• Новинка
YJ 1/12 Scale Motorcycle Toys Yamaha YZF-R1 Diecast Metal Motorbike Model Играчка за колекции/подарък/деца

YJ 1/12 Scale Motorcycle Toys Yamaha YZF-R1 Diecast Metal Motorbike Model Играчка за колекции/подарък/деца

резултат:
BGN 21.87
BGN 18.00 -18 %

Брой продукти
Налично

Добредојдовте во продавница
Сосема Нов Мотор Diecast Модел Играчки - Јапонија Yamaha YZF-R1
Производителот : Состојба : 100% Нови Место на потекло : Кина Материјал : Алуминиум / пластични ентериер / гуми ABS не-токсични еколошки материјали Diecast Мотор, направен од метал. Одличен квалитет Функција : 2 ротација флексибилност + поддршка tripod стигнале + rearview огледало парче стаклена леќа + steerable предните тркала + задните тркала шок ефекти. Автомобил Големина : прибл и 17,5 см(L) * 4cm(W) * 9cm(H) Тежина : околу 280g/еез Пакет : Нови Мало Полето Ставка се Вклучени : 1 buc мотоцикл модел играчка
Јапонија Yamaha YZF-R1
Answer : ___________________________ Note :
1.) Во вид на Снимање;
2.)Затоа што на светлината и се прикажат фактори, постојат и може да биде малку отстапување;
3.)На "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус" не мора следење на информации на интернет,па кога ќе се изборот на пратката,ве молиме размислете внимателно.

Подробности

Материал:
Метални
Тип:
мотоциклет
Възрастова Група:
> 3 години
Мащаб:
1
Предупреждение:
не е за деца под 3 години
Номер На Модела:
играчка мотоциклет
Баркод:
No
Характеристики:
Леене под налягане

Избор на купувачи

Затяжелитель колелата на автомобила 988k инжинерство сплав Cat 1:50 с модела 23.5*7.5*8СМ Затяжелителя Grabber дървена

286.40 -15 % BGN 243.00

Име : Мачка 988 K Тркала Loader со Грабител (Дрво Loader)Производот број : TR10011Размер : 1 : 50Производ големина : 23.5*7.5*8 CMПроизвод материјал : алуминиумски +ABSПакувањето на производот : оригинална кутија (highend подарок калај кутија за пакување)Други серии :

1: 50 Norscot Liebherr A904C A 904 C хидравлични багери Diecast Модел Toy 58004 строителни машини

87.20 -6 % BGN 82.00

кутија големина : W15cm..D8cm..H9cmУслов : се СОСЕМА НОВИ производиManufactuer : NorscotПроизводот Број : 58004Пакување : ОРИГИНАЛНОТО пакувањеКонтакт со нас на : Се надеваме дека ќе ви даде позитивна e Bay искуство работејќи напорно,Секоја повратна информација е плодовите од нашиот труд,Ве молиме НЕ ни остави неутрални или негативни повратни информации, без да ни се јавите во прв план.Ние ќе се потрудиме да ви помогне да го решите вашиот проблем !Поради 12 часа временската разлика помеѓу Западот и Азија ние ќе ви одговори во рок од 24 часаПлаќање : Плаќања треба да биде завршен во рок од 5 дена по аукцијата заврши или ќе се откаже од трансакцијатаПревозот : објектот ќе се користат од страна на Воздух препорачана пошта брод надвор пакет(има следење на број)Поради временските или царината на увоз на земјата etcnomal превозот време се земеНие ќе брод од пакетот рок од 23 дена по расчисти исплата.Превозот времето е како што е подолу : 2025 дена откако доби плаќање : САД,велика БРИТАНИЈА., Русија2230 дена откако доби плаќање : Шпанија,Австралија,Канада,Италија,Франција, Tunkey2540 дена доби плаќање : , Германија ,Мексико,Полска, Украина, Панама,чиле5060 дена откако доби плаќање : Бразил,Панама,чиле,Аргентина,Боливија,Венецуела,Уругвај,перу,Колумбија,Еквадор или повеќе(Со исклучок на сабота и недела)Меѓународни купувачи се одговорни за какви било царински давачкии локалната власт даноци должи при приемот на оваа точкаНие не се одговорни за било одложувањеВраќање : Ако сте го добиле погрешен, оштетени, неисправни,контактирајте со нас за делумно / целосно враќање на средствата или замена на нашите трошоци.Ако сакате да се вратите на објектот,ве молиме контактирајте со нас во рок од 3 дена по пакет примени .Враќање на производи исто така, мора да биде во оригинална состојба, вклучувајќи кутија, пакувањето и сите други додатоци.Се враќа, кои се резултат на клиент грешка ќе биде предмет на тековен превозот надомест е ослободувањето од средствата.

