• Новинка
SIKU 1611/DieCast Metal Model/Platform Truck And Excavator/Engineering Toy Car/Educational children ' s gift or collection/Small

SIKU 1611/DieCast Metal Model/Platform Truck And Excavator/Engineering Toy Car/Educational children ' s gift or collection/Small

резултат:
BGN 11.55
BGN 10.00 -13 %

Брой продукти
Налично

Големина за : 16cm*3cm*3cm
Бренд : SIKU
Материјал : Цинк легура+ Engineeringplastics+ гума(Само школка е алуминиумски материјал,гуми се направени од гума.)
Функција : Автомобил гуми може да се претвори флексибилно.
Прашања кои имаат потреба од внимание :
(1) Содржи мали делови, децата треба да играат со возрасни старателството.
(2) Направени од метал и пластика, алуминиум во автомобил, треба да се избегне за да се скрши кога го користите, па како да се избегне оштетување.
Пакување : Имаат кутија!( Погоден за подарок или како детски играчки)на Овој бренд производи генерално е мала.
Почитувани купувачот :
Добредојдовте во мојата продавница!Ако сте заинтересирани во нашите производи,ќе треба да совети подолу :
1. Играчки припаѓаат на потрошувачката на стоки, ние гарантираме дека ќе го заштити кога ние брод тоа,но, кога вашите деца се тоа, јас и ти и ја изгуби контролата, бидејќи "Уништување" на секој деца се различни, ве молиме љубезно ве молиме да се разбере,ви благодариме!
2. Ве молиме не се премногу груби на нашите производи, по сите, тоа е само играчка модел.
3. Ако не доби нашиот производ,не отворен спор,ве Молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас,ние ќе им помогне на вас додека не ја добијат.Ви благодариме!
Ние ќе се потрудиме да се заштити вашата нарачка!

Подробности

Характеристики:
Леене Под Налягане, Образование, Модел
Възрастова Група:
> 3 години
търговска марка:
Siku
документ:
3C
Кораб / Военноморски Кораб На:
Друго
Тип:
камион
Предупреждение:
Малък!
Номер На Модела:
Siku1611
Баркод:
ДА
Материал:
Метални
3C:
Сертификат
Мащаб:
Няма

Избор на купувачи

p184 дървена писта аксесоари Big Apple Tree Thomas Track Combination Scene детски образователни играчки за детски модел на сградата сцена играчки

BGN 16.21

13556Група 2 дрва за продажбаДецата когнитивни играчки Песна игри Додатоци Компатибилен со сите видови на сообраќај игриВнимание : Не може да биде малку разлика во боја, бидејќи на компјутер прилагодувања за екранот и фотографија на светлината, физичка точка може да се отстапува од фотографии, тоа е сосема нормално,се надевам, ќе може да се разбере...

Гореща разпродажба 2014 година! Супер готино ! 1: 32 сплав дръпна назад състезателна играчка модел, отворете вратата звук и светлина кола играчка, безплатна доставка

22.38 -6 % BGN 21.00

[Име] 1 : 32 легура играчка автомобил[Size] 14 CM * 5.5 CM * 3.5 СМ[Карактеристики на производот]се повлече назад на власт, светло и музика[Стока боја] Црвена, жолта, бела Брод случаен боја : ако не ја напушти боја сакате.[Материјални добра] Легура / пластични делови, електронски компоненти[Употреба] 3 AG13 копчето батерии Ние сме најголемите и најпознатите професионални Кинески играчка фабрики, нашата цена е најниска целата мрежа

Затяжелитель колелата на автомобила 988k инжинерство сплав Cat 1:50 с модела 23.5*7.5*8СМ Затяжелителя Grabber дървена

286.40 -15 % BGN 243.00

Име : Мачка 988 K Тркала Loader со Грабител (Дрво Loader)Производот број : TR10011Размер : 1 : 50Производ големина : 23.5*7.5*8 CMПроизвод материјал : алуминиумски +ABSПакувањето на производот : оригинална кутија (highend подарок калај кутија за пакување)Други серии :

3 стила на шофиране на пътя електрически влак песен автомобилния мост жп състезателна писта играчка магистрала надлез транспорт на строителни комплекти

64.00 -30 % BGN 45.00

3 стилови Трки Патот Електричен Воз Песна Автомобил Мост Железничката Трки Песна Играчка Автопат Overpass Транспорт Зграда Сетови( Ајде не со Оригиналниот сандак )Пакување : 65 КОМПЈУТЕРИ / 53 PCS / 48 PCSсето ова предмети со различни монтажа режим,можете да изградба на повеќе стиловиЗа Боја : автомобил со црвена,жолта.бели,зелени бои.сите брод надвор на случаен избор! Ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид : спецификациите, боите и содржините може да се разликува од илустрации,БОЈА ЗА ПЕСНА И АВТОМОБИЛИ СО МНОГУ БОИ,ПА БРОД ОД СЛУЧАЈНИ БОИ Materrial : Пластика, ABS + Електронска КомпонентаВнимание : автомобилот бара 1 компјутер "АА" батерија(НЕ се Вклучуваат)Дефиниција на бренд : UTOMY ИМАШ ПРИЈАТЕЛ во Играчка Wrold!Испорака : 1 .Ние обично пакет на стока без оригиналниот пакет , pls се обрне внимание на тоа пред да го купат .Ако ви треба оригиналниот пакет ,pls да платат за екстра такса за пакет .2 ...

