• Новинка
Поялната станция желязна дръжка преходна втулка за HAKKO 936 907 937 938

Поялната станция желязна дръжка преходна втулка за HAKKO 936 907 937 938

резултат:
BGN 1.87

Брой продукти
Налично


Карактеристики : Лемен совет барел погоден за hakko M907 лемење железо се Справи со Должина : 42.9 mm Капа Дебелина : 13.7 mm Количина : 1 Компјутер Забелешка : 1.Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен 2.Ве молиме овозможи 0-3cm грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 3.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Нема Мало Пакет Пакетот вклучува : 1 x Pc Лемење се Справи со Адаптер

Подробности

Тип:
Подробности За Електрически Инструменти
Материал:
неръждаема стомана
търговска марка:
ЙОФЕ
Номер На Модела:
333918
is_customized:
Yes

Избор на купувачи

Алуминиев фиксирана стойка за въдица универсална скоба за риболовен стол тръба 24мм-26мм

BGN 31.98

Алуминиум фиксна држачот за прачка Универзална заградата за риболов стол 24mm26mm цевкаАлуминиум завртка Мат површина, антинула Заштита на подлога со штанд, заградата поддршка 1423 MM одговара за 2426 MM цевкадобредојдовте веледрогерија!!Плаќање : • Ние го прифаќаме Alipay тука со Кредитна картичка, Банкарски трансфер, Western Union, и други Методи за Плаќање...

Въздушен филтър DRELD с предварително почистване на филтъра заменя за Briggs & Stratton 498596 / 690610 / 697029 /5059h /4207 градински инструменти, резервни части

20.54 -32 % BGN 14.00

Опис На ПроизводотКарактеристики 100% сосема нов Го заменува за Briggs & Stratton # 498596 / 690610 / 697029 / 5059 H / 4207Пакет се Вклучени 1 Филтер за Воздух 1 Pre Филтер за Воздух

Трактор YTO DFH 8090, печат клапан за LR4105T57

BGN 76.80

За YTO DFH 8090 тракторДел број : за LR4105 T57Дел име : вентил фокиАко ви треба помалку од 100 парчиња, ве молиме пишете ни и ние ќе ajust понудата за испорака.Ако ви треба доставата да се Fed EX, или други курир, ве молиме пишете ни да ajust товарни полнење.

5шт 220V/240V заварчик електрически поялник кабелна топлинен елемент заместване на ядрото 30 W

7.66 -35 % BGN 5.00

Висок Квалитет 5pcs 220 V / 240 V Заварчик Електрични Лемење Железо Жичен Топлина Елемент Core Замена 30 W 40 W 60 W 80 W 100 W 150 W Карактеристики : лемен железо core греење на елемент е најдобрата замена за стариот јадро, за да се обезбеди ефикасност и долг животен век на вашиот лемење железо Тип : Електрични железо core 30 W Моќност : 30 W Voltagle : 220 V ~ 50 HZ Применлив Модел : Домашни иста големина надворешниот термо електрични железоГолем број на надворешни топлина 30 W електрични железо општиКарактеристики : употреба на увезени никел жица и природни мика внимателно развиена, со брзо топлина, висока температура, долг живот, и други карактеристики, долгорочна употреба не се лизга заби...

Машина за поставяне на етикети LT-50 кръгла бутилка ZONESUN Высокомарочная Полуавтоматная (110V/60HZ или 220v/50HZ)

1216.00 -22 % BGN 948.00

Оваа машина работи само за нормално етикета, за транспарентна етикета, ве молиме да ги купите LT50 T LT50 Полу автоматско Етикетирање Машина,лекови шише,шишето медицина етикетирање машинаМодел : LT50Етикетирање брзина : 2040pcs / минДијаметар на шишето : Φ15150mmМин...

