• Новинка
Лачена Кожа На Жената Мери Джейн Помпи Елегантни Дамски Ежедневни Квадратна Обувки На Високи Токчета, Плюс Размера На 34-43 Червени Сватбени Обувки Жена

Лачена Кожа На Жената Мери Джейн Помпи Елегантни Дамски Ежедневни Квадратна Обувки На Високи Токчета, Плюс Размера На 34-43 Червени Сватбени Обувки Жена

резултат:
BGN 82.11
BGN 42.00 -49 %

Брой продукти
Налично

Нови Гроздобер Стадото Дијамант Тока Декорација Високи Потпетици Жените Чевли Мода Посочи Пети Плоштадот Потпетици Жените Пумпи Дами Потпетици
Внимание
ЕЈ!!! Мојот пријател,добредојдовте на нашата продавница!
(1) Големина на табела : Со цел да се спречат непотребни проблеми, пред купување на чевли, ве молиме да се измери вашиот долги нозе, стапала широк. Потоа се споредуваат нашите големината на табелата за да се избере соодветна големина.
(2) Забелешка : Ниту НИ Големина или ЕУ Големина големина се базира на развојот на долги нозе, па вие само треба точно да се измери долги нозе,а потоа се однесуваат на големината на табелата за да се избере правилната големина. Точно мерење на нога должина е многу важно, нашата компанија е Кинески Големина и нога должина како стандард.
(3)Големината е стандардна ,ако нога масти или широк ве молиме изберете поголем 1 големина
(4)На чевли е дното е гума. Чевли е рабовите малку некои гума, што е нормално, ова stiuation не проблеми со квалитетот.
(5)На чевли може да има некои мириса кој е нормален феномен.Ве молиме да се стави на чевли во вентилирани средина за некое време и таа ќе исчезне.
можете да изберете повеќе чевли во нашата продавница
За квалитет :
1. Овие чевли се произведени од нашата фабрика, и го направи со најдобрите материјали. Ве молиме да се чувствуваат слободни да се купи.
2. Со цел да ги задоволи потребите на клиентите, ние сме зголемување на големината на чевлите (ЕУР големина )
За Испорака :
1.Нашата продавница ветување : ќе пратката чевли во рок од 5 дена по добивањето на својата цел.

Подробности

Обувки Размер:
4.5, 5, 6, 6.5, 7.5, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5
Пол:
Жени
Тип Елемент:
Помпи
Материал Стелки:
Латекс
Номер На Модела:
да Ма Xiao
Елемент На Модата:
Обтегач
Вид На Шипове:
Шипове И Бодли
Случай:
Ежедневни обувки
is_handmade:
ДА
Стил:
Модни модели
Сезон:
Пролет / Есен
Тип Помпа:
Мери Джейн
Тип На Затваряне:
Каишка С Катарама
Петата Височина:
Високо (5 см-8 см.)
Форма На Носа:
През Цялата Чорап
Височина На Платформата:
0-3см
търговска марка:
високи цвят
Подкладочный Материал:
PU
Горния Материал:
Лачена Кожа
Форма:
Подходящ е вярно по размер, вземи си нормален размер
С Платформи:
ДА
Материал На Подметката На:
Дъвка
Петата Височина:
7см
Процес:
Лигав
Украса:
Обикновена

Избор на купувачи

Sorbern дамски чехли 2018 прозрачни токчета стягам Peep Toe лачена кожа Модни дамски официални обувки на поръчка 15 см токчета

115.20 -7 % BGN 107.00

12914 ПрепорачувамСите чевли се направениза ред,па ние треба 79 работа обработка дена да се направи чевли за вас,некои сложени стилможе да треба повеќе дена,ве молиме љубезно чека трпеливо.Ако сте итна потреба, ве молиме контактирајте со нас пред цел.Пета висина 15см,платформа 5cmСкенирање на следете го QR кодот за да добиете повеќе попуст на телефонот1.Гаранција и Гаранција : 100% од сите испорачани производи со добар квалитет и под строги испитување пред превозот...

