 1*G&D ВидиИспорака Детална : ги постигне ВО 5 ДенаОтпорен На Вода : Нема Водоотпорен2.Извонредни Карактеристики : A...

Casual кварцов топ известна марка дамски часовници дамски луксозни розово злато Антично рокля ръчен часовник Relogio Feminino Montre

19.17 -32 % BGN 13.00

2016 Casual Кварц врвот познатиот Бренд Дама Часовници Жените Луксузни Розово Злато, Антички Фустан Зглоб види Relogio Feminino Montre За Плаќање 1...

Мини фокус мода кварцови часовници дамски часовници дамски момичета известна марка ръчни часовници дамски часовници Montre Femme Relogio MF0160L. 01

49.20 -47 % BGN 26.00

Бренд : МИНИ ФОКУССтил : Мода,Повик,Се ОблекуваатДисплеј : АналогниДвижење : Кварц ДвижењеГлавна Карактеристика : 100% Нов со ознака и со висок квалитет; 3 ATM / 30 M Отпорен на Вода(не за туш,пливање и нуркање); Квалитетот Цинк Легура Црно / Сино / Злато Случај; Квалитетот Челик Мрежа Појас;Спецификација (приближно) : Случај Дијаметар : 34mm Случај Дебелина : 7.9 mm Бенд Ширина : 10мм Вкупна Должина : 211mm Нето тежина : 37gПакет Се Вклучени : 1 x МИНИ ФОКУС ВидиНие прифаќаме alipay тука.Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.Времето за испорака е за 760 работни дена...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.