• Новинка
GKTOOLS 45*45cm 5500mW Wood Laser Engraver Кътър гравиране САМ Machine Mini CNC Printer PWM, Benbox GRBL EleksMaker

GKTOOLS 45*45cm 5500mW Wood Laser Engraver Кътър гравиране САМ Machine Mini CNC Printer PWM, Benbox GRBL EleksMaker

резултат:
BGN 1102.38
BGN 573.00 -48 %

Брой продукти
Налично


Софтвер Име : Eleks Maker еволуција десктоп CAM
Верзија : V3.1
Јазик : Англиски
Поддршка платформа : Win XP/Win7/Win8/Win10
Поддржани формати : jpg, bmp, вектор графика, svg, G-код, nc
Бренд
GKTOOLS
Модел
GK-LM4545 B
Одбор За Контрола
Mana SE
Комуникацијата Пристаниште
Mirco USB
Ласерски Брзо Го Замени
Поддршка
Stepper Мотор
42 H34 S-1304 A
Моќност
ГЛОБАЛНА НАПОЈУВАЊЕ ЗА AC100-240 V
Систем За Поддршка
Win XP/7/8/10
Engrave Режим
Слика, Збор, Скенирање, нагласи, Пиксели Ласерско Гравирање
Поддржани Формати
jpg, bmp, svg, G-кодот
Материјал
Алуминиум/Акрилик
Работен Напон
DC 12 V
Работат На Струјата
DC 2.5
Ласерски Моќ
500m W/2500m W/ 5500m W Може да Избере
Контрола На Софтверски Систем
Свеќа, Eleks Cam, T2-Ласерски, Benbox, Grbl Controller, Lite Fire, Ласерски GRBL, итн.
Гравирање Точноста
0.01 mm
Гравирање Површина
45x45cm / 17.72 x 17.72 инчен (максимум)
Врежани објект висина limitatiion
Без Ограничување
Пакување Големина
68x40x12cm / 26.77x15.75x4.72inch (L*W*H)
Собрани Производ Големина
65x60x18cm / 25.59x23.62x7.09inch (L*W*H)
Тежина На Пакет
5.5 килограми
Може Да Engrave
Дрво, Пластика, Хартија, Бамбус, Ox Рог, Кожа, Сунѓерот Хартија, итн.
Не може да engrave
Метал, Камен, Керамика, Стакло, Рефлексивни или Транспарентен Материјал
Функција
идеален за аматерски ласерско гравирање употреба ниско-светло позиционирање и слобода позиционирање функции.
Карактеристики
45 X45cm ултра голема гравирање површина,подемен облик дизајн, нема гравирање висина ограничување.
Три stepper мотор обезбедување побрзо да се движат брзо.
Виолетова ласерски модул со heatsink, ласерска висока моќ гравирање и долгорочни на располагање.
Може да се печати било слики лесно
Материјал
Моќност
500m W
1000m W
1600m W
2500m W
5500m W
(Ротирачки-фокус)
5500m W
(Фиксен фокус)
Врежани Боја
3мм
Balsa
Дрво
Гравирање
Гравирање
Гравирање
Гравирање
/Сечење
Гравирање
/Сечење
Гравирање
/Сечење
Црна
5mm
Balsa
Дрво
Гравирање
Гравирање
Гравирање
Гравирање
Гравирање
/Сечење
Гравирање
/Сечење
Црна
250g
Хартија
одбор
Гравирање
Гравирање
Гравирање
Гравирање
/Сечење
Гравирање
/Сечење
Гравирање
/Сечење
Црна
300g
Хартија
одбор
Гравирање
Гравирање
Гравирање
Гравирање
Гравирање
/Сечење
Гравирање
/Сечење
Црна
250g
Kraft
Хартија
Гравирање
Гравирање
Гравирање
Гравирање
Гравирање
/Сечење
Гравирање
/Сечење
Црна
Темни
KT
Одбор
Гравирање
Гравирање
Гравирање
Гравирање
Гравирање
/Сечење
Гравирање
/Сечење
Природна Боја
Не
-ткаени
Ткаенини
Гравирање
/Сечење
Гравирање
/Сечење
Гравирање
/Сечење
Гравирање
/Сечење
Гравирање
/Сечење
Гравирање
/Сечење
Памук
Гравирање
/Сечење
Гравирање
/Сечење
Гравирање
/Сечење
Гравирање
/Сечење
Гравирање
/Сечење
Гравирање
/Сечење
Црна Полиестер
Гравирање
Гравирање
Гравирање
Гравирање
Гравирање
/Сечење
Гравирање
/Сечење
Црно Платно
Гравирање
Гравирање
Гравирање
/Сечење
Гравирање
/Сечење
Гравирање
/Сечење
Гравирање
/Сечење
Кожа
Гравирање
Гравирање
Гравирање
Гравирање
Гравирање
/Сечење
Гравирање
/Сечење
Црна
Цврста
Дрво
Гравирање
Гравирање
Гравирање
Гравирање
Гравирање
Гравирање
Црна
Сандерс
/Воскресна-
дрво
Гравирање
Гравирање
Гравирање
Гравирање
Гравирање
Црна Бамбус
Гравирање
Гравирање
Гравирање
Гравирање
Гравирање
Гравирање
Црна Акрилна
Гравирање
Гравирање
Гравирање
Гравирање
Природна Боја

