• Новинка
DELMA king 2CH, DELMA king 2CH гараж вратата на 433.92 Mhz

DELMA king 2CH, DELMA king 2CH гараж вратата на 433.92 Mhz

резултат:
BGN 26.88
BGN 23.00 -14 %

Брой продукти
Налично


Информација за производот :
Висока стабилност : Усвојување на увезени SMT компонента ВИДОВ и супер висока фреквенција audion(6.5 G)
Дупликат на Вашиот Постоечки Далечински Контролори така ќе имате секогаш резервна копија :
1. Возилото централно заклучување системи 2. Гаража врати 3. Електронски порти 4. Електрични апарати/Насловна автоматизација односно светлата 5. Автомобил sunroofs 6. Автомобил/Мотор аларми
Лесен за употреба, на 4 канал далечински управувач за системот ви овозможува да ја преземат контролата на вашиот gadgets, автомобил, дом и гаража.
Спецификации : Номинална Напон 12 V Работат на струјата
(1.6±0.3)м-р Работен Напон DC12 V Пренесување на Моќ -15dbm Копчето 4 Копче Операција Способност 200±50g Вториот Хармонично -36dbm Работна Температура -5~+45°C Режим на Тековната Емисија Фреквенција (433±0.075) MHZ Модулација ПОБАРА Батеријата Режим 27 A Копчето Издржливост Повеќе од 100.000 пати за Копчето 4 се Користи Опсег гаражни врати, лизгачки врати, портата,и др
Се обрне Вниманието на
1.нашиот далечински управувач може да ја копирате DELMA кралот " 2 CH, DELMA кралот 4 CH фреквенција е 433.92 mhz
2. вашиот далечински управувач МОРА да се исти како нашите слика ако не ќе бескорисни
3.ако не сте сигурни дали далечинскиот право за вас, подобро да се слика Потоа испратете ја на нас.ние ќе ви помогнеме
4.pls кажете ни ја вашата e-mail потоа, наставата ќе се испрати до вас
Еден вид потсетам :
На пазарот ,има многу истата школка далечински управувач ,но pls се обрне внимание на тоа , школка истиот не е иста функција ,не се ист квалитет ,а не истиот софтвер ,многу од нив се погрешни производи.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
1. Дали сте производство ?
да , ние имаме свои фабрика и ние се tarding многу години
2. како можам да го знам овој модел се работи за мене ?
ако имате модел во рака, ве молиме да ги јасна слика за PCB одбор испрати ни тогаш ние ќе ви помогнат .
3. Колку долго може да далечинскиот управувач употреба ?
ln генерално далечинскиот управувач може да се користи за многу години Само треба да ја замените батеријата .
4. Можам голема цел ?
се разбира
1 Превозот Услови
Нашиот Објект се бесплатен превозот во САД,ЕУ,Азија,и секоја земја.,Обичај, даноци и данок на додадена вредност не се вклучени во точка цена и превозот надомест. Обично Ние испрати стока од Кина Пост Воздух Mail за бесплатен превозот, за 5-25days може да пристигне на вашата адреса. Ако ви треба брза испорака DHL,UPS-от,ТНТ,FEDEX,EMS, иако тие не се слободни, но можат да уживаат во многу добар попуст. кога ќе се направи ред,ве молиме изберете превозот начин кој сакате на нашиот веб продавница,. Ние ќе забележите следење Бр. со цел листата или испратете e-mail до вас.
2 : Feedback
ние сме вид и искрен продавач. и се надевам дека секој нашите клиенти ќе уживаат во нивниот шопинг од мојот продавница . ние ќе одиме преку нашата повратни информации датотека во редовна период, и ќе остави позитивни повратни информации за сите наши вид клиенти. Ако сте среќни со набавките тука, 5 ѕвезди оценка позитиви ќе биде прифатена. и ако имате било какви прашања во врска со која било трансакција, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате пред да ја напушти која и повратните информации. Ви благодариме. Се надевам дека секој клиенти може да ја напушти 5 ѕвезди оценка позитивни повратни информации.,ви благодариме!
3 Услуга На Клиентите
Beacause вашиот satisfacition е нашата цел.Ве молиме не го остави какви било негативни или netural повратни информации или да се отвори било која расправа за без комуникација,ви благодарам.