Сандали и чехли дамски лятото на 2018 нови кожени дебели нескользящие сандали бяха застреляни с плосък женски сандали и чехли

44.77 -51 % BGN 22.00

Плаќање : правни основи плати за наскоро откако ќе го поставите цел ако имате било каков проблем во врска со плаќањето , ве молиме посетете го линкот , да се најде причината .Превозот : Пакет брод колку што е можно побрзо по вашата исплата( вообичаено 15 дена ),Кина Пост воздух пошта ќе ги преземе околу 2045days, некои coutries ќе трае 2060 дена, EMS(715days), eпакет околу 2035 дена...

2017 нова мода горещи продажба на дамски обувки блестка дебелина 5,5 см висок ток кожа, злато, сребро 34--41 ярда пайети единични обувки

31.84 -9 % BGN 29.00

Чевли материјал : СТП Обвивка материјал : СТП На insole материјал : СТП Единствена : гума Висока пета : 5.5 CM Боја : црна, злато, сребро Големина : 3441 детали за производот

Нова мода горещи продажба в 2017 година, единични плоски обувки генитални, плитка, удобна големи черни размер на 43 професионална дамски обувки

36.64 -7 % BGN 34.00

Жешки ПредметиЧевли материјал : СТПОбвивка материјал : СТПНа insole материјал : СТПЕдинствена : гумаБоја класификација : жолта зелена, црна, светло кафена, црвенаГолемина : 3443[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа Жешки Предмети

2017 модни продажбите на нови топлина пролет лято наклонен фин бял 7 см високи токчета медицински сестри работят естествена кожа дамски обувки

39.84 -7 % BGN 37.00

Жешки ПредметиТабани : СТПСтил : минимализамЗаврши материјал : горниот слој на крава сокријВо внатрешноста на материјалот : не внатреЕдинствена материјал : TPR (говедско месо тетива)Отворете длабочина : плитки устатаПети стил : тркалезна главаПета висина : 7 CM, 4 CMПета стил : падина петаПопуларната елементи : плитки цвет tassels и tarps и водоотпорен платформиЗатвори режим : стапналДимензии : 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа Жешки Предмети

През пролетта на 2017 година една нова истинска коровья кожа кръгла глава малките обувки на нисък ток женска черна проста и удобна и развлекателна обувки

159.04 -8 % BGN 146.00

[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа Чевли материјал : кожа Обвивка материјал : свинска кожа рамен 6.5 см висок Со 2.5 cm висока Единствена : говедско месо тетива

Capputine мода 2018 елегантен златист цвят италиански обувки с подходящи торби кристали и високо качество на Африканска обувки и чанта BCH-32

131.20 -28 % BGN 94.00

Ве Молиме Обрнете Повеќе Внимание : Производи вклучуваат : Чевли + Чанта : 1 SetМатеријал : СТП+Кристал+ГумаВисоки Потпетици : CM 10.7Европа Големина : 3842Боја : Сина Боја...

TASSLYNN 2018 Women Pumps Square, High Heels Pointed-Toe Dating Pumps Shoes Woman Lace Up Flock Wedding Shoes жълт размер 34-43

82.14 -49 % BGN 42.00

..Ако добијам чевли,нема квалитет проблем ,но не ми се допаѓа тоа?Ве молиме Контактирајте со нас прво.ние ќе ви даде бесплатен замена на стоки или враќање на парите,но треба да се плати за враќање превозот надомест.Ве молиме проверете го тоа внимателно.ние само добие нови чевли без оштетени ако сакате да го вратите.Ако добијам чевли,но чевли се оштетени или боја разликата?Ве молиме Контактирајте со нас прво и да се обезбеди оштетени чевли слики за нас.ние ќе се надомести на штета.како usrequring се врати,но треба да се плати за враќање превозот надомест...

