• Новинка
Twoheartsgirl Жени Апартамент Медицински Модел Маратонки Дишаща Стягам Окото Меки Тенис Обувки За Жени Студентите Свободно Време За Плоски Обувки

Twoheartsgirl Жени Апартамент Медицински Модел Маратонки Дишаща Стягам Окото Меки Тенис Обувки За Жени Студентите Свободно Време За Плоски Обувки

резултат:
BGN 63.98
BGN 45.00 -30 %

Брой продукти
Налично


Плаќање : уплатата мора да се направи во рок од 7days по поставување на вашата нарачка или нарачката ќе бидат невалидни или укинат од страна на системот. Осигурајте се дека сте ги заврши сите детални информации, како лице за контакт,адреса,пост код и телефонски број кога пополнување на вашиот купувачот информации.
Превозот : Ние бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail дофат.Бесплатен превозот од Epacket на Русија и на САД,поголемиот дел од земјите во 14-55 работни дена. Ние ќе ви ја испратиме стоката во рок од 2 до 5 работни дена по уплатата е потврден,ако плаќањето не е достапна,вашата цел ќе биде автоматски затворена. Купувачот се одговорни за било каква осигурување,проблеми и оштетувања кои се предизвикани од превозот услуга за таквите несреќи,одложувања или други прашања.Покрај купувачот треба да бидат одговорни за било каква такса и должност задолжени од нивните земјата и стоката ќе бидат Означени како "подарок", или "пример"за вашиот лесно царинење и помалку трошоци.(ако сакате да ја декларираат стоката како друг објект името,или да се определи некоја вредност за обичај,ве молиме да не информирате кога се прави нарачката.)
Се врати и Гаранција : Сите стоки се проверуваат пред пратката,па ако не сте задоволни со купите,можете да разменувате предмети во една недела и ќе каша cantact нас во рок од 24 часа од приемот на вашето купување. Превозот и предавање на полнење не се враќа и клиентите треба да биде одговорен за сите на чело на враќање и reshipping. Сите се врати ставки мора да биде во оригинална услови,вклучувајќи кутија и додатоци,Мажите направени дефекти не се гарантира,како што се скршени,рбет и така натаму.

Подробности

Обувки Размер:
35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45
Тип Елемент:
Апартамент
Отдел Име:
Възрастен
търговска марка:
twoheartsgirl
Случай:
Ежедневни обувки
Номер На Модела:
AQ
Сезон:
Пролет / Есен
Подкладочный Материал:
Хлопко-Хартиена Кърпа
Форма На Носа:
През Цялата Чорап
Материал Стелки:
ЕВА
Горния Материал:
Окото (въздушна мрежа)
Тип На Затваряне:
Чрез шнурове
Вид На Апартамента:
Основни модели
Елемент На Модата:
Шиене
Материал На Подметката На:
ЕВА
Форма:
Подходящ е вярно по размер, вземи си нормален размер
Вид На Модела:
С щампи
Името на елемент :
модни дамски маратонки
Тип Елемент:
Зъболекар шаблон на окото маратонки
Шаблон на елемента :
персонални изработени по поръчка младежки обувки
Директен доставка:
ДА
персонални:
ДА
Продажбите на едро:
ДА

Избор на купувачи

2018-Нови Дамски Апартамент Бродерия Слама Рибарско Обувки Нарязани Выдалбливают Ежедневни Обувки Пролет Лято Зелен Бял, Бежов 35-40

40.00 -30 % BGN 28.00

ВНИМАНИЕ : ОВА ЧЕВЛИ Е ЕДНА ГОЛЕМИНА ПОМАЛА ОД СТАНДАРДНАТА ГОЛЕМИНА, ПА ВЕ МОЛИМЕ ИЗБЕРЕТЕ ЕДНА ГОЛЕМИНА ПОГОЛЕМ КОГА ЌЕ ЈА ПОСТАВИТЕ ВАШАТА ЦЕЛ!!!ДЕТАЛИТЕ ПОКАЖУВА : ПлаќањеAliexpress да се прифати : со Кредитна Картичка(Visa Картичка), Western Union, T / T, Web Money, Qiwi Паричник, Бразил Boleto .Ако не знаете како да ја платите вашата нарачка, ве молиме да ги отворите следниве линкови, Aliexpress услуга личност ќе помогне да се реши проблемот : ИспоракаНие се базирани во Кина, ние брод преку EПАКЕТ да се САД, велика БРИТАНИЈА, Канада, Франција, Германија, Австралија..и Кина пост воздух mail на други земји...