Подробности

Пакет:
ДА
търговска марка:
RUIXINYU
Честота:
433 Mhz
Канал:
4
Воспользуйся:
Електрическа Врата, Универсален
Номер На Модела:
RXY-64GF
Безжична Връзка:
RF
Честота:
433.92 Mhz
Диапазон На Използване :
гаражни врати, порти, ект
Пакгауз:
малка найлонова торбичка
N. W:
33 г
Батерия:
27A12V (включително)
Име:
RXY

Избор на купувачи

Безплатна доставка нов дистанционно управление Fit Samsung AA59-00786A UE40F6330AK Player Smart REMOTE CONTROL 3D LCD LED HDTV TV

BGN 16.00

За производ 1 Обезбеди 100% нови 2Гаранција за три месеци 3пакување не содржи батерии За гаранција 1 сите производи се тестирани работни перформанси е добра 2 ако добиете производот не се задоволни во рок од 7 дена, ве молиме да се замени или наплата, вие сте одговорни за трошоците за превозот...

AC220V 10A 1CH безжично дистанционно управление превключвател на системата 1 * приемник + 4*котешко око предаватели за домакински уреди врата гаражни врати

34.13 -12 % BGN 30.00

AC220 V 10 A 1 CH Безжичниот Далечински Управувач Switch Систем 1*Приемник + 4 *мачка очи Предаватели за Апарати Портата гаражни вратитој производ е електронски дизајн и производство на еден далечински управувач switch 220 volts КОРИСТИ 10 A реле, можете да го користите за оптоварување поголема моќ електроника, Може да изберете отпор капацитет чекор надолу или power supply module декомпресија;Можат да научат повеќе за далечинска контрола, и секој далечински управувач сите копчиња може да се научи, може да биде далечински управувач повеќе прекинувач, switch исто така може да биде повеќе далечински контролер, и може да се спроведат на краток заварување плоча, блокирам, или на работата на автозаклучување;за да се олесни употребата на клиентите, овој вид на контролорот може да ви биде наплатено сув контакт излез и излез...

PALO C903W 1.2 V 4 слота LCD дисплей Smart Интелигентни Charger за AA / AAA NiCd NiMh акумулаторна батерия с EU AU US UK plug

BGN 12.78

ПАЛО C903 W 1.2 V 4 Слотови LCD Дисплеј Паметни, Интелигентни liion Батерија Полнач на АА / AAA Ni CdNi Mh Батерија Батерии со ЕУ АУ НИ велика БРИТАНИЈА приклучок Спецификација : 1.Овој полнач може да се наплатат 14pcs АА / AAA NiМЗ / NiCd акумулатори LCD дисплеј...

Подмяна на дистанционно управление TV Remote for Western Digital WD TV Live Plus HD Player WDBACA0010BBK/WDBG3A0000NBK

7.36 -18 % BGN 6.00

Спецификација : Боја : ЦрнаБатерија : 2 X AAA Батерии (НЕ се вклучени)Компатибилни Модели : WDTV001 RNN, WDTV003 RNN, WDBACC0010 HBK, WDBNLC0020 HBK, WDBNLC0010 HBK, WDBMCE0010 HBK, WDBAAM0000 NBK, WDBAAL0000 NBK, WDAVN00 BN, WDAVP00 BE, WDAVN00 BS, WDAVP00 BS, WDBABG0000 NBK, WDBABF0000 NBK, WDBAAP0000 NBK, WDBAAN0000 NBK, WDBABX0000 N, WDBABX0000 NBK, WDBREC0000 NBK, WDBG3 A0000, WDBHG70000 NBK, WDBGXT0000 NBK, WDBABZ0010 BBK, WDBACA0010 BBK, WDBG3 A0000 NBK1 X Далечинска Контрола1...

Smart TV Remote Control подмяна на телевизионно дистанционно управление на всички черен функции за Sony Television RM-ED047

6.38 -22 % BGN 5.00

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет!Ова е со Висок Квалитет Далечински Управувач За Sony ТВОва е замена за далечинска контрола единици и ќе работи како и оригиналите.Совршен за да се замени скршен или стариот.Спецификации : Материјал : ПластикаБоја : ЦрнаБатерија : 2 AAA батерии (НЕ се вклучени)Големина : прибл...