Китайските Жени Помпи Цветя Приплъзване На Обувки От Естествен Лен Помпи Наклон На Ток Ретро Плат, Платно Меки Танцови Обувки Жена

33.58 -11 % BGN 30.00

Внимание : Овој вид на чевли е помала од НАС нормална големина, па ве молиме изберете една големина поголема!!Состојба : 100% сосема новМатеријал : платно Пред купување,ве молиме имајте во предвид големината на табелата.Прирачник за мерење дозволена 12cm грешка(ви Препорачуваме да добиете поголем еден) Забелешки : вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од слики прикажани на нашата aliexpress продавница,предизвикана од многу фактори, како осветленост на мониторот и светлина од светлината.

Нов Червен Розов Коприна Жени Помпи С Остър Нос Каишка На Глезена Изравни Сандали Шипове Високи Токчета За Дамски Обувки За Сватба Жена Zapatos Mujer

180.80 -45 % BGN 99.00

добредојдовте на нашата продавницаМожете да се меша било брендови , бои и големини .Трговија на големо & Dropshipping се и прифатливо.Голема цел ние ќе понуди подобра цена,ве молам само да ме контактирате.Љубезно Ве Молиме Да ЗабележитеДраг Пријател, затоа што нашите чевли се прилагоди.Сите стоки ќе биде предаден во рок од 7 15 дена по приемот на плаќање.Ако ви се итни, ве молиме да не цел...

BZBFSKY високо качество на лятото sping секси мода пийп прости сандали all-match груб обикновено помпи женски квадратни обувки на висок ток

43.18 -19 % BGN 35.00

Боја : црна, белаГолемина : 34.3.36.37.38.39 (стандарден код)Проследено со : 12cmВодоотпорен платформа : 4cm

Принцеса сладка Лолита обувки Loliloliyoyo antaina японски дизайн по поръчка шоколад PU кожа дебел ток, сандали с изкривени 5265s

167.97 -10 % BGN 151.00

Ние сме толку гр ateful да ве информираме дека ние се уште немаме.1 главната продавница,ако имате прашање за чевлите и чантата,ве молиме слободно контактирајте со нас постојат како што е подолу е линкот ,ние сме навистина со нетрпение очекувам да дојде и да имаат убаво шопинг искуство ~~~ Овој објект е Прилагодено за 58days,ве молиме цел, со порака за вашата нога информации и боја подолу...

VENCHALE дамски обувки от естествена кожа модни помпи остър чорап обтегач на ремъка клинове жена офис дами на високи токчета пролетта помпи

115.20 -45 % BGN 63.00

Saled Големина Водич ќе Choost големината тоа е САД големина, не велика БРИТАНИЈА големина, ве молиме да го потврдите...

Cresfimix жени случайни ефирни плажни джапанки женски свободно време желе пролет и лято джапанки дама красиви прохладни джапанки

BGN 10.80

Answer : ___________________________ Note : ова чевли е една големина помала од нормалната чевли , ве молиме изберете една големина копија од вашиот нормален чевли!​Превозот Превозот процес по плаќање верификација ве Молиме бидете сигурни дека вашата поштенска адреса е точно ве Молиме контактирајте со нас ако не ја прими стоката во 27 дена, Ние ќе ги пратите тоа за вас, Ние, главно, се испрати бесплатнопревозот предмети од Кина, Воздухот Пост Пристигне 725 дена од страна на дишните патишта Пост, 57 дена од ЕМС услуга EMS; FEXED; DHL; ХОНГКОНГ ПОСТ; КИНА ПОСТ ДостапниПолитика на враќање Купувачот има 7 ден да се направи одлука да се вратат добар или не, купувачот треба да ги сноси превозот цена, ве Молиме контактирајте со нас, прво, па ние може да се обрати за вашата грижа На објектот треба да биде во оригинал пакет и да се обезбеди следење на број, Ние ќе ги сноси превозот цена се должи на квалитетот на производот или не како да се опишеПовратни информации Тоа е нашата цел да се исполнат задоволството на клиентите, како и повратни информации е многу важно за нас да се обезбеди подобра услуга ве Молиме контактирајте со нас пред да се даде неутрални или негативни повратни информации, па ние може да се обрати за вашата грижа Ние го цениме вашето мислење