1: 36 5-Инчов Мини-R8 Е Спортен Автомобил Сплав Модел На Състезателен Автомобил Дръпна Назад Играчка Кола За Подарък За Момче На Децата

15.98 -19 % BGN 13.00

1 : 36 5 Инчен Мини R8 Спортски Автомобил Легура Модел Тркачки Автомобил Се Повлече Назад Играчка Автомобил Како Подарок За Момче Деца

Безплатна доставка!висока имитация на Ford GT sports car model, 1: 36 scale alloy pull back car model toy, 2 Отворете вратата, търговия на Едро

12.78 -6 % BGN 12.00

[Име] : 1 : 36 Легура се повлече назад Автомобили [Size] : 12.5 cm*5cm*4cm [Производ Материјал] : цинк легура пластика гума [Боја] : White&ЦрноЦрвено&Жолта Ние сме најголемите и најпознатите професионални Кинески играчка фабрики, нашата цена е најниска целата мрежа

Коледен подарък QQ Speed 1/18 BIg Model Car Game Figure Race Vehicle уникална колекция от страхотен дизайн и луксозен подарък витрина играчки

148.78 -10 % BGN 134.00

Сите превозот методи се избрани од страна на продавачот, кој зависи од земјата и локалниот обичај ситуација Ние се инсистира на најбрз и пониска цена на испорака!Производ листата : 1Модел На Автомобил1Боја кутија

1: 64 мащаб сплав таксита модел играчки, висока имитация на град Хонг конг такси, метал diecasts модел, колекция от играчки автомобили, безплатна доставка

36.78 -5 % BGN 35.00

[Име ] : 1 : 64 легура автомобил модел [Size] : 1 : 64 скала [Производ Материјал] : цинк легура пластика гума [Боја] : Како што е прикажано Ние сме најголемите и најпознатите професионални Кинески играчка фабрики,нашата цена е најниска целата мрежа

1: 87 Ho Scale tram model BR 103226-7 (1973) статични са подбрани модел

73.60 -20 % BGN 59.00

Име : HATIAtls Сооднос : 1 / 87 Димензии : должина 23cm, ширина од 3,5 см Главен материјал : смола, ПВЦ пластика Стока пакување : оригинално пакување Не се погодни за деца Како камерата агол и осветлување причини, производот ќе постои боја, вистинската боја за да преовладуваат во вид Статични екранот модел, само за да прикаже, гледање, собирање, нема други функции, не се детски играчки за Да се осигура безбедноста на прекуграничен транспорт процес, ќе се отвори пакувањето засилување модел, ви благодариме за разбирањето

Disney Pixar Cars 3 New Role No. 42 Cal Weathers Lighting Маккуин Diecast Metal Car Model New Year 2018-Добрите Подаръци За Момчета И Деца

6.53 -8 % BGN 6.00

Опис : Материјал : Алуминиумски + ABS ПластикаAnswer : ___________________________ Note : Не се повлече назад функција, телото е метал, не звук и светлина верзија

1: 32 модели легкосплавных автомобили, висока имитация на 6-колесни модели на Hummer, играчка автомобили, метални леене под налягане, натиск и проблясване и музика, безпл

22.38 -6 % BGN 21.00

[Име ] : 1 : 32 легура модели на автомобили [Size] : 16.5 cm*7.5 cm*7cm Пакување не е батеријата [Производ Материјал] : цинк легура пластика гума [Боја] : Blue & Жолта & Црвена [Употреба ] : AG 13 батерија Боја испратени по случаен избор, ви благодарам, посебно на големо, ве молиме поддршка разбирање! Ние сме најголемите и најпознатите професионални Кинески играчка фабрики,нашата цена е најниска целата мрежа

Delprado 1/43 Scale Car Model Toys 1995 Opel Calibra Diecast Metal Car Model Играчка За Подарък/Деца / Колекции/Деокрации

10.16 -31 % BGN 7.00

Бренд Нови Diecast Автомобил Модел Играчки Германија 1995 Година "Опел" Calibra Состојба : Brand New Место на потекло : Кина Материјал : Алуминиум / Каучук(Гума) Diecast Автомобил Модел, изработени од метал...

