• Новинка
Ръчни надлъжни траншейные четки за почистване на прозорци, кухненска ниша изходна жалюзийная четка климатик

Ръчни надлъжни траншейные четки за почистване на прозорци, кухненска ниша изходна жалюзийная четка климатик

резултат:
BGN 4.67

Брой продукти
Налично

Ве молиме имајте на ум за нови правила 1. Наредби за помалку од $ 8, Без транспорт број да ги испратите на стоки, ако сакате да се добие на следење на број, Превозот е Кина Пост воздух mail. ве молиме да плаќаат екстра $ 1.50 . 2. Стоката во транспортниот процес, Може да бидат изгубени, Може да бидат оштетени, ќе ја прими стоката имате било какви прашања, ве молиме контактирајте ме прв , ве МОЛИМЕ да не се отвори спорот , ние ќе ви даде задоволителен одговор ВИ БЛАГОДАРИМЕ 3. Ако не сте добиле стоката во заштита дена, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ги врати вашите пари. За наплата износ, во рок од 7 дена ќе добие, ве молиме да бидете трпеливи ако не знаете наплата програма,ве молиме контактирајте ме, јас ќе ви помогне! 4. Сите нарачки над $ 250, бесплатен превозот од Aramex EMS, DHL, итн.
Детали За Производот
Рачен шлиц ровот windows чистење со четки, кујна одморите климатизација штекер louver четка K5610
Големина : за 10x21cm
Материјал : пп се справи со + најлон влакната
Стил : разни бои, случаен дистрибуција

Подробности

търговска марка:
Хайсу
Стил:
Ръка
Материал:
Пластмаса
Характеристика:
Екологично Чист, Зареден
Използването на:
прозорец
Номер На Модела:
К5610
Тип:
четки за почистване на прозорци

Избор на купувачи

Нови Почистващи Пол Тоалетна И Вана Дългата Четина Дръжка, Четка За Баня На Теракот И Четка За Почистване На Дълга Дръжка

31.94 -41 % BGN 19.00

Нов Чистење Алатки Кат Тоалет И Бања Долга Рачка Наежвам Четка Бања Плочки За Чистење Со Четка Долга РачкаИме на производ : Стигнале четка за чистење Производ Големина : 73cm долго пред да се протега По протега 110 cm долги Материјал : пп + алуминиумски легури Големина кратка содржина : Сеопфатен и се отстранува...

Четка За Чай Венге Гонфу

BGN 15.98

ИмеWenge Gongfu Чај ЧеткаЦена$9.99Вкупната Тежина45gМатеријалWengeспецификацијаДолжина 200mmПотеклоКинаОценка"""""(5 надвор од 5)ОписКако да се одржи Yixing глина тенџере? Некои една сакаат да се прелива чај алкохол врз тенџере или само да ја напушти користи остава во тенџере...

Творческа мода е пластмасова кофа за боклук 8л / 12л натискане на капака тип кухненско кофата за боклук, хол, тоалетна боклук офис хартиена кошница

25.39 -21 % BGN 20.00

Креативни Модни Пластични Ѓубре Може да 8 L / 12 L Притискање Покрие Тип на Кујна Отпад Бин бојадисана Тоалет Ѓубре Канцеларија Хартија Кошница

Спт Инструмент За Миене На Съдове Захранващи Сапун Писалка За Еднократна Употреба Чаши Чистящая Гъба, Четка За Кухня Чисти Инструменти

BGN 2.99

Јадење За Перење Алатка Сапун Диспензерот Се Справи Со Refillable Чаши Чистење На Сунѓерот Четка За Кујната Чиста АлаткиСпецификација : Бренд новиМатеријал : сунѓерот+пластикаБоја : како на сликата покажуваГолемина : прибл.25x5.5cm / Конверзија : 1cm=0.39 инчен / 1 инч=2.54 смПластични резервоар за течноста се Справи соРачни течни фармацевт четка со замена / рефил сунѓеротRefillable и повторно употребливиЛесно да се чисти храна тенџере пан и други кујнски приборЗадржи безбедно вашата рака од чистење супаПакет се вклучени : 1 x чистење со четка (четка само)

Автоматичен инфрачервен индукционный боклук умен кофата къща тръбен контейнер 9л

147.38 -27 % BGN 108.00

Може да постојат одредени јазот кога таа ги опфаќа , што е нормално, па е нов објекткопчето + интелигентни индукција тип на инфрацрвени ѓубре барел, челик барел + печење лак барел...

Медиална S-образна ъглова четка дебела четка за тоалетна четка за почистване с извита дръжка случаен цвят

1.33 -25 % BGN 1.00

Должина 20cm , ширината на рачка 2cm , раководител ширина 3.8 cmНачин На ПлаќањеПрифаќаме само Зачувам,Кредитна картичка,Western Union.Ве молиме да ја плати во рок од 7 дена од денот на нарачката.Превозот УсловиСтандард на Услуги е Кина пост воздухопловната или Хонг Конг пост воздухопловната.Експедитивни Услуги е Кина пост ЕМС.Ние брод понеделник сабота со исклучок на празници...