Принцеса сладка Лолита обувки японски дизайн индивидуални специални униформи обувки син във формата на сърце розови обувки на платформа дантела 1234

175.97 -10 % BGN 158.00

Овој објект е Прилагодено за 57days,ве молиме цел, со порака за вашата нога информации и боја подолу Ние може да го направи НИ големина 511.5 дури и повеќе поголеми,цената ќе биде $5.6 плус од оригиналната цена од големината 810.5,и $14 плус од оригиналната цена од големината 1111.5,и ќе биде $42 плус од оригиналната цена повеќе од големината 11.5,ви благодарам...

Brand New Classic Black Red Women Glossy Гол Pumps Шило High Heels White Lady Official Shoes EMP50 Plus Big Size 10 48 30 45

47.98 -40 % BGN 29.00

Бренд Нови Класична Црна, Црвена Жените Сјајни Голи Пумпи Stiletto Високи Потпетици Белата Дама на Формалните Чевли EMP50 Плус Големи Димензии 10 48 30 45Забелешка : големината НАС 2.54, 8.512.5 (3033,4048)се прилагодени според својата цел...

AARDIMI коровья кожа оксфорд обувки за жени пролет и есен ретро шиене твърди стягам Дамски обувки на плоска подметка Ежедневни обувки

83.14 -49 % BGN 42.00

1.Ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме да оставите ПОЗИТИВЕН фидбек2.Ако не сте задоволни со нашите производи, негативна повратна информација ќе не прават ништо,па ве молиме пратете емаил до нас,или cantact со нашите продажни услуги на трговија менаџер ,ние ќе ви даде задоволни одговор! Ви благодариме !1...

LUCYLYTE MS. кожени перфорирани сандали на генитални ежедневни обувки, медицински сестри есен е плосък с кожени дамскими ежедневните туфлями

43.01 -40 % BGN 26.00

можете да изберете повеќе чевли во нашата продавница : Чевли Големина Опис (единица : CM1inch=2.54 см 1cm=0.39 инченНИ Големина 5 = Кина големина 35 = погоден 22 CM долги нозеНИ Големина 5.5 = Кина големина 36 = погоден 22.5 CM долги нозеНИ Големина 6.5 = Кина големина 37 = погоден 23 CM долги нозеНИ Големина 7.5 = Кина големина 38 = погоден 23.5 CM долги нозеНИ Size 8 = Кина големина 39 = погоден 24 CM долги нозеНИ Големина 9 = Кина големина 40 = погоден 24.5 CM долги нозеНИ Големина 9.5 = Кина големина 41 = погоден 25 CM долги нозеНИ Големина 10 = Кина големина 42 = погоден беа 25,5 CM долги нозеНИ Size10.5 = Кина големина 43 = погоден 26 CM долги нозеНИ Големина 11 = Кина големина 44 = погоден 26.5 CM долги нозе>>>>>Начин на плаќањеКога ќе го додадете објектот во вашата кошничка,можете да касата и да оди напред со плаќање.>>>>>ПревозотНие сме превозот со Кина пост воздух mail и eпакет, по плаќање ние веднаш ќе ви даде пратката...

Capputine 2018 Latest Italian Ladies High Heels Shoes And Bag Set African Кристал Women Shoes And Bag Set For Party A1683

132.80 -28 % BGN 96.00

Ве Молиме Обрнете Повеќе Внимание : Производи вклучуваат : Чевли + Чанта : 1 SetМатеријал : СТП+Кристал+ГумаВисоки Потпетици : 8 CMЕвропа Големина : 3842Боја : Сребро...

Batzuzhi пролет есен луксозни дамски обувки бели с черни еластични ленти с остър нос Wpmen помпи сватба / парти / OL Zapatos Mujer

101.63 -29 % BGN 72.00

Добредојдовте дојде до Batzuzhi Официјалната ПродавницаДраги Ценети Клиенти,1) ве Молиме изберете големина според вашите голи нозе должина, што е повеќе точни...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.