• Новинка
Много 30 бр. / опаковане. за еднократна употреба кръгла или във формата на цвете самозалепващи шапки на зърната подложки предене на памук тялото на гърдите поставите

Много 30 бр. / опаковане. за еднократна употреба кръгла или във формата на цвете самозалепващи шапки на зърната подложки предене на памук тялото на гърдите поставите

резултат:
BGN 7.18

Брой продукти
Налично

Meterial : Врти Памук Дијаметар : 3 CM (средниот дел) Shapted : Тркалезна или во облик на Цвет. ве молам изберете на кој стил ќе го сакаат! пакет : 15 пар(30pcs) налепници Превозот Време Совети : Сите на пакет испратена преку препорачана пошта. со следење на број може да се следат пакет statu. тоа е безбедност на безбедно товар. Превозот време е за 2050 дена. Како резултат на различни земји' политики и временски и други причини. испратени до diffrent земја ,превозот време ќе биде diffrent. Има било какви прашања. ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате преку али порака. ви благодариме! Повратни информации : Остави негативен фидбек е не може да го реши проблемот. Постојат многу, многу повеќе позитивни начини да фаза на оваа за добра комуникација ве Молиме да испрати порака до нас преку . ние ќе се обидеме нас најдобро да го решите вашиот проблем. ви благодариме! За Даноци : Ние ќе се обидеме потрудиме да услуга за вас. Бидејќи сопствени правила се различни во секоја земја, тарифи и акцизите и даноците не се наша одговорност и ние не сме квалификувани да одговори на прашања на оваа тема. Ве молиме истражување во вашата земја тарифи и увоз акцизите и даноците пред купување.

Подробности

Тип Штепсельной Вилици:
кръгла форма, форма на цвете
търговска марка:
Banggood
връзка:
За работния плот
Тип Изход:
Няма
Изходно Напрежение:
Няма

Избор на купувачи

Дистанционно управление за Samsung LN32C459E1H LN32C459E1HXZA LN37C539 LN37C539F1H LN37C539F1HXZA BN59-01039A UE46C6900 LCD Smart 3D TV

BGN 20.98

Опис 1.Сосема Нов компатибилен далечински управувач.2.пакување детали : стандарден пакет со мали картон за секое парче.3.количина попуст е достапен.4.користете АА батерија,батерии не се вклучени5.Ако модел што ви треба не е на листата,pls порака до нас,ние имаме повеќе од 1000 различни remotes во парк.Превозот1.Објектот ќе биде од кина во светот.2.Во главно превозот начин е DHL,EMS и Сингапур пост.Ќе добиете вашиот објект во околу 35 дена од DHL, Или ќе го добие во околу 57 работни дена од EMS,1722business дена од Сингапур Пост.3.На следење на број ќе им бидат дадени на интернет во рок од 2 работни дена, така што на купувачот може да го најдете објект онлајн, купувачите се одговорни за царинските тарифи.4.Ние би сакале да испорака на објектот со други средства,но купувачот треба да се одговорни за дополнителните такси превозот.5.Купувачи се одговорни за дополнителните ТРЕСКА давачки, ДДВ, Царински такси и Должност за увоз (ако ги има)...

9V 300mA AC/DC захранващ адаптер конвертор зарядно устройство адаптер 100V-240V, за устройства с ниска консумация на енергия 5.5*2.5 mm-2.1 мм EU US AU Plug

4.16 -28 % BGN 3.00

9 V на 300m A 100 V240 V AC да DC Телефон Електронски Скала Напојување Адаптер Конвертор 5.5x2.52.1 ммAC / DC Адаптер 5060 Hz Телефон Електронски Дигитални Скала Напојување Кабелот Адаптер за полнење КонверторКарактеристики : Заштита Од Преоптоварување.Краток Спој Заштита.Во текот напон заштита.Ефикасност : ≥85%Примена : На 9 V на 300m A адаптер е генерално се применуваат на : Телефон, Електронска скала, или други Мали централи опрема.Спецификација : Количина : 1 компјутерМодел : MDL0903AC Plug стандард : САД, ЕУ, AU (Изборен)Текст : AC 100 V240 V 50 / 60 HzИзлез : наизменична СТРУЈА 9 V на 300m A 2.7 WОд стави DC приклучок : 5.5 мм*2.5 mm ( компатибилен со 5.5 мм*2.1 mm )На северниот пол на 5.5*2,5 mm приклучок : центар позитивниот(+), од страна негативниот ()Производ големина : Прибл...

Безплатна доставка нов дистанционно управление Fit Samsung AA59-00786A UE40F6330AK Player Smart REMOTE CONTROL 3D LCD LED HDTV TV

BGN 16.00

За производ 1 Обезбеди 100% нови 2Гаранција за три месеци 3пакување не содржи батерии За гаранција 1 сите производи се тестирани работни перформанси е добра 2 ако добиете производот не се задоволни во рок од 7 дена, ве молиме да се замени или наплата, вие сте одговорни за трошоците за превозот...

