• Новинка
Ръчно изработени четири части от черен латекс дамски секси облекло на каучук палта с колани за стягане

Ръчно изработени четири части от черен латекс дамски секси облекло на каучук палта с колани за стягане

резултат:
BGN 200.00
BGN 184.00 -8 %

Брой продукти
Налично


Пакетот вклучува : 4pcs облека сет
Залепени рачно изработени од 100% чист латекс, дебелината е 0,4 mm
Стандардна големина или сопствени направени. Pls. испратете ни го вашиот поврзани со мерења ако не сте сигурни големина. : O)
Боја на графикон :
Носење
Во принцип латекс облека се дизајнирани да бидат тесни-монтирање. Затоа тие може да биде тешко да се стави на без помош на лубрикант. Постојат 3 главни методи на подготовка на латекс catsuit за носење. (1) Лесно прашина внатрешноста на облека со talc пред ставање на, бидејќи скитници talc и прашина е многу видливи против гума.
(2) Употребата на силиконски-лубрикант, како што се "Ерос Bodyglide" или "Ерос Култот Облекување Помош". Нанесете тенок слој во внатрешноста на облека и вашата кожа, ако е потребно.
(3) третиот метод на намалување или елиминирање на високо триење на латекс кога облекување е да chlorinate гума.
Гума лесно можат да бидат означени или искинати со ноктите ако прекумерна сила се користи при влечење на вашата облека. Бидете сигурни дека вашата облека е добро подмачкано или talced. Вие исто така може сакаат да носат еден пар на светлината памучни ракавици за да се избегне било каква штета
Кога се справувате со латекс со голи раце бидете сигурни дека тие се чисти пред да дојдат во контакт со вашата облека. Бидете свесни дека гума може да бидат обоени трајно браун ако во контакт со бакар, месинг или бронза - се грижи со бакарни монети
Никогаш не се изложуваат на латекс да етерични масла
Никогаш не се изложуваат на вашата облека да гол пламен и оган што гори гума
Полирање
Вашата облека ќе се доставуваат до вас од unshined. Да блесне, ние ви препорачуваме да се користат силиконска основа полски, како што се "Ерос Bodyglide" или " Ерос Култот Облекување Помош
Никогаш не сјај за користење на мебел полски и да се избегне на база на масло масла и креми како овие уништи гума.
Не се фаќа за надворешната површина на вашата облека премногу тешко, или со груба ткаенина, како на сјајни површини може да бидат трајно рбет.
Чистење
Може да ги гума облека во чиста, млака вода. Избегнувајте детергенти и сапуни. Секогаш ја избрише секоја солза од вишокот на вода со мека крпа и оставете го да се исуши рамни или спушти слушалката за да се капе сува. Гума може да биде изгребани ако протри премногу тешко, па бидете нежни.
Никогаш не ја собори сува, суво чистење или железо вашата облека.
Складирање
Латекс облека најдобро се чуваат спушти слушалката во шкафот далеку од извори на топлина, светлина (особено светли сончева светлина и силна УВ светлина која ќе се деградира светло обоените алишта), метал, масла, растворувачи, greases и оган. Избегнувајте влажни услови на чување, Испорака На основен носач се користи, е Кина Пост Регистрирани Воздухопловната, ако треба објектот итно, ние силно препорачуваме да плати 16 екстра за забрзување на ИЗРАЗИ , Кои се околу 15 дена .
Се враќа
Ако не сте задоволни со производот кој сте го добиле, ве молиме контактирајте со нас, и ние ќе се обидеме да се реши тоа за вас. ние нема да ве остави незадоволни поради нашите грешки.
За Повратни информации : Feedback е многу значаен за двете од нас, ако сте задоволни со нашата објект и службата, ве молиме помогнете да ја објавите позитивна повратна информација за нас, ние ќе го прават истото за вас. Љубезно се напомене дека ние не прифаќаме негативни повратни информации. Ако сте незадоволни со нашите објектот, ве молиме да не ни даде негативна повратна информација веднаш, ве молиме контактирајте со нас прво, ние ќе ви даде брз решение.

