• Новинка
30 см HDMI кабели за Raspberry Pi Banana Pi 1.4 AV кабел за 1080p PS3 LCD HDTV HDMI to HDMI Безплатна доставка

30 см HDMI кабели за Raspberry Pi Banana Pi 1.4 AV кабел за 1080p PS3 LCD HDTV HDMI to HDMI Безплатна доставка

резултат:
BGN 5.25
BGN 5.00 -5 %

Брой продукти
Налично


Карактеристики : Сосема нов и висок квалитет. Кабел должина : 0.3 м 1.4 верзија, 10.2 GB трансфер стапка, 340 MHz, 30 AWG. 48-Битна за невиден добивање на милијарди бои. 24k позлатени конектори обезбеди супериорни во однос сигнал за пренос и максимална ефикасност. HDMI извртени пар кабел за изградба. Електромагнетни пречки и радио фреквенција пречки. Целосно компатибилен со HDMI верзија 1.3 и сите HDMI кабли и уреди. HDMI кабли се совршено решение за поврзување дигитална камера или видео камера со HDMI влез за да постоен стандарден HDMI уредот.
Пакет се Вклучени : 1 x HDMI V1.4 Рамни Кабел 0.3 M
НЕМА Мало Поле. Спакувани Безбедно во Меур Торба.

Подробности

Дължина:
0.3M
Приложение:
Камера, Телевизор, Монитор
Номер На Модела:
064
търговска марка:
ченьян
B Конектор:
HDMI
Пакет:
Комплект 1
Пол:
Мъж-Мъж
Пакет:
No
бягство:
Не Е Защитен
Жак И:
HDMI
Характеристика:
HDMI1. 4
версия:
HDMI 1.4
Опаковка:
Найлонова торбичка
Тип:
HDMI кабел

Избор на купувачи

25 см двойно USB 2.0 A тип Жена към дънната платка 9 пинов 9 пинов коллекторный кабел с дупки за винтови панел

BGN 5.60

Dual USB 2.0 Тип Женски на матичната Плоча 9 Pin Насловот Кабел со Завртка Панел ДупкиНа PCI Заграда не е вклученаОвој USB 2.0 Тип Женски на матичната Плоча Насловот Адаптер карактеристики на 9пински USB насловот конекција.како и редовна 2 USB Порти НА (женски) порта, што ќе ви овозможи да го поврзете внатрешна USB уреди директно на матичната плоча насловот конекција.

Нов 1.2 m 4 фута 1.5 м 5 метра USB UC-E6, кабел за предаване на данни / снимки кабел оловен проводник за фотоапарат Nikon D5100 / CoolPix 2100 / 2200/3100

