• Новинка
Продажба на едро 10 бр лъскава печатна повърхност 4.7 Gb 16x DVD+R дискове

Продажба на едро 10 бр лъскава печатна повърхност 4.7 Gb 16x DVD+R дискове

резултат:
BGN 9.92

Брой продукти
Налично


Спецификации
Дефект го оценувате : Помалку од 0,3%
Одделение : Одделение А
Складирање на податоци : Многу стабилна
Тип : DVD+R
Брзина : 16x
Големина : 4.7 GB
Користење : Сите медиуми и складирање на податоци
Пакување : Меур заврши.
Имајте на ум. 10 дискови и не 10 пакети

Подробности

Номер На Модела:
000
търговска марка:
ОХУАНГ
Пакет:
ДА

Избор на купувачи

Нов замененный дистанционно управление RMT-B126A за SONY Blu-Ray DVD плейър BDPBX120 BDP-BX120 BDPS3200 BDP-BX320 BDPBX320 BDP-BX520 BDP-BX620

BGN 12.61

Новите Замени Далечински RMTB126 A за SONY BluRay DVD Плеер BDPBX120 бдп прикажува големиBX120 BDPS3200 бдп прикажува големиBX320 BDPBX320 бдп прикажува големиBX520 бдп прикажува големиBX620

Нова подмяна на ELECTROLUX GZ-46B-E1-003 универсален климатик AC A / C дистанционно управление Remoto Controller Fernbedienung

19.18 -37 % BGN 12.00

Новата Замена За ELECTROLUX GZ46 BE1003 Универзална клима уред AC A / C Далечински Управувач Remoto Контролер FernbedienungСостојба : Нова Тип : клима уред Далечински Канал : 1 Фреквенција : 433 MHz Материјал : ABS Материјал Боја : Како што е Прикажано Количина : 1 x далечински управувач (бара 2 x AAA батерии,батерии не се вклучени) Единица Тип : парче Тежина : 0.12 kg (0.26 lb.) Пакет : ПП Торба Пакет Тежина : 0.15 kg (0.33 lb.) Пакет Големина : 28cm x 13.5 cm x 5cm (11.02 во x 5.31 во x 1.97 во) Забелешка : замена На далечинскиот управувач единици и ќе работи како и оригиналите .Не програмирање или прилагодување е потребно.Драги пријатели, ви благодариме за доаѓање до мојата продавница...

433.92 Mhz Восъчни копие дойде дистанционно управление TOP 432EV TOP-432NA TOP432NA с батерия за универсални гаражни врати ключодържател

15.36 -35 % BGN 10.00

Дупликат на Вашиот Постоечки Далечински Управувач , како што се ДОЈДЕ ТОП432 NA , ДОЈДЕ ТОП432 EV и некои заеднички фиксни и учење код за далечински контроли...

AC85V 110V 240V 220V 1CH 10A безжично дистанционно управление превключвател на системата teleswitch 4 * приемник и 4*предавател Applicance гараж вратата

70.61 -12 % BGN 62.00

2016 година Нови 85 V250 V110 V 220 V 1 CH 10 A Мултифункционален учење безжичниот далечински управувач switch Applicance гаражни вратиОвој став е безжичен далечински управувач switch Ак електроника фабрика за развој на нов производ, леснотија на користење и елегантен интерфејс...

315 mhz универсална безжично дистанционно управление копие от код 315 mhz предавател за гаражни врати електрически отвори врати восъчни ключодържател

6.08 -18 % BGN 5.00

Драги пријатели, ви благодариме за вашата цел!Доколку нарачката е под $5 или помалку, ние ќе ви ги даде организира Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус .Каналот само што обезбеди Кинески период на пошта на Објавување, испраќање, планираат да имаат информации како навигација, alibaba рамен мрежни правила се одобрени од употреба на логистички канали!Ако цел е погоре > $5, ние ќе ви ги даде организира Кина Пост Регистрирани Воздух Mail.Каналот обезбедува "поштенски регистрирани колет" за да се обезбеди домашно и Објавување, испраќање, плати за навигација за информации како дестинација...

чисто Нов чип SR191 I5-4210Y BGA с лъжичка добро качество

BGN 204.80

Почитувани Купувачи, ве Молиме обрнете внимание на следново настава по приемот на нашата чипови На BGA чипови ќе купите од нашата компанија се од висока технологија, како и прецизни како нанометри...

