• Новинка
дистанционно управление за INFOCUS TV 600158K00-886-G

дистанционно управление за INFOCUS TV 600158K00-886-G

резултат:
BGN 47.84

Брой продукти
Налично


Ве молиме имајте во предвид : цената на овие експрес испорака е многу поволна, но не може да се обезбеди следење на информации. (Correos Економија Кралската Пошта Економија Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус) ако треба да имаат следење на информации, ве молиме да одберете други изрази, како што се : Ali Express Стандард на Превозот.Кина пост воздух mail и повеќе.
далечински управувач за INFOCUS ТВ 600158 K00-886-G
ДАЛЕЧИНСКИ УПРАВУВАЧ 1 PCS БЕЗ БАТЕРИЈА

Подробности

Номер На Модела:
L
Канал:
1
търговска марка:
hononjo
Приложение поддръжка:
No
Воспользуйся:
TV
Безжична Връзка:
IR
Пакет:
No
Честота:
ir

Избор на купувачи

Нов оригинален RC2010 / 01 PHILIPS TV дистанционно управление 27PT40 27PT40B 27PT40B1 27PT40B101 32PT70 32PT70B 32PT70B1 32PT70B101

28.78 -20 % BGN 23.00

Нови Оригинални RC2010 / 01 За PHILIPS ТВ Далечински Управувач 27 PT40 27 PT40 B 27 PT40 B1 27 PT40 B101 32 PT70 32 PT70 B 32 PT70 B1 32 PT70 B101Состојба : Нова Тип : TV Remote Канал : 1 Фреквенција : 433 MHz Материјал : ABS Материјал Боја : Како што е Прикажано Количина : 1 x далечински управувач (бара 2 x AA батерии,батерии не се вклучени) Единица Тип : парче Тежина : 0.12 kg (0.26 lb.) Пакет : ПП Торба Пакет Тежина : 0.15 kg (0.33 lb.) Пакет Големина : 28cm x 13.5 cm x 5cm (11.02 во x 5.31 во x 1.97 во) Забелешка : Ова е оригиналниот далечински управувач.Не програмирање или прилагодување е потребно...

Дистанционно управление за EPSON EX5250 XGA PRO EB-1720 EB-440W EB-450WI EB-1723 VS400 EB-1830 EB-455WI EB-460I EX3210 3LCD проектор

BGN 22.64

Опис 1.Сосема нова универзална замена на далечинскиот управувач.2.пакување детали : стандарден пакет со мали картон за секое парче.3.количина попуст е достапен.4.користете АА батерии,батерии не се вклучени.Превозот1.Објектот ќе биде од Кина во светот.2.Во главно превозот начин е DHL,EMS и Сингапур пост.Ќе добиете вашиот објект во околу 35 дена од DHL, Или ќе го добие во околу 57 работни дена од EMS,1722business дена од Сингапур Пост.3.На следење на број ќе им бидат дадени на интернет во рок од 2 работни дена, така што на купувачот може да го најдете објект онлајн, купувачите се одговорни за царинските тарифи.4.Ние би сакале да испорака на објектот со други средства,но купувачот треба да се одговорни за дополнителните такси превозот.5.Купувачи се одговорни за дополнителните ТРЕСКА давачки, ДДВ, Царински такси и Должност за увоз (ако ги има)...

Дистанционно управление за EPSON EB-X18 EB-X20 EH-TW490 ЕМИ-765 ЕМИ-S3 ЕМИ-83H EB-S29 VS230 VS330 ЕМИ-TW82 EMP-X3 H555b 3LCD проектор

BGN 22.56

Опис 1.Сосема нова универзална замена на далечинскиот управувач.2.пакување детали : стандарден пакет со мали картон за секое парче.3.количина попуст е достапен.4.користете АА батерии,батерии не се вклучени.Превозот1.Објектот ќе биде од Кина во светот.2.Во главно превозот начин е DHL,EMS и Сингапур пост.Ќе добиете вашиот објект во околу 35 дена од DHL, Или ќе го добие во околу 57 работни дена од EMS,1722business дена од Сингапур Пост.3.На следење на број ќе им бидат дадени на интернет во рок од 2 работни дена, така што на купувачот може да го најдете објект онлајн, купувачите се одговорни за царинските тарифи.4.Ние би сакале да испорака на објектот со други средства,но купувачот треба да се одговорни за дополнителните такси превозот.5.Купувачи се одговорни за дополнителните ТРЕСКА давачки, ДДВ, Царински такси и Должност за увоз (ако ги има)...

Търговия на едро с 50 диск A + Yellow Blank Printed 32x Blank 870 MB CD-R

BGN 47.04

Одделение : Одделение А+Складирање на податоци : Многу стабилнаТип : CDRБрзина : 1x да 32x мулти брзинаГолемина : 870 MBКористење : Сите медиуми и складирање на податоциПакет : opp заврши или shrink wrapAnswer : ___________________________ Note : 50 dvd дискови и не 50 пакети Важни Информации : Cdто само ќе покаже 700mb на компјутер,но да ги користат целосна 870mb ќе треба да се користи режач софтвер кој поддржува "Overburn" или има супер engrave функција.За пример...

