• Новинка
Нови жени луксозна марка кварцов xfcs dw часовници дами розово злато кафяв часовници с малко втори циферблат wrok horloges vrouwen uhren

Нови жени луксозна марка кварцов xfcs dw часовници дами розово злато кафяв часовници с малко втори циферблат wrok horloges vrouwen uhren

резултат:
BGN 79.84
BGN 40.00 -50 %

Брой продукти
Налично


жените
Превозот
1. Предмети ќе биде предаден во рок од 1-3 дена откако ќе се потврди на вашата исплата.
2. Ве молиме да ми кажете на вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 1-2 дена; во спротивно, ние ќе брод вашата објектот врз основа на вашата адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно.
3. Основен избор на Сингапур пакет регистрирани! Нормално,15-60 дена за да стигне до дестинацијата, во различни земји, пристигнаа во различни времиња!
4. Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење. На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време. Ако не примите објект во рок од 60 дена, ве молиме контактирајте со нас, а потоа ние ќе ви помогнат да ги пратите на тоа.
5. Со цел да се обезбеди да добиете вашата стока се ослободени од данок при увоз, ние ќе го пријават како пониска вредност. Ова пониска цена не се одрази на вкупната цена сте платиле или пазарната вредност на стоката и може да не важат за земји со различни тарифни правила. Било увозни давачки или такси ќе биде на купувачот одговорност.
Политика На Враќање
1. Се надеваме дека нашите производи секогаш може да се направи сте задоволни!
2. Ако има нешто во ред, ве молиме контактирајте со нас во прв пат, преку онлајн системот или e-mail во рок од 3 дена по пристигнувањето, подобро со слики да се покаже проблемот јасно.
3. Ако не сте 100% задоволни од квалитетот на производите и треба да се вратат или размена, го направи тоа во рок од 7 дена по пристигнувањето, и вие сте одговорни за испорака на плаќање.
Повратни информации
1. Вашето мислење е навистина важно за нас. Ве молиме одвојте неколку секунди за да се остави голем фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ви благодариме!
2. Ние секогаш им понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас.
3. Голема цел попуст : Ако треба да се одржи голема цел која е повеќе од max количина, ве молиме контактирајте со нас за да добиете специјален попуст, и ние поддршка за промет на големо.
Контактирајте Со Нас
1. Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас!
2. Ние не се обидуваме да се одговори што е можно побрзо. но, дозволете да го одложи одговор за не-бизнис време. Ќе ни биде мило да одговорат на секое прашање. Имате било какви прашања слободно контактирајте ме.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
П : Како можам да се плати за мојата купување?
A : Ние прифаќа следниве начини на плаќање : Moneybooker; Т/T; Зачувам; WEBMONEY;Кредитни картички; Western Union
П : Колку чини да брод на мојата земја?
A : бесплатен превозот
П : дали постои следење на Број за мојот објект?
A : Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката статус на соодветниот веб-сајт.
П : Дали овој производ доаѓаат со мало пакет?
A : имаме прогласи пакување детали за опис на секој производ, ве молиме проверете го ова. Ви благодариме!
П : јас сум еден препродавач. Јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена?
А : Здраво, ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!

Подробности

Широчина На Лентата:
20 mm
Характеристика:
Водоустойчивост, Устойчивост На Удар
Тип Обков:
Обтегач
Номер На Модела:
2138
Вид На Материала На Лентата:
Кожа
Движение:
Кварц
Дължината На Лентата:
24см
Дебелина На Корпуса:
10мм
Материал Кутии И Чанти:
Хартия
Диаметър На Циферблата:
38мм
Стил:
Мода И Ежедневното Функциониране
Тип Материал Прозорец На Циферблата:
Hardlex
Дълбочина На Водоустойчивост:
3 бар
Материал На Корпуса:
Сплав
търговска марка:
Хана Мартин
Форма На Корпуса:
Кръг

Избор на купувачи

мода ежедневни дамски Кварцов часовник дамски часовници Спорт топ марка луксозни Дама Relogio Femininio Кол Saati Reloj Mujer

