• Новинка
CN-KESI оригинално дистанционно управление CR2025 за panasonic PT-CW240 / PT-CX270 / TW330U / PT-UW275C / PT-UX273C / PT-UX325C / PT-UX352C/PT-UW326C 1 бр. / лот

CN-KESI оригинално дистанционно управление CR2025 за panasonic PT-CW240 / PT-CX270 / TW330U / PT-UW275C / PT-UX273C / PT-UX325C / PT-UX352C/PT-UW326C 1 бр. / лот

резултат:
BGN 47.10

Брой продукти
Налично


Оригиналниот Проектор Далечински Управувач За panasonic PT-CW240/PT-CX270/TW330 U/PPT-UW275 C/PT-UX273 C/PT-UX325 C/PT-UX352 C/PT-UW326 C
1. Ова е со Висок Квалитет далечински Контролер ЗА panasonic Проектор Далечинскиот
Состојба : 100 % НОВ! Ние на тест пред породувањето за да бидете сигурни дека тоа е работа совршен! 3 Месеци Гаранција
Компатибилен со : PT-CW240/PT-CX270/TW330 U/PPT-UW275 C/PT-UX273 C/PT-UX325 C/PT-UX352 C/PT-UW326 C
..Проектор Делови
2. Мини Цел е 1 парче, нема Батерии Вклучени
3. пакување детали : стандарден пакет со мали картон за секое парче
nnovative технологија која не бара поставување. Овој далечински управувач е компатибилен со сите LED Телевизори под брендот. Со нови контрола влезови, далечинскиот е преполна со функции и може да се користи директно да го замени постоечките контролори.
Shippinging
Ние брод на светот. Ве молиме погледнете нашите превозот калкулатор за да се утврди превозот цена.
Бесплатен превозот е стандард превозот начин, 10-30 дена да се добие стоката. Јас f сте во брзање, ве молиме изберете брзо shippig начин : DHL, UPS-от
На следење на број ќе им бидат дадени на intenet во рок од 2 работни дена, така што на купувачот може да го најдете објект онлајн, купувачите се одговорни за царинските тарифи.
Сите превозот и ракувањето надоместоци се неповратни.

Подробности

Пакет:
ДА
Воспользуйся:
Проектори
Честота:
433 Mhz
търговска марка:
CN-KESI
Канал:
1
Безжична Връзка:
IR
Номер На Модела:
BE320

Избор на купувачи

чисто Нов AT1450IDJ44HM A6-Series за таблети A6-1450, 1 Ghz, 4 ядра безоловен BGA чип с лъжичка добро качество

BGN 36.80

Почитувани Купувачи, ве Молиме обрнете внимание на следново настава по приемот на нашата чипови На BGA чипови ќе купите од нашата компанија се од висока технологија, како и прецизни како нанометри...

тест е много добър продукт GF-GO7200T-N-A3 GF-GO7300T-N-A3 GF-GO7400T-N-A3 BGA чипсет

BGN 15.98

Почитувани Купувачи, ве Молиме обрнете внимание на следново настава по приемот на нашата чипови На BGA чипови ќе купите од нашата компанија се од висока технологија, како и прецизни како нанометри...

Оригинално дистанционно управление проектор за проектор optoma, универсално дистанционно управление

BGN 48.00

Добредојдовте на нашата продавница~Оригиналниот Проектор далечински управувач за optoma проектор,универзален далечински управувач100% нов може да се користи за повеќето модел...

PALO C903W 1.2 V 4 слота LCD дисплей Smart Интелигентни Charger за AA / AAA NiCd NiMh акумулаторна батерия с EU AU US UK plug

BGN 12.78

ПАЛО C903 W 1.2 V 4 Слотови LCD Дисплеј Паметни, Интелигентни liion Батерија Полнач на АА / AAA Ni CdNi Mh Батерија Батерии со ЕУ АУ НИ велика БРИТАНИЈА приклучок Спецификација : 1.Овој полнач може да се наплатат 14pcs АА / AAA NiМЗ / NiCd акумулатори LCD дисплеј...