Климатик климатик дистанционно управление за използването на sanyo всички модели могат да използват RM-8033Y съкратено на срс-7HS4E-G съкратено на срс-4VPIS4U съкратено на срс-

BGN 6.38

Ве молиме имајте во предвид : цената на овие експрес испорака е многу поволна, но не може да се обезбеди следење на информации...

Нов прием на LPS-25-USBDC 5V USB изход 5V безшумен линеен източник на захранване Talema трансформатор с led екран

185.60 -5 % BGN 176.00

Нови пристигне LPS25USBDC 5 V USB 5 V излез ниско ниво на бучава линеарното напојување Talema трансформатор со LED прикажаниLKS ПСУ надворешни линеарното напојување DC 5 V USB 5 V за DAC со 25 VA Talema трансформатор...

Дистанционно управление за Samsung UE46ES6560U UE46ES6565U UE46ES6570S UE46ES6575U UE46ES6577U UE46ES6580S UE50ES6100W LED Smart 3D TV

BGN 20.72

Опис 1.Сосема Нов компатибилен далечински управувач.2.пакување детали : стандарден пакет со мали картон за секое парче.3.количина попуст е достапен.4.користете АА батерија,батерии не се вклучени5.Ако модел што ви треба не е на листата,pls порака до нас,ние имаме повеќе од 1000 различни remotes во парк.Превозот1.Објектот ќе биде од кина во светот.2.Во главно превозот начин е DHL,EMS и Сингапур пост.Ќе добиете вашиот објект во околу 35 дена од DHL, Или ќе го добие во околу 57 работни дена од EMS,1722business дена од Сингапур Пост.3.На следење на број ќе им бидат дадени на интернет во рок од 2 работни дена, така што на купувачот може да го најдете објект онлајн, купувачите се одговорни за царинските тарифи.4.Ние би сакале да испорака на објектот со други средства,но купувачот треба да се одговорни за дополнителните такси превозот.5.Купувачи се одговорни за дополнителните ТРЕСКА давачки, ДДВ, Царински такси и Должност за увоз (ако ги има)...

чисто Нов чип NH82801IB SLA9M BGA с лъжичка добро качество

BGN 8.00

Почитувани Купувачи, ве Молиме обрнете внимание на следново настава по приемот на нашата чипови На BGA чипови ќе купите од нашата компанија се од висока технологија, како и прецизни како нанометри...

Нов AC220V 1CH 10A Радио контролер RF безжична Push дистанционно управление превключвател на 315 mhz 433 Mhz teles witch 3 предавател + приемник

31.98 -12 % BGN 28.00

НОВИ AC220 V 1 CH 10 A Радио Контролор ЗА Безжични Притисни за Далечинска Контрола Switch 315 433 MHZ MHZ teleswitch Предавателот + Приемниктој производ е електронски дизајн и производство на еден далечински управувач switch 220 volts КОРИСТИ 10 A реле, можете да го користите за оптоварување поголема моќ електроника, Може да изберете отпор капацитет чекор надолу или power supply module декомпресија;Можат да научат повеќе за далечинска контрола, и секој далечински управувач сите копчиња може да се научи, може да биде далечински управувач повеќе прекинувач, switch исто така може да биде повеќе далечински контролер, и може да се спроведат на краток заварување плоча, блокирам, или на работата на автозаклучување;за да се олесни употребата на клиентите, овој вид на контролорот може да ви биде наплатено сув контакт излез и излез...

DC12V 2CH безжично дистанционно управление превключвател на системата teleswitch 1 * приемник + 3 *котешко око предаватели за домакински уреди врата гаражни врати

25.06 -12 % BGN 22.00

2016 година DC12 V " 2 CH Безжичниот Далечински Управувач Switch Систем teleswitch 1*Приемник + 3 *мачка очи Предаватели за Апарати Портата гаражни вратиФункција : Оваа Безжични RF гаражни врати Далечински Управувач е лесно да се инсталира и се користи, 2 каналот на далечинскиот систем за контрола ви овозможува да ја преземат контролата на вашиот gadgets, автомобил и дома или гаража.Спецификации : Контрола на Светла, Телевизори, Мотори, Вентилатори, Камери, Видео сигнали, Аудио сигнали, electrically управувана Врати / Брави / Windows.1.ПредавателотКанал : 2 CHДалечински Управувач Растојание : 0150mКодирај : Фиксиран код, лемењеФреквенција : 315 или 433Големина : 68mm x 48mm x 15mmНапојување : 1 X 12 V / 23 A2...