Подробности

Специална Употреба:
Екзотична Облекло
Пол:
Жени
търговска марка:
Ларпгеары
Материал:
Ликра
Тип Елемент:
Чорапи
Материал:
100% чист латекс
Дебелина на:
0,4 мм
Цвят:
Всяка цветова схема
Размер:
Standard size or custom made
Обработка:
100% ръчна изработка
Поръчка _?:
Да, това ще отнеме повече от 15 дни

Избор на купувачи

Секси бельо черна мрежа чиста секс костюми жените маркуч Отворена чатала отворена на гърдите плюшени мечки Woaixdd бельо интимни кимоно

15.18 -28 % BGN 11.00

Нашето ветувањеНашата компанија само продаде најдобар квалитет на производот sНие само се обезбеди најдобри servic eНие само го користи најбрзиот logisticeНие и ветуваме на доверливост праткиВерувам дека ќе можат да станат долгорочно партнерствоЗа Големина : Ова е Една Големина со добра еластичност, една големина одговара на повеќето жени или девојчиња(XS / S / M / L / XL / XXL).Ако вашата висина и тежина во рамките на следниве граници, можете да изберете Една Големина ,можете да го носат и ќе биде многу Секси.ВИСИНА : 155~177 CM = 5feet 1 Инчи~5 метри 10 инчи>ТЕЖИНА : 4575 KGБиста : 70105cm 2742 инчиПоловината : 60100cm 2340 инчиХип : 76108cm 3043 инчи*********************** МОДЕЛ ШОУ **********************Црвена· Нашата Компанија се Наоѓа на Yiwu Кина , Ние Соработуваме Со Многу Фабрика во Кина .· Ние се Концентрираме на Големо и Мало Секси долна облека .· Ние сме во Потрага за долгорочен Партнер .Ако Сте, ве Молиме Контактирајте со нас

Бельо Секси Горещо Еротично Бельо От Черна Мрежа Мома Babydoll Еротично Бельо Секси Костюми Cosplay Котка Момиче Спално Бельо

11.66 -23 % BGN 9.00

Нашето ветувањеНашата компанија само продаде најдобар квалитет на производот sНие само се обезбеди најдобри servic eНие само го користи најбрзиот logisticeНие Доверливи превозотВерувам дека ќе можат да станат долгорочно партнерствоЗа Големина : Ова е Една Големина со добра еластичност, една големина одговара на повеќето жени или девојчиња(XS / S / M / L / XL / XXL).Ако вашата висина и тежина во рамките на следниве граници, можете да изберете Една Големина ,можете да го носат и ќе биде многу Секси.ВИСИНА : 155~176 CM = 5feet 1 Инчи~5feet 8 инчи>ТЕЖИНА : 4573 KGБиста : 70105cm 2742 инчиПоловината : 60100cm 2340 инчиХип : 76105cm 3042 инчи**************МОДЕЛИ ПОКАЖУВААТ***********Црна· Нашата Компанија се Наоѓа на Yiwu Кина , Ние Соработуваме Со Многу Фабрика во Кина .· Ние се Концентрираме на Големо и Мало Секси долна облека .· Ние сме во Потрага за долгорочен Партнер .Ако Сте, ве Молиме Контактирајте со насПревозотПредмети ќе биде предаден во рок од 17 дена откако ќе се потврди на вашата исплата.Примачот информацииАко треба промена на превозот адреса,pls оставете порака на редоследот по 12 дена; во спротивно, ние ќе брод вашата објектот врз основа на вашата нарачка адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно и целосно.Време на испоракаНормално ние обезбеди Бесплатен Превозот преку Кина Пост Воздух Mail да делумно земјата...

Секси зелена латексово военно рокля с шнур на цип, ластик униформи Гумените Police Army Playsuit Garrison Bodycon plus size QZ-050

190.24 -5 % BGN 181.00

Одговара на избраниот производ препорачуваме : Секси Латекс фустан со висока јака и ракави фустан со недостаток пред декорација со патент во задниот 100% реално Латекс 100% рачно изработени (Направени во Кина) Дебелина : 0.4 mmНие сме фабрика само...

Ново Горещо Секси Бельо Жените Фантазия Червена Пеперуда Е Комплект Дамско Бельо Три Точки Твърди Секси Комплект Дамско Бельо, Костюм Секси Комплект Бельо

16.37 -27 % BGN 12.00

ДобредојдеМило ми е што ви се допаѓа нашите производи,При купување на стоки,ќе се обезбеди вашето име и презиме, детални адреса и куќниот број, правилен поштенски код и телефонски број ќе ги испратите на вас како е можно поскоро!Ние сме фабрика директна продажба,ние ќе ви даде најдобар квалитет облека, брза испорака брзина ,најниска цена, најдобра услуга .Ако имате било какви прашања, не отворен спор, можете да контактирате со нас, ние ќе ви даде најдобра услуга и за да се обезбеди решение за вашето задоволство .Се надевам да имаат пријатен шопинг искуство, имаат убав ден!Ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме да ни даде пет ѕвезди на евалуација, а потоа да ни кажете...

