• Новинка
Таблица дейността на приложение 4 на колелата на ротари за стъклени бутилки в гравировке лазер и слот машина за рязане на

Таблица дейността на приложение 4 на колелата на ротари за стъклени бутилки в гравировке лазер и слот машина за рязане на

резултат:
BGN 300.80

Брой продукти
Налично


4 Тркала вртливи прилог работната маса за Стаклено шише во ласерско гравирање и машина за сечење
Како да се избере вистинскиот ротари прилог за co2 ласер машина ?
1. Таму е чекор мотор во ротари прилог. Моторот има 2 фаза и 3 фаза .па кога ќе го купите ротари прилог , ве молиме изберете вистинскиот модел на stepper мотор ,Можете да изберете во зависност од вашите stepper возачот како што треба .Значи, кога ќе го поставите цел .ве молиме наведете моторни фаза, како сакате
2.Бидете сигурни дека вашиот компјутер има нагоре и надолу работната маса ,така што ротари прилог може да има доволно простор за да го исечете или engrave .и, исто така, да имаат доволно простор за да се прилагоди на фокус должина на ласерската глава
Примена :
1. Врежан стакло , но често не е доволно тежина за одржување на влечење. Ние обично push "глупо китови" во стакло да се направи повеќе тешки и ги растера, избегнување на кршење на стакло. На belowing големината е стандардна , Други големина може да се прилагоди ,
Детали на сликата :

Подробности

Напрежение:
36V
търговска марка:
СЗСМТ
Номер На Модела:
4 колела, завъртане планина
Цвят:
Черен
стандартен работен размер :
300мм
Рамка:
с алуминиева сплав
фаза на двигателя:
2 или 3 фаза (моля, посочете, когато поставите вашата поръчка)

Избор на купувачи

Ос 9.0 kw HSD с автоматична машина за обработка на дървен материал на CNC инструмент Cahnge

BGN 28800.00

9.0 kw HSD Вретено со Авто Алатка cahnge CNC Дрво Работна Машина1325 ATC дрво работна машина : 1325 дрво cnc рутер 1325 ATC дрво работна машинаМоделRTM1325Работна површина (X*Y*Z)1300*2500*200mmТабела големина1750*3050*1740mmСтруктура на каросеријаЗгусне челик направениX, Y СтруктураРешетката и со назабенашиниТајван 25 големина hiwin плоштадот шиниZ СтруктураТајван TBI топката заврткаX, Y РезолуцијаМакс Брзина Се Движат60000mm / минМакс Брзина Гравирање30000mm / минX,Y,Z патуваат прецизноста на позиционирањето±0.01 mmX,Y,Z repositioning точноста±0.01 mmВретено моќ3.0 kw вода за ладење вретеноВретеното Брзина0 до 24,000 вртежи во минутаНапон380v / 3phase или како клиентите се потребниСе вози типГолема stepper мотори и возачиРабота ДиктираG КодотОперативен системDSP систем за контрола(Опција Mach3 или Ncstudio)Алатка сензорYesАвто масло lubricatorДа,вклучениЖица заштитаДа,вклучениВодење На Животната СрединаТемпература : 0℃~45℃пакетИзвоз дрвена кутијаПо полна големина3300*2200*1900mmG...

Китай wholes USB интерфейс реклама фреза с ЦПУ 1224 цената за дърво, алуминий, камък

BGN 6000.00

Слични производи : Ако ви се допаѓа,pls кликнете на фотографијата подолу!Кина wholes USB интерфејс за рекламирање cnc рутер цена за дрво алуминиум каменрекламирање cnc рутер цена AKG1224 апликации : 1...

800W 110V 220V ос CNC3040 CNC 3040 CNC 3040Z гравиране машина с ЦПУ 1.5 kw VFD фреза с ЦПУ с водно охлаждане

2224.78 -5 % BGN 2114.00

800 W 110 V 220 V Вретено CNC3040 CNC 3040 CNC3040 Z CNC Гравирање Машина 1.5 kw VFD CNC Рутер Вода за Ладење Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да плати данок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни за било царински давачки или увоз даночни ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35Сликата покажува : Карактеристики : 1...

