• Новинка
Подходящ 2.3 мм двигател прът мини бормашина съединителната втулка Jto патронник Пробивна скоба подпорни винтове прикачване подвижни медни втулки

Подходящ 2.3 мм двигател прът мини бормашина съединителната втулка Jto патронник Пробивна скоба подпорни винтове прикачване подвижни медни втулки

резултат:
BGN 7.98

Брой продукти
Налично


Опис На Производот
Погоден 2.3 mm Мотор Род Мини Вежба Поврзување Ракав JTO Чак Вежба Менгеме Propping Завртки Спојка Отстранлив Бакар Ракави Објект Спецификации : Квалитет : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет; Стил : Модерен,Повеќе Искра, Мазна Позлатен база.
Јасна форма дизајн е многу убаво, модерен, атрактивен.
Одличен помошник за користење, наскоро и погодно. Боја : Како на сликата покажува; LANXSTAR Материјал : Месинг; Големина на(mm) : Како следниве детали покажува; Пакет : Независна безбедност пакет, 2 парчиња JTO Чак е Лесен утовар и истовар бакар ракави(Не се Вклучуваат ); Стандардни Додатоци : Завртки, L-стил Клуч; LANXSTAR Апликација/спец :
* Работи за да се одврати остатоци на голем број на апликации; LANXSTAR
* Штитот може брзо да се приспособува во положба, обезбедува лесен пристап до додатокот, и не пречи на работното парче;
* Спец./параметри : LANXSTAR
Спецификации : 9*20mm;
Материјал : Месинг;
Една тежина : 6.3 грама;
Коси појавување : JT0 вежба чак, 0.3-4 MM малку може да се исечени.
Дупка со : 2.3 mm мотор вратило (како што се 360,365,380,385,390,395 мотор);
Концентрична степен : 0.03 ММ;
На поврзување ракав дупка е цврсто се совпаѓа со 2.3 MM мотор окно, и надвор од поврзување на ракавот е цврсто се совпаѓа со коси на JTO вежба чак;
* Morse коси вежба менгеме JT0 :
Коси : 2 степени 49 минути 24.7 секунди; голема дупка 6.350 mm; мал крајот на 5.802 мм;
Коси должина 11.112 mm .
Предности : Висока прецизност навој и конусни цврсто месеци на алатки; Силно влијание на отпор, Лесно за утовар и истовар; Компатибилен со импакт вежба и различни енергетски електрични вежба; LANXSTAR Секој објект ќе бидат тестирани пред превозот надвор, спакувани добро. . LANXSTAR LANXSTAR Испорака и Услуга Детали Предмети ќе биде предаден во рок од 3 работни денови по приемот на вашата исплата. LANXSTAR Предмети превозот надвор од Кина, со што choosed превозот начин,кога ќе се ставени цел е не,Изразат начин или препорачана пошта. Времето за испорака зависи од дестинацијата, превозот метод (истите да се изречни или пост), може да трае до 8 до 35 дена. LANXSTAR Објект ќе бидат означени како "Подарок" и изјави Пониска вредност за превозот цел само. Купувачи се одговорни за какви било царински давачки, доколку е применливо. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во е Точно. Ако сакате да ја смените вашата адреса, ве молиме да ни испратите порака или е-пошта штом ќе ја плати плаќање. LANXSTAR Ние се грижиме за нашите ценети корисници, и се секогаш спремни да работат работи надвор. Ако имате било какви проблеми, ве молиме контактирајте со нас веднаш, пред да замине ни какви било негативни или неутрални повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да се справи со тоа надвор. Ви благодариме за вашата поддршка. Ние ќе ви обезбедиме услуга како најдобро што можеме, ве Молиме контактирајте со нас преку "Мои Пораки" или "Прашајте го Продавачот Прашања" ако имате било какви прашања во врска со нашите огласи или вашето купување. LANXSTAR Објект Сликите ги Покажуваат Повратни информации и Благодарни на Споделувањето
Следете нас,ние ќе им даде попуст на $1 кога ќе го поставите некоја цел; ни Остави 5 ѕвезди' добар преглед,кога ние очекуваме тоа,можете да добиете $2 купони или иста вредност попуст за вас следна цел; Споделување на нашиот производ линк до вашиот сајтовите за социјално вмрежување како што се Facebook,Twitter,Vkontakte,Instagram и др,Потоа,се екранот за нас,ќе добиете Подарок или $3 забава кога ќе следниот пат доаѓаат; Add to Желба листа,можете да најдете ни лесно,и ние може да понуди подарок до вас премногу.