Подробности

търговска марка:
GKTOOLS
Състояние:
НОВО
Номер На Модела:
GKTOOLS GK-LM4545Pro

Избор на купувачи

Най-новото качество на лазерно гравиране YH3020 на CO2 с всички функции, лазерен рутер с ЦПУ co2 k2030 200*300 мм 40 W лазерната тръба

1598.40 -8 % BGN 1471.00

Добредојдовте на нашата продавницаМодел : 2030Ласерски цевка : 40 WМашина сина боја & бела,Црвена & Бела,жолта & црна, црноБел,ве молиме имајте во која боја ви се допаѓа,ако не да ни кажете за боја,ќе испрати сина & бела до вас.1...

Тип на машина за рязане на камък TB-1212 и мрамор използват водоструйный мрамор машина за рязане на

BGN 45600.00

TB1212 Камен Машина за Сечење Тип и Мермер Користи вода џет мермер машина за сечењеВовед Вода авион Машина за СечењеCNC waterjet се состои од три дела : Ултрависок притисок на вода џет генератор (висок притисок пумпа),Нумеричка контрола обработка на платформа,Вода сечење ЦПУ систем за контрола.Работи На ПринципСнабдувањето со вода е главно од хидрауличниот притисок,основниот процес е1...

GKTOOLS All Metal 45*45cm Wood Mini CNC Laser Engraver Кътър гравиране САМ Machine PWM, Benbox GRBL EleksMaker