Китайски HQ PVD ZnSe материал лазерен фокус обектив Dia18mm-FL38. 1mm за CO2 лазерен гравьор нож

BGN 40.00

Кинески Co2 laser Фокусот на објективот,Кол 18mm,FL 38.1 mmФункција : Дијаметар : 18mmФокусна должина : 38.1 mm / 1.5"Дебелина : 2mmМатеријал : Кинески PVD ZnseСтруктура : Менискус леќи(бранова должина 10.6 um)Употреба : се Применува за co2 ласерско сечење и гравирањеГаранција : Превозот : ние превозот од DHL, UPSот,FEDEX,EMS...

Индивидуално храни МАШИНИ за Accssories излагане на машинни части на точност/услуги за набиране на прикачни устройства за мотоциклет и други части

BGN 240.00

Забелешка : На производи се прикажани тука се само за да го претстави опсегот на нашите деловни активности, не е за продажба.Мојот skype : luochaoaaa11 : Можете да ме контактирате ,ако имате слични делови , треба обработка.2 : јас ќе го цитирам за да можете што е можно поскоро ,ако ви обезбеди цртеж или примерок од email .За CNC Machining1) Материјал : не ' рѓосувачки челик, железо, бакар или од алуминиумски и сл;2) Површински третман според клиентите барања може да се полирање,цинк позлата, никел позлата или хром позлата, киселина миење и др.;3) Главниот опрема : ЦПУ струг, автоматски струг, рака струг мелница, нишка возен машина, прислушување дупчење машина, итн;4) Напредно мерење & опрема за тестирање : Проектирање на апарати, грубост тестер, цврстина тестер, concentricity тестер и др.;5)Прецизност обработка метални делови во OEM / ODM спецификации6) Опрема за доследно извршување на контрола на квалитет во согласност со клиенти спецификации7)Машинска Обработка Методи : ЦПУ Обработка, Генерален Инженеринг, Вртење, Дупчење, Полирање, Knurling,Прислушување, Провира, Burnishing, Плочата се Мелење, се Соочуваат со Мелење и на Крајот МелничкатаЗа насDongguan чекор Lao сите коса хардвер фабрика е воведен1 : сите коса фабрика се наоѓа во dongguan, провинцијата guangdong, Кина, Лаос чекор градот југозападниот индустриска област, еУпотребата ЦПУ струг, ЦПУ фреза, автоматски струг странски обработка на нестандардни деловиФабрика.2 : може да се обработи, бакар, железо, алуминиум, од не ' рѓосувачки челик на различни материјали.3 : Ние се добредојдени да не контактирате, и голема или мала серија цел.Адреса : Кина guangdong dongguan чекор градот Lao лебди zhushan област Wen Ge xing патот 133.Контакт : LUOCHAO мобилен телефон +86 1364989898902Телефон : +86 769 83301756 факс : +86 769 27205792QQ број : 395603369Skype : luochaoaaa1

Фреза с ЦПУ ос 4 Китай 3d CNC дърворезба машина с монолитно лят леглото на струг струг

BGN 8800.00

Cnc рутер 4 оска кина 3d cnc резби во дрво машина со Integrally фрлија струг креветдрво работна машина слики : 1325 дрво cnc рутер 1325 дрво работна машинаМоделRTM1325Работна површина (X*Y*Z)1300*2500*200mmТабела големина1750*3050*1740mmСтруктура на каросеријаЗгусне челик направениX, Y СтруктураРешетката и со назабенашиниТајван 25 големина hiwin плоштадот шиниZ СтруктураТајван TBI топката заврткаX, Y РезолуцијаМакс Брзина Се Движат60000mm / минМакс Брзина Гравирање30000mm / минX,Y,Z патуваат прецизноста на позиционирањето±0.01 mmX,Y,Z repositioning точноста±0.01 mmВретено моќ3.0 kw вода за ладење вретеноВретеното Брзина0 до 24,000 вртежи во минутаНапон380v / 3phase или како клиентите се потребниСе вози типГолема stepper мотори и возачиРабота ДиктираG КодотОперативен системDSP систем за контрола(Опција Mach3 или Ncstudio)Алатка сензорYesАвто масло lubricatorДа,вклучениЖица заштитаДа,вклучениВодење На Животната СрединаТемпература : 0℃~45℃пакетИзвоз дрвена кутијаПо полна големина3300*2200*1900mmG...