43.18 -44 % BGN 24.00

Опис : Стил : Жените Кварц ВидиДвижење : Увезени Кварц ДвижењеСлучај Материјал : АлуминиумскиБендот Материјал : КожаWatch Прозорец : HardlexЗатворач Тип : ТокаФункција : Живот Водоотпорен за Перењекапка & Врнежлив само.Големина на : Бендот Должина : 23.5 cmБендот Ширина : 1.8 cmDial Дебелина : 0.9 cmПакет : 1 x Жените Кварц рачен часовникДетали :

Julius Watch Woman елегантна кръгла корпус Кожена каишка просто сребро, розово злато, синьо Geneva Business ladies Whatch Clock 2017 JA-808

63.58 -45 % BGN 35.00

Јулиј Види Жена Домот Круг Случај Кожа за на Рака Едноставна Сребро Злато се Зголеми Сина Женева Бизнис дами Whatch Часовник 2017 JA808 Бренд : Јулиј Модел : JA808 Серија : Истражуваат Серија Опис : Класичен стил, Круг бирање, Вистинска кожа за на рака...

Мис Кеке Лепило Скъпа Реколта Ретро Заек Златни Часовници Дамски Часовници Дамски Жена Високо Качество Кожено Въже Кварцов Ръчен Часовник 926

25.41 -57 % BGN 11.00

Плаќање Ние прифаќаме alipay тука Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ...

Новата Дамска мода луксозна гривна часовник Кварцов златни часовници правоъгълник корпус Кристал циферблат от стомана каишка верига рокля ръчен часовник

BGN 23.98

Бендот Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Возраст : Современи (2000тековен) Земја на Производство : Кина Случај Дебелина Приближно (cm) : 0.60 Случај со Дијаметар од Прибл (cm) : 2.20 се Прикаже : Аналогни Стил : Мода Бенд Должина на Совозачот (cm) : 20.00 Движење : Кварц : Батеријата Карактеристики : Дневна Водоотпорен Бенд Ширина на Совозачот (cm) : 2.00 Пол : Жените Тежина : 0.09 kg ЗАБЕЛЕШКА : Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, припадност и сл...

GEEKTHINK луксозна марка кварцов часовник жени правоъгълник от неръждаема стомана, дамски часовник гривна Дама случайни ръчен часовник подарък лицето 3D

18.43 -67 % BGN 6.00

Функција : Единствена 3 D Стакло Површината Убава, Модерен и Класичен Елегантен дизајн Watchband : прилагодлив Snap fastener Бендот материјал : Целосна Челик Случај материјал : Целосна Челик Бренд Име : GEEKTHINK Движење : Јапонија Кварц Случај Дијаметар : 2.5 x 4 см околу Бенд Должина : 17cm(внатрешниот круг) Број на Моделот : L9008 Затворач Тип : Snap Pin Тока Нето тежина : 45g Пакет се вклучени : 1 x Жените видиНие Брод на Светот од страна на Aliexpress Стандард за Испорака (Најчесто Бесплатно), освен APO / FPO .Предмети се испраќаат од Кина користење Registed Воздух mail,Може да биде секогаш следење онлајн , стигнат до најголемиот број на земји во рок од 10 до 20 работни дена.Времето за испорака зависи од различни Земја зона и други фактори, како Царинска проверка , Времето, Локалните Пост работна ефикасност, тоа може да трае до 20 работни дена...

Irisshine дамски часовници мода ретро кожена набор от свредел гривна кварцов Дама момиче студент часовници relogio feminino на Едро A25

4.46 -33 % BGN 3.00

bowaiwen p70 жена watch Fashion Ретро Кожа Часовници Поставите дупчалка со спирална бургија Хривнија Часовници Кварц Види дама девојка студент часовници трговија на големоФункција : 100% сосема нов и висок квалитет.Количина : 1 PCВиди бенд материјал : Кожа СТПСлучај материјал : АлуминиумскиВкупна должина : 55cm / 21.66"(приближно)Појас Ширина : 0.6 cm / 0.24"(приближно)Види случај Големина : 2.5x2.5cm / 0.99"x0.99"(приближно)Боја : Црна,Сина,Златна,Зелена,Морнарица,Портокалова,Црвена,Бела1 инч = 2.54 см (1"=2.54 см)Пакет Содржина : 1x WatchНашата услуга : Ние поддршка Пад на превозот и трговија на Големо.Ние би можеле да се одбележи пакет како ПОДАРОК и прогласи пониска цена за вас.Ние обично продаваме нашите производи без промет на мало со лекови пакет, ве молиме имајте во предвид тоа пред да го купат.Ако ви треба оригиналниот пакет, ве молиме да платат за екстра дел за пакетот !!Ако имате било какви прашања, не отворен спор, можете да контактирате со нас, ние ќе ви даде најдобра услуга...