КОЛЯНОВИЯ ВАЛ Е ПОДХОДЯЩ ЗА JONSERED 2041 2045 И ПО-РЕЗАЧКА КАРТЕР КОЛЯНО ЦЕНТРАЛЕН ВАЛ РЕЗЕРВНИ ЧАСТИ

74.45 -14 % BGN 64.00

ГИ ВКЛОПУВА JONSERED 2041 2045 И ПОВЕЌЕ ПИЛА CRANKCASE ЧУДАК ГЛАВНОТО ВРАТИЛО ЗАМЕНА НА ДЕЛОВИКЛУЧНА ТОЧКА СПЕЦИФИКИ И КАРАКТЕРИСТИКИ : БРЕНД НОВИАПЛИКАЦИИ : СЕ ВКЛОПУВА JONSERD 2041 2045 И ПОВЕЌЕ 2 УДАР ПИЛА И ПОВЕЌЕ ГРАДИНА АЛАТКИ ОПРЕМАКРСТОТ РЕФЕРЕНЦА : ГО ЗАМЕНУВА ОЕМ ДЕЛ#(S) : PACKEAGE ВКЛУЧУВА : 1 X ВРАТИЛОСЛИКИ МОЖЕ ДА СЕ КАЖЕ ПОВЕЌЕ ОТКОЛКУ ШТО НИЕ МОЖЕМЕ ДА ,ОНА ШТО ГО ГЛЕДАТЕ Е ОНА ШТО ЌЕ ДОБИЕТЕ ,ВЕ МОЛИМЕ БИДЕТЕ СИГУРНИ ДЕКА ТОА МОЖЕ ДА СЕ ВКЛОПИ ВО ВАШИОТ МОТОР BEFOR ЌЕ КУПУВАЊЕ НА ТОА.

Mayitr здрав чист Мед плосък кабел преплитане на голи медни проводници ножницата заземен проводник 1m / 3.3 ft x 6 mm

2.67 -25 % BGN 2.00

BI0003401Спецификација : Бренд новиДиригент материјал : чист бакарДолжина : околу.1m (3.3 ft)Ширина : прибл.6mmГолема флексибилност, и одличен тековната пренос.Погоден за да се поврзете на висок напон уреди, земјата олово, оклопна итн.Пакет се вклучени : 1 x рамен бакарна плетенка кабелAnswer : ___________________________ Note : Ве молиме овозможи 15cm грешки поради прирачник за мерење.Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот.EMS, DHL, FEDEX, UPSот се достапни со попуст.Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашатастоки во рамките 3960 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 515 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .Контактирајте со нас преку емаил или Али Trade Manager...

DWZ 10шт 14x14x2mm 30 градуса видий вмъкване на фрезоване сменяеми остриета за Metabo LF724S

28.29 -5 % BGN 27.00

Prodcut Спецификација : Бренд новиБоја : Како на сликата прикажаниГолемина : Прибл 14x14x2mmДизајнирани за популарно дрво струг алатка.Монтирани со заврткаВо споредба со челик солидна карбид останува остра за подолго време.Висока цврстина,Висока точност,стабилни перформанси.Долг животен век.Примена : Идеален за кои ви даваат мазен финиш на криви, конкавна површини,hollowing работни места и за општата вртење апликации.Пакет Се Вклучени : 10 x Карбид ИнсертиN ote : Ве молиме овозможи ситни отстапување се должи на рачно мерење.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.ПлаќањеНие ги поддржува следниве методи на плаќање...

Сцепление събере за 2-тактного KTM50 SR50 SX50 & MORE 50CC AIR COOLING MINI BIKE, MOTOBIKE ATV СКУТЕР etc..

42.69 -4 % BGN 41.00

СПОЈКАТА СОБРАНИЕТО ЗА 2 УДАР KTM50 SR50 SX50 и ПОВЕЌЕ 50 CC ВОЗДУШНО ЛАДЕЊЕ МИНИ ВЕЛОСИПЕДИ ,MOTOBIKE АТВ СКУТЕР итн.КЛУЧНИ СПЕЦИФИКАЦИИ И КАРАКТЕРИСТИКИ : Алуминиум , ЗА ВОЗДУХ за ЛАДЕЊЕ на МОТОРОТАПЛИКАЦИИ : СЕ ВКЛОПУВА KTM50 ЗА СЕКСУАЛНО И РЕПРОДУКТИВНО / SX50 И ПОВЕЌЕ 2 УДАР 50 CC ВОЗДУШНО ЛАДЕЊЕ ENGIES..КРСТОТ РЕФЕРЕНЦА : ГО ЗАМЕНУВА ОЕМ ДЕЛ#(S) : PACKEAGE ВКЛУЧУВА : 1 X СПОЈКИ СОБРАНИЕ( КАКО НА СЛЕДНИВЕ СЛИКИ СЕ ПРИКАЖАНИ)ОНА ШТО ГО ГЛЕДАТЕ Е ОНА ШТО ЌЕ ДОБИЕТЕ , СЕ ПРОДАВААТ " КАКО ШТО Е : ***ВЕ МОЛИМЕ ДА СЕ ПРОВЕРИ ТОЧНИОТ ДЕЛОВИ ЗА ВАШИОТ МОТОР / ОПРЕМА ПРЕД ПОДНЕСУВАЊЕ НА ВАШАТА ЦЕЛ АКО ВАШИОТ МОТОР / ОПРЕМА ТИП НЕ Е ВО ЛИСТАТА, ВЕ МОЛИМЕ КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС..НЕ СЕ ПРЕТПОСТАВИ ДЕКА ТОА ЌЕ СЕ ВКЛОПИ***ВИ БЛАГОДАРИМЕ ЗА ВАШЕТО ВРЕМЕ!ПРОЧИТАЈТЕ ГИ СЛЕДНИТЕ ПОРАКИ ПРЕД ВАШАТА ТРАНСАКЦИЈА : НИЕ НЕ СМЕ ОДГОВОРНИ ЗА БИЛО ОБИЧАЈ ДОЛЖНОСТ ИЛИ УВОЗ ДОХОД ...