Jinan сам AccTek CO2 лазерна машина за рязане на дърво / акрил / MDF / шперплат

BGN 5040.00

Jinan diy Acc Tek CO2 ласерски машина за сечење дрво / акрилик / МДФ / иверицаОпис На ПроизводотГлавната карактеристика на ласерски машина за сечење дрво : 1) CO2 cnc ласерски машина за сечење е опремен со Leadshine stepper возачот и моторот за да се обезбеди непречено на сечење страна ефикасност.2)Шангај Fulong појас пренос, еластична, олеснување на шок и вибрации при работа, вози брзо, со малку бучава3)Совршен дизајн на прашина докажување и спречување на загадувањето, во голема мера се подобри стабилноста на перформансите на машината.4)Напредни САД леќи и огледала, подолго фокусна длабочина,Помали сечење падина и високо сечење сила.5)донесување уникатен дизајн на фиоки и инка за да соберат материјал погодно и за подобрување на ефикасноста.6)најдоцна Ruida систем за контрола е лесно да се научат и да работат, поврзете се на ласерски машина за сечење со USB, или да се поврзете на компјутер.Некои детали на ласерски машина за сечење дрво : Параметри на податоциПараметри на податоци на ласерски машина за сечење дрво : НЕМА.МоделAKJ13901Ласерски медиумCO22Работна површина1300*900mm3Работната масаНож табела или табела саќе4Ласерски моќReci 80w, 90w,100w,130w150w,150w180w опции5Напојување220 V / 50 Hz, 110 V / 60 Hz6Мин ширина на линија≤0.15 mm7Positon точноста0.01 mm8Повторување на точноста0.02 mm9Сечење брзина150mm / s10Водич железничкиHiwin од Тајван11Метод на преносПојас Пренос12Вози системLeadshine возење систем и stepper мотор13Систем за ладењеWater Chiller CW5200 систем за ладење14Систем за контролаRuida Авто фокус систем за контрола15Контрола на софтверотCoreldraw, Photoshop, Auto CAD, RDCAM16Графички формат поддршкаPLT, DXF, BMP, JPG ,ПИ ,и др17Работна средина045 ℃ ,18Оперативен Влажност595%19Нето тежина367kg20Бруто тежина467kgГотови ПроизводиПримероци на ласерски машина за сечење дрво : За нашата компанијаНие поддршка Трговија Уверување во Alibaba и можете да платите со вашата кредитна картичка.Тоа е многу погодно...

Плеснем с нагоре система 2030 2040 кръгла маса высокомарочный дървена рутер ЦПУ ATC engraver 3Axis със серво мотор