548.78 -48 % BGN 285.00

Софтвер Име : Eleks Maker еволуција десктоп CAMВерзија : V3.1Јазик : АнглискиПоддршка платформа : Win XP / Win7 / Win8 / Win10Поддржани формати : jpg, bmp, вектор графика, svg, Gкод, ncБрендGKTOOLSМоделGKLM4545 ProОдбор За КонтролаMana SEКомуникацијата ПристаништеMirco USBЛасерски Брзо Го ЗамениПоддршкаStepper Мотор42 H34 S1304 AМоќностГЛОБАЛНА НАПОЈУВАЊЕ ЗА AC100240 VСистем За ПоддршкаWin XP / 7 / 8 / 10Engrave РежимСлика, Збор, Скенирање, нагласи, Пиксели Ласерско ГравирањеПоддржани Форматиjpg, bmp, svg, GкодотМатеријалАлуминиумРаботен НапонDC 12 VРаботат На СтрујатаDC 2.5Ласерски Моќ500m W / 2500m W / 5500m W Може да ИзбереКонтрола На Софтверски СистемСвеќа, Eleks Cam, T2Ласерски, Benbox, Grbl Controller, Lite Fire, Ласерски GRBL, итн.Гравирање Точноста0.01 mmГравирање Површина45x45cm / 17.72 x 17.72 инчен (максимум)Врежани објект висина limitatiionБез ОграничувањеПакување Големина68x40x12cm / 26.77x15.75x4.72inch (L*W*H)Собрани Производ Големина65x60x18cm / 25.59x23.62x7.09inch (L*W*H)Тежина На Пакет6.5 кгМоже Да EngraveДрво, Пластика, Хартија, Бамбус, Ox Рог, Кожа, Сунѓерот Хартија, итн.Не може да engraveМетал, Камен, Керамика, Стакло, Рефлексивни или Транспарентен МатеријалФункцијаидеален за аматерски ласерско гравирање употреба нискосветло позиционирање и слобода позиционирање функции.Карактеристики45 X45cm ултра голема гравирање површина,подемен облик дизајн, нема гравирање висина ограничување.Три stepper мотор обезбедување побрзо да се движат брзо.Виолетова ласерски модул со heatsink, ласерска висока моќ гравирање и долгорочни на располагање.Може да се печати било слики лесноМатеријалМоќност500m W1000m W1600m W2500m W5500m W(Ротирачкифокус)5500m W(Фиксен фокус)Врежани Боја3ммBalsaДрвоГравирањеГравирањеГравирањеГравирање / СечењеГравирање / СечењеГравирање / СечењеЦрна5mmBalsaДрвоГравирањеГравирањеГравирањеГравирањеГравирање / СечењеГравирање / СечењеЦрна250gХартијаодборГравирањеГравирањеГравирањеГравирање / СечењеГравирање / СечењеГравирање / СечењеЦрна300gХартијаодборГравирањеГравирањеГравирањеГравирањеГравирање / СечењеГравирање / СечењеЦрна250gKraftХартијаГравирањеГравирањеГравирањеГравирањеГравирање / СечењеГравирање / СечењеЦрнаТемниKTОдборГравирањеГравирањеГравирањеГравирањеГравирање / СечењеГравирање / СечењеПриродна БојаНеткаениТкаениниГравирање / СечењеГравирање / СечењеГравирање / СечењеГравирање / СечењеГравирање / СечењеГравирање / СечењеПамукГравирање / СечењеГравирање / СечењеГравирање / СечењеГравирање / СечењеГравирање / СечењеГравирање / СечењеЦрна ПолиестерГравирањеГравирањеГравирањеГравирањеГравирање / СечењеГравирање / СечењеЦрно ПлатноГравирањеГравирањеГравирање / СечењеГравирање / СечењеГравирање / СечењеГравирање / СечењеКожаГравирањеГравирањеГравирањеГравирањеГравирање / СечењеГравирање / СечењеЦрнаЦврстаДрвоГравирањеГравирањеГравирањеГравирањеГравирањеГравирањеЦрнаСандерс / ВоскреснадрвоГравирањеГравирањеГравирањеГравирањеГравирањеЦрна БамбусГравирањеГравирањеГравирањеГравирањеГравирањеГравирањеЦрна АкрилнаГравирањеГравирањеГравирањеГравирањеПриродна Боја

GKTOOLS 500mW, 2500mW 45*45cm Mini CNC Wood Laser Engraver Кътър гравиране машина DIY Acrylic, PWM, Benbox GRBL EleksMaker