секси костюми, еротично бельо, дамски бански, секси бельо порно секси сутиен прашки бельо еротично бельо лък open Cup PZ24

BGN 7.66

Добра вест! Со цел да се заблагодарам на нови и стари клиенти! Само да се влезе во продавница да купат производ! Ние ќе ви ја испратиме Бесплатно на Подароци ! Подарок вклучени нараквица , кондом , забава коцки ! Подарок исклучителна торби ! Подарок случаен избор! Ако во прометот на големо е стара купувачот, ве молиме имајте на ум дека по белешка, ние ќе ги дистрибуира подароци за секој производ бесплатно! Купи 2 парчиња, ние ќе ги испрати 2 бесплатни подароци! На повеќе ќе ги купите, толку повеќе ние ќе испрати! За повеќе од 30 долари, ве молиме да го контактирате овластениот сервис, ние ќе ви ја испратиме Бесплатно e Packet ! Се обрне внимание на стока атрибути НАШИТЕ производи се забавно да им помогне на производи, така безжичниот страна shield! Ве молиме логирајте се за aliexpress на интернет со вашиот компјутер! Ве молам, разберете го тоа!Онлајн да го поставите на некоја забава, со нетрпение очекуваме да вашата посета!Секс производи Флертуваат потребно Жените Леотар секси долна облека порно секси градник+ Gstring долна облека еротска долна облека Bowknot Отворено ПрвенствоЌе го цени моето бебе е мојата чест, се надевам дека ќе може да се Омилени Мојот веб Сајт назад лесно да се најде мене кога ти треба помош...

Жените Секси Костюм За Еротични Тялото Е Окото Бельо, Секс Плюс Размер Пижами Рокля Еротично Бельо Секси Гореща Еротика За Жени

26.27 -24 % BGN 20.00

Нашето ветувањеНашата компанија само продаде најдобар квалитет на производот sНие само се обезбеди најдобри servic eНие само го користи најбрзиот logisticeНие и ветуваме на доверливост праткиВерувам дека ќе можат да станат долгорочно партнерствоЗа Големина : Ова е Една Големина со добра еластичност, една големина одговара на повеќето жени или девојчиња(XXS / XS / S / M / L / XL).Ако вашата висина и тежина во рамките на следниве граници, можете да изберете Една Големина ,можете да го носат и ќе биде многу Секси.ВИСИНА : 150 ~176 СМ = 5feet ~ 5 метри 9 инчи>ТЕЖИНА : 40 67 КГБиста : 70102 cm 2740 инчиПоловината : 60100 cm 2339 инчиХип : 76106 cm 3042 инчиВклучува : Фустан + Thongs + Порибување******************* МОДЕЛ ШОУ *******************ЦрнаСинаЦрвена роза· Нашата Компанија се Наоѓа на Yiwu Кина , Ние Соработуваме Со Многу Фабрика во Кина .· Ние се Концентрираме на Големо и Мало Секси долна облека .· Ние сме во Потрага за долгорочен Партнер .Ако Сте, ве Молиме Контактирајте со нас

MR9 2017 Hot Net Чисто Flower чорапи, бедрата върхове секси черни чорапи маркуч Червен трикотаж носочные изделия Дамско бельо, чорапи тюл

4.56 -34 % BGN 3.00

MR9 2017 Топла Нето Чиста Цвет Чорапи Бедрото Издигнувања Секси Црни Чорапи Црево Црвено Трикотаж Женски Жените долна Облека Чорапи Tulle1...

8 Цвята Дантела Секси Бельо-Секси Еротично Бельо Секси Открит Сутиен + Отворена Чатала Секси Прашки Прозрачна Кукла Секси Бельо

4.08 -26 % BGN 3.00

Може Исто Така Да Како Што Се : Информација За Производот : 8 Бои Чипка Секси Долна Облека Женски Еротска Долна Облека Секси Отвори Градник + Отворен Crotch Секси Гаќи Транспарентен Бебе Кукла Секси Долна ОблекаМатеријали : Најлон + ЧипкаБоја : 8 Бои За Да Изберете.Големина : Една Големина Одговара на XS М руската Големина 42 44...