BGN 31520.00

Стр ве молиме кликнете на оваа референтна производ : )Пред да направите исплата ,ве молиме контактирајте ме за повеќе детали !Алис meng Mail : export12"на"acctekcnc.com Skype : acctek12Popup тркалезна маса систем 2030 2040 Висок квалитет на дрво engraver 3 Axis ATC CNC Рутер со Серво МоторПримена на дрво engraver 3 Axis ATC CNC Рутер1.Тоа е широко се користат за производство на кабинет вратата, полна дрвена врата, компјутерска маса, монтажа на мебел и голема површина и маса гравирање на МЕДИЈАПАН и HDF, дрво одбор, авион сечење,3 D embossment и така натаму.2.Конфигурира со увезени алатка списание од 8 алатки на машина алатки може да се промени брзо и слободно.3.Алатка сензор му овозможува на машина за надоместување на толеранција на алатката должина.4.Вакуум работната маса со двојно кариес и Bakelite материјал со висока моќ на апсорпција.5.Увезени систем за контрола, одделени тастатурата за контрола, колор LCD дисплеј додадете Број 25 Hiwin линеарна водич железнички и багажник од Тајван .Прецизност тест и cotnrol : Параметар на дрво engraver 3 Axis ATC CNC РутерРаботната Област : 2000*4000*250mmВретено Тип : Воздух за ладење вретено ,со автоматско алатка промени функцијаВретено Моќ9.0 KW HSD воздух за ладење spndle моторВретено Ротирачка Брзина018000rpmМоќ (освен вретено моќ)5.8 KW (вклучуваат овластувања на : мотори, возачи, инвертори и така натаму)Напојување : AC380±10, 50 HZWorktable : Вакуум Маса и ТслотВозење Syestm : Japanses Yaskawa серво мотори и возачиПренос : X,Y : Опрема багажник, HIWIN плоштадот водич железнички,Z : топката завртка TBI и hiwin плоштадот водич железничкиЛоцирање на прецизност : Мин Обликувањето Карактер : Карактер : 2x2mm,писмо : 1x1mmТемпературата На Работа : 5°C40°CРаботна Влажност30%75%(без кондензирана вода)Работни Прецизност±0.03 mmСистем Резолуција±0.001 mmКонтрола На Конфигурација : SyntecТрансфер На Податоци Интерфејс : USBСистем За Животна Средина : Windows 7Вретено Ладење Начин : Воздух за ладење со вентилаторИнверторот : ДелтаОграничен Прекинувач : Висока чувствителност ограничен прекинувачиГрафички Формат Поддржан Од : G кодот : *.u00, * mmg, * plt, *.координаторКомпатибилен СофтверARTCAM, UCANCAM ,Type3 и други или CAD CAM софтвери..Сечење Дебелина : 040mm, исто така, (зависи од различен материјал)Z Алатка Censor : yesПакувањеИверица случај (дрво дрво случај за извоз)Опционални делови1...

Cnc Z Axis Router Mill Touch Plate Mach3 Ncstudio Setting Probe Гравиране Машини За Автоматична Проверка На Инструмент На Рутера

BGN 12.78

Cnc Z Оската Рутер Мелница Допир Плоча Mach3 Ncstudio Поставување Сонда Гравирање Машина Алатки AutoCheck Рутер ИнструментТехнички Параметри : Боја : Црвена и Црна Дијаметар : 35mm Ефективна површина дијаметар : 25мм Дебелина : 20mm Кабел должина : 1.2 Метри Црна база : органските изолациони материјали Метал дел : алуминиумски Жици : Црвена кабелот е поврзан со Нож pinво контролер, Црна кабелот е поврзан со G во контролер...

3d cnc дървообработващи машина AKM1325 с MACH3 / MACH4 контролер струг за дърво машина

BGN 8320.00

3d cnc машини машина AKM1325 MACH3 / MACH4 контролер дрво струг машина3d cnc машини машина опис1 Независна напојување за плоча, се продолжи со користење на животот2.Повеќе стабилна и силна опремени со алуминиум рамка материјали3.Мах 3 софтвер е едноставен и високо интелигентни,Може да бидат контролирани од страна на компјутерски4.Итни стоп копчето подобрување на безбедноста5.Голем 3 D гравирање во меки дрво,МДФ одбор,мајчин дрво,ПВЦ,Акрилик ние предлагаме користење на една или две спирала flute топката битови.Може да гравирање многу повеќе materails со спирала flute битови,како што се метал,челик,МДФ одбор,цврсто дрво,композитни одбор иверица,камен.6.Вретено мотор knob е корисно за мали позиционирање на вредноста ,со стабилна и силна поддршка структура.7.Маска плочи намалување на загадувањето за шрафовите и шахти.8.На засилен и задебелена машина тело направи транспорт апсолутно да бидат побезбедни и долг живот време.Tehcnial параметри на 3d cnc машини за машинаБројОписПараметар1Работна Површина1300mmx2500mmx200mm2Вретено3.5 kw воздух за ладење вретено3X,Y,Z Патуваат Прецизноста На Позиционирањето±0.03 mm / 300мм4X,Y,Z repositioning Точноста±0.03 mm5Табела ПовршинаТслот / Вакуум маса6РамкаТешки Структура7X, Y оскаОпрема за пренос8Z оскатаТајван TBI Топката Завртка пренос9Max...