409.58 -48 % BGN 213.00

Софтвер Име : Eleks Maker еволуција десктоп CAMВерзија : V3.1Јазик : АнглискиПоддршка платформа : Win XP / Win7 / Win8 / Win10Поддржани формати : jpg, bmp, вектор графика, svg, Gкод, ncБрендGKTOOLSМоделGKLM4545 TОдбор За КонтролаMana SEКомуникацијата ПристаништеMirco USBЛасерски Брзо Го ЗамениПоддршкаStepper Мотор42 H34 S1304 AМоќностГЛОБАЛНА НАПОЈУВАЊЕ ЗА AC100240 VСистем За ПоддршкаWin XP / 7 / 8 / 10Engrave РежимСлика, Збор, Скенирање, нагласи, Пиксели Ласерско ГравирањеПоддржани Форматиjpg, bmp, svg, GкодотМатеријалАлуминиум / АкриликРаботен НапонDC 12 VРаботат На СтрујатаDC 2.5Ласерски Моќ500m W / 2500m W / 5500m W Може да ИзбереКонтрола На Софтверски СистемСвеќа, Eleks Cam, T2Ласерски, Benbox, Grbl Controller, Lite Fire, Ласерски GRBL, итн.Гравирање Точноста0.01 mmГравирање Површина45x45cm / 17.72 x 17.72 инчен (максимум)Врежани објект висина limitatiionБез ОграничувањеПакување Големина68x40x12cm / 26.77x15.75x4.72inch (L*W*H)Собрани Производ Големина65x60x18cm / 25.59x23.62x7.09inch (L*W*H)Тежина На Пакет5.5 килограмиМоже Да EngraveДрво, Пластика, Хартија, Бамбус, Ox Рог, Кожа, Сунѓерот Хартија, итн.Не може да engraveМетал, Камен, Керамика, Стакло, Рефлексивни или Транспарентен МатеријалФункцијаидеален за аматерски ласерско гравирање употреба нискосветло позиционирање и слобода позиционирање функции.Карактеристики45 X45cm ултра голема гравирање површина,подемен облик дизајн, нема гравирање висина ограничување.Три stepper мотор обезбедување побрзо да се движат брзо.Виолетова ласерски модул со heatsink, ласерска висока моќ гравирање и долгорочни на располагање.Може да се печати било слики лесноМатеријалМоќност500m W1000m W1600m W2500m W5500m W(Ротирачкифокус)5500m W(Фиксен фокус)Врежани Боја3ммBalsaДрвоГравирањеГравирањеГравирањеГравирање / СечењеГравирање / СечењеГравирање / СечењеЦрна5mmBalsaДрвоГравирањеГравирањеГравирањеГравирањеГравирање / СечењеГравирање / СечењеЦрна250gХартијаодборГравирањеГравирањеГравирањеГравирање / СечењеГравирање / СечењеГравирање / СечењеЦрна300gХартијаодборГравирањеГравирањеГравирањеГравирањеГравирање / СечењеГравирање / СечењеЦрна250gKraftХартијаГравирањеГравирањеГравирањеГравирањеГравирање / СечењеГравирање / СечењеЦрнаТемниKTОдборГравирањеГравирањеГравирањеГравирањеГравирање / СечењеГравирање / СечењеПриродна БојаНеткаениТкаениниГравирање / СечењеГравирање / СечењеГравирање / СечењеГравирање / СечењеГравирање / СечењеГравирање / СечењеПамукГравирање / СечењеГравирање / СечењеГравирање / СечењеГравирање / СечењеГравирање / СечењеГравирање / СечењеЦрна ПолиестерГравирањеГравирањеГравирањеГравирањеГравирање / СечењеГравирање / СечењеЦрно ПлатноГравирањеГравирањеГравирање / СечењеГравирање / СечењеГравирање / СечењеГравирање / СечењеКожаГравирањеГравирањеГравирањеГравирањеГравирање / СечењеГравирање / СечењеЦрнаЦврстаДрвоГравирањеГравирањеГравирањеГравирањеГравирањеГравирањеЦрнаСандерс / ВоскреснадрвоГравирањеГравирањеГравирањеГравирањеГравирањеЦрна БамбусГравирањеГравирањеГравирањеГравирањеГравирањеГравирањеЦрна АкрилнаГравирањеГравирањеГравирањеГравирањеПриродна Боја

Фреза с ЦПУ ROBOTEC ATC за продажба 6090/ atc cnc router 1325

BGN 23360.00

ROBOTEC ATC cnc фреза за продажба 6090 / atc cnc рутер 13251325 ATC cnc рутер машина : 1325 дрво cnc рутер 1325 ATC дрво работна машинаМоделRTM1325Работна површина (X*Y*Z)1300*2500*200mmТабела големина1750*3050*1740mmСтруктура на каросеријаЗгусне челик направениX, Y СтруктураРешетката и со назабенашиниТајван 25 големина hiwin плоштадот шиниZ СтруктураТајван TBI топката заврткаX, Y РезолуцијаМакс Брзина Се Движат60000mm / минМакс Брзина Гравирање30000mm / минX,Y,Z патуваат прецизноста на позиционирањето±0.01 mmX,Y,Z repositioning точноста±0.01 mmВретено моќ3.0 kw вода за ладење вретеноВретеното Брзина0 до 24,000 вртежи во минутаНапон380v / 3phase или како клиентите се потребниСе вози типГолема stepper мотори и возачиРабота ДиктираG КодотОперативен системDSP систем за контрола(Опција Mach3 или Ncstudio)Алатка сензорYesАвто масло lubricatorДа,вклучениЖица заштитаДа,вклучениВодење На Животната СрединаТемпература : 0℃~45℃пакетИзвоз дрвена кутијаПо полна големина3300*2200*1900mmG...

Най-добрата лазерна машина с ЦПУ SAL / лазерен рутер/co2 лазерно рязане за акрил / вышивальная намаляване на co2 лазер

1598.40 -8 % BGN 1471.00

Добредојдовте на нашата продавницаМодел : 2030Ласерски цевка : 40 WМашина сина боја & бела,Црвена & Бела,жолта & црна, црноБел,ве молиме имајте во која боја ви се допаѓа,ако не да ни кажете за боја,ќе испрати сина & бела до вас.1...