Meotina Коровья Кожа Апартамент Сандали И Летни Обувки За Жените На Каишка На Глезена Шипове Ежедневни Обувки Апартамент Сандали Черно Голям Размер 42 43 44 Бял

60.14 -48 % BGN 31.00

Meotina Кравја Кожа Станови Сандали Летни Чевли Жените Глуждот Рака Studs Секојдневен Чевли На Станови Сандали Црна Голема Големина 42 43 44 Бела

Високи Токчета D ' Orsay Дамски Обувки На Висок Ток Жени Шило Жена Партия Сватбени Обувки Коте Токчета Плюс Размер 34 - 40 41 42 43

41.22 -5 % BGN 39.00

Производи Детали Пета Висина : 6cm Платформа : 1cm САД големината само погодно за вас да се направи ред, ве молиме изберете големина во зависност од вашите нозе должина 1.Ве молиме да проверите на нашата големина на табелата внимателно, мерка ногата должина пред цел...

ESVEVA 2018 дамски обувки-лодка мода от две части пролет есен остър чорап обтегач тънки токчета разход на цвят Дамски обувки-лодки размер 34-43

78.00 -47 % BGN 41.00

Генерално, ние прифаќаме методи за плаќање : со кредитна картичка или нашиот заштита дава само на плаќање начини прифати со Aliexpress платформа.1.Ние ќе го испрати на предмети во рамките на 25 дена ( работни дена , не празник сезони ) по уплатата се потврди со платформа.2.На пратката од страна на Кина Пост Регистрирани Ail Mail за помалку од 2 kg стока во 1525 работни дена .Ако ви треба објектот итно,ве молиме контактирајте со нас за изразат испорака.ние ќе се пресмета изразат превозот цена за вас .3...

плюс размер 34-42 нови тънки високи токчета женски помпи високо качество смесен цвят на сексуално модно рокля Шило приплъзване на партията сватбени обувки

102.40 -49 % BGN 52.00

3070592379008722 ДО 50% OFF пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар парПочитувани Пријатели,ве молиме прочитајте ги информациите пред да редТранспорт време е за 2590 дена, ако не можете да го добиете вашиот парцела во 30 дена, ве молиме да стапите во контакт со нас да се продолжи датум на испорака за вас.Ако не ви стигне пратката по 60 дена од денот на испорака,ние и ветуваме ние ќе се направи целосна наплата прво ,кога ќе го добиете пакет ,може да се pls контакт со нас и да се плати тоа повторно.Затоа,немојте да се применуваат во текот на 60 дена од спорот,ова е Несакана.Ако вашата цел е голема, ве молиме контактирајте со нас за да се пресмета цена, ние може да понуди ЕМС или DHL бесплатен превозот.Ова е многу популарен и секси дизајн, ние веруваме дека ќе се допаѓа многу!Големина : видете на следната табела ,ве молиме овозможи 12cm се разликува поради прирачник за мерењеЗа Пакет : Ние ќе ги пакувам со гумени чантата, исто како на следната слика.За Плаќање : Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT...

Sorbern Голям Размер Жени Помпи Буци Ток Дамски Обувки Заплатанные Остър Нос Приплъзване По Поръчка Цвят Chaussure Femme Обувки

121.60 -6 % BGN 114.00

Прочитајте Пред ЦелГолемина : Нашите чевли големина е ЕУ големина освен CN големина, така големина нема да се кандидира на мали, така што не треба цел големина поголема.Боја : Забележете дека може да биде мала разлика за боја на различни уреди, за чевли во боја ве молиме погледнете ги нашите актуелни стокиВреме : Сите наши чевли се направениза ред,тоа значи дека ние треба 37 работни дена за процесот на чевли за вас,па ве молиме да бидете трпеливи!Никогаш не се надвор од акциите : колку Што има одредени материјални на пазарот,нашите чевли стил никогаш нема да излезе на берза,па ако се dropshipper, не грижете се!Стил : имаме над 1000+ различни стилови чевли,но Aliexpress онлајн производ количество се ограничи, за да знаете повеќе стилови, можете да контактирате со нас за повеќе стилови.Пета : Повеќето од нашите чевли се многу висока пета,ве молиме да се разгледа дали ќе може да се контролира пред да нарачате ...

Модни маркови дизайнерски дамски обувки от естествена кожа върху плоска подметка с меко дъно работна обувки Дамски мокасини балет апартаменти слипоны мокасини

92.00 -35 % BGN 60.00

Ве молиме љубезно ве молиме проверете ги следните големина информации внимателно пред ставање на ред Ние би сакале да ве потсетам дека големината е НИ големина не велика БРИТАНИЈА големина...

BEYARNE апартамент Дамски обувки приплъзване на кроличьем меху Есен Зима ежедневни мокасини Флок къси плюшени плюс Размер на 43 каки черен сив

53.76 -50 % BGN 27.00

ЗАБЕЛЕШКА!!! 1.За боја Ако се двоумите за сликите ние шоу, можете да побарате од нас за вистински фотографии...

