• Новинка
Diecast Metal Toy Model / Sound & Light Pull back Educational Car / City G1 Bus/Pull Back/за детски подарък или колекция от

Diecast Metal Toy Model / Sound & Light Pull back Educational Car / City G1 Bus/Pull Back/за детски подарък или колекция от

резултат:
BGN 23.98
BGN 22.00 -8 %

Брой продукти
Налично

Големина за : 22cm*5cm*4.5 cm
Материјал :
Цинк легура+ Engineeringplastics+ гума(Само школка е алуминиумски материјал,гуми се направени од гума.)
Функција :
Од двете страни на вратата може да се отвори.Автомобил гуми може да се претвори флексибилно,се повлече назад мотор. Со звук и светло функција.
Прашања кои имаат потреба од внимание :
(1)Содржи мали делови,децата треба да играат со возрасни старателството.
(2)Направени од метал и пластика, алуминиум во автомобил, треба да се избегне за да се скрши кога го користите, па како да се избегне оштетување.
(3)Оваа играчка модел треба да се натовари во батеријата да се направи музика и осветлување. (Но, бидејќи на транспорт причини,нашата играчка модел не може да ви обезбеди со батеријата. Ако е потребно,ве молиме да го купите во вашата земја. Ви благодариме за разбирањето!)
Пакување : Не кутија! Чекори за да се инсталира на батеријата :
Сертификат на CCC :
Почитувани купувачот :
Добредојдовте во мојата продавница!Ако сте заинтересирани во нашите производи,ќе треба да совети подолу :
1. Играчки припаѓаат на потрошувачката на стоки, ние гарантираме дека ќе го заштити кога ние брод тоа,но, кога вашите деца се тоа, јас и ти и ја изгуби контролата, бидејќи "Уништување" на секој деца се различни, ве молиме љубезно ве молиме да се разбере,ви благодариме!
2. Ве молиме не се премногу груби на нашите производи, по сите, тоа е само играчка модел.
3. Ако не доби нашиот производ,не отворен спор,ве Молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас,ние ќе им помогне на вас додека не ја добијат.Ви благодариме!
Ние ќе се потрудиме да се заштити вашата нарачка!

Подробности

Характеристики:
Леене под налягане
Кораб / Военноморски Кораб На:
Друго
търговска марка:
МОДЕЛ TY
документ:
3C
3C:
Сертификат
Номер На Модела:
G1
Материал:
Метални
Номер На Сертификат:
2014152202012839
Възрастова Група:
> 3 години
Предупреждение:
НЯМА КУТИЯ!
Тип:
Автобус
Мащаб:
БЕЗ СКАЛА
Характеристики:
Възпитателен, Модел, Проблескивая, Музикален, Издърпайте Назад

Избор на купувачи

1: 87 Ho Scale tram model BR 103226-7 (1973) статични са подбрани модел

73.60 -20 % BGN 59.00

Име : HATIAtls Сооднос : 1 / 87 Димензии : должина 23cm, ширина од 3,5 см Главен материјал : смола, ПВЦ пластика Стока пакување : оригинално пакување Не се погодни за деца Како камерата агол и осветлување причини, производот ќе постои боја, вистинската боја за да преовладуваат во вид Статични екранот модел, само за да прикаже, гледање, собирање, нема други функции, не се детски играчки за Да се осигура безбедноста на прекуграничен транспорт процес, ќе се отвори пакувањето засилување модел, ви благодариме за разбирањето

Японските Сили за самоотбрана 1: 100 RF-4E phantom F-4 fighter model Collection модел Holiday gift

68.00 -21 % BGN 54.00

Јапонски самоодбрана Сили службен Големина : 19 cm долги и wingspan 13 cm Размер : 1 : 100 Категорија : борец модел Материјал : воздухопловни конструкции, метални, опрема за слетување и приклучок во рацете се смоли...