Нова смяна на дистанционното управление AR-RY3 AR-RY13 AR-RY5 за климатик Fujitsu

BGN 22.40

1 пакување детали : 1 парче нов далечински управувач, нема Батерии Вклучени Бренд Име : Fujitsu Пакет : Не Користете : клима уред Канал : 2 Фреквенција : 433 MHz Број на Модел : ARRY12 боја : бела Гаранција и Гаранција : 1...

Дистанционно управление за Mitsubishi HC3100 HC3200 HC3800 HC3900 HC3800U HC3900U HC4000 HC4000U HC4900 DLP проектор

BGN 25.30

Опис 1 Сосема нов компатибилна далечинска контрола,употреба AAA батерија,батерии не се вклучени.2 Бидат погодни за наведениот модел и толку многу други,како што се HC8000 D HC9000 D SE1 U HL2750 U HL650 U S250 U HD8000 FL6900 U FL7000 U HC6500 HC5500 U HC6800 HC7000 U HC7800 D HC7900 D HC5000 BL HC5500 HC6500 U HD8000 LV FL6900 L FL7000 L HC1 HC2 HC3 HC5000 U LVPS250 U LVPS290 U LVPS490 U LVPS500 U S490 U S500 U S50 UX LVPS50 U LVPS2903...

Дистанционно управление за Samsung UA46ES6700M UA50ES6200M UA50ES6200W UA55ES6200M UA55ES6220M UA55ES6600M UA55ES6700M LED Smart 3D TV

BGN 21.33

Опис 1.Сосема Нов компатибилен далечински управувач.2.пакување детали : стандарден пакет со мали картон за секое парче.3.количина попуст е достапен.4.користете АА батерија,батерии не се вклучени5.Ако модел што ви треба не е на листата,pls порака до нас,ние имаме повеќе од 1000 различни remotes во парк.Превозот1.Објектот ќе биде од кина во светот.2.Во главно превозот начин е DHL,EMS и Сингапур пост.Ќе добиете вашиот објект во околу 35 дена од DHL, Или ќе го добие во околу 57 работни дена од EMS,1722business дена од Сингапур Пост.3.На следење на број ќе им бидат дадени на интернет во рок од 2 работни дена, така што на купувачот може да го најдете објект онлајн, купувачите се одговорни за царинските тарифи.4.Ние би сакале да испорака на објектот со други средства,но купувачот треба да се одговорни за дополнителните такси превозот.5.Купувачи се одговорни за дополнителните ТРЕСКА давачки, ДДВ, Царински такси и Должност за увоз (ако ги има)...

Дистанционно управление за Mitsubishi WD390U WD500U WD510U UD8850 UD8900U UD8350LU UD740U UD8350U UD8400U DLP проектор

BGN 25.36

Опис 1 Сосема нов компатибилна далечинска контрола,употреба AAA батерија,батерии не се вклучени.2 Бидат погодни за наведениот модел и толку многу други,како што се HC8000 D HC9000 D SE1 U HL2750 U HL650 U S250 U HD8000 FL6900 U FL7000 U HC6500 HC5500 U HC6800 HC7000 U HC7800 D HC7900 D HC5000 BL HC5500 HC6500 U HD8000 LV FL6900 L FL7000 L HC1 HC2 HC3 HC5000 U LVPS250 U LVPS290 U LVPS490 U LVPS500 U S490 U S500 U S50 UX LVPS50 U LVPS2903...

Дистанционно управление за Samsung LN32C459E1H LN32C459E1HXZA LN37C539 LN37C539F1H LN37C539F1HXZA BN59-01039A UE46C6900 LCD Smart 3D TV

BGN 20.98

Опис 1.Сосема Нов компатибилен далечински управувач.2.пакување детали : стандарден пакет со мали картон за секое парче.3.количина попуст е достапен.4.користете АА батерија,батерии не се вклучени5.Ако модел што ви треба не е на листата,pls порака до нас,ние имаме повеќе од 1000 различни remotes во парк.Превозот1.Објектот ќе биде од кина во светот.2.Во главно превозот начин е DHL,EMS и Сингапур пост.Ќе добиете вашиот објект во околу 35 дена од DHL, Или ќе го добие во околу 57 работни дена од EMS,1722business дена од Сингапур Пост.3.На следење на број ќе им бидат дадени на интернет во рок од 2 работни дена, така што на купувачот може да го најдете објект онлајн, купувачите се одговорни за царинските тарифи.4.Ние би сакале да испорака на објектот со други средства,но купувачот треба да се одговорни за дополнителните такси превозот.5.Купувачи се одговорни за дополнителните ТРЕСКА давачки, ДДВ, Царински такси и Должност за увоз (ако ги има)...