BGN 5.90

USB УЗE6 Податоци / Фото Трансфер Кабел Кабелот Доведе Жица За Nikon Камера : D5100 / Cool Pix 2100 / Cool Pix 2200 / Cool Pix 3100 / Cool Pix 3200 / Cool Pix 3500 / Cool Pix 3700 / Cool Pix 4100 / Cool Pix 4200 / Cool Pix 4800 / Cool Pix 5200 / Cool Pix 5600 / Cool Pix 5900 / Cool Pix 7600 / Cool Pix 7900 / Cool Pix 8400 / Cool Pix 8800 / Cool Pix AW100 / Cool Pix L810 / Cool Pix L100 / Cool Pix L105 / Cool Pix L11 / Cool Pix L110 / Cool Pix L120 / Cool Pix L12 / Cool Pix L14 / Cool Pix L15 / Cool Pix L16 / Cool Pix L18 / Cool Pix L19 / Cool Pix L20 / Cool Pix L21 / Cool Pix L22 / Cool Pix L24 / Cool Pix L25 / Cool Pix L26 / Cool Pix L310 / Cool Pix L4 / Cool Pix L5 / Cool Pix L6 / Cool Pix L9 / Cool Pix P7000 / Cool Pix P6000 / Cool Pix P7100 / Cool Pix P90 / Cool Pix P100 / Cool Pix P300 Cool Pix P310 / Cool Pix P500 / Cool Pix P510 / Cool Pix S1000pj / Cool Pix S1100pj / Cool Pix S220 / Cool Pix S230 / Cool Pix S500 / Cool Pix S560 / Cool Pix S570 / Cool Pix S620 / Cool Pix S630 / Cool Pix S710 / Cool Pix S100 / Cool Pix S1200pj / Cool Pix S205 / Cool Pix S2500 / Cool Pix S2550 / Cool Pix S2600 / Cool Pix S3000 / Cool Pix S3100 / Cool Pix S3300 / Cool Pix S4000 / Cool Pix S4150 / Cool Pix S4300 / Cool Pix S5100 / Cool Pix S6000 / Cool Pix S6150 / Cool Pix S6200 / Cool Pix S6300 / Cool Pix S640 / Cool Pix S70 / Cool Pix S80 / Cool Pix S8000 / Cool Pix S8100 / Cool Pix S8200 / Cool Pix S9100 / Cool Pix S9200 / Cool Pix S9300 / V1 / J1 4 НозеНие ќе испрати "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус" , што значи следење НЕ ќе ви даде не е валиден ,не можете да добиете на следење на информациите од вебсајтот...

1080P 3D Mini 2 HDMI Port Splitter Switcher 1x2 1 in 2 out HDMI Distributor Дърва за HDTV PS3 XBOX ЕП program добро качество

22.72 -21 % BGN 18.00

1080 P 3 D Мини 2 Портен HDMI Splitter Switcher 1x2 1 in 2 out HDMI Дистрибутер Splitter За HDTV PS3, XBOXКАРАКТЕРИСТИКИl Еден HDMI влез сигнал се подели на два HDMI потоне уредиl Поддршка Full HD, Целосна 3 Dl Поддршка до 1080 P / 60 Hzl Не Поддржува CECl Поддршка длабоко боја 30bit, 36bitl Поддржува BlueRay 24 / 50 / 60fs / HDDVD / xv YCCl Поддршка сигнал retimingl Поддршка на текст до 15metres AWG26 стандарден HDMI кабел должина, капацитет до 20metres AWG26 должина на кабелl Без губење на квалитетСПЕЦИФИКАЦИИ : HDMI верзија ...............................................HDMI 1.4 аHDMI resolution ...................................ДО 1920*1080 / 60 HzВидео поддршка боја формат ........................24bit / длабоко боја 30bit,36bitПодршка на аудио формат..........DTSHD / Dolbytrue HD / DTS / DolbyAC3 / DSD HD(HBR)Max bandwidth.............................................225 MHzMax baudrate.............................................2.25 GbpsВлез / Излез ТМД сигнал ...............................

1 карикатура 8 Pin Кабел Protector de cabo USB Cable Winder Cover Case за IPhone 5 S SE 6 6s 6splus 7 7S plus кабел Protect stitch

BGN 0.53

Ние не лепете однос на фактура ниту рекламата ниту логото на пакет, Како што ние го почитуваме секој клиент за заштита на приватност и поддршка Пад на Превозот ...

Cablecc СФФ-8482 SAS 22 Pin to 7 Pin + 15 Pin SATA твърд диск, Raid адаптер с 15-пинов порт захранване

6.80 -26 % BGN 5.00

SFF8482 САС 22 Pin за 7 Pin + 15 Pin SATA Хард Диск Рација Адаптер со 15 Pin Моќ ПортаОваа САС полнач за батерии 1x SATA 22pin, ви овозможува да се поврзете на САС HDD со SFF 8482 порта на САС компатибилен SATA контролер (хибрид контролер).7 Pin SATA Конектор до 15 Pin Машки Моќ Конектор и SFF8482 САС Конектор.Конектор Детали : 1 x 7 Pin Serial ATA Машки.Конектор Детали : 1 x 15 Pin Машки.Конектор Детали : 1 x 22 Pin САС.Пакет : 1 Адаптер x