Дистанционно управление за Samsung LN32C459E1H LN32C459E1HXZA LN37C539 LN37C539F1H LN37C539F1HXZA BN59-01039A UE46C6900 LCD Smart 3D TV

BGN 20.98

Опис 1.Сосема Нов компатибилен далечински управувач.2.пакување детали : стандарден пакет со мали картон за секое парче.3.количина попуст е достапен.4.користете АА батерија,батерии не се вклучени5.Ако модел што ви треба не е на листата,pls порака до нас,ние имаме повеќе од 1000 различни remotes во парк.Превозот1.Објектот ќе биде од кина во светот.2.Во главно превозот начин е DHL,EMS и Сингапур пост.Ќе добиете вашиот објект во околу 35 дена од DHL, Или ќе го добие во околу 57 работни дена од EMS,1722business дена од Сингапур Пост.3.На следење на број ќе им бидат дадени на интернет во рок од 2 работни дена, така што на купувачот може да го најдете објект онлајн, купувачите се одговорни за царинските тарифи.4.Ние би сакале да испорака на објектот со други средства,но купувачот треба да се одговорни за дополнителните такси превозот.5.Купувачи се одговорни за дополнителните ТРЕСКА давачки, ДДВ, Царински такси и Должност за увоз (ако ги има)...

Дистанционно управление за Samsung UA46ES6700M UA50ES6200M UA50ES6200W UA55ES6200M UA55ES6220M UA55ES6600M UA55ES6700M LED Smart 3D TV

BGN 21.33

Опис 1.Сосема Нов компатибилен далечински управувач.2.пакување детали : стандарден пакет со мали картон за секое парче.3.количина попуст е достапен.4.користете АА батерија,батерии не се вклучени5.Ако модел што ви треба не е на листата,pls порака до нас,ние имаме повеќе од 1000 различни remotes во парк.Превозот1.Објектот ќе биде од кина во светот.2.Во главно превозот начин е DHL,EMS и Сингапур пост.Ќе добиете вашиот објект во околу 35 дена од DHL, Или ќе го добие во околу 57 работни дена од EMS,1722business дена од Сингапур Пост.3.На следење на број ќе им бидат дадени на интернет во рок од 2 работни дена, така што на купувачот може да го најдете објект онлајн, купувачите се одговорни за царинските тарифи.4.Ние би сакале да испорака на објектот со други средства,но купувачот треба да се одговорни за дополнителните такси превозот.5.Купувачи се одговорни за дополнителните ТРЕСКА давачки, ДДВ, Царински такси и Должност за увоз (ако ги има)...

NP-F750 е Фалшив батерия замества BB6 NP-F970 NPF970 fit LED VIDEO LIGHT Panel Monitor DV-96 DV-112 DV-160V DV-216V

BGN 15.98

NPF750 Празни Атарот на Батеријата Заменува BB6 NPF970 NPF970 одговара LED СВЕТЛО во ВИДЕО Панел Следи DV96 DV112 DV160 V DV216 VПакет се вклучени : 1x NPF750 Атарот на Батеријата.Оваа празна батеријата е составен од NPF770 / F750 батеријата случај, изграденаво 5.5*2,5 mm DC дупка...

чисто Нов n10m-NS-S-A3 n10m NS S A3 BGA чип с лъжичка добро качество

BGN 21.60

Почитувани Купувачи, ве Молиме обрнете внимание на следново настава по приемот на нашата чипови На BGA чипови ќе купите од нашата компанија се од висока технологија, како и прецизни како нанометри...

Комплекти ac адаптери АСК DC50 (CA-PS700 + DR-50 DC coupler NB-7L фалшива батерия) за камери на Canon PowerShot G10 G11 G12 SX30 IS

BGN 13.28

Моќ AC Адаптер Колекции ACK DC50 (CAPS700 + др50 DC спојка NB7 L Лажни батеријата) за Камери Canon Power Shot G10 G11 G12 SX30 ЕПакет(секој сет) Вклучува : 1x главниот адаптер(CAPS700); 1x DC спојка др50; 1x AC Кабелот за Напојување (Ние обезбеди САД, ЕУ, АУ или велика БРИТАНИЈА кабелот за напојување, според вашиот избор)Ако вашата дигитална камера не се тешки затворен работно место, или сакате да се запре губењето на вашиот батеријата кога вие не треба да се...