1pc 0.5 mm дебелина на цинк Zn има табела метално фолио особена чистота 7.14 g / cc 100*100mm за науката

4.02 -50 % BGN 2.00

BI0003216Спецификација : Бренд новиГолемина : прибл.100 × 100 × 0.5 mmГустина : 7.14 g / ccТочка на топење : 419.5 ℃Функција : Остварување на Висока Чистота цинк материјали,цврсти и издржливи, никогаш не рѓа.Погоден за : избор на експерименталните ситуации.Цинк плочи се користат во екстериер и ентериер соба декорација, електрични, електронски производи, авто делови и одводни цевки.Хемиски својства опис : Цинк е синабел метал.Густина на 7.14 g / cc, на точка на топење на 419.5 ℃.На собна температура, кршливи; 100 ~ 150 ℃, да стане омекнат; надминува 200 ℃, тие стануваат кршливи.Во природата, мултидржава присуство sulfide.Цинк хемиски е активен.Во воздух на нормална температура, на површина ќе се формира слој од цинк карбонат филм...

48 мм твърдосплавен връх Tct с бормашина дупка триони, режещи инструменти с гаечен ключ тренировка набор от тренировка

BGN 31.95

Опис : 48mm Карбид Совет TCT Вежба Малку Дупка Видов Машина со SpannerСпецификација : Материјал : Метал Должина : 65mm Дијаметар : 48mm се Справи со Дијаметар : 9mm Одговара за : Рака вежба, клупа вежба и други машини...

JULONG Z3J-TS2BE3 оптико-електронен датчик за фотоелектричния сензор за проследяване на цветовия код сензор фотоклетка

BGN 64.00

JULONG Z3 JTS2 BE3 Оптички Електронски Сензор Фотоелектрически сензор боја код следење photocell сензорБренд Име : JULONGБрој на модел : Z3 JTS2 BE3Технички Параметар : Откривање на методикоаксијален рефлексивниОткривање на далечина15mm ± 2mmНапонDC1030 VDCТековната потрошувачка45m A или помалкуСветлината хроматографијацрвена, зелена, сина, белаТочки на светлинаЦрвено долго лента местоОткривање На АголЗа да бидат откриени со откривање агол од 15 степени, да дозволи отстапувањевреме на одговор1msРежим На ИзлезСветлината се движи, или темно потегИзлез индикацијацрвени LEDИзлезниот напонвисок ≤1.5 V ниска ≤1.2 Vоптоварување тековната200m AСпој заштитаОбратна поларитетот заштита, излез краток спој заштита, преоптоварување струјна заштитачувствителностПрилагодливОтпорност на амбиентална светлинаблескавоЗаштита класаIP67 (прашина доказ)Температурата15 до 65 степениДомување МатеријалМеталДоведе линијаΦ5.4 VC четири основни sheathed кабел стандардна должина од 2 mВодиОколу 300gШироко се користи во пакување машина, машина за печатење, пластична кеса машина, фармацевтски, перење, шприцоване машина, дрво, и други машини

12 бр./лот 5 инча тел трион гравиране навити зъб нож за дървообработване САМ ръчен инструмент 130 мм U-образна пильный диск 1-8

BGN 13.58

12 PCS / МНОГУ 5inch Жица виде ножот гравирање спирала заби нож за машини за DIY Рака алатки 130mm Uтип виде ножот 1#8#Функција : Можете да видите се повеќе и повеќе дебели од 1# до 8#...

DRELD 1бр пластмасова дръжка удар глави тример за Т25 Триммерных глави замени Oem 537338701 част на инструмента

4.54 -34 % BGN 3.00

Опис На ПроизводотКарактеристики 100% сосема нов Боја : Сина Материјал : Пластика Издржлива замена да го замени вашиот Тример Глава Одговара Модел : T25 го Замени Оем # 537338701Пакет Се Вклучени 1 X Судрат Knob

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.