2017 изключителна чисто нови гореща секси жена черен изкуствена кожа латекс плюшено гащеризон еротичен ПУ нощен клуб танц жартиери, бельо, чорапи

33.41 -13 % BGN 29.00

добредојдовте на нашата продавница Квалитетот е на прво со најдобра услуга клиенти сите се наши пријатели.Моден дизајн,100% Сосема Нов и висок квалитет!Боја : ЦрнаГолемина : Една Големина1 Set=Catsuit+Прашка GStringБиста погоден : 8191cm Половината погоден : 6274cm1 инч = 2.54 смТаму е 23% разлика според упатство за мерење.ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот.Ве молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлината и на екранотСлика Шоу1 : Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики...

Прозрачно С Рамо Секси Бельо Гореща Еротика Пижами Жени Сплит Шифоновое Обличам Секси Костюми Черно Фино Бельо

11.26 -20 % BGN 9.00

Нашето ветувањеНашата компанија само продаде најдобар квалитет на производот sНие само се обезбеди најдобри servic eНие само го користи најбрзиот logisticeНие Доверливи превозотВерувам дека ќе можат да станат долгорочно партнерствоЗа Големина : Ова е Една Големина со добра еластичност, една големина одговара на повеќето жени или девојчиња(XS / S / M / L / XL / XXL).Ако вашата висина и тежина во рамките на следниве граници, можете да изберете Една Големина ,можете да го носат и ќе биде многу Секси.ВИСИНА : 155~176 CM = 5feet 1 Инчи~5feet 8 инчи>ТЕЖИНА : 4570 KGБиста : 70108cm 2743 инчиПоловината : 60100cm 2340 инчиХип : 76105cm 3042 инчи**************МОДЕЛИ ПОКАЖУВААТ***********ЦрнаЦрвена· Нашата Компанија се Наоѓа на Yiwu Кина , Ние Соработуваме Со Многу Фабрика во Кина .· Ние се Концентрираме на Големо и Мало Секси долна облека .· Ние сме во Потрага за долгорочен Партнер .Ако Сте, ве Молиме Контактирајте со насПревозотПредмети ќе биде предаден во рок од 17 дена откако ќе се потврди на вашата исплата.Примачот информацииАко треба промена на превозот адреса,pls оставете порака на редоследот по 12 дена; во спротивно, ние ќе брод вашата објектот врз основа на вашата нарачка адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно и целосно.Време на испоракаНормално ние обезбеди Бесплатен Превозот преку Кина Пост Воздух Mail да делумно земјата...

Черна Изкуствена Кожа С Цип Секси Гащи Жените Плюс Размера На Прозрачни Бикини Момичета Окото Секси Дамско Бельо Голям Размер Xxxl Гащи

14.72 -32 % BGN 10.00

Црна Стп Кожа Патент Секси Кратко Жените Плус Големина Транспарентен Гаќи Девојки Мрежа Секси долна облека на Жените Голема Големина Xxxl Panty Ткаенина тип : СТП Кожа, Мрежа Материјал : 95% Полиестер + 5% Spandex Карактеристики : Цврсти, Плус големина, Патент, Транспарентен Боја : Црна Големина : M, XL, 2 XL, 3 XL Пакување Вклучуваат : 1pc Panty Стил : Секси жени кратко За насПлаќање1) Ali Express поддржува Виза, Мастеркард, Маестро Дебитна Картичка, и преведување преку банките...

Дамски тъмно сини панталони латексови панталони слабините светкавица гамаши LTW057

136.50 -5 % BGN 130.00

Содржи : 1 leggingТочка : Онshined itsself .Ако сакате да блесне или полирање, ние ви препорачуваме да се користат силиконска основа полски или латекс специјални нафта, како што се "Ерос Bodyglide" или "Ерос Култот Облекување Помош'...