Затяжелитель колелата на автомобила 988k инжинерство сплав Cat 1:50 с модела 23.5*7.5*8СМ Затяжелителя Grabber дървена

286.40 -15 % BGN 243.00

Име : Мачка 988 K Тркала Loader со Грабител (Дрво Loader)Производот број : TR10011Размер : 1 : 50Производ големина : 23.5*7.5*8 CMПроизвод материјал : алуминиумски +ABSПакувањето на производот : оригинална кутија (highend подарок калај кутија за пакување)Други серии :

Безплатна доставка!висока имитация на Ford GT sports car model, 1: 36 scale alloy pull back car model toy, 2 Отворете вратата, търговия на Едро

12.78 -6 % BGN 12.00

[Име] : 1 : 36 Легура се повлече назад Автомобили [Size] : 12.5 cm*5cm*4cm [Производ Материјал] : цинк легура пластика гума [Боја] : White&ЦрноЦрвено&Жолта Ние сме најголемите и најпознатите професионални Кинески играчка фабрики, нашата цена е најниска целата мрежа

1: 43 мащаб класически автомобил BUGATTI T35B Grand Prix Sport 1928 Louis Chiron 24 превозни средства Кола играчки евтин подарък за деца и Децата

BGN 17.58

1 : 43 Скала Класичен Автомобил BUGATTI T35 B гп Спорт 1928 Година, Луис Хирон 24# Возила Автомобил Играчки Евтини Подарок за Деца ДетскаСостојба : Нова, Никогаш не Е пуштана Материјал:метал, пластика...

Delprado 1/43 Scale Car Model Toys 1995 Opel Calibra Diecast Metal Car Model Играчка За Подарък/Деца / Колекции/Деокрации

10.16 -31 % BGN 7.00

Бренд Нови Diecast Автомобил Модел Играчки Германија 1995 Година "Опел" Calibra Состојба : Brand New Место на потекло : Кина Материјал : Алуминиум / Каучук(Гума) Diecast Автомобил Модел, изработени од метал...

1: 36 5-Инчов Мини-R8 Е Спортен Автомобил Сплав Модел На Състезателен Автомобил Дръпна Назад Играчка Кола За Подарък За Момче На Децата

15.98 -19 % BGN 13.00

1 : 36 5 Инчен Мини R8 Спортски Автомобил Легура Модел Тркачки Автомобил Се Повлече Назад Играчка Автомобил Како Подарок За Момче Деца

Направи си САМ демонтаж с отвертка събрани играчки на децата влак, кола играчка самолет автомобил строителни блокове модел инструмент образователна играчка

5.31 -25 % BGN 4.00

Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во вашите "Wish List" Доколку ви се допаѓа нашата продавница,ве молиме да го додадете во вашите "Продавница Листа"...

Лек модел, Втората Световна война немски 503 Тигър танк модел 1/72 мащаб Diecast готов сплав играчка за събиране на подаръци

36.80 -5 % BGN 35.00

Опис : Manufactor : Лесно Модел Тема : Воена Резервоарот Име : германски 503 Тигар Резервоар Модел Точка БР : 36208 Скала : 1 / 72 Тежина : 0.5 KG Главен Материјал : PE Пластичен Производ Големина : само 11,6 L x W 5 CM Recommeded Возраст : 14+, НЕ се погодни за деца под 3 години...

Doosan DX160W колесен багер мащаб 1/50 леене под налягане модел UH8134

143.84 -6 % BGN 135.00

Контакт со нас на : Се надеваме дека ќе ви даде позитивна e Bay искуство работејќи напорно,Секоја повратна информација е плодовите од нашиот труд,Ве молиме НЕ ни остави неутрални или негативни повратни информации, без да ни се јавите во прв план.Ние ќе се потрудиме да ви помогне да го решите вашиот проблем !Поради 12 часа временската разлика помеѓу Западот и Азија ние ќе ви одговори во рок од 24 часаПлаќање : Плаќања треба да биде завршен во рок од 5 дена по аукцијата заврши или ќе се откаже од трансакцијатаПревозот : објектот ќе се користат од страна на Воздух препорачана пошта брод надвор пакет(има следење на број)Поради временските или царината на увоз на земјата etcnomal превозот време се земеНие ќе брод од пакетот рок од 23 дена по расчисти исплата.Превозот времето е како што е подолу : 2025 дена откако доби плаќање : САД,велика БРИТАНИЈА.2230 дена откако доби плаќање : Шпанија,Австралија,Канада,Италија2540 дена доби плаќање : Франција, Германија , Русија, Tunkey,Мексико,Полска, Украина, Панама,чиле5060 дена откако доби плаќање : Бразил,Панама,чиле,Аргентина,Боливија,Венецуела,Уругвај,перу,Колумбија,Еквадор или повеќе(Со исклучок на сабота и недела)Меѓународни купувачи се одговорни за какви било царински давачкии локалната власт даноци должи при приемот на оваа точкаНие не се одговорни за било одложувањеВраќање : Ако сте го добиле погрешен, оштетени, неисправни,контактирајте со нас за делумно / целосно враќање на средствата или замена на нашите трошоци.Ако сакате да се вратите на објектот,ве молиме контактирајте со нас во рок од 3 дена по пакет примени .Враќање на производи исто така, мора да биде во оригинална состојба, вклучувајќи кутија, пакувањето и сите други додатоци.Се враќа, кои се резултат на клиент грешка ќе биде предмет на тековен превозот надомест е ослободувањето од средствата.