Обичай cnc обработващ PTFE, пластмаса части, предоставяне на мостри, може да samll поръчки, високо качество

BGN 240.00

Забелешка : На производи се прикажани тука се само за да го претстави опсегот на нашите деловни активности, не е за продажба.Мојот skype : luochaoaaa11 : Можете да ме контактирате ,ако имате слични делови , треба обработка.2 : јас ќе го цитирам за да можете што е можно поскоро ,ако ви обезбеди цртеж или примерок од email .За CNC Machining1) Материјал : не ' рѓосувачки челик, железо, бакар или од алуминиумски и сл;2) Површински третман според клиентите барања може да се полирање,цинк позлата, никел позлата или хром позлата, киселина миење и др.;3) Главниот опрема : ЦПУ струг, автоматски струг, рака струг мелница, нишка возен машина, прислушување дупчење машина, итн;4) Напредно мерење & опрема за тестирање : Проектирање на апарати, грубост тестер, цврстина тестер, concentricity тестер и др.;5)Прецизност обработка метални делови во OEM / ODM спецификации6) Опрема за доследно извршување на контрола на квалитет во согласност со клиенти спецификации7)Машинска Обработка Методи : ЦПУ Обработка, Генерален Инженеринг, Вртење, Дупчење, Полирање, Knurling,Прислушување, Провира, Burnishing, Плочата се Мелење, се Соочуваат со Мелење и на Крајот МелничкатаЗа насDongguan чекор Lao сите коса хардвер фабрика е воведен1 : сите коса фабрика се наоѓа во dongguan, провинцијата guangdong, Кина, Лаос чекор градот југозападниот индустриска област, еУпотребата ЦПУ струг, ЦПУ фреза, автоматски струг странски обработка на нестандардни деловиФабрика.2 : може да се обработи, бакар, железо, алуминиум, од не ' рѓосувачки челик на различни материјали.3 : Ние се добредојдени да не контактирате, и голема или мала серија цел.Адреса : Кина guangdong dongguan чекор градот Lao лебди zhushan област Wen Ge xing патот 133.Контакт : LUOCHAO мобилен телефон +86 1364989898902Телефон : +86 769 83301756 факс : +86 769 27205792QQ број : 395603369Skype : luochaoaaa1

Цена по цена на производителя дървена крак на стола индустрия Multi глави и Cnc ротари рутер ос 4 гравьор машина за продажба

BGN 13440.00

Фабрика Цена Дрво, Стол Нога Индустрија Мулти Глави Cnc Ротари Рутер 4 Оска Engraver Машина за продажбаКарактеристики♦ Мултицел...

Най-добрата лазерна машина с ЦПУ SAL / лазерен рутер/co2 лазерно рязане за акрил / вышивальная намаляване на co2 лазер

1598.40 -8 % BGN 1471.00

Добредојдовте на нашата продавницаМодел : 2030Ласерски цевка : 40 WМашина сина боја & бела,Црвена & Бела,жолта & црна, црноБел,ве молиме имајте во која боја ви се допаѓа,ако не да ни кажете за боја,ќе испрати сина & бела до вас.1...

Месинг фрезоване и гравиране машина с ЦПУ рязане на дърво и метал и гравиране машина Mach3 control

BGN 11760.00

Дувачкиот мелничката и гравирање cnc машина за дрво и метал сечење и гравирање машина Mach3 контролаПрименадрво и метал сечење и гравирање машина1.Тоа е погоден за гравирање,мелење и дупчење compactly сите видови на материјали, како челик,бакар,алуминиум и пластика.2...

Тип на машина за рязане на камък TB-1212 и мрамор използват водоструйный мрамор машина за рязане на

BGN 45600.00

TB1212 Камен Машина за Сечење Тип и Мермер Користи вода џет мермер машина за сечењеВовед Вода авион Машина за СечењеCNC waterjet се состои од три дела : Ултрависок притисок на вода џет генератор (висок притисок пумпа),Нумеричка контрола обработка на платформа,Вода сечење ЦПУ систем за контрола.Работи На ПринципСнабдувањето со вода е главно од хидрауличниот притисок,основниот процес е1...