315 mhz универсална безжично дистанционно управление копие от код 315 mhz предавател за гаражни врати електрически отвори врати восъчни ключодържател

6.08 -18 % BGN 5.00

Драги пријатели, ви благодариме за вашата цел!Доколку нарачката е под $5 или помалку, ние ќе ви ги даде организира Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус .Каналот само што обезбеди Кинески период на пошта на Објавување, испраќање, планираат да имаат информации како навигација, alibaba рамен мрежни правила се одобрени од употреба на логистички канали!Ако цел е погоре > $5, ние ќе ви ги даде организира Кина Пост Регистрирани Воздух Mail.Каналот обезбедува "поштенски регистрирани колет" за да се обезбеди домашно и Објавување, испраќање, плати за навигација за информации како дестинација...

20 БР. / ЛОТ IRF520N TO-220 / IRFBC20 TO-220 / IRF540 TO-220 / IRF9610 TO-220

16.64 -4 % BGN 16.00

Производ линкови за четири модели, соодветно,Секој модел за испраќање на 20 КОМПЈУТЕРИ.Треба да изберете на кој може директно да го купите,Ние ќе се организираме за да испратите веднаш.

Безплатна доставка на нови оригинални дистанционно за Sharp GJ220 LED LCD TV

15.68 -11 % BGN 14.00

Слики покажуваатОпис На ПроизводотСите наши Далечински управувач да се преземат строги проверки на квалитетот за зрак перформанси, врски, па можете да им верувате за тоа да работат беспрекорно во вашата машина ...

94см кабел 19v 3.95 a ac адаптер за захранване 19 волта 3.95 amp 3950ma EU plug вход 100 240v ac 5.5x2. 1mm захранващ трансформатор

78.38 -6 % BGN 74.00

90cm кабел 19v 3.95 ac адаптер 19 volt 3.95 amp 3950ma ЕУ приклучок за внесување 100 240v ac 5.5x2.1mm НапојувањеКарактеристики : 1 Тоа може да биде замена 19 V 3950m A Напојување AC Адаптер за многу уреди со 5.5 мм x 2.1 mm приклучок совет како LCD / LED / ТВ Звук Кутија, Led Лента / Безжичен Рутер,АДСЛ Мачки, ЦЕНТАР, Прекинувачи, Безбедносни Камери, Лаптоп / Аудио / Видео Напојување и така натаму...

Нов замененный дистанционно управление RMT-B126A за SONY Blu-Ray DVD плейър BDPBX120 BDP-BX120 BDPS3200 BDP-BX320 BDPBX320 BDP-BX520 BDP-BX620

BGN 12.61

Новите Замени Далечински RMTB126 A за SONY BluRay DVD Плеер BDPBX120 бдп прикажува големиBX120 BDPS3200 бдп прикажува големиBX320 BDPBX320 бдп прикажува големиBX520 бдп прикажува големиBX620

20 бр / лот 2SK1522 K1522 TO-264 / 1MBH60D-090 TO-264 / 2SA1303 2SC3283 TO-3P / TDA7240A TO-220-7 / FQA140N10 TO-3P

78.08 -5 % BGN 74.00

Производ линкови за четири модели, соодветно,Секој модел за испраќање на 20 КОМПЈУТЕРИ.Треба да изберете на кој може директно да го купите,Ние ќе се организираме за да испратите веднаш.

Нова смяна за Chunlan Universal Air Conditioner AC A / C Remote Control Remoto Controller Fernbedienung

14.38 -37 % BGN 9.00

Новата Замена За CHUNLAN Универзална клима уред AC A / C Далечински Управувач Remoto Контролер FernbedienungСостојба : Нова Тип : клима уред Далечински Канал : 1 Фреквенција : 433 MHz Материјал : ABS Материјал Боја : Како што е Прикажано Количина : 1 x далечински управувач (бара 2 x AAA батерии,батерии не се вклучени) Единица Тип : парче Тежина : 0.12 kg (0.26 lb.) Пакет : ПП Торба Пакет Тежина : 0.15 kg (0.33 lb.) Пакет Големина : 28cm x 13.5 cm x 5cm (11.02 во x 5.31 во x 1.97 во) Забелешка : замена На далечинскиот управувач единици и ќе работи како и оригиналите .Не програмирање или прилагодување е потребно.Далечинскиот управувач доаѓаат со оригинален бренд лого .Драги пријатели, ви благодариме за доаѓање до мојата продавница...

Професионални LCD оптични стъклени Защитни фолиа на Кутията за canon 5D3 5DIII 40D 50Г 5D2 70D DSLR фотоапарат

8.00 -12 % BGN 7.00

Вовед : Висок Квалитет! Новиот Бренд!!!Направени од 0,5 мм оптичко стакло, овој LCD екран заштитник обезбеди највисоко заштита за вашите вредни камери.Оваа заштитник добие повеќе од 95% транспарентен стапка, да се покаже јасна слика на LCD екранот...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.