• Новинка
Подмяна на дистанционно управление за Canon LV-5200 ПС-7555 ПС-7565E ПС-7565F ПС-7565 ПС-7575 3LCD проектор

Подмяна на дистанционно управление за Canon LV-5200 ПС-7555 ПС-7565E ПС-7565F ПС-7565 ПС-7575 3LCD проектор

резултат:
BGN 31.94

Брой продукти
Налично

Опис 1. Нов Висок квалитет Универзален далечински управувач , користете AAA батерија,батерии не се вклучени.
2. Бидат погодни за наведениот модел и толку многу други,како што се

3 . пакување детали : стандарден пакет со мали картон за секое парче
4. количина попуст е достапен
Превозот
1. Објектот ќе биде од Кина во светот.
2. Постојат многу превозот начин за да го изберете,можете исто така да се забележи EST датум кога ќе choosed на соодветниот начин.
Ќе добиете вашиот објект за 5-7 работни дена од DHL, или ќе добие околу 10-15 дена од EMS, 17-26 работни дена од Сингапур Пост.
3. На следење на број ќе им бидат дадени на интернет во рок од 2 работни дена, така што на купувачот може да го следи објектот онлајн, купувачите се одговорни за царинските тарифи.
4. Ние би сакале да испорака на објектот со други средства, но купувачот треба да се одговорни за дополнителните такси превозот.
5. Купувачи се одговорни за дополнителните ТРЕСКА давачки, ДДВ, Царински такси и Должност за увоз (ако ги има). Ние САМО се справи со превозот.
Returens и размена
1. Нашиот производ е внимателно прегледани од нас. Па ние сме да понудиме на нашите купувачи Задоволство Гаранција или Вашите Пари Назад.
2. Оваа содржина е добиена од 90 дена гаранција од купување, со исклучок на човечките штети и штетите предизвикани од неуспехот или неисправност на проектор.
3. Купувачи се одговорни за исплата на превозот и ракувањето со обвиненија за размена.
Контактирајте со нас
Нашата компанија, главно, промет на големо на сите видови на лцд Проектор Светилка Modules/ Авторски Голи Светилка/ Авторски Светилка со Станбен/ Замена на Светилки проектирање, далечински управувач, далечна контрола, ТВ/AV/DVD далечински управувач, uetooth играч за далечинска контрола, клима далечински управувач,проектор главниот borad, боја тркала, LCD панели, DMD ЧИП итн
Ако имате какви било прашања или проблеми, ве молиме контактирајте со нас онлајн или да ни оставите порака
Повратни информации
Вашето задоволство е исклучително важно Ние се стремиме за 5-Ѕвезда повратни информации рејтингот. Ако не сте задоволни со нашата служба, ве молиме контактирајте со нас пред да замине нешто помалку од една 5/5 оценка и ние ќе се потрудиме да се направи сте задоволни.

Подробности

Воспользуйся:
Универсални Проектори
Пакет:
ДА
Честота:
433 Mhz
търговска марка:
HCDZ
Безжична Връзка:
IR
Изпращача :
HCDZ
Гаранция:
90 дни
Предимство:
Лесно е да се контролира
is_customized:
Yes

Избор на купувачи

Нова смяна за Chunlan Universal Air Conditioner AC A / C Remote Control Remoto Controller Fernbedienung

14.38 -37 % BGN 9.00

Новата Замена За CHUNLAN Универзална клима уред AC A / C Далечински Управувач Remoto Контролер FernbedienungСостојба : Нова Тип : клима уред Далечински Канал : 1 Фреквенција : 433 MHz Материјал : ABS Материјал Боја : Како што е Прикажано Количина : 1 x далечински управувач (бара 2 x AAA батерии,батерии не се вклучени) Единица Тип : парче Тежина : 0.12 kg (0.26 lb.) Пакет : ПП Торба Пакет Тежина : 0.15 kg (0.33 lb.) Пакет Големина : 28cm x 13.5 cm x 5cm (11.02 во x 5.31 во x 1.97 во) Забелешка : замена На далечинскиот управувач единици и ќе работи како и оригиналите .Не програмирање или прилагодување е потребно.Далечинскиот управувач доаѓаат со оригинален бренд лого .Драги пријатели, ви благодариме за доаѓање до мојата продавница...