Горещи жени секси бельо Отворена чатала Crotchless ниска талия перли прашки бикини V-string латекс гащи, панталони еротично бельо

2.18 -8 % BGN 2.00

******************************************* *****************************Жешка Жени Секси долна Облека се Отвори Crotch Crotchless Ниска Половината Бисери Thongs Гаќи Vstring Латекс Гаќи Knickers Еротска долна облека****************************************************************************Answer : ___________________________ Note : ние сме пакување во пластична кутија.поради меѓународниот превозот е долго време на патување.Кутија можеби ќе израмните на патот,ве молиме за разбирање.Опис100% Сосема Нов.Стил :СексиБоја :Како на слика покажуваГолемина : Една големина (Просечна одговара на Големината на S L)Жешка, секси, диви, шармантна, таписерииМногу удобен за носење!Топло Предлог : Кога ќе примите објектот, ве молиме да се мијат со рака пред носењеЗабелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

Секси дамско бельо гореща отворена чатала прозрачно бельо, костюми мрежести чорапи за тялото бельо, чорапогащи, спално бельо дантела жени

10.83 -17 % BGN 9.00

Нашето ветувањеНашата компанија само продаде најдобар квалитет на производиНие само се обезбеди најдобра услугаНие само го користи најбрзиот logisticeНие и ветуваме на доверливост праткиВерувам дека ќе можат да станат долгорочно партнерствоЗа Големина : Ова е Една Големина со добра еластичност, една големина одговара на повеќето жени или девојчиња(XS / S / M / L / XL / XXL).Ако вашата висина и тежина во рамките на следниве граници, можете да изберете Една Големина,можете да го носат и ќе биде многу Секси.ВИСИНА : 155~176 CM = 5feet 1 Инчи~5feet 9 инчи>ТЕЖИНА : 4575 KGБиста : 70102cm 2740 инчиПоловината : 6096cm 2338 инчиХип : 76104cm 3041 инчицрнарозовоцрвенасинапинквиолетоваБела· Нашата Компанија се Наоѓа на Yiwu Кина , Ние Соработуваме Со Многу Фабрика во Кина .· Ние се Концентрираме на Големо и Мало Секси долна облека .· Ние сме во Потрага за долгорочен Партнер .Ако Сте, ве Молиме Контактирајте со нас

Дами прозрачни шифоновые пижами, секси бельо, секси комплект бельо

4.35 -8 % BGN 4.00

1, мирис проблеми (некои ткаенина или специјално обработена материјали може да има некои мирис, обично не се расчисти нагоре по текот на вода); 2, големината на проблемот (Овој производ е сите код, погоден за општи тело на Азиски жени, ако постојат посебни случаи, посебни инструкции, имате какви било сомнежи за големината, ве молиме контактирајте со сервисот пред купување); 3, белење (бидејќи крпа со боја одредување агент и, иако морам да одам преку процес на неколку ниска температура на миење пред да влезат сечење процес, но сепак ќе има некои остаток дамка, и овие остатоци довеле до општиот исчезнува, тоа не е препорачливо да се мијат кога вниманието на darks и светлообоени облека изми одделно); 4, конец и други помошни процес на производство, не се справи со чисти; (ќе се обидат да се избегнат ваквите ситуации, но огромен обем на повремено се лизгаат преку мрежа да се оди неоткриени производ, клиентите можат и самите да бидат отстранети со ножици); 5, светлообоени ткаенини од микровалкани, може да се отстранат по општа перење (правејќи го процесот на продажба, може да донесе, ние силно препорачуваме лична облека, се мијат по употребата); 6, текстура е добро или лошо или транспарентни степен (без специфични стандард, не може да се утврди добро или лошо, ве молиме да се разбере).

Секси Lingerie Hot 2017 New Дантела Erotica Секси Underwear Woman Body Stocking Clothes For Sex Pijama Babydoll SLG675

18.38 -24 % BGN 14.00

Предмет Тип : Секси Долна ОблекаГолемина на : Слободен големинаБоја : Црна, Бела ЦрвенаСекси долна Облека Топла 2017 Нова долна Облека Еротика Секси долна облека Жена Тело Порибување на Облека За Секс Pijama Babydoll SLG616Сликите се само примерок за референца...