1бр кухня, баня кърпа детска ръка меко плюшено лук виси избършете почистващ кърпа изискан ремък pano de prato OK 0068

1.41 -29 % BGN 1.00

Член име : Лак БришеМатеријал : корални сомотГолемина : 29x33cmЕдиница тежина : околу 20g / pcAnswer : ___________________________ Note : 1.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

Колата климатик, изход четка за почистване+кофи за боклук настолна четка за почистване на клавиатура с четка за почистване почистващи препарати

BGN 7.97

Автомобил климатизација штекер за чистење со четка+ѓубре лименки десктоп четка за чистење на тастатурата за чистење со четка за чистење материјалиКарактеристики : 100% сосема нов и висок квалитетКористете еколошки PP + домашно МИЛЕНИЧЕ материјал, површината е мазнаИмитација на човековите чиста четка, четка е како жена носи здолниште, прекрасен изгледНашите производи се составени од чиста четка + четка кофа, комбинација одговараат, удобен и практиченМултифункција за чистење со четка, може да се широко се користат во автомобилската / home климатизација port / чистење тастатураПакувањето вклучува : 1 x Четка за Чистење1 x Четка Кофа

Gqiyibbei пластмасов качествена четка с дълга дръжка за МОДА, СТИЛ вази сменяеми четки за почистване на баня инструмент за почистване на дома

BGN 30.06

Керамика Пластика со Висок Квалитет Тоалет Четка Долга Рачка Мода Вазна Стил кој се одвојува Бања за Чистење со Четки Дома Cleaning Tool Материјал : ABS + PP Size : 16 * 13 * 38cm боја : бела...

4шт Слама четка за почистване на неръждаема стомана измиване на питейна тръбата сламени четка четка за пречистване за чаши, бутилки кафе, чай чаша

2.72 -26 % BGN 2.00

Мултифункционален 4pcs Мала Уста Шише Четка за Чистење Кујна Чистење Алатки Првенство Spout ЧеткаПроизвод Параметри : 1...

Висящи стои кофа за боклук врата шкаф стена на кошчето за боклук, кухня, хол, офис колата кофа за боклук кутия за съхранение

6.00 -17 % BGN 5.00

Виси Стои Отпад Бин Шкафот Вратата Ѕид Ѓубре за Отпадоци Кујна, дневна соба Канцеларија Автомобил Dustbin Складирање Кутија Опис : 100% нов и висок квалитет...

6-pack 12 x12 Микрофибър Deep Waffle Weave гъба лицевата кърпа кухненски салфетки-кухненски кърпи, домакински почистващи препарати и парцали

16.62 -16 % BGN 14.00

Детали За Производот : Големина и Тежина : 30cmx30cm(12Инчен x12Инчен ) 28g по парчеМатеријал : Микрофибер (80% Полиестер 20% Polyamide)Функција : Многу абсорбента , држејќи убаво по перења и се спротивстави на дамки, присилува од речиси сува Сува брзо да се елиминира голем дел од бактериски раст, не се валкана...

1бр ръчно КАНАЛ на електрода почистващи инструменти вратата прозорец на пистата кухня с почистващи четки Начало нетните инструменти LY 007

3.17 -5 % BGN 3.00

Член име : Прозорец за Чистење со ЧеткаМатеријал : ABSБоја : како прилогГолемина : approx10.7x7.1cmЕдиница тежина : околу 45g / pcAnswer : ___________________________ Note : 1.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

100шт!Кърпа от микрофибър прозорец на предното стъкло почистващи кърпички за очила камера очила парцал кърпички домакински почистващи препарати

BGN 21.44

Карактеристики : 100% нов и висок квалитетМека и четка површини без било каква штета, да може ефективно да се отстрани маслоНе гребете површината и може ефикасно чистење на разни површиниОдличен за чистење на очила, очила за сонце, камерата Леќи, cellphone екран, LCDМатеријал : МикрофиберБоја : Случајни бојаГолемина : 13 x13 cmПакет Се Вклучени : 100 x ткаенина за чистењеНЕМА Мало Поле...

Хранителни силиконови тел за съдове антибактериални четки многофункционални почистващи четки кухненски гъби за миене на стъклени бутилки

15.98 -19 % BGN 13.00

МУЛТИЦЕЛ : можете да ги користите како топлинска изолација мат која може да издржи температура се движат од 60℃ да 230℃ (76℉ 500℉),можете исто така да го користите силикони scrubber како силикони увеселителен парк,овошје&растителни почиста и тенџере носителот поради неговата топлина отпорни функција...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.