4x6 мм, CO2 лазерна тръба монтажен материал силиконова тръба (мек тип) Материал инсталиране на машина за рязане гравиране на лазера

BGN 2.40

CO2 ласерот цевка материјал за инсталацијаИме на производ : силикони цевка (меки тип)Спецификација : Outter Дијаметар : 6mmВнатрешен Дијаметар : 4mm(Флексибилност, ефикасност, солиден и издржливи, погоден за поддршка на trachea пумпа, микро пумпа придружни цевки, ласерски цевка за циркулација на вода потребни материјали и опрема)Ние може да го намали според вашата потреба,како и 1m,2m,3m..,било колку е добро,само контактирајте ме пред да го поставите цел,ви благодарам.Цената е за по метар,може да се купи N парче, ако треба N метар.N е за 1,2,3,4,5..Како што ви треба најмногу 10 метри,може да се купи 10 парче,а потоа ние ќе испрати еден пакет за 10meters за вас

Фреза с ЦПУ 6090 резба върху метал машина 2.2 KW с водно охлаждане на шпиндела фреза с ЦПУ

4534.40 -0 % BGN 4534.00

CNC Рутер 6090 Z 2.2 KW / Гравирање Дупчење и Мелење МашинаВоведНа CNC рутер е suitble за Индустрија, Технологија Истражување, Рекламирање, Дизајн, Уметност за Создавање, одржување на Наставата, Студентот Проект и Хоби Цели.На cnc рутер е дизајниран за голема површина гравирање работа како што се Индустриски или Хоби Прототип Зграда, Изградба на Модел Одлуки, ПХБ, Реклама Знаци, Уметнички дела, Ракотворби, Авион Модели, РК Модел делови, итн...

Плазмена фрезоване машина с CNC машина за щамповане на метални резервни части и безплатна доставка

288.00 -5 % BGN 274.00

Зошто да се избере нашиот означување на иглата?ние сме производството за означување на машина игла.во Кина 70% на крајот на клиентите ги користат нашитеигла.ние обезбедуваме прилагодите производ.можеби мислите дека вие исто така може да го произведува...

GKTOOLS 500mW, 2500mW 45*45cm Mini CNC Wood Laser Engraver Кътър гравиране машина DIY Acrylic, PWM, Benbox GRBL EleksMaker