AC220V 10A 1CH безжично дистанционно управление превключвател на системата 1 * приемник + 4*котешко око предаватели за домакински уреди врата гаражни врати

34.13 -12 % BGN 30.00

AC220 V 10 A 1 CH Безжичниот Далечински Управувач Switch Систем 1*Приемник + 4 *мачка очи Предаватели за Апарати Портата гаражни вратитој производ е електронски дизајн и производство на еден далечински управувач switch 220 volts КОРИСТИ 10 A реле, можете да го користите за оптоварување поголема моќ електроника, Може да изберете отпор капацитет чекор надолу или power supply module декомпресија;Можат да научат повеќе за далечинска контрола, и секој далечински управувач сите копчиња може да се научи, може да биде далечински управувач повеќе прекинувач, switch исто така може да биде повеќе далечински контролер, и може да се спроведат на краток заварување плоча, блокирам, или на работата на автозаклучување;за да се олесни употребата на клиентите, овој вид на контролорот може да ви биде наплатено сув контакт излез и излез...

чисто Нов SR105 2127U безоловен BGA чип с лъжичка добро качество

BGN 36.80

Почитувани Купувачи, ве Молиме обрнете внимание на следново настава по приемот на нашата чипови На BGA чипови ќе купите од нашата компанија се од висока технологија, како и прецизни како нанометри...

Подмяна на дистанционно управление TV Remote for Western Digital WD TV Live Plus HD Player WDBACA0010BBK/WDBG3A0000NBK

7.36 -18 % BGN 6.00

Спецификација : Боја : ЦрнаБатерија : 2 X AAA Батерии (НЕ се вклучени)Компатибилни Модели : WDTV001 RNN, WDTV003 RNN, WDBACC0010 HBK, WDBNLC0020 HBK, WDBNLC0010 HBK, WDBMCE0010 HBK, WDBAAM0000 NBK, WDBAAL0000 NBK, WDAVN00 BN, WDAVP00 BE, WDAVN00 BS, WDAVP00 BS, WDBABG0000 NBK, WDBABF0000 NBK, WDBAAP0000 NBK, WDBAAN0000 NBK, WDBABX0000 N, WDBABX0000 NBK, WDBREC0000 NBK, WDBG3 A0000, WDBHG70000 NBK, WDBGXT0000 NBK, WDBABZ0010 BBK, WDBACA0010 BBK, WDBG3 A0000 NBK1 X Далечинска Контрола1...

Климатик климатик дистанционно управление за използването на sanyo всички модели могат да използват RM-8033Y съкратено на срс-7HS4E-G съкратено на срс-4VPIS4U съкратено на срс-

BGN 6.38

Ве молиме имајте во предвид : цената на овие експрес испорака е многу поволна, но не може да се обезбеди следење на информации...

чисто Нов 216-0856050 216 0856050 BGA чип с лъжичка добро качество

BGN 20.80

Почитувани Купувачи, ве Молиме обрнете внимание на следново настава по приемот на нашата чипови На BGA чипови ќе купите од нашата компанија се од висока технологија, како и прецизни како нанометри...

Дистанционно управление за Samsung UE46ES6560U UE46ES6565U UE46ES6570S UE46ES6575U UE46ES6577U UE46ES6580S UE50ES6100W LED Smart 3D TV

BGN 20.72

Опис 1.Сосема Нов компатибилен далечински управувач.2.пакување детали : стандарден пакет со мали картон за секое парче.3.количина попуст е достапен.4.користете АА батерија,батерии не се вклучени5.Ако модел што ви треба не е на листата,pls порака до нас,ние имаме повеќе од 1000 различни remotes во парк.Превозот1.Објектот ќе биде од кина во светот.2.Во главно превозот начин е DHL,EMS и Сингапур пост.Ќе добиете вашиот објект во околу 35 дена од DHL, Или ќе го добие во околу 57 работни дена од EMS,1722business дена од Сингапур Пост.3.На следење на број ќе им бидат дадени на интернет во рок од 2 работни дена, така што на купувачот може да го најдете објект онлајн, купувачите се одговорни за царинските тарифи.4.Ние би сакале да испорака на објектот со други средства,но купувачот треба да се одговорни за дополнителните такси превозот.5.Купувачи се одговорни за дополнителните ТРЕСКА давачки, ДДВ, Царински такси и Должност за увоз (ако ги има)...

Оригинално дистанционно управление проектор за проектор optoma, универсално дистанционно управление

BGN 48.00

Добредојдовте на нашата продавница~Оригиналниот Проектор далечински управувач за optoma проектор,универзален далечински управувач100% нов може да се користи за повеќето модел...