4x6 мм, CO2 лазерна тръба монтажен материал силиконова тръба (мек тип) Материал инсталиране на машина за рязане гравиране на лазера

BGN 2.40

CO2 ласерот цевка материјал за инсталацијаИме на производ : силикони цевка (меки тип)Спецификација : Outter Дијаметар : 6mmВнатрешен Дијаметар : 4mm(Флексибилност, ефикасност, солиден и издржливи, погоден за поддршка на trachea пумпа, микро пумпа придружни цевки, ласерски цевка за циркулација на вода потребни материјали и опрема)Ние може да го намали според вашата потреба,како и 1m,2m,3m..,било колку е добро,само контактирајте ме пред да го поставите цел,ви благодарам.Цената е за по метар,може да се купи N парче, ако треба N метар.N е за 1,2,3,4,5..Како што ви треба најмногу 10 метри,може да се купи 10 парче,а потоа ние ќе испрати еден пакет за 10meters за вас

Ос 9.0 kw HSD с автоматична машина за обработка на дървен материал на CNC инструмент Cahnge

BGN 28800.00

9.0 kw HSD Вретено со Авто Алатка cahnge CNC Дрво Работна Машина1325 ATC дрво работна машина : 1325 дрво cnc рутер 1325 ATC дрво работна машинаМоделRTM1325Работна површина (X*Y*Z)1300*2500*200mmТабела големина1750*3050*1740mmСтруктура на каросеријаЗгусне челик направениX, Y СтруктураРешетката и со назабенашиниТајван 25 големина hiwin плоштадот шиниZ СтруктураТајван TBI топката заврткаX, Y РезолуцијаМакс Брзина Се Движат60000mm / минМакс Брзина Гравирање30000mm / минX,Y,Z патуваат прецизноста на позиционирањето±0.01 mmX,Y,Z repositioning точноста±0.01 mmВретено моќ3.0 kw вода за ладење вретеноВретеното Брзина0 до 24,000 вртежи во минутаНапон380v / 3phase или како клиентите се потребниСе вози типГолема stepper мотори и возачиРабота ДиктираG КодотОперативен системDSP систем за контрола(Опција Mach3 или Ncstudio)Алатка сензорYesАвто масло lubricatorДа,вклучениЖица заштитаДа,вклучениВодење На Животната СрединаТемпература : 0℃~45℃пакетИзвоз дрвена кутијаПо полна големина3300*2200*1900mmG...

Таблица дейността на приложение 4 на колелата на ротари за стъклени бутилки в гравировке лазер и слот машина за рязане на

BGN 300.80

4 Тркала вртливи прилог работната маса за Стаклено шише во ласерско гравирање и машина за сечењеКако да се избере вистинскиот ротари прилог за co2 ласер машина ?1...

2 бр SGY-35 ръчна машина за пълнене на паста жидкостная машина за пълнене на крем машина за пълнене на крем 0-50 мл

BGN 265.60

За Плаќање може да се користи На нашата апликација можете да ги користите следниве методи на плаќање : Visa, Master Card, Маестро, American Express, Alipay Рамнотежа, QIWI, Boleto, bancontact, безбедност, Przelewy24, СМС Плаќање во Русија(МТВ, Mega Fon, Beeline, TELE2) и Ali Express Џеб...