Оригинално дистанционно управление AN-MR600 an-MR600G Magic Motion с колело браузър за LG 3D smart TV

84.80 -4 % BGN 81.00

Основни Детали : Оригиналниот ЕДЕНMR600 НА MR600 G Магија Движење Далечински Управувач со Пребарувачот Тркала за LG 3 D smart TVLG Magic Remote е компатибилен со LG TV модели : LF6500, LF6390, EF9800, EG9600, EF95004 K UHD : UF9500, UF8500, UF6900, UF7300, UF7700, UF7690,UF7600, UF7590, LF6300...

Дистанционно управление за Samsung UE46ES6560U UE46ES6565U UE46ES6570S UE46ES6575U UE46ES6577U UE46ES6580S UE50ES6100W LED Smart 3D TV

BGN 20.72

Опис 1.Сосема Нов компатибилен далечински управувач.2.пакување детали : стандарден пакет со мали картон за секое парче.3.количина попуст е достапен.4.користете АА батерија,батерии не се вклучени5.Ако модел што ви треба не е на листата,pls порака до нас,ние имаме повеќе од 1000 различни remotes во парк.Превозот1.Објектот ќе биде од кина во светот.2.Во главно превозот начин е DHL,EMS и Сингапур пост.Ќе добиете вашиот објект во околу 35 дена од DHL, Или ќе го добие во околу 57 работни дена од EMS,1722business дена од Сингапур Пост.3.На следење на број ќе им бидат дадени на интернет во рок од 2 работни дена, така што на купувачот може да го најдете објект онлајн, купувачите се одговорни за царинските тарифи.4.Ние би сакале да испорака на објектот со други средства,но купувачот треба да се одговорни за дополнителните такси превозот.5.Купувачи се одговорни за дополнителните ТРЕСКА давачки, ДДВ, Царински такси и Должност за увоз (ако ги има)...

чисто Нов 216-0896088 216 0896088 BGA чип с топката добро качество

BGN 80.00

Почитувани Купувачи, ве Молиме обрнете внимание на следново настава по приемот на нашата чипови На BGA чипови ќе купите од нашата компанија се од висока технологија, како и прецизни како нанометри...

Безплатна доставка нов дистанционно управление Fit Samsung AA59-00786A UE40F6330AK Player Smart REMOTE CONTROL 3D LCD LED HDTV TV

BGN 16.00

За производ 1 Обезбеди 100% нови 2Гаранција за три месеци 3пакување не содржи батерии За гаранција 1 сите производи се тестирани работни перформанси е добра 2 ако добиете производот не се задоволни во рок од 7 дена, ве молиме да се замени или наплата, вие сте одговорни за трошоците за превозот...

Оригинално дистанционно управление проектор за проектор Infocus

BGN 48.00

Добредојдовте на нашата продавница~Оригиналниот проектор далечински управувач за Infocпроектор100% нови оригиналниЗабелешка : Некои слики само за референца ,кога ви треба,вие само треба напушти масажа во врска со вашиот модел на проектор...

Нов прием на LPS-25-USBDC 5V USB изход 5V безшумен линеен източник на захранване Talema трансформатор с led екран

185.60 -5 % BGN 176.00

Нови пристигне LPS25USBDC 5 V USB 5 V излез ниско ниво на бучава линеарното напојување Talema трансформатор со LED прикажаниLKS ПСУ надворешни линеарното напојување DC 5 V USB 5 V за DAC со 25 VA Talema трансформатор...