433 Mhz универсална безжично дистанционно управление превключвател DC 12V 4ch релеен модул приемник с 4 канальным RF дистанционно управление предавател 433 Mhz

14.08 -8 % BGN 13.00

Драги пријатели, ви благодариме за вашата цел!Доколку нарачката е под $5 или помалку, ние ќе ви ги даде организира Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус .Каналот само што обезбеди Кинески период на пошта на Објавување, испраќање, планираат да имаат информации како навигација, alibaba рамен мрежни правила се одобрени од употреба на логистички канали!Ако цел е погоре > $5, ние ќе ви ги даде организира Кина Пост Регистрирани Воздух Mail.Каналот обезбедува "поштенски регистрирани колет" за да се обезбеди домашно и Објавување, испраќање, плати за навигација за информации како дестинација...

Ново оригинално дистанционно управление на PIONEER XXD3033 XXD3032 XV-HTD320 XV-HTD520 XV-HTD510DV XV-HTD520DV TESTED AUDIO Fernbedienung

17.58 -26 % BGN 13.00

ДАЛЕЧИНСКИ УПРАВУВАЧ ЗА ПИОНЕР XXD3033 XXD3032 XVHTD320 XVHTD520 XVHTD510 DV XVHTD520 DV ТЕСТИРАНИ АУДИО Fernbedienung оригинални Ние на тест пред породувањето за да бидете сигурни дека тоа е работа совршен! Слика Испорака : 1.Ние Брод на Сите Објекти во Светот во Рок од 36 часа (Освен Одмор), Ќе Избере Еден Од Нив Според Различни Земји ...

Дистанционно управление за EPSON EX5250 XGA PRO EB-1720 EB-440W EB-450WI EB-1723 VS400 EB-1830 EB-455WI EB-460I EX3210 3LCD проектор

BGN 22.64

Опис 1.Сосема нова универзална замена на далечинскиот управувач.2.пакување детали : стандарден пакет со мали картон за секое парче.3.количина попуст е достапен.4.користете АА батерии,батерии не се вклучени.Превозот1.Објектот ќе биде од Кина во светот.2.Во главно превозот начин е DHL,EMS и Сингапур пост.Ќе добиете вашиот објект во околу 35 дена од DHL, Или ќе го добие во околу 57 работни дена од EMS,1722business дена од Сингапур Пост.3.На следење на број ќе им бидат дадени на интернет во рок од 2 работни дена, така што на купувачот може да го најдете објект онлајн, купувачите се одговорни за царинските тарифи.4.Ние би сакале да испорака на објектот со други средства,но купувачот треба да се одговорни за дополнителните такси превозот.5.Купувачи се одговорни за дополнителните ТРЕСКА давачки, ДДВ, Царински такси и Должност за увоз (ако ги има)...

(4 бр)Yingray подмяна на дистанционното управление за CHIGO FUJIAIRE климатик дистанционно управление, номер на модел ZC/LW-07

55.97 -11 % BGN 50.00

(4pieces / Многу)1 YINGRAY Замена за Chigo FUJIAIRE клима уред Далечински Управувач Број на Модел : СМРТНОСТ / LW072 Не батеријата Вклучена.3...

Нова подмяна на ELECTROLUX GZ-46B-E1-003 универсален климатик AC A / C дистанционно управление Remoto Controller Fernbedienung

19.18 -37 % BGN 12.00

Новата Замена За ELECTROLUX GZ46 BE1003 Универзална клима уред AC A / C Далечински Управувач Remoto Контролер FernbedienungСостојба : Нова Тип : клима уред Далечински Канал : 1 Фреквенција : 433 MHz Материјал : ABS Материјал Боја : Како што е Прикажано Количина : 1 x далечински управувач (бара 2 x AAA батерии,батерии не се вклучени) Единица Тип : парче Тежина : 0.12 kg (0.26 lb.) Пакет : ПП Торба Пакет Тежина : 0.15 kg (0.33 lb.) Пакет Големина : 28cm x 13.5 cm x 5cm (11.02 во x 5.31 во x 1.97 во) Забелешка : замена На далечинскиот управувач единици и ќе работи како и оригиналите .Не програмирање или прилагодување е потребно.Драги пријатели, ви благодариме за доаѓање до мојата продавница...

14in1 универсален умно дистанционно управление с функция Learn за ТЕЛЕВИЗИЯ CBL DVD, SAT, DVB Z09 Drop ship

BGN 8.50

Тенок и лесен дизајн Едноставно контрола на вашиот апарати за дома Лесно да работат 8 видови на опрема(14 опрема) : ТВ(TV1,TV2,TV3),CBL ,DVD(DVD1, DVD2),САБ(SAT1,SAT2),ДИГИТАЛНА(DVB1,DVB2) CD,AUX1, ЗАСИЛУВАЧ и ТЈУНЕР Сите нови инфраред датум репликација технологија...