Jinan сам AccTek CO2 лазерна машина за рязане на дърво / акрил / MDF / шперплат

BGN 5040.00

Jinan diy Acc Tek CO2 ласерски машина за сечење дрво / акрилик / МДФ / иверицаОпис На ПроизводотГлавната карактеристика на ласерски машина за сечење дрво : 1) CO2 cnc ласерски машина за сечење е опремен со Leadshine stepper возачот и моторот за да се обезбеди непречено на сечење страна ефикасност.2)Шангај Fulong појас пренос, еластична, олеснување на шок и вибрации при работа, вози брзо, со малку бучава3)Совршен дизајн на прашина докажување и спречување на загадувањето, во голема мера се подобри стабилноста на перформансите на машината.4)Напредни САД леќи и огледала, подолго фокусна длабочина,Помали сечење падина и високо сечење сила.5)донесување уникатен дизајн на фиоки и инка за да соберат материјал погодно и за подобрување на ефикасноста.6)најдоцна Ruida систем за контрола е лесно да се научат и да работат, поврзете се на ласерски машина за сечење со USB, или да се поврзете на компјутер.Некои детали на ласерски машина за сечење дрво : Параметри на податоциПараметри на податоци на ласерски машина за сечење дрво : НЕМА.МоделAKJ13901Ласерски медиумCO22Работна површина1300*900mm3Работната масаНож табела или табела саќе4Ласерски моќReci 80w, 90w,100w,130w150w,150w180w опции5Напојување220 V / 50 Hz, 110 V / 60 Hz6Мин ширина на линија≤0.15 mm7Positon точноста0.01 mm8Повторување на точноста0.02 mm9Сечење брзина150mm / s10Водич железничкиHiwin од Тајван11Метод на преносПојас Пренос12Вози системLeadshine возење систем и stepper мотор13Систем за ладењеWater Chiller CW5200 систем за ладење14Систем за контролаRuida Авто фокус систем за контрола15Контрола на софтверотCoreldraw, Photoshop, Auto CAD, RDCAM16Графички формат поддршкаPLT, DXF, BMP, JPG ,ПИ ,и др17Работна средина045 ℃ ,18Оперативен Влажност595%19Нето тежина367kg20Бруто тежина467kgГотови ПроизводиПримероци на ласерски машина за сечење дрво : За нашата компанијаНие поддршка Трговија Уверување во Alibaba и можете да платите со вашата кредитна картичка.Тоа е многу погодно...

3d cnc дървообработващи машина AKM1325 с MACH3 / MACH4 контролер струг за дърво машина

BGN 8320.00

3d cnc машини машина AKM1325 MACH3 / MACH4 контролер дрво струг машина3d cnc машини машина опис1 Независна напојување за плоча, се продолжи со користење на животот2.Повеќе стабилна и силна опремени со алуминиум рамка материјали3.Мах 3 софтвер е едноставен и високо интелигентни,Може да бидат контролирани од страна на компјутерски4.Итни стоп копчето подобрување на безбедноста5.Голем 3 D гравирање во меки дрво,МДФ одбор,мајчин дрво,ПВЦ,Акрилик ние предлагаме користење на една или две спирала flute топката битови.Може да гравирање многу повеќе materails со спирала flute битови,како што се метал,челик,МДФ одбор,цврсто дрво,композитни одбор иверица,камен.6.Вретено мотор knob е корисно за мали позиционирање на вредноста ,со стабилна и силна поддршка структура.7.Маска плочи намалување на загадувањето за шрафовите и шахти.8.На засилен и задебелена машина тело направи транспорт апсолутно да бидат побезбедни и долг живот време.Tehcnial параметри на 3d cnc машини за машинаБројОписПараметар1Работна Површина1300mmx2500mmx200mm2Вретено3.5 kw воздух за ладење вретено3X,Y,Z Патуваат Прецизноста На Позиционирањето±0.03 mm / 300мм4X,Y,Z repositioning Точноста±0.03 mm5Табела ПовршинаТслот / Вакуум маса6РамкаТешки Структура7X, Y оскаОпрема за пренос8Z оскатаТајван TBI Топката Завртка пренос9Max...

50 W CO2 лазерен гравьор машина 400*400 мм USB порт Desktop Offline Controlled + 100 W вода охладител Безплатна доставка в Италия

2800.00 -5 % BGN 2660.00

40 W USB Порт CO2 Laser Engraver 400*400mm Десктоп Гравирање Сечење DIY Логото Означување Сечење Машина РезбаПакет Се Вклучени : 1 х 50 W Ласерски Engraver1 x 100 W вода чилер1 x wholse поставите следниве додатоциКарактеристики : Ова е економски ласерско гравирање машина, висока прецизност, брз брзина гравирање , со автоматски лифт платформата...

Месинг фрезоване и гравиране машина с ЦПУ рязане на дърво и метал и гравиране машина Mach3 control

BGN 11760.00

Дувачкиот мелничката и гравирање cnc машина за дрво и метал сечење и гравирање машина Mach3 контролаПрименадрво и метал сечење и гравирање машина1.Тоа е погоден за гравирање,мелење и дупчење compactly сите видови на материјали, како челик,бакар,алуминиум и пластика.2...

Lonati L411P-7 L404mr Чорапи Machine Use 1024 Rotary Encoder D4840319

BGN 216.00

Lonati L411 P7 L404 MR Чорапи Машина се Користи 1024 Ротари Енкодер D4840319Плаќање1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.