409.58 -48 % BGN 213.00

Софтвер Име : Eleks Maker еволуција десктоп CAMВерзија : V3.1Јазик : АнглискиПоддршка платформа : Win XP / Win7 / Win8 / Win10Поддржани формати : jpg, bmp, вектор графика, svg, Gкод, ncБрендGKTOOLSМоделGKLM4545 TОдбор За КонтролаMana SEКомуникацијата ПристаништеMirco USBЛасерски Брзо Го ЗамениПоддршкаStepper Мотор42 H34 S1304 AМоќностГЛОБАЛНА НАПОЈУВАЊЕ ЗА AC100240 VСистем За ПоддршкаWin XP / 7 / 8 / 10Engrave РежимСлика, Збор, Скенирање, нагласи, Пиксели Ласерско ГравирањеПоддржани Форматиjpg, bmp, svg, GкодотМатеријалАлуминиум / АкриликРаботен НапонDC 12 VРаботат На СтрујатаDC 2.5Ласерски Моќ500m W / 2500m W / 5500m W Може да ИзбереКонтрола На Софтверски СистемСвеќа, Eleks Cam, T2Ласерски, Benbox, Grbl Controller, Lite Fire, Ласерски GRBL, итн.Гравирање Точноста0.01 mmГравирање Површина45x45cm / 17.72 x 17.72 инчен (максимум)Врежани објект висина limitatiionБез ОграничувањеПакување Големина68x40x12cm / 26.77x15.75x4.72inch (L*W*H)Собрани Производ Големина65x60x18cm / 25.59x23.62x7.09inch (L*W*H)Тежина На Пакет5.5 килограмиМоже Да EngraveДрво, Пластика, Хартија, Бамбус, Ox Рог, Кожа, Сунѓерот Хартија, итн.Не може да engraveМетал, Камен, Керамика, Стакло, Рефлексивни или Транспарентен МатеријалФункцијаидеален за аматерски ласерско гравирање употреба нискосветло позиционирање и слобода позиционирање функции.Карактеристики45 X45cm ултра голема гравирање површина,подемен облик дизајн, нема гравирање висина ограничување.Три stepper мотор обезбедување побрзо да се движат брзо.Виолетова ласерски модул со heatsink, ласерска висока моќ гравирање и долгорочни на располагање.Може да се печати било слики лесноМатеријалМоќност500m W1000m W1600m W2500m W5500m W(Ротирачкифокус)5500m W(Фиксен фокус)Врежани Боја3ммBalsaДрвоГравирањеГравирањеГравирањеГравирање / СечењеГравирање / СечењеГравирање / СечењеЦрна5mmBalsaДрвоГравирањеГравирањеГравирањеГравирањеГравирање / СечењеГравирање / СечењеЦрна250gХартијаодборГравирањеГравирањеГравирањеГравирање / СечењеГравирање / СечењеГравирање / СечењеЦрна300gХартијаодборГравирањеГравирањеГравирањеГравирањеГравирање / СечењеГравирање / СечењеЦрна250gKraftХартијаГравирањеГравирањеГравирањеГравирањеГравирање / СечењеГравирање / СечењеЦрнаТемниKTОдборГравирањеГравирањеГравирањеГравирањеГравирање / СечењеГравирање / СечењеПриродна БојаНеткаениТкаениниГравирање / СечењеГравирање / СечењеГравирање / СечењеГравирање / СечењеГравирање / СечењеГравирање / СечењеПамукГравирање / СечењеГравирање / СечењеГравирање / СечењеГравирање / СечењеГравирање / СечењеГравирање / СечењеЦрна ПолиестерГравирањеГравирањеГравирањеГравирањеГравирање / СечењеГравирање / СечењеЦрно ПлатноГравирањеГравирањеГравирање / СечењеГравирање / СечењеГравирање / СечењеГравирање / СечењеКожаГравирањеГравирањеГравирањеГравирањеГравирање / СечењеГравирање / СечењеЦрнаЦврстаДрвоГравирањеГравирањеГравирањеГравирањеГравирањеГравирањеЦрнаСандерс / ВоскреснадрвоГравирањеГравирањеГравирањеГравирањеГравирањеЦрна БамбусГравирањеГравирањеГравирањеГравирањеГравирањеГравирањеЦрна АкрилнаГравирањеГравирањеГравирањеГравирањеПриродна Боја

Lonati L411P-7 L404mr Чорапи Machine Use 1024 Rotary Encoder D4840319

BGN 216.00

Lonati L411 P7 L404 MR Чорапи Машина се Користи 1024 Ротари Енкодер D4840319Плаќање1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена...

0.6 Режа малко рутер ласточкиного опашката Dia 10 градуса за дърво

BGN 8.74

Име на производ Dovetail Малку Материјал Метална Сива Боја месо тело со Дијаметар 6.3 mm / 0.25" месо тело Должина 33mm / 1.3" Сечење Дијаметар 15.9 mm / 0.6" Bevel Агол 10 Степен Сечење Длабочина 16mm / 0.6" Вкупна Должина 52mm / 2"

Най-новото качество на лазерно гравиране YH3020 на CO2 с всички функции, лазерен рутер с ЦПУ co2 k2030 200*300 мм 40 W лазерната тръба

1598.40 -8 % BGN 1471.00

Добредојдовте на нашата продавницаМодел : 2030Ласерски цевка : 40 WМашина сина боја & бела,Црвена & Бела,жолта & црна, црноБел,ве молиме имајте во која боја ви се допаѓа,ако не да ни кажете за боја,ќе испрати сина & бела до вас.1...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.