дамско секси бельо горещо черно дантелено атласное кимоно + babydoll lingerie порно спално облекло Robe Секси evening dress секси costumes 917

BGN 22.50

жените Секси долна облека топла црна чипка сатен Кимоно + babydoll долна облека поставите Sleepwear Облека Секси вечер фустан секси костими 917За повратни информацииНие одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побараќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

1бр дамски секси костюми еластична превръзка пижами, бельо секси бельо жената бельо екзотична рокля G String Секси Clothing

5.30 -25 % BGN 4.00

ОписБоја : Црна,белаМатеријал : spandexГолемина : Една Големина(б ust : 80100cm колковите : 85110cm,може да се вклопат S2 XL)Состојба : 100% сосема новИзгледа многу секси.Рефлектираат вашиот секси и шармантнаПарче да зачин до спалната соба активности.Стил : Секси долна облекаСпакуван Вклучува : 1 PC Врвот Gstring

Дамски модни секси бельо облегалката боди BODYSTOCKING ажурни секс продукти чрез отворена чатала черно секси бельо

10.50 -24 % BGN 8.00

Нашето ветувањеНашата компанија само продаде најдобар квалитет на производот sНие само се обезбеди најдобри servic eНие и ветуваме на доверливост праткиВерувам дека ќе можат да станат долгорочно партнерствоЗа Големина : Ова е Една Големина со добра еластичност, една големина одговара на повеќето жени или девојчиња(XS / S / M / L / XL).Ако вашата висина и тежина во рамките на следниве граници, можете да изберете Една Големина ,можете да го носат и ќе биде многу Секси.ВИСИНА : 155~174 CM = 5feet 1 Инчи~5feet 7 инчи>ТЕЖИНА : 4568 KGБиста : 70100cm 2739 инчиПоловината : 6096cm 2338 инчиХип : 76102cm 3040 инчиS902 црнаНашата Компанија се Наоѓа на Yiwu Кина , Ние Соработуваме Со Многу Фабрика во Кина .· Ние се Концентрираме на Големо и Мало Секси долна облека & Секс Играчки.· Ние сме во Потрага за долгорочен Партнер .Ако Сте, ве Молиме Контактирајте со нас

Гореща Безплатна доставка жени металната тръба танц изкуствена кожа кратък клуб секси бельо секси гащи, боксерки

BGN 12.61

Добредојдовте на Анастасија Продавница!!!ОДИ!ОДИ! Флертува со вашиот човек! Топла Бесплатен превозот жените челични цевки танц СТП кожа краток клуб секси долна облека секси боксер кратко губење на 80СМНа начин да се ИзмериБИСТАМерка под твоите раце, околу потполност дел на вашиот биста.ПОЛОВИНАТАМерка околу вашата природна половината, се најмалите дел.НИСКА ПОЛОВИНАТАМерка Околу 2" под природни половината или 2 прста под папокот...

Hot sexy women lingerie Дантела babydoll секси еротично бельо бельо Женски сексуални ролеви игри секси дантелено бельо

6.02 -0 % BGN 6.00

USDБоја : Сина, Розова ,Роза ,Црна,БелаГолемина на : Слободен големинаЖешка секси долна облека на жените Чипка babydoll Секси еротска долна облека долна облека женската сексуална Улога играат игри Секси чипка долна облекаСликите се само примерок за референца...

Експлозия на модели жени Baby Doll секси бельо секси русалка отворена на гърдите сутиен униформи гащеризон изкушението рокли за жени CE44

36.80 -29 % BGN 26.00

Над големина за "плочка затегнувачка" мерења, грешка 12 см припаѓа на нормалниот опсег.Производи Вклучувајќи Грб+ЗдолништеПревозот* Повеќето од нашите зделки се промовираат со бесплатен превозот (избрани земји) од хонг конг пост / Кина пост, обично Под 1 KG испратите HK пост, повеќе од 1 KG од UPSот / DHL .Ве молиме контактирајте со нас пред да се одржи вашата цел ако ви треба добра под итно.* Објектите се добро спакувани со клобуркаше пакети,ние поддршка превозот преку Кина пост / HK пост / UPS / DHL / ФЕДЕКС / EMS,ве молиме овозможи 530 работни дена да го достигне.* Со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз,ние ќе го пријават како "подарок" со помала вредност,ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.Плаќање* Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску.* Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање,ние, исто така, ја прифати различни плаќања T / T,Western union,Money gram и други како што е подолу.Враќање&Размена политика* Сите нашите понуди се поткрепени со 100% задоволство гаранција,ако за било reson не сте задоволни ,можете да се вратите на објектот за да ни во тоа е оригиналниот condiion за враќање на парите или замена.Пред да се испрати ни го врати објектот,ве молиме контактирајте не за подетални врати&размена на настава.Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки.Други Политики*Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.*Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.