чисто Нов чип NH82801GR SL8FY BGA с лъжичка добро качество

BGN 8.00

Почитувани Купувачи, ве Молиме обрнете внимание на следново настава по приемот на нашата чипови На BGA чипови ќе купите од нашата компанија се од висока технологија, како и прецизни како нанометри...

9V 300mA AC/DC захранващ адаптер конвертор зарядно устройство адаптер 100V-240V, за устройства с ниска консумация на енергия 5.5*2.5 mm-2.1 мм EU US AU Plug

4.16 -28 % BGN 3.00

9 V на 300m A 100 V240 V AC да DC Телефон Електронски Скала Напојување Адаптер Конвертор 5.5x2.52.1 ммAC / DC Адаптер 5060 Hz Телефон Електронски Дигитални Скала Напојување Кабелот Адаптер за полнење КонверторКарактеристики : Заштита Од Преоптоварување.Краток Спој Заштита.Во текот напон заштита.Ефикасност : ≥85%Примена : На 9 V на 300m A адаптер е генерално се применуваат на : Телефон, Електронска скала, или други Мали централи опрема.Спецификација : Количина : 1 компјутерМодел : MDL0903AC Plug стандард : САД, ЕУ, AU (Изборен)Текст : AC 100 V240 V 50 / 60 HzИзлез : наизменична СТРУЈА 9 V на 300m A 2.7 WОд стави DC приклучок : 5.5 мм*2.5 mm ( компатибилен со 5.5 мм*2.1 mm )На северниот пол на 5.5*2,5 mm приклучок : центар позитивниот(+), од страна негативниот ()Производ големина : Прибл...

Нов DC12V 1CH контрол на достъпа автоматична врата / замък безжична система за дистанционно управление безжичен ключ приемник предавател 315/433 Mhz

17.06 -12 % BGN 15.00

Оперативен Напон : DC12 V / 24 VМаксимално Оптоварување : 10 AОперативен Фреквенција : 315 MHz / 433 MHZ(тука е во собата ...

Розово bicycel хронометър скорост защитно покритие за Garmin Edge 1000 мотор / кола GPS навигатор силиконова защитно покритие на корпуса

30.24 -7 % BGN 28.00

Почитувани Клиенти : Ние би сакале да ја искористам оваа можност да ви се заблагодарам за вашиот вид поддршка сето ова време ...

чисто Нов SR105 2127U безоловен BGA чип с лъжичка добро качество

BGN 36.80

Почитувани Купувачи, ве Молиме обрнете внимание на следново настава по приемот на нашата чипови На BGA чипови ќе купите од нашата компанија се од висока технологија, како и прецизни како нанометри...

Оригинално дистанционно управление проектор за проектор optoma, универсално дистанционно управление

BGN 48.00

Добредојдовте на нашата продавница~Оригиналниот Проектор далечински управувач за optoma проектор,универзален далечински управувач100% нов може да се користи за повеќето модел...

чисто Нов 216-0856050 216 0856050 BGA чип с лъжичка добро качество

BGN 20.80

Почитувани Купувачи, ве Молиме обрнете внимание на следново настава по приемот на нашата чипови На BGA чипови ќе купите од нашата компанија се од висока технологија, како и прецизни како нанометри...

тест е много добър продукт GF-GO7200T-N-A3 GF-GO7300T-N-A3 GF-GO7400T-N-A3 BGA чипсет

BGN 15.98

Почитувани Купувачи, ве Молиме обрнете внимание на следново настава по приемот на нашата чипови На BGA чипови ќе купите од нашата компанија се од висока технологија, како и прецизни како нанометри...

Оригинално дистанционно управление проектор за проектор Infocus

BGN 48.00

Добредојдовте на нашата продавница~Оригиналниот проектор далечински управувач за Infocпроектор100% нови оригиналниЗабелешка : Некои слики само за референца ,кога ви треба,вие само треба напушти масажа во врска со вашиот модел на проектор...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.