MIUBU Влюбените ежедневни сандали модни корк чехли унисекс летни дамски чехли флип нескользящая тенденция сандали

28.00 -14 % BGN 24.00

Почитувани купувачот Ве молиме погледнете на оваа големина на табелата пред ставање на ред Бидејќи сандали е љубовници сандали, мажите и жените може да се купи...

Летни Помпи Жените Peep Toe Високи Токчета Партия Сватба Платформа За Гладиаторски Сандали Жена Обувки С Високи Токчета Плюс Размер 34 - 40 41 42 43

42.32 -5 % BGN 40.00

Производи Детали Пета Висина : 10.5 см Платформа : 2.5 cm САД големината само погодно за вас да се направи ред, ве молиме изберете големина во зависност од вашите нозе должина 1.Ве молиме да проверите на нашата големина на табелата внимателно, мерка ногата должина пред цел...

Дамски Клинове Причинно-Следствена Обувки Жена Дишаща Платформа Деним Парусиновая Обувки Скрити Маратонки На Танкетке Zapatillas Mujer

59.87 -32 % BGN 41.00

Кога ќе нарачате ,ве молиме да обрнете внимание на следниве точки !1.За практичноста на транспорт, пакувањето е пластична пена, пакување,, не кутија!2...

G-SPARROW 2018 Летен стил дами Peep Toe чехли лилаво високи токчета шипове голям размер дамски модни обувки

112.62 -20 % BGN 90.00

НИ големина ЕУ големина велика БРИТАНИЈА големина АУ големина CN големина Нога Должина(cm) Нога Должина(инчи) 3.5 33 1.5 2 32 21 8.25 44.5 34 22.5 2.53 33 21.5 8.5 5 35 3 3.5 34 22 8.75 5.5 36 3.5 4 35 22.5 8.75 6 36 4 4.5 36 23 9 6.57 37 4.55 55.5 37 23.5 9.25 7.5 38 5.5 6 38 24 9.5 8 39 6 6.5 39 24.5 9.75 8.5 39 6.5 7 40 25 9.75 9 40 7 7.5 41 25.5 10 9.510 41 7.58 88.5 42 26 10.25 10.5 42 8.5 9 43 26.5 10.5 11 43 9 9.5 44 27 10.75 11.5 43 9.5 10 45 27.5 10.75 12 44 10 10.5 46 28 11 12.5 45 10.5 11 47 28.5 11.25

LOSLANDIFEN мода обувки на висок ток помпи Остър чорап лачена кожа секси жени помпи леопардовые обувки Дама сандали 11 cm 102-3PA

69.82 -40 % BGN 42.00

услови за користење на услугите Плаќање 1 Ние прифаќаме ЗАЧУВАМ 2 Ве молиме бидете сигурни дека превозот адреси се точни, пред да плаќаат...

Vnasell нова мода високи токчета женски помпи бял червен nede бежово секси на бала сватбени обувки на тънък ток класически обувки размер 30-45

28.27 -12 % BGN 25.00

Подолу е да ве научи како да се избере точниот обувка : Големина на бројот тука е сосема поинаков од чевли големина на табелата во вашата земја, но вашиот гола нога должина никогаш нема да се промени , па мора да се измери вашиот гола нога со владетел , а потоа изберете големина со табелата подолу .Единица : mm millimeter , Гола нога должина ≠ Insole должина ≠ Единствена должинаголемина на овој чевли : Гола нога должина 201205, Кина обувка 31, Изберете 3Гола нога должина 206210, Кина обувка 32, Изберете 3.5Гола нога должина 211215, Кина обувка 33, Изберете 4Гола нога должина 216220, Кина обувка 34, Изберете 4.5Гола нога должина 221225, Кина обувка 35, Изберете 5Гола нога должина 226230, Кина обувка 36, Изберете 6Гола нога должина 231235, Кина обувка 37, Изберете 6.5Гола нога должина 236240, Кина обувка 38, Изберете 7.5Гола нога должина 241245, Кина обувка 39, Изберете 8.5Гола нога должина 246250, Кина обувка 40, Изберете 9Гола нога должина 251255, Кина обувка 41, Изберете 9.5Гола нога должина 256260, Кина чевли со големина 42, Изберете 10Гола нога должина 261265, Кина обувка 43, Изберете 10.5Ве молиме имајте во предвид : Ако вашите нозе се на масти, ве молиме изберете поголема големинаСовети : Нашите Чевли Големина Е Кинески Големина .Ве молиме Изберете Чевли Големина Според Вашиот Метри Должина...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.