• Новинка
GIMTO 2018 Hot Fashion Women Watches Ultra thin Quartz Clock Brand Luxury Steel Ladies Watch Sport Waterproof Relogio Feminino

GIMTO 2018 Hot Fashion Women Watches Ultra thin Quartz Clock Brand Luxury Steel Ladies Watch Sport Waterproof Relogio Feminino

резултат:
BGN 28.50
BGN 16.00 -44 %

Брой продукти
Налично


Подробности

Характеристика:
водоустойчив
Вид На Материала На Лентата:
неръждаема стомана
Материал На Корпуса:
неръждаема стомана
Диаметър На Циферблата:
35mm
Дебелина На Корпуса:
9мм
Тип Обков:
Закопчалката На Гривната
Дължината На Лентата:
23,5 см
Номер На Модела:
GM238
търговска марка:
ГИМТО
Движение:
Кварц
Материал Кутии И Чанти:
Хартия
Стил:
Мода И Ежедневното Функциониране
Тип Материал Прозорец На Циферблата:
Hardlex
Дълбочина На Водоустойчивост:
3 бар
Широчина На Лентата:
18мм
Форма На Корпуса:
Кръг
Тип Материал На Циферблата:
неръждаема стомана
Състояние:
Нов с бирками
Изпълнение:
водоустойчиви часовници
Движение:
кварцов часовник
Стил:
Дамски Часовници
Пол:
Жените И Мъжете Любовник Coulpe Femme Feminino
стиль2:
Мъж жена LadiesUnisex жена часовници
Тип Елемент:
Кварцов Часовник
Пол:
Жени

Избор на купувачи

Нови жени луксозна марка кварцов xfcs dw часовници дами розово злато кафяв часовници с малко втори циферблат wrok horloges vrouwen uhren

79.84 -50 % BGN 40.00

женитеПревозот1 Предмети ќе биде предаден во рок од 13 дена откако ќе се потврди на вашата исплата.2 Ве молиме да ми кажете на вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 12 дена; во спротивно, ние ќе брод вашата објектот врз основа на вашата адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно.3...

LVPAI women watch gift lady момиче luxury Fashionable Alloy Strap Watch ръчен часовник дамски часовници A20

8.80 -20 % BGN 7.00

LVPAI Vente chaude De Mode De Luxe Femmes Montres Femmes Хривнија Montre ВидиФункција : 100% сосема нов и висок квалитетПол : Жените,ДамаМатеријал : АлуминиумскиСлучај Големина : 1.9*1.9 cmСлучај Дебелина : 0.9 cmБендот Должина : 19cmДвижење : КварцРака ширина : 1.2 СМПакет Содржина : 1 X ВидиНашата услуга : Ние поддршка Пад на превозот и трговија на Големо.Ние би можеле да се одбележи пакет како ПОДАРОК и прогласи пониска цена за вас.Ние обично продаваме нашите производи без промет на мало со лекови пакет, ве молиме имајте во предвид тоа пред да го купат.Ако ви треба оригиналниот пакет, ве молиме да платат за екстра дел за пакетот !!Ако имате било какви прашања, не отворен спор, можете да контактирате со нас, ние ќе ви даде најдобра услуга...

BOBO BIRD цифрови дървени часовници, дамски часовници, ръчно изработени от естествена кожа каишка за часовник relogio feminino B-E28

44.80 -33 % BGN 30.00

БОБО ПТИЦА Дигитални Дрвени Часовници Жените рачно изработени се Види Вистинска Кожа за на Рака рачни часовници relogio feminino БE28Пол : женитеСлучај Материјал : ДрвениСтил : Fashion & НеврзанДвижење : Кварц ДвижењеDial Прозорец Материјал Тип : HardlexПакет Се Вклучени : 1 x дрво види1 x картон подарок кутија1 x ознака

КРОНОС марка сребро дамски часовници 2017 Montre Femme дамски гривна Кварцов ръчен часовник Hodinky Cceasuri Relogio Feminino

15.12 -7 % BGN 14.00

Reloj Mujer ХРОНОС Бренд Сребро Жените Часовници 2017 Montre Femme Дами Хривнија рачни часовници Кварц Часовник Hodinky Cceasuri Женски Часовник Horloge bayan Saat Oro Роса Montre Etanche Femme reloj mujer zegarki Ceasuri,рачен часовник,дами часовник,женски, Relogio FemininoБренд : ХРОНОСЧасовници категории : ЖениВиди стил : Мода,Луксузни,Секојдневен,Busniess,ГроздоберDialОбликот на бирање : КругДвижење тип : КварцДисплеј тип : ПокажувачотБендБендот materal : Нерѓосувачки ЧеликГолемина и тежинабендот lenght : 24 cmDial дијаметар : 2.8 cmDial дебелина : 0.9 cmБендот ширина : 2 cmПакет1 X видиВодоотпорен описЧасовници се 30 M водоотпорен ( живот водоотпорен ),само може да поздравниот малку вода,не може да се мијат или во капење,пливање,нуркање.