1: 18 Advanced alloy car models, high simulation TEANA original factory model, metal diecasts,детски играчки автомобили, безплатна доставка

207.98 -5 % BGN 198.00

[Име ] : 1 : 18 легура модел автомобили [Size] : 34.5 cm*17cm*14.5 см [Производ Материјал] : цинк легура пластика гума [Боја] : Црна Ние сме најголемите и најпознатите професионални Кинески играчка фабрики,нашата цена е најниска целата мрежа

AMER exploite Edition 1/144 the United States SR-71 Blackbird Скаут model Alloy collection модел празничен подарък

68.00 -21 % BGN 54.00

Бренд : AMER hardcover издание Сооднос : 1 / 144 Големина : 23.5 cm долги и 11.5 cm широк Материјал : алуминиумски, ABS Не се погодни за деца Како камерата агол и осветлување причини, производот ќе постои боја, вистинската боја за да преовладуваат во вид Статични екранот модел, само за да прикаже, гледање, собирање, нема други функции, не се детски играчки за Да се осигура безбедноста на прекуграничен транспорт процес, ќе се отвори пакувањето засилување модел, ви благодариме за разбирањето

Disney Pixar Cars 3 1: 55 No Role. 4 Weathers Lighting Маккуин Diecast Metal Car Model New Year 2018-Добрите Подаръци За Момчета И Деца

7.81 -23 % BGN 6.00

Опис : Материјал : Алуминиумски + ABS ПластикаAnswer : ___________________________ Note : Не се повлече назад функција, телото е метал, не звук и светлина верзијаПредмет : 100% оригинални, accpect трговија на големо, можете да контактирате со нас кога ќе слободниСостојба : без фабрика пакет

YJ 1/12 Scale Motorcycle Toys Yamaha YZF-R1 Diecast Metal Motorbike Model Играчка за колекции/подарък/деца

21.87 -18 % BGN 18.00

Добредојдовте во продавницаСосема Нов Мотор Diecast Модел Играчки Јапонија Yamaha YZFR1Производителот : Состојба : 100% Нови Место на потекло : Кина Материјал : Алуминиум / пластични ентериер / гуми ABS нетоксични еколошки материјали Diecast Мотор, направен од метал...

1: 32 advanced alloy car models, high simulation classic charger 1968 превозни средства model, metal diecasts, toy превозни средства,

15.98 -6 % BGN 15.00

[Име ] : 1 : 32 легура автомобили [Size] : 13cm*3cm*4.5 cm Пакување не е батеријата [Производ Материјал] : цинк легура пластика гума [Боја] : Сива [Употреба] : Нема Батеријата Боја испратени по случаен избор, ви благодарам, посебно на големо, ве молиме поддршка разбирање! Ние сме најголемите и најпознатите професионални Кинески играчка фабрики,нашата цена е најниска целата мрежа

Коледен подарък QQ Speed 1/18 BIg Model Car Game Figure Race Vehicle уникална колекция от страхотен дизайн и луксозен подарък витрина играчки

148.78 -10 % BGN 134.00

Сите превозот методи се избрани од страна на продавачот, кој зависи од земјата и локалниот обичај ситуација...

1: 64 мащаб сплав таксита модел играчки, висока имитация на град Хонг конг такси, метал diecasts модел, колекция от играчки автомобили, безплатна доставка

36.78 -5 % BGN 35.00

[Име ] : 1 : 64 легура автомобил модел [Size] : 1 : 64 скала [Производ Материјал] : цинк легура пластика гума [Боја] : Како што е прикажано Ние сме најголемите и најпознатите професионални Кинески играчка фабрики,нашата цена е најниска целата мрежа

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.