Подробности

is_customized:
Yes
Тип:
Подробности За Електрически Инструменти
Номер На Модела:
LX-GJPJ-JTOC-2P3S
търговска марка:
ЛАНКСТАР
Материал:
медна сплав
B_rand:
ЛАНКСТАР
Настройка на обработка на данни:
ДА
Текстура на материала:
Месинг
Тип:
Дръжка за инструмент патронник подвижна втулка
Сфера на приложение:
За гравиране, кафемелачка, машина за рязане, дизайн и така нататък

Избор на купувачи

Безплатна доставка от неръждаема стомана мобилен телефон пхб ремонт на притежателя платформа за поддръжка на осветителни тела мобилен телефон монтаж на платка ре

14.38 -17 % BGN 12.00

Бесплатен превозот не ' Рѓосувачки челик мобилен телефон pcb поправка носителот платформа Одржување тела мобилен телефон кола поправка алатка

Mayitr здрав чист Мед плосък кабел преплитане на голи медни проводници ножницата заземен проводник 1m / 3.3 ft x 6 mm

2.67 -25 % BGN 2.00

BI0003401Спецификација : Бренд новиДиригент материјал : чист бакарДолжина : околу.1m (3.3 ft)Ширина : прибл.6mmГолема флексибилност, и одличен тековната пренос.Погоден за да се поврзете на висок напон уреди, земјата олово, оклопна итн.Пакет се вклучени : 1 x рамен бакарна плетенка кабелAnswer : ___________________________ Note : Ве молиме овозможи 15cm грешки поради прирачник за мерење.Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот.EMS, DHL, FEDEX, UPSот се достапни со попуст.Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашатастоки во рамките 3960 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 515 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .Контактирајте со нас преку емаил или Али Trade Manager...

САЩ ИЗРАВНИТЕЛНИТЕ ZnSe CO2 лазерен фокусирующий обектив Dia. 20mm FL 38.1 mm/50.8 mm/63.5 mm/76.2 mm/101.6 mm/127mm аксесоари за металорежещи машини

38.40 -6 % BGN 36.00

Mateial : САД CVD ZnseДијаметар : 20mm (0.79 инчи)Фокусна должина : 38.1 mm(од 1,5 инчен) / 50.8 mm(2inch) / 63.5 mm(2.5 инчен) / 76.2 mm(3inch) / 101.6 mm(4inch)127mm(5inch)Бранова должина : 10.6 µm Transmittance : 99.5%Јасно Отворот > 90% Дијаметар толеранција : +0 / 0.1 mmДебелина толеранција : +0 / 0.2 mm FL толеранција :

Newest800-1 електрическа Лаборатория за центрофуга медицинска практика машина доставя prp изолиране на серум 4000 об / мин 20 мл x 6 центрифужных тръби

174.06 -20 % BGN 139.00

8001 Електрични Лабораторија, Лабораториска Центрифуга Медицинската Практика Материјали 4000 вртежи во минута 20 ml x 6 g 1790На помала брзина центрифугални машината е широко се користат во лабораторијата за образование, наука и производство оддел за биологија, медицински и хемија итн...

20 бр / лот FP8102XR-G1 FP8102 СОП-8 чисто Нов програмируем 1A литиево-йонна батерия зарядно устройство IC

12.80 -6 % BGN 12.00

20pcs / МНОГУ FP8102 XRG1 FP8102 ЧУВСТВО SOP8 100% Нов Програмабилни 1А литиумјонска батерија полнач ICОписFP8102 е еден литиумјонска батерија линеарна полначот IC користење SOP8 пакет и MSOP8 со перка на дното и помал број надворешни компоненти, идеален избор за преносни апликации...