2017 Хонг конг оригинални дамски часовници! Австрийски Кристал Планински Кристал, Луксозни Часовници Жени Плаващите Пясъци Рокля Часовници Гривна Часовник

38.40 -30 % BGN 27.00

Нашите часовници се оригинални.Пратката 1 Пад на Превозот Ние поддршка Пад на Превозот, Ние може да ја испратите вашата нарачка до вашата клиентот, ве Молиме оставете адресата на вашиот клиент кога ќе го поставите цел и ве молам оставете порака за нас...

Дамски часовници 2018 нова мода Relogio Feminino луксозна гривна дамски часовници за жени часовници диамантени часовници reloj mujer saat

36.64 -29 % BGN 26.00

Секогаш постојат некои работи, не поради поминување на времето, не затоа што на стап и згаснат.Вашиот охрабрување е нашата најголема мотивација.За Плаќање* Ние го прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT...

Най-добрата марка мрежа от неръждаема стомана луксозни ръчни часовници жени Чар, мода квадратни часовник водоустойчив Дама елегантен кварцов часовник гривна

15.20 -8 % BGN 14.00

Најдобра продажба Нерѓосувачки Челик Луксузни Зглоб Види жените Синџир на Модни Квадратен Облик види Дами Кварц Види Аналогни рачни часовнициНов дизајн и висок квалитет на pin време мрежа челик бенд плоштад главата часовници кварцСо моден дизајн плоштад главатаСо висок квалитет убава мрежа челик бендИ со легиран челик грб и случајотСо висок квалитет стабилна Јапонија увезени кварц движењеНето тежина околу 62gСлучај големина.4.1* 3.5 цм, дебелина 0.95 cmВкупната должина 23cm,бендот ширина 1.8 cmтри бои избор на фотографии на злато / розово злато / сребренаМногу многу модата и популарни моделиВисок квалитет на батеријата вклучувајќи30m вода доказ за пливање и нуркање...

MEIBO Brand Geneva силикон каишка за часовник аналогов дамски часовник модерни ежедневни кварцови часовници детски спортни часовници Relogio Feminino

6.83 -27 % BGN 5.00

MEIBO Бренд Женева Силикони Watchband Аналогни Жените Часовници Мода Обичните Кварц Види Деца Спорт Види Relogio FemininoЗа голема количина пријатели : Ако купите голема количина на, ве Молиме слободно да ме контактирате...

Модерен Дамски Часовник Rose Gold Дамски Луксозен Часовник Елегантен Минимализъм Планински Кристал, Ежедневни Черни Дамски Водоустойчив Часовник

22.38 -2 % BGN 22.00

Превозот ВремеВремето за испорака е за 760 работни дена Тоа може да потрае подолго време за да се дојде некои земји, особено за Бразил,Јужна Америка,Африка земји...

На BIANA Luxury Brand Women LED Digital Watches 50м водоустойчив военни спортни часовници за мъже модерен силиконов дамски часовник

37.84 -47 % BGN 20.00

Answer : ___________________________ Note : 1.ние ви препорачуваме да не го носат кога пливаат .но, ако одите на пливање или нуркање , pls не притиснете било кое копче за подводни! 2...