AWO подмяна на нова Mytv телеприставка английски SAN pham cua VNPT за zte телеприставка дистанционно управление за HUAWEI MYTV STB VNPT 1 бр.

15.10 -7 % BGN 14.00

Ова е ЗАМЕНА settop box за далечинска контролаУслов : Ние на тест пред породувањето за да бидете сигурни дека тоа е работа совршен!Далечински modle : VNPT1...

чисто Нов GF100-030-A3 GF100 030 A3 безоловен BGA чип с лъжичка добро качество

BGN 56.00

Почитувани Купувачи, ве Молиме обрнете внимание на следново настава по приемот на нашата чипови На BGA чипови ќе купите од нашата компанија се од висока технологија, како и прецизни како нанометри...

Подмяна на дистанционно управление TV Remote for Western Digital WD TV Live Plus HD Player WDBACA0010BBK/WDBG3A0000NBK

7.36 -18 % BGN 6.00

Спецификација : Боја : ЦрнаБатерија : 2 X AAA Батерии (НЕ се вклучени)Компатибилни Модели : WDTV001 RNN, WDTV003 RNN, WDBACC0010 HBK, WDBNLC0020 HBK, WDBNLC0010 HBK, WDBMCE0010 HBK, WDBAAM0000 NBK, WDBAAL0000 NBK, WDAVN00 BN, WDAVP00 BE, WDAVN00 BS, WDAVP00 BS, WDBABG0000 NBK, WDBABF0000 NBK, WDBAAP0000 NBK, WDBAAN0000 NBK, WDBABX0000 N, WDBABX0000 NBK, WDBREC0000 NBK, WDBG3 A0000, WDBHG70000 NBK, WDBGXT0000 NBK, WDBABZ0010 BBK, WDBACA0010 BBK, WDBG3 A0000 NBK1 X Далечинска Контрола1...

чисто Нов чип NH82801GR SL8FY BGA с лъжичка добро качество

BGN 8.00

Почитувани Купувачи, ве Молиме обрнете внимание на следново настава по приемот на нашата чипови На BGA чипови ќе купите од нашата компанија се од висока технологија, како и прецизни како нанометри...

Neewer Black СЗ-35 Metal Suspension Бум Scissor Arm Stand+вграден XLR кабел от мъжа към жената+ударное планина+настолен монтаж на скоба

BGN 36.78

НАПОМЕНА : има промени на нашите во Странство магацин, нашите ЕУ клиенти да нарачате производот од нашите ЕУ магацин(Вклучувајќи ги Франција, Италија, Шпанија и Германија), сите од нашите пакети ќе биде предаден во рок од 13 дена, ако не е проблем, но на следење ќе биде одложен поради џет заостануваат, ве молиме да знаат тоа.Бесплатен Превозот Neewer® Црна NW35 Метал Суспензија Бум Режа Рака Стои со Вграден XLR Машки да се Женски Кабел, Шок Планината и Табела Монтажа МенгемеПакувањето На Производот : Стандард ПакувањеНаправени надвор од сите челична конструкција, цврсти и издржливи...

AC220V 10A 1CH безжично дистанционно управление превключвател на системата 1 * приемник + 4*котешко око предаватели за домакински уреди врата гаражни врати

34.13 -12 % BGN 30.00

AC220 V 10 A 1 CH Безжичниот Далечински Управувач Switch Систем 1*Приемник + 4 *мачка очи Предаватели за Апарати Портата гаражни вратитој производ е електронски дизајн и производство на еден далечински управувач switch 220 volts КОРИСТИ 10 A реле, можете да го користите за оптоварување поголема моќ електроника, Може да изберете отпор капацитет чекор надолу или power supply module декомпресија;Можат да научат повеќе за далечинска контрола, и секој далечински управувач сите копчиња може да се научи, може да биде далечински управувач повеќе прекинувач, switch исто така може да биде повеќе далечински контролер, и може да се спроведат на краток заварување плоча, блокирам, или на работата на автозаклучување;за да се олесни употребата на клиентите, овој вид на контролорот може да ви биде наплатено сув контакт излез и излез...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.