Нов AC220V 250V 380V 30A 2ch дистанционно управление на гаражни врати, RF безжично дистанционно управление превключвател на системата 3 * Черен предавател и 1*рецепция

48.42 -11 % BGN 43.00

220 V 250 V 380 V 30 A " 2 CH Далечински Управувач гаражни врати RF Безжичниот Далечински Управувач Switch Систем 3pcs црна Предавателот &1pcs ПриемникОвој вид на AC220380 V широк напон двонасочна далечински управувач прекинувач, прекинувач за напојување, професионална префрлување напојување за управување со чип, напојување напонот стабилност, комплетно решение отпор капацитет чекордолу и да го направи напојување напонот не е стабилна, доведе до целиот switch нестабилен феномен.Далечинскиот управувач префрлете се усвојува 30 реле, може да се вчита високоенергетски електрични апарати, учење микроконтролерски декодирање, можат да научат повеќе за далечинска контрола, едноставна операција поддршка флексибилни;за да се Префрлате прекинувачот е донесен да ја подобри switch излез работа начин, динамичен, selflocking, interlocking (точка) може да биде случаен избор лесен за употреба, уште еден нов начин на рачна работа.Однесуваат на повеќе области различни цели;Резервирани за излез на податоци битови заварување плоча, може да се добијат преку кратки различни лемење заеднички локација избор на далечинска контрола на копчиња, погодно клиент поддршка на различни далечински управувач што себеси се допаѓа, за да се избегне стариот фиксна еден дизајн копчиња можете да одговара на срам на далечинскиот управувач.Главно се користи во гаражни врати контрола, осветлување контрола, електрични вратата, далечински управувач завеси, укинување на опрема, моторика, пумпа за вода, проекција на екранот лифт контрола и безбедност на индустријата и другите полиња, е лесно да се инсталира, користи предностите на едноставен и безбеден и сигурен.Спецификации : Оперативен Напон : AC220380 VОперативен Фреквенција : 315 MHZТемпературата на работа : 40 C ~ +80 CПримачот на Осетливост : 105d BmМаксимално оптоварување : 3000 w, отценети оптоварување 1500 wУчење код : бутване / НеLatched .интерзаклучување / Latched ...

20 бр / лот 2SK1522 K1522 TO-264 / 1MBH60D-090 TO-264 / 2SA1303 2SC3283 TO-3P / TDA7240A TO-220-7 / FQA140N10 TO-3P

78.08 -5 % BGN 74.00

Производ линкови за четири модели, соодветно,Секој модел за испраќање на 20 КОМПЈУТЕРИ.Треба да изберете на кој може директно да го купите,Ние ќе се организираме за да испратите веднаш.

433Mhz DC 12V 3CH Channel Relay RF Wireless Remote Control Switch Receiver Module and RF Дистанционно 433Mhz Transmitter Kit

3.20 -6 % BGN 3.00

ДОЛАРИ 3.50 12.00 11.99 10.00 15.90 ДОЛАРИ 3.50 ДОЛАРИ 3.50 12.50Драги пријатели, ви благодариме за вашата цел!Доколку нарачката е под $5 или помалку, ние ќе ви ги даде организира Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус .Каналот само што обезбеди Кинески период на пошта на Објавување, испраќање, планираат да имаат информации како навигација, alibaba рамен мрежни правила се одобрени од употреба на логистички канали!Ако цел е погоре > $5, ние ќе ви ги даде организира Кина Пост Регистрирани Воздух Mail.Каналот обезбедува "поштенски регистрирани колет" за да се обезбеди домашно и Објавување, испраќање, плати за навигација за информации како дестинација...

433.92 Mhz Восъчни копие дойде дистанционно управление TOP 432EV TOP-432NA TOP432NA с батерия за универсални гаражни врати ключодържател

15.36 -35 % BGN 10.00

Дупликат на Вашиот Постоечки Далечински Управувач , како што се ДОЈДЕ ТОП432 NA , ДОЈДЕ ТОП432 EV и некои заеднички фиксни и учење код за далечински контроли...

Търговия на едро с 50 диск A + Yellow Blank Printed 32x Blank 870 MB CD-R

BGN 47.04

Одделение : Одделение А+Складирање на податоци : Многу стабилнаТип : CDRБрзина : 1x да 32x мулти брзинаГолемина : 870 MBКористење : Сите медиуми и складирање на податоциПакет : opp заврши или shrink wrapAnswer : ___________________________ Note : 50 dvd дискови и не 50 пакети Важни Информации : Cdто само ќе покаже 700mb на компјутер,но да ги користат целосна 870mb ќе треба да се користи режач софтвер кој поддржува "Overburn" или има супер engrave функција.За пример...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.