Дамски кварцов часовник CHENXI The New Stainless Steel Mesh Belt Watch Simple Women Roman Numeral Clock Dial Влюбените Watch PENGNATATE

31.97 -41 % BGN 19.00

Жените Часовници Кварц CHENXI Новиот Нерѓосувачки Челик Мрежа Појас Види Едноставна Жените Римската Нумеричка Часовник Dial Љубители Види PENGNATATEСпецификации : Бренд : CHENXIMonverment : Кварц ДвижењеПакет : Едноставен PVC КесаДисплеј : АналогниБендот Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик Отстранлив Кука ТокаПол : ЖенитеВиди бенд должина Приближно : 21cmВиди бенд Ширина Прибл : 1.5 cmВиди бенд дебелина Приближно : 0.4 cmВиди случај со дијаметар од Прибл : 3.0 cmВиди екран со дијаметар од Прибл : 2.8 cmВиди случај Дебелина Приближно : 0.8 cmПол : МажиВиди бенд должина Приближно : 23cmВиди бенд Ширина Прибл : 2.0 cmВиди бенд дебелина Приближно : 0.4 cmВиди случај со дијаметар од Прибл : 4.0 cmВиди екран со дијаметар од Прибл : 3.8 cmВиди случај Дебелина Приближно : 0.8 cmСовет : за Мали Бирање Може да Работи(Функционира како Wecond Рака)

Лято Пристигане Известна Марка Цирконии Часовници Жени Луксозни Чешки Камъни Часовници Дама Циркон Кристал Часовници Гривна Гривна

BGN 92.78

Нови Пристигнување Кубни Циркони Види Жените Луксузни Чешка Камења Види Дама Циркон Кристал Види Алка ХривнијаВисок квалитет на вакуум позлата watchcase,површината направена од синтетички кубни циркониДвижење : Сингапур увезени машинаБирање големина На : stlye 22mm,Б stlye 20mm,C stlye 20mm,D стил 22mm.Водоотпорен во живототСите photoes се реални...

Дамски часовник WoMaGe най-добрата марка часовници жена луксозни часовници дамски часовници любовник часовници мода черно-бял montre femme saat reloj

6.80 -12 % BGN 6.00

Wo Ma Ge Жените Часовници Врвот Бренд Види Жена Луксузен часовник Дами Часовници relogios masculinos montre femme saat horloges vrouwenНие сме чесни продавачот на Aliexpress...

Berny Women Watch Automatic Mechanical Lady Fashion Watches Top Brand Luxury Relogio Montre Saat Feminino Rosi JAPAN MOVEMENT

300.80 -22 % BGN 235.00

Berny мода женски накит види нерѓосувачки челик автоматско дами часовници вистинска кожа relogio feminino женски рачни часовници>>>Види стил : женските часовници / relogio feminino женски часовници / automatic дами часовници / часы мужские наручные / механички часовници / женские часы / часы женские наручные>>> Види infromation : Модел Бр...

Gnova Platinum дамски силиконови часовници, чисто нов моден Кварцов часовник минималистичен Златен Dialo Relogio para Dama A933

7.97 -25 % BGN 6.00

Опис Забелешки : Слика Во Боја Види слика : Реален Објект е Боја која ќе примите можеби се разликуваат од листата слика, бидејќи на различни леќи на Камерата, и поинаква светлина на животната средина...

Швейцария луксозна марка Nesun дамски часовници Japan Citizen кварцов часовник жени Relogio Feminino диамантени часовници N8805-3

174.05 -49 % BGN 89.00

Види СпецификацииPacel вклучуваат Watch + Nesun кутија + Бесплатна точка ( a види алатка)Функција Date Display / отпорен на ВодаВисока цена сооднос Јапонија Граѓанин Кварц Движење / Sapphire Прозорецот12 Месеци Гаранција

Нов тънък Дама дамски часовници Япония кварцов часовник глоба мода Рокля Гривна от неръждаема стомана група за момиче, подарък за Рожден Ден Julius

54.40 -15 % BGN 46.00

Опис : Класичен стил, Ултра Тенок дизајн Хривнија бенд, лесно да се носат и полетување Дојде во 5 бои, изберете она што ви се допаѓа...

Швейцария БИНГЕР дамски часовници luxury18K злато Механични ръчни часовници пълен неръждаема стомана водоустойчив часовник B-603L

223.81 -49 % BGN 114.00

BINGER 18 K златни часовници жените самостојно правец на механички рачни часовнициСите фотографии зеде со себе...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.