Безплатна доставка ProsKit MT-2018 защитна функция аналогови мултиметри стандарт за сигурност на професионален ти тест метър аналогов тестер

56.51 -4 % BGN 54.00

Карактеристики : Во согласност со 2008 година CE безбедност стандардОгледува Алуминиумска плоча dial20kΩ / V DC & 9,kΩ / V AC влез чувствителностПреоптоварување и погрешно се користи за заштита наПрилагодливи назад навалување уред со hookup дизајнСоодветни заштитни holster заедноОтпор, Тековната & Напон мерењаТранзисторски h FE ТестБатеријата ТестТест води, батерии, спојување и упатството за корисникот вклучениИдеални за користење во областа на лабораторија, училиште, дома апликации и повеќе за ние ќе го испрати преку Воздух Mail, таму нема метод за да испратите батеријата на објектот...

5шт 220V/240V заварчик електрически поялник кабелна топлинен елемент заместване на ядрото 30 W

7.66 -35 % BGN 5.00

Висок Квалитет 5pcs 220 V / 240 V Заварчик Електрични Лемење Железо Жичен Топлина Елемент Core Замена 30 W 40 W 60 W 80 W 100 W 150 W Карактеристики : лемен железо core греење на елемент е најдобрата замена за стариот јадро, за да се обезбеди ефикасност и долг животен век на вашиот лемење железо Тип : Електрични железо core 30 W Моќност : 30 W Voltagle : 220 V ~ 50 HZ Применлив Модел : Домашни иста големина надворешниот термо електрични железоГолем број на надворешни топлина 30 W електрични железо општиКарактеристики : употреба на увезени никел жица и природни мика внимателно развиена, со брзо топлина, висока температура, долг живот, и други карактеристики, долгорочна употреба не се лизга заби...

Двойна вид вакуум помпа въздуха QS-12000 вакуумно смукателна дръжка IC SMD Pick-up Pen

35.18 -6 % BGN 33.00

Двојно Тип Воздух Вакуум Пумпа QS12000 Вакуум Вшмукување Пенкало IC SMD Pickup Пенкало Бренд : ОЕМ Модел : F0100 Карактеристики : Овде се карактеристики на QS12000 вакуум вшмукување пенкало : 1...

нагревателен елемент вода за оборудване на басейна, теплообменный апарат на корозионна устойчивост на масла силен

BGN 160.00

моќност : 0~3800 Wнапон : 220 V240 V / 50 Hz, 110 V / 60 Hzматеријал : AISI304 / AISI321 / Incoloy840 / Incoloy800цевка со дијаметар : Ø6.60mm / Ø8.00mm / Ø10.00mmупотреба : греење на воздух / вода за греењепечат : силикони / епоксидна​забелешка : Овие се прилагоди.ако имате било каква идеја,ве молиме контактирајте со нас.​

Сцепление събере за 2-тактного KTM50 SR50 SX50 & MORE 50CC AIR COOLING MINI BIKE, MOTOBIKE ATV СКУТЕР etc..

42.69 -4 % BGN 41.00

СПОЈКАТА СОБРАНИЕТО ЗА 2 УДАР KTM50 SR50 SX50 и ПОВЕЌЕ 50 CC ВОЗДУШНО ЛАДЕЊЕ МИНИ ВЕЛОСИПЕДИ ,MOTOBIKE АТВ СКУТЕР итн.КЛУЧНИ СПЕЦИФИКАЦИИ И КАРАКТЕРИСТИКИ : Алуминиум , ЗА ВОЗДУХ за ЛАДЕЊЕ на МОТОРОТАПЛИКАЦИИ : СЕ ВКЛОПУВА KTM50 ЗА СЕКСУАЛНО И РЕПРОДУКТИВНО / SX50 И ПОВЕЌЕ 2 УДАР 50 CC ВОЗДУШНО ЛАДЕЊЕ ENGIES..КРСТОТ РЕФЕРЕНЦА : ГО ЗАМЕНУВА ОЕМ ДЕЛ#(S) : PACKEAGE ВКЛУЧУВА : 1 X СПОЈКИ СОБРАНИЕ( КАКО НА СЛЕДНИВЕ СЛИКИ СЕ ПРИКАЖАНИ)ОНА ШТО ГО ГЛЕДАТЕ Е ОНА ШТО ЌЕ ДОБИЕТЕ , СЕ ПРОДАВААТ " КАКО ШТО Е : ***ВЕ МОЛИМЕ ДА СЕ ПРОВЕРИ ТОЧНИОТ ДЕЛОВИ ЗА ВАШИОТ МОТОР / ОПРЕМА ПРЕД ПОДНЕСУВАЊЕ НА ВАШАТА ЦЕЛ АКО ВАШИОТ МОТОР / ОПРЕМА ТИП НЕ Е ВО ЛИСТАТА, ВЕ МОЛИМЕ КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС..НЕ СЕ ПРЕТПОСТАВИ ДЕКА ТОА ЌЕ СЕ ВКЛОПИ***ВИ БЛАГОДАРИМЕ ЗА ВАШЕТО ВРЕМЕ!ПРОЧИТАЈТЕ ГИ СЛЕДНИТЕ ПОРАКИ ПРЕД ВАШАТА ТРАНСАКЦИЈА : НИЕ НЕ СМЕ ОДГОВОРНИ ЗА БИЛО ОБИЧАЈ ДОЛЖНОСТ ИЛИ УВОЗ ДОХОД ...