За HDTV Mini HDMI Composite to RCA Audio Video AV CVBS адаптер конвертор поддръжка на NTSC PAL HDMI изход to AV адаптер

BGN 19.20

За HDTV Мини Композитни HDMI да се РКА на Аудио Видео AV CVBS Адаптер Конвертор Поддршка NTSC ПАЛ Излез HDMI ДА AV АдаптерСпецификации1.HDMI да AV конвертор2.Поддршка за 1080 P3.Поддршка PAL / NTSCHDMI да AV конверторОпис На ПроизводотМИНИ HDMI да AV сигнал конвертор кој ќе се конвертира HDM видео сигнал или аудио сигнал да AV (CVBS) композитен видео сигнал и FL / FR стерео аудио сигнали, додека поддршка DVI систем странична сигнали...

Premium Gold съвет Aux стерео кабел аудио 3.5 мм вход кабел от мъжете на мъжа 80 см Безплатна доставка безплатна доставка

BGN 1.58

Совршен за играње вашиот музички уред / телефон преку стерео во автомобил или домашен театар.Карактеристики вклучуваат : 80 ДолжинаЗлато ПаднаЦврсти и ИздржливиПАКЕТ СОДРЖИ : 1 X КАБЕЛ

Микро и мини USB към USB женски OTG хост-адаптер конектор за таблет, свързан флаш диск на мишката

BGN 1.58

Микро & Мини USB на USB Женски OTG Домаќин Адаптер за Таблет Поврзани Флеш Диск ГлувчетоСо овој USB Домаќин OTG адаптерот може да се оцени за повеќето од USB Флеш Диск, Глувче, Тастатура и игра контролер итн.Тоа треба да работат со повеќето USB Флеш Диск, Глувче и Тастатура, но ве молиме имајте предвид дека некои од нив може да не се компатибилни.тоа, исто така работи со надворешен harddisk, Но Тоа треба надворешен извор на енергија за harddiskТоа треба исто така да работи со немоќ картичка читателот.

Тънък кабел HDMI високоскоростен HDMI-HDMI кабел V1. 4 1080P 3D за PS3 TV 1M 1.8 M 3M 5M, 10M

3.49 -14 % BGN 3.00

Тенок HDMI Кабел со Голема Брзина HDMI да HDMI КабелДолжина avaiable : 1m 1.8 m 2m 3m 5m 10mТенок Кабел,Кабел со Дијаметар за 1m~10m : 4.2 mm;Дијаметар за 15 милиони : 5.5 ммВнимание Ве МоламИако HDMI кабли поддршка Топла Plug Откривање, несоодветна употреба може да резултира во ресетирање / рестартирање двата уреди, па дури и може да предизвика оштетување на уредите...

Cablecc CY 100cm USB Male to IEEE 1394 Firewire 4 Pin Male iLink Adapter Cord-кабел за DCR-TRV75E DV

5.22 -23 % BGN 4.00

USB Машки да Firewire IEEE 1394 4 Pin Машки i Link Адаптер Кабел за кабелотРаботи само за DCRTRV75 E DVНе можат да работат за други 1394 или usb уред.Должина : 100cmПоддржува IEEE 1394 стапки на пренос на 100 / 200 / 400 MbitsЦелосно Firewire и i LINK компатибиленЛиен вирус олеснување подобрува трајност на кабел против стресКонектор : 1 страна е 1394 4 pin машки.На другата страна е USB машки

Видеостенный контролер 2X2 2X1 1X2 1x4 дървен материал 4X1 1X3 3X1 USB/HDMI/VGA / AV вход 4 ТВ шоу екран срастване безплатен 2 елемента 4k, hdmi кабел

BGN 584.00

Видео Ѕидот Контролер 2 X2 2 X1 1 X2 1 X4 4 X1 1 X3 3 X1 USB / HDMI / VGA / AV влез 4 ТВ емисии екран спојување На LED / LCD Дисплеј слободни 2 ПАРЧИЊА 4k hdmi кабел1 инструкции за ИнсталацијаЗа заштита на вашата опрема, ве молиме да го прочитате безбедносни инструкции внимателно пред користење на овој уред.Ако сте во сомнеж, ве молиме прочитајте го ова упатство е на прво место...