Disney Pixar Cars 3 1: 55 No Role. 4 Weathers Lighting Маккуин Diecast Metal Car Model New Year 2018-Добрите Подаръци За Момчета И Деца

7.81 -23 % BGN 6.00

Опис : Материјал : Алуминиумски + ABS ПластикаAnswer : ___________________________ Note : Не се повлече назад функција, телото е метал, не звук и светлина верзијаПредмет : 100% оригинални, accpect трговија на големо, можете да контактирате со нас кога ќе слободниСостојба : без фабрика пакет

1: 43 мащаб класически автомобил BUGATTI T35B Grand Prix Sport 1928 Louis Chiron 24 превозни средства Кола играчки евтин подарък за деца и Децата

BGN 17.58

1 : 43 Скала Класичен Автомобил BUGATTI T35 B гп Спорт 1928 Година, Луис Хирон 24# Возила Автомобил Играчки Евтини Подарок за Деца ДетскаСостојба : Нова, Никогаш не Е пуштана Материјал:метал, пластика...

Doosan DX160W колесен багер мащаб 1/50 леене под налягане модел UH8134

143.84 -6 % BGN 135.00

Контакт со нас на : Се надеваме дека ќе ви даде позитивна e Bay искуство работејќи напорно,Секоја повратна информација е плодовите од нашиот труд,Ве молиме НЕ ни остави неутрални или негативни повратни информации, без да ни се јавите во прв план.Ние ќе се потрудиме да ви помогне да го решите вашиот проблем !Поради 12 часа временската разлика помеѓу Западот и Азија ние ќе ви одговори во рок од 24 часаПлаќање : Плаќања треба да биде завршен во рок од 5 дена по аукцијата заврши или ќе се откаже од трансакцијатаПревозот : објектот ќе се користат од страна на Воздух препорачана пошта брод надвор пакет(има следење на број)Поради временските или царината на увоз на земјата etcnomal превозот време се земеНие ќе брод од пакетот рок од 23 дена по расчисти исплата.Превозот времето е како што е подолу : 2025 дена откако доби плаќање : САД,велика БРИТАНИЈА.2230 дена откако доби плаќање : Шпанија,Австралија,Канада,Италија2540 дена доби плаќање : Франција, Германија , Русија, Tunkey,Мексико,Полска, Украина, Панама,чиле5060 дена откако доби плаќање : Бразил,Панама,чиле,Аргентина,Боливија,Венецуела,Уругвај,перу,Колумбија,Еквадор или повеќе(Со исклучок на сабота и недела)Меѓународни купувачи се одговорни за какви било царински давачкии локалната власт даноци должи при приемот на оваа точкаНие не се одговорни за било одложувањеВраќање : Ако сте го добиле погрешен, оштетени, неисправни,контактирајте со нас за делумно / целосно враќање на средствата или замена на нашите трошоци.Ако сакате да се вратите на објектот,ве молиме контактирајте со нас во рок од 3 дена по пакет примени .Враќање на производи исто така, мора да биде во оригинална состојба, вклучувајќи кутија, пакувањето и сите други додатоци.Се враќа, кои се резултат на клиент грешка ќе биде предмет на тековен превозот надомест е ослободувањето од средствата.

Високо качество сплав кола играчки комплект 6 бр Miltary пожарната Специалните превозни средства, машини за децата

21.06 -29 % BGN 15.00

Висок Квалитет на Алуминиум во Автомобил Играчки Set 6 Компјутери Miltary Оган Камион Сват Возило Машини за ДецаОпис : 100% сосема нов и висок квалитетПогоден за деца над 3 годиниБез Оган, Не Се ПроголтаСпецификации : Пол : Момче & девојкаВозраст Опсег : над 6 годиниМатеријал : Пластични, Цинк ЛегураБоја : како на сликите покажуваатМодел : Армија Возило, Оган Камион, Сват ВозилоАвтомобил Големина : прибл...

Японските Сили за самоотбрана 1: 100 RF-4E phantom F-4 fighter model Collection модел Holiday gift

68.00 -21 % BGN 54.00

Јапонски самоодбрана Сили службен Големина : 19 cm долги и wingspan 13 cm Размер : 1 : 100 Категорија : борец модел Материјал : воздухопловни конструкции, метални, опрема за слетување и приклучок во рацете се смоли...

Disney Pixar Cars die Chino Cars Lightning McQueen Mater 1: 55 Diecast Metal Alloy Boys Toys Момичета Детски Играчки for Birthday Party

7.36 -18 % BGN 6.00

Опис На Проектот : Материјал : Алуминиумски + ABS пластикаЗабелешка : не се врати на функцијата, телото е метал, не звук и осветлување верзија.Проект : 100% оригинални, да го прифати одобрението за промет на големо, можете да контактирате со нас кога сте слободниУслов : нема фабрика за пакувањеГолемина : како што е прикажано на сликата

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.