Поялната станция желязна дръжка преходна втулка за HAKKO 936 907 937 938

BGN 1.87

Карактеристики : Лемен совет барел погоден за hakko M907 лемење железо се Справи со Должина : 42.9 mm Капа Дебелина : 13.7 mm Количина : 1 Компјутер Забелешка : 1.Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен 2.Ве молиме овозможи 03cm грешка поради прирачник за мерење...

1бр су 1-13 mm ER20 пружина Цанга CNC Workholding фреза с ЦПУ cnc гравиране машина вертикална ос на двигателя

5.60 -46 % BGN 3.00

Модел : ER20 грчевито држејќи се за Опсег : 1mm да 13mm Пакет Вклучуваат : 1 Pcs Пролет ColletПовратни Информации & За НасПовратни информацииНие одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите...

105 градуса 1/4 електрически шестостенния тренировка регулируема шестостенния бита ъгъл на водача отвертка гнездо на притежателя адаптер инструменти

12.00 -50 % BGN 6.00

105 Степени 1 / 4" Електрични Хексадецимален Вежба Малку Прилагодливи Хексадецимален Малку Агол Возачот Шрафцигер Штекер Носителот Адаптер алаткиКарактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитетЛесен, Лесен , брз , поврзете се на стандардот хексадецимален screwdrierИздржливи, Трајни да се користиТоа е добро за Клуч , може да биде поврзана да се вежба , батерија вежба или рачен клучОдговара : 1 / 4" 6.35 MM Хексадецимален Вежба Малку ШрафцигерСпецификации : Материјал : Нерѓосувачки ЧеликБоја : СребренаГолемина : 5.9 X 3cmМодел : 1 / 4"(6.35 MM)Нето Тежина : 95.1 g1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

безплатна доставка 1/2 който има T52 цилиндрова глава на болт гребец гнездо на двигателя инструмент е подходящ VW SANTANA JETTA

BGN 14.94

T52 цилиндар на главата гром го отстраните контактотсе користи за главата на цилиндерот завртки се отстрани,што се применува на jetta и сантана на "ФОЛКСВАГЕН" серии.должина : 4" / 100mm1 ...

1pc 0.5 mm дебелина на цинк Zn има табела метално фолио особена чистота 7.14 g / cc 100*100mm за науката

4.02 -50 % BGN 2.00

BI0003216Спецификација : Бренд новиГолемина : прибл.100 × 100 × 0.5 mmГустина : 7.14 g / ccТочка на топење : 419.5 ℃Функција : Остварување на Висока Чистота цинк материјали,цврсти и издржливи, никогаш не рѓа.Погоден за : избор на експерименталните ситуации.Цинк плочи се користат во екстериер и ентериер соба декорација, електрични, електронски производи, авто делови и одводни цевки.Хемиски својства опис : Цинк е синабел метал.Густина на 7.14 g / cc, на точка на топење на 419.5 ℃.На собна температура, кршливи; 100 ~ 150 ℃, да стане омекнат; надминува 200 ℃, тие стануваат кршливи.Во природата, мултидржава присуство sulfide.Цинк хемиски е активен.Во воздух на нормална температура, на површина ќе се формира слој од цинк карбонат филм...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.