Безжично предаване на видео и аудио 5.8 GHz WIFI HDMI Продължавам Outdoor 3 HD 1080P Wireless HDMI Transmitter Receiver Indoor 300m

566.38 -52 % BGN 272.00

Ако ви се допаѓа нашите производи, ве молиме да додадете во количката или додадете во Омилени,Изненадување купони е на чекање за вас да се извлече,повеќе рафинирано мали подароци слободни да ја испратите, ве молиме контактирајте со сервисот.Ако ги следите нашите продавница и да станат наши фанови, можете да добиете дополнителни 5% попуст.Безжична Видео и Аудио Пренос 5.8 GHz WIFI HDMI Extender Отворено 3km HD 1080 P Безжична HDMI Предавателот Приемник Затворен 300мНа ДТ213 W ,5.8 GHz Безжична HDMI Extender поставете ги комбинира extender и безжични единица за да се обезбеди еден на Еден и еден за многу безжична долга низа HDMI пренесува функција...

AA-MA9 Aama9 силови кабели за видео камера Samsung HMX-H200 HMX-H203 HMX-H204 HMX-H205 HMX-H300 HMX-H303 HMX-H304 HMX-H305 SMX-U20

BGN 15.84

ААMA9 AAMA9 енергетски Кабли за Samsung Camcorders HMXH200 HMXH203 HMXH204 HMXH205 HMXH300 HMXH303 HMXH304 HMXH305 SMXУ20Пакетот вклучува : 1x AAMA9 енергетски кабли.Ова е со висок квалитет USB кабел за податоци, кои може да ги споделите со вашите моќ банка и други USB места за снабдување со енергија за вашата камера...

HSV891W-IR Wireless HDMI Продължавам IR 5.8 GHZ HDCP Support 1080P Up to Extend 3 Maximum Outdoor Wireless HDMI Продължавам IR

447.98 -34 % BGN 296.00

HSV891 WМО Безжична HDMI Extender IR 5.8 GHZ Поддржува HDCP 1080 P се Прошири До 3 KM Максимално Отворено Безжична HDMI Extender за IRВовед HSV891 WМО Безжична HDMI Extender IR поставете ги комбинира HSV891МО и безжични единица за да се обезбеди точка до точка безжична долга низа HDMI пренесува функција...

25СМ 1М 1.5 м USB 2.0 A мъжки към Micro usb с 5 Pin 5PIN 5 ПЕНСА наляво и надясно и нагоре и надолу под ъгъл мъжки конвертор и кабел за зареждане кабел

BGN 1.58

25 CM 1 M 1.5 М USB 2.0 Машки да Micro usb 5 Pin 5 PIN 5 P Лево и Право & До & Долу Аглеста Машки Конвертор полнење Кабел за Кабелот1...

Кабел PCI 4 порта USB 2.0 женски винт към дънната платка на 9pin коллекторный кабел за монтиране на стена

6.77 -26 % BGN 5.00

2 Порт Плоча USB 2.0 Насловот Заградата Продолжување Адаптер КабелПакување, вклучувајќи : 1 x 4 Порти USB 2.0 Тип А до 9 Pin Плоча Кабел ЗаглавиеОпис : Овој USB 2.0 Тип Женски на матичната Плоча Насловот Адаптер карактеристики на 9пински USB насловот за конекција, како и редовна 4 USB Порти НА (женски) порта, што ќе ви овозможи да го поврзете внатрешна USB уреди директно на матичната плоча насловот конекција.Придвижуван од Турбо ListerБесплатен оглас алатка...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.