Дистанционно управление за Samsung UA46ES6700M UA50ES6200M UA50ES6200W UA55ES6200M UA55ES6220M UA55ES6600M UA55ES6700M LED Smart 3D TV

BGN 21.33

Опис 1.Сосема Нов компатибилен далечински управувач.2.пакување детали : стандарден пакет со мали картон за секое парче.3.количина попуст е достапен.4.користете АА батерија,батерии не се вклучени5.Ако модел што ви треба не е на листата,pls порака до нас,ние имаме повеќе од 1000 различни remotes во парк.Превозот1.Објектот ќе биде од кина во светот.2.Во главно превозот начин е DHL,EMS и Сингапур пост.Ќе добиете вашиот објект во околу 35 дена од DHL, Или ќе го добие во околу 57 работни дена од EMS,1722business дена од Сингапур Пост.3.На следење на број ќе им бидат дадени на интернет во рок од 2 работни дена, така што на купувачот може да го најдете објект онлајн, купувачите се одговорни за царинските тарифи.4.Ние би сакале да испорака на објектот со други средства,но купувачот треба да се одговорни за дополнителните такси превозот.5.Купувачи се одговорни за дополнителните ТРЕСКА давачки, ДДВ, Царински такси и Должност за увоз (ако ги има)...

чисто Нов AT1450IDJ44HM A6-Series за таблети A6-1450, 1 Ghz, 4 ядра безоловен BGA чип с лъжичка добро качество

BGN 36.80

Почитувани Купувачи, ве Молиме обрнете внимание на следново настава по приемот на нашата чипови На BGA чипови ќе купите од нашата компанија се од висока технологија, како и прецизни како нанометри...

Нов AC220V 1CH 10A Радио контролер RF безжична Push дистанционно управление превключвател на 315 mhz 433 Mhz teles witch 3 предавател + приемник

31.98 -12 % BGN 28.00

НОВИ AC220 V 1 CH 10 A Радио Контролор ЗА Безжични Притисни за Далечинска Контрола Switch 315 433 MHZ MHZ teleswitch Предавателот + Приемниктој производ е електронски дизајн и производство на еден далечински управувач switch 220 volts КОРИСТИ 10 A реле, можете да го користите за оптоварување поголема моќ електроника, Може да изберете отпор капацитет чекор надолу или power supply module декомпресија;Можат да научат повеќе за далечинска контрола, и секој далечински управувач сите копчиња може да се научи, може да биде далечински управувач повеќе прекинувач, switch исто така може да биде повеќе далечински контролер, и може да се спроведат на краток заварување плоча, блокирам, или на работата на автозаклучување;за да се олесни употребата на клиентите, овој вид на контролорот може да ви биде наплатено сув контакт излез и излез...

чисто Нов 216-0896088 216 0896088 BGA чип с топката добро качество

BGN 80.00

Почитувани Купувачи, ве Молиме обрнете внимание на следново настава по приемот на нашата чипови На BGA чипови ќе купите од нашата компанија се од висока технологија, како и прецизни како нанометри...

Розово bicycel хронометър скорост защитно покритие за Garmin Edge 1000 мотор / кола GPS навигатор силиконова защитно покритие на корпуса

30.24 -7 % BGN 28.00

Почитувани Клиенти : Ние би сакале да ја искористам оваа можност да ви се заблагодарам за вашиот вид поддршка сето ова време ...

Neewer Black СЗ-35 Metal Suspension Бум Scissor Arm Stand+вграден XLR кабел от мъжа към жената+ударное планина+настолен монтаж на скоба

BGN 36.78

НАПОМЕНА : има промени на нашите во Странство магацин, нашите ЕУ клиенти да нарачате производот од нашите ЕУ магацин(Вклучувајќи ги Франција, Италија, Шпанија и Германија), сите од нашите пакети ќе биде предаден во рок од 13 дена, ако не е проблем, но на следење ќе биде одложен поради џет заостануваат, ве молиме да знаат тоа.Бесплатен Превозот Neewer® Црна NW35 Метал Суспензија Бум Режа Рака Стои со Вграден XLR Машки да се Женски Кабел, Шок Планината и Табела Монтажа МенгемеПакувањето На Производот : Стандард ПакувањеНаправени надвор од сите челична конструкција, цврсти и издржливи...

Нова смяна на дистанционното управление AR-RY3 AR-RY13 AR-RY5 за климатик Fujitsu

BGN 22.40

1 пакување детали : 1 парче нов далечински управувач, нема Батерии Вклучени Бренд Име : Fujitsu Пакет : Не Користете : клима уред Канал : 2 Фреквенција : 433 MHz Број на Модел : ARRY12 боја : бела Гаранција и Гаранција : 1...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.