• Новинка
Дете На Бебето Бутилка Поставка За Чаши На Родителски Конзола Пластмасов Органайзер Поставка За Чаши Количка Притежател Шише За Количка Каретка Аксесоари

Дете На Бебето Бутилка Поставка За Чаши На Родителски Конзола Пластмасов Органайзер Поставка За Чаши Количка Притежател Шише За Количка Каретка Аксесоари

резултат:
BGN 3.57
BGN 3.00 -16 %

Брой продукти
Налично


Ако Ви Се Допаѓа Овој Објект,Ве Молиме Да Го Додадете Во Вашите "Wish List",Доколку Ви Се Допаѓа Нашата Продавница,Ве Молиме Да Го Додадете Во Вашите "Продавница Листа".Ние нудиме на Голема Цел од Голем Попуст ,Ако Имате Било какви прашања,ве Молиме Контактирајте со Нас ви Благодарам многу!!!
Бебе Бебе Шише Чаша Носителот Родител Конзола Пластични Организатор Чаша Носителот Шетач Шише Носителот Шетач Превоз Додаток
Карактеристики :
100% сосема нов и висок квалитет
Тоа е пијалок држачот за бебе шетач, pram, велосипед и на велосипед.
Одговара за повеќето бебе шетач, pram, планински велосипед и на велосипед.
Спецификации :
Материјал : Пластика
Боја : Црна
Дијаметар на пијалок носителот : прибл. 7cm-7.5 cm
Должина : околу. 14.5 cm
Пакетот вклучува : :
1 парче работам носителот
ТЕЖИНА :
ГОЛЕМИНА 1 : 42 G
ГОЛЕМИНА НА 2 : 125 G
ГОЛЕМИНА 1 :
ГОЛЕМИНА на 2 :
Испорака :
Кога ќе нарачате,ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.Општо земено,ние ќе ја испрати на предмети, како е можно поскоро откако вашата уплата е завршен.
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји,кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки,broderage такси,давачки и даноци за увоз во вашата земја.Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци,и купувачи се одговорни за царински давачки. Јас разбирам дека сте загрижени за било какви дополнителни трошоци за објекти.Врз основа на досегашното искуство.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА :
1.Дали постои следење на Број за мојот објект?
Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт.
2. Е производ исто како и фотографии?
Да, сите фотографии се реални. Земавме овие фотографии од самите себе.
3. Која големина може да се вклопи во мене?
Ние ви препорачуваме да погледнете во нашата големина предлог табелата подолу и нашиот производ големина на табелата ако се нормални фигура. ако имате посебна слика, ве молиме контактирајте со нас ( ни кажете вашата висина и тежина, биста, половината, колковите големина ).
4. Можете да ја прогласи пониска вредност?
Да, обично ние ќе прогласи $10-$20 за мали парцели (1-5 компјутери). Ако имате посебни барање, ве молиме контактирајте со нас.
5. Јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена?
Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.
Купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови.Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се враќаат.купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.

Подробности

документ:
EN
Материал:
Пластмаса
Тип:
кука
Номер На Модела:
Инструменти
Тип На Блока:
парче
Тегло На Опаковката:
0.155kg (0.34lb.)
Размер На Опаковката:
10cm x 10cm x 10cm (3.94in x 3.94in x 3.94in)
Възрастова Група:
12М, 9 М, 6 М

Избор на купувачи

Сладък Заек Детска Музика Подвесная Легло Седалка За Сигурност Плюшен Играчка Камбанка Многофункционална Играчка Плюшен Количка Аксесоари За Мобилни Подаръци

BGN 5.31

Карактеристики : Четири знаци за играчка : Белата зајак, бела ѕвезда, сивата ѕвездичка и сива мечка Со музика во внатрешноста на белата зајакот, музика започнува кога ќе го притиснете копчето за зајакот Звук се појавува кога ќе го притиснете бела ѕвезда Со мал бел внатрешноста на сива мечка Лесно да се инсталира на шетач убав подарок за вашите бебиња Материјал : Кадифен Предмет Тип : Шетач Додатоци Пакет Содржина : 1 x Кадифен ИграчкиПредупредување : Чувајте Го Од ОганВозраст : 0 2 години Може да биде врзан за cot страна, pram или столче да се забавува бебе Има мали монтажни Millie играчка и Борис карактеристики мека штракаат Добра мелодија кога ѕвезда е притиснато

Ергономична Раница За Носене На Дете Ортопедични Препоръки Бебе На Бебе Кенгуру Новородено Liying Надолу BackBoard Baby Sling Hipseat

45.66 -30 % BGN 32.00

Ергономски Бебе Превозникот Ранец Ортопедски Препорачува Пред Се Соочуваат Со Бебе Бебе Прашка Kangaroos Новороденче Liying Дау Back Board Бебе ПрашкаСовршена Заштита за новороденче со Back Board Задниот Одбор е Пренослив,Не Држете Против Бебе УстаГолем капацитет за складирање за Bottels,Бебе Bibs, Телефон и дрЗаштити бебето од Oнога

Универсален водоустойчив Близнаци, детска количка и дъждобран прахоустойчив калъф, детска количка количка аксесоари за количка и дъждобран

BGN 40.58

Универзална Водоотпорен Близнаци Бебе Шетач Дожд Покрие прашина доказ покрие Бебешка Шетач Додатоци Шетач RaincoverМатеријал : ПВЦ Големина : погледнете ја сликата за специфична големина ве Молиме овозможи 0.51 инч грешка поради прирачник за мерење...

Най-популярният дете деца детска безопасност ходене колан, анти-изгубен каишка за китката каишка децата ръчно каишка въже с дължина 1.5 м/2 м YYT335

5.38 -7 % BGN 5.00

Внимание : Постои голем инвентар, поддршка на големо.Благодарение на клиентите за како да нашите производи, ние ќе купувачите да ги купуваат нашите производи по најниска можна цена.Забелешки : 1.Вистинска боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на вебсајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината.2.Ве молиме овозможи 12 см(0.40.7 во) грешка за мерни податоци.Начин На ПлаќањеПрифаќаме само Western Union...

EGMAOBABY Baby Carrier прашка за новородено, меки детски обвивка дишаща обвивка Hipseat кърменето раждането Удобен капак за кърмене

46.54 -38 % BGN 29.00

** ПРОИЗВОД** 1 Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.