• Новинка
76 мм шампанско тиква кристал Crystal prism Suncatcher окачване полилеи част от гирлянда чакра spectra полилеи лампа виси капки

76 мм шампанско тиква кристал Crystal prism Suncatcher окачване полилеи част от гирлянда чакра spectra полилеи лампа виси капки

резултат:
BGN 8.13
BGN 6.00 -26 %

Брой продукти
Налично


Производ : 76mm Шампањ Gourd Кристално Стакло Призми Suncatcher Приврзоци Лустери Делови Гарланд Чакра Спектри Lustres Светилка Висат Капки
Материјал : K9 Кристал Ширина : 2 Hi Ght : 2.99 Дебелина : 1 NW : 87
1.ние брод на светот,ние ќе брод надвор преку КИНА ПОСТ/DHL/EMS/UPS/ФЕДЕКС/ТНТ... 2.Ние се обидуваме се потрудиме да ви обезбеди повеќето економски и сигурен превозот услуга, но некои времиња, меѓународни delivedry е многу зависи од локалните обичаи и пост услуга. 3.Ако не го примите ќе објект на време, ве молиме контактирајте не за понатамошни assitance. Ние ќе бидеме одговорни за било какви штети или загуби настанати во превозот процес,но може да се земе висок квалитет на слика и да го покаже на нас. 4.Со цел да бидете сигурни дека нема да плати за секој увоз доход,па ние ќе се пријават помалку како 'Дар' 1.Повеќето од условите на плаќање се прифатливи преку Зачувам,SRILL,ВИЗА,WESTERN UNION,QIWI ПАРИЧНИК,КРЕДИТНА КАРТИЧКА. 2.Ако ви се исполнат проблеми во текот на обработка на уплатата,pls ни се обратите за помош. 3.Зачувам е многу безбеден и удобен. Ви благодариме за вашата нарачка,ние посакуваме да имате пријатен шопинг искуство. 1.Ако сте задоволни со нашите производи,pls остави позитивни повратни информации до нас.ние ќе им даде на "5 ЅВЕЗДА' повратни информации за секој купувач. 2.pls контактирајте со нас кога ќе го оставите nagetive повратни информации,ние ќе направиме се што е во моја моќ да sovle нашиот проблем. Основана во 2002 година, H&D Кристал Co., Ltd е професионална производител на кристал занаети. Нашата компанија се наоѓа во Pujiang,провинцијата Жеџијанг, Кина, додека надворешната трговија одделението е во Yiwu, зафаќа површина од 800 квадратни метри. Постојат шоу соба на 200 метри квадратни за вашата посета во секое време. Ние сме ангажирани во производство, проектирање,развој и извоз на сите видови на кристал карактеристични производи, вклучувајќи candleholder серија, парфем шише seriess, фото рамка серија, dinnerware,итн. Excepted напредни објекти како што се сечење машини, машини за полирање, ние исто така имаат подружница друштво на професионални подарок-пакување, специјализирана за дизајнирање и изработка на различни видови на високо - квалитетни подарок кутија. Ние се стремиме да се создаде производ на највисок стандард за квалитет, и да одат во големи должини да се осигура дека ќе бидат горди за да ги продаваме нашите производи. Квалитет, добра изработка, и функционалност се зборови кои ги опишуваат нашите производи. Квалитет на услуга на клиентите, брза испорака методи, тимска работа, и добра репутација се зборовите кои ја опишуваат нашата компанија. Ние, главно, извоз на производи во Северна Америка, Европа и Јужна Америка. Нашите производи се оди многу добро во странство. Ние секогаш се држиме до нашата мисија, која е "да се обезбедат производи и услуги кои се гарантираат супериорна вредност за нашите клиенти".

Подробности

търговска марка:
Гиалин И Дора
Номер На Модела:
HD130206DE-1
Pendant:
За дома и градината
Crystal:
занаяти
K9 Crystal Glass Decoration:
кристални полилеи детайли
кристални призми:
lustres de cristal
lustres e pendentes de cristal:
Кристален Полилей
Призми Окачване Полилеи Детайли:
Полилеи Детайли Полилеи Дъгова Лампа За Осветление На Окачени Капки
Цвят:
Шампанско
Аксесоари За Осветление:
Окачване
is_customized:
Garland Chakra Spectra
Шампанско Полилей Кристален Част :
Стъклени кристали K9 лампа за осветление на призмата част висящи висулки 38 мм

Избор на купувачи

H&D чакра на фън шуй Ловец на сънища 30 мм кристални призми Дъга осмоъгълник Suncatcher висящи част от дома САМ колата висящи украшения

15.50 -3 % BGN 15.00

Седумте чакри се на вашето тело енергија центри; Корен, Сакрална, Соларни plexСрцето, Грлото, Трето Око, и Круната .Име на производ : H&D Чакра Fengshui Dreamcatcher 30мм Кристал Призми Виножито Octogon Suncatcher Виси Дел Дома, DIY Автомобил Виси Украс Боја : Шарени Големина : 15.3*1.2 инчен Нето Тежина : 115g Is_customized : да Материјал : K9 Кристал Функција : Кристална Топка1.ние брод на светот,ние ќе брод надвор преку КИНА ПОСТ / DHL / EMS / UPS / ФЕДЕКС / ТНТ.....

2 бр./пакет Дъга 76 мм кристал стъкло виси спад Призма Suncatcher капки кристален полилей лампа част на сватбен начало декор

BGN 19.82

Име : 2 парчиња / торба Виножито 76mm Кристално Стакло Виси Капка Призмата Suncatcher КапкиКристал Лустерот Светилка Делови Свадба Дома Декор.Големина на : 2.1*1*3во.N.W...

H&D 4 бр. / компл. Suncatcher Crystal махалото изцеление и мъдрост да се мотае Фън Шуй топката окачване Сватбен декор на коледна украса за дома

38.78 -10 % BGN 35.00

Име : H&D 4pcs / set Suncatcher Кристал Нишалото Исцелување Призми Висат Фенг Шуи Топката Приврзоци Свадба Оркестарот Chrismas Декорација за Дома Големина : Како слика покаже Meterial : K9 Кристал Метал...

2 елемента зелена 30 мм домашна украса, Снежен човек дизайн Suncatcher осветление топката закачане на аксесоари кристални призми полилей част

12.78 -14 % BGN 11.00

Име : 2 ПАРЧИЊА Зелена 30мм Дома Декорација Снешко Дизајн Suncatcher Осветлување Топката Приврзоци Додатоци Кристал Призми Лустерот Делови Материјал : Кристал Големина : 2.3*1.2 инчен Боја : Зелена Употреба : Suncatcher,DIY Одлуки,Дома Декорација Количина : 2 ПАРЧИЊА / многу Големо : ПОНУДА WHOLESAEL ЦЕНАНие го прифатат плаќање преку Alipay и кредитна картичка, paypalЗа други начини на плаќање кој е удобен за вашата, ве молиме контактирајте со однапредЈасно плаќање, мора да биде направено во рок од 2 дена на крајот на објектот.Бесплатен превозот објект ќе бидат испратени од страна на Кина Пост Регистрирани Воздух Mail и e Packet1.ние брод на светот,ние ќе брод надвор преку КИНА ПОСТ / DHL / EMS / UPS / ФЕДЕКС / ТНТ и така натаму ...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.