Хлапето се дърпа колички на колела с яйце дървени ранните забавни играчки совалка Y1011

BGN 12.06

Деца се Повлече со Себе на Тркала со Јајце Дрвени Почетокот на Едукативни ИграчкиФункција : 100% Сосема нов и висок квалитет.Количина : 1pcМатеријал : ДрвоГолемина на : 22*5*8.5 cmБоја : како на сликата шоуПогоден за деца од 8 месеци или повеќеПакет Inclu де : 1 PC Деца се Повлече со Себе на Тркала со Јајце Дрвени Почетокот на Едукативни Играчки

YJ 1/12 Scale Motorcycle Toys Yamaha YZF-R1 Diecast Metal Motorbike Model Играчка за колекции/подарък/деца

21.87 -18 % BGN 18.00

Добредојдовте во продавницаСосема Нов Мотор Diecast Модел Играчки Јапонија Yamaha YZFR1Производителот : Состојба : 100% Нови Место на потекло : Кина Материјал : Алуминиум / пластични ентериер / гуми ABS нетоксични еколошки материјали Diecast Мотор, направен од метал...

5pcs Candy Color Children Pull Back Cars Plastic Сладко Toy Vehicle Cars For Child Колела Mini Car Model Kids Toys For Boys

2.58 -22 % BGN 2.00

5pcs Бонбони Боја Деца се Повлече Назад Автомобили Пластични Симпатична Играчка Возило Автомобили За Детска Мини Тркала Автомобил Модел Деца Играчки За Момчиња

Лек модел, Втората Световна война немски 503 Тигър танк модел 1/72 мащаб Diecast готов сплав играчка за събиране на подаръци

36.80 -5 % BGN 35.00

Опис : Manufactor : Лесно Модел Тема : Воена Резервоарот Име : германски 503 Тигар Резервоар Модел Точка БР : 36208 Скала : 1 / 72 Тежина : 0.5 KG Главен Материјал : PE Пластичен Производ Големина : само 11,6 L x W 5 CM Recommeded Возраст : 14+, НЕ се погодни за деца под 3 години...

Disney Pixar Cars 3 1: 55 No Role. 4 Weathers Lighting Маккуин Diecast Metal Car Model New Year 2018-Добрите Подаръци За Момчета И Деца

7.81 -23 % BGN 6.00

Опис : Материјал : Алуминиумски + ABS ПластикаAnswer : ___________________________ Note : Не се повлече назад функција, телото е метал, не звук и светлина верзијаПредмет : 100% оригинални, accpect трговија на големо, можете да контактирате со нас кога ќе слободниСостојба : без фабрика пакет

Disney Pixar Cars 3 New Role No. 42 Cal Weathers Lighting Маккуин Diecast Metal Car Model New Year 2018-Добрите Подаръци За Момчета И Деца

6.53 -8 % BGN 6.00

Опис : Материјал : Алуминиумски + ABS ПластикаAnswer : ___________________________ Note : Не се повлече назад функција, телото е метал, не звук и светлина верзија

Моделиране на инженерни превозни средства, модел играчки голям инерционен Модел автомобил сплав пластмасови транспортни коли играчки за деца, детски подаръци Нов

54.00 -20 % BGN 43.00

Симулација инженеринг возила модел играчка Голема инерција автомобил Модел Легура Пластични Транспорт автомобили Играчки За Деца детска Подароци нова Спецификација Големина : 30 X12 X17 CM Материјал : Алуминиумски и Пластични Пакет : Оригинална Кутија Тежина : 965g Пакет Содржина : 1pcsПочитувани Вредност На Клиентите 1.Ние сме искрени продавница,ако не можете да ја прими пратката во рок од 60 дена, pls контактирајте со нас прво ,ние ќе се прошири и на време на испорака за вас.Pls не се отвори спорот без контакт со нас!ако имате проблем на објектот, ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрални или негативни повратни информации, ние ќе се потрудиме да го реши проблемот за вас...

16см Philippine Airlines A320 Plane Model Alloy Model Авиационна Philippine Model въздухоплавателни средства на Самолета Еърбъс Model Stand Craft 1: 400

22.64 -29 % BGN 16.00

Филипините Авиокомпании ( PAL ), трговско име на ПАЛ Holdings, Inc (PSE : PAL), исто така познат историски (до 1970 година), како Филипините Air Lines , е знамето носител на Филипини...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.