Най-добрата марка мрежа от неръждаема стомана луксозни ръчни часовници жени Чар, мода квадратни часовник водоустойчив Дама елегантен кварцов часовник гривна

15.20 -8 % BGN 14.00

Најдобра продажба Нерѓосувачки Челик Луксузни Зглоб Види жените Синџир на Модни Квадратен Облик види Дами Кварц Види Аналогни рачни часовнициНов дизајн и висок квалитет на pin време мрежа челик бенд плоштад главата часовници кварцСо моден дизајн плоштад главатаСо висок квалитет убава мрежа челик бендИ со легиран челик грб и случајотСо висок квалитет стабилна Јапонија увезени кварц движењеНето тежина околу 62gСлучај големина.4.1* 3.5 цм, дебелина 0.95 cmВкупната должина 23cm,бендот ширина 1.8 cmтри бои избор на фотографии на злато / розово злато / сребренаМногу многу модата и популарни моделиВисок квалитет на батеријата вклучувајќи30m вода доказ за пливање и нуркање...

Kimio модни дамски часовници е от неръждаема стомана сърцето висулка дами аналогови кварцови часовници montre femme ръчен часовник relogio feminino

BGN 11.18

Бренд : kimioДвижење : КварцНапојување : Батерија СлучајДвижење : движење ЈапонијаРака Материјал : нерѓосувачки челикПовршината Материјал : минерално стаклоГолемина : Случај Дијаметар : за 17 mmСлучај дебелина : околу 6 mmБендот ширина : околу cmБендот должина : околу 20cmтежина : околу 27gСостојба : новаОтпорен на вода (Не во длабока вода) : Животот Вода Resista 10m1...

Fahion Hello Kitty Часовник Момичета, Детски Карикатура На Сладки Кварцов Часовник Многоцветни Кожени Дамски Рокли Детски Часовници Mujer Relojes

BGN 4.56

modname=ckeditorОва е добар подарок за вашите деца и роднини и пријатели кои ќе љубов Модерен, многу шармантна за сите прилики...

Швейцария БИНГЕР дамски часовници luxury18K злато Механични ръчни часовници пълен неръждаема стомана водоустойчив часовник B-603L

223.81 -49 % BGN 114.00

BINGER 18 K златни часовници жените самостојно правец на механички рачни часовнициСите фотографии зеде со себе...

Berny Women Watch Automatic Mechanical Lady Fashion Watches Top Brand Luxury Relogio Montre Saat Feminino Rosi JAPAN MOVEMENT

300.80 -22 % BGN 235.00

Berny мода женски накит види нерѓосувачки челик автоматско дами часовници вистинска кожа relogio feminino женски рачни часовници>>>Види стил : женските часовници / relogio feminino женски часовници / automatic дами часовници / часы мужские наручные / механички часовници / женские часы / часы женские наручные>>> Види infromation : Модел Бр...

Мис Кеке Лепило Скъпа Реколта Ретро Заек Златни Часовници Дамски Часовници Дамски Жена Високо Качество Кожено Въже Кварцов Ръчен Часовник 926

25.41 -57 % BGN 11.00

Плаќање Ние прифаќаме alipay тука Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ...

Нова мода елегантен дамски часовник кожена каишка часовник цвят на звездното небе и ежедневни часовници дами рокля кварцов часовник relogio feminino

12.77 -30 % BGN 9.00

Нова Мода Жените Види Елегантна Кожа за на Рака Види Боја Ѕвезда на Небото Секојдневен рачен часовник Дами Фустан Кварц Види relogio feminino Бренд : 100% Сосема Нов Бои : Сина,Црвена,Црна Бенд : Кожа Пол : Жените ,Мажите Големина : Dial одбор дијаметар : 3.9 cm Бенд ширина : 1.9 cm Види движење : Кварц Dial одбор : Нерѓосувачки Челик Тежина : 40g

IBSO Top Brand кварцов часовник жени Relojes Mujer водоустойчив Montre Femme Модни дамски часовници 2018 каишка от естествена кожа

75.44 -50 % BGN 38.00

1.Како може да track my parecl? Можете да ги пратите на вашиот парцела со следење на број на вебстраница : www.17track.net / en (Копирани на пребарувачот за да ја отворите)...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.