дистанционно управление за LG AKB72914274 AKB72914271 AKB72914277 Plasma 3D LED HDTV TV remote

BGN 3.20

ЗА LG TVУниверзален Далечински УправувачЗа LG Смарт 3 D LED LCD HDTV ТВ Директна Замена Директна УпотребаПлаќање1 може да се плати цел на Aliexpress2.И ако сакате да се плати преку други начини, како на Запад Унија, TT,Pape I и така натаму,Се разбира, ние исто така може да се прифати.Ве молиме слободно контактирајте со насИспорака1 Ние нудиме да испратите објекти на целиот страна на курирската служба DHL / UPS / EMS / Aramex / ТНТ КИНА Пост Воздух Mail, и така натаму2.Пред превозот,предмети ќе бидат внимателно селектирани од страна на инженери.3 Општо Земено,715 дена за DHL / UPS / Федекс испорака.15 25 daysfor ЕМС испорака...

Нов оригинален RC2010 / 01 PHILIPS TV дистанционно управление 27PT40 27PT40B 27PT40B1 27PT40B101 32PT70 32PT70B 32PT70B1 32PT70B101

28.78 -20 % BGN 23.00

Нови Оригинални RC2010 / 01 За PHILIPS ТВ Далечински Управувач 27 PT40 27 PT40 B 27 PT40 B1 27 PT40 B101 32 PT70 32 PT70 B 32 PT70 B1 32 PT70 B101Состојба : Нова Тип : TV Remote Канал : 1 Фреквенција : 433 MHz Материјал : ABS Материјал Боја : Како што е Прикажано Количина : 1 x далечински управувач (бара 2 x AA батерии,батерии не се вклучени) Единица Тип : парче Тежина : 0.12 kg (0.26 lb.) Пакет : ПП Торба Пакет Тежина : 0.15 kg (0.33 lb.) Пакет Големина : 28cm x 13.5 cm x 5cm (11.02 во x 5.31 во x 1.97 во) Забелешка : Ова е оригиналниот далечински управувач.Не програмирање или прилагодување е потребно...

Подмяна на akb73756502 нов дистанционно за LG AKB73756504 AKB73756510 AKB73756502 32 42 47 50 55 84 плазмен led tv

6.56 -9 % BGN 6.00

Карактеристики : Совршен, висок квалитет на далечинскиот управувач замена за вашиот LG TV.Не програмирање е потребно, лесно да се работи, како оригиналниот далечински управувач.Напојува со 2 AAA батерии...

Безплатна доставка на нови оригинални дистанционно за Sharp GJ220 LED LCD TV

15.68 -11 % BGN 14.00

Слики покажуваатОпис На ПроизводотСите наши Далечински управувач да се преземат строги проверки на квалитетот за зрак перформанси, врски, па можете да им верувате за тоа да работат беспрекорно во вашата машина ...

Оригинални LCD дисплей за GARMIN EDGE 510 510J bicycle speed meter LCD дисплей екранната лента (без докосване на екрана) ремонт на замяна

56.00 -7 % BGN 52.00

Напомена : 1.Оваа стока е само да го замени екран.2.Тоа е 100% ја оригиналната стока.3.Ние ќе испрати предмети во рок од 35 дена по вашата исплата .4.Мажите го направија дефекти не се загарантирани.5.Ве молиме не се отвори спор, без било зборува со нас .6.Ве молиме да ни остават 5 ѕвезди позитивни повратни информации доколку ставката што може да работи добро .

Многофункционален пулт за дистанционно управление на безжична клавиатура, контролер Air Mouse за Android player Smart TV Set Top Box проектори GDeals

15.97 -12 % BGN 14.00

Нови Мултифункционален Далечински Управувач Безжична Тастатура Контролер Воздух Глувчето За Android Плеер Паметни ТВ Set Top Кутија Проектори GDeals Карактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитет !Тип : Далечински УправувачДимензии : Должина : 17.3 см,Ширина : 5.3 cm,Дебелината : 1.8 cmПогоден за : Android играч, settop кутии, smart TV, проектори и други интелигентни опрема, далечински управувач, тастатура за пишување, глувчето за далечинска контролаНапомена : Поради различни следи и светлосен ефект,вистинската боја можеби мало различни од сликата боја.Ве молиме овозможи 23cm се разликува поради прирачник за мерење .1 x Далечинска КонтролаНие Брод на Светот (Освен некои земји и APO / FPO)...

Дистанционно управление за EPSON EMP-S5 H552C EB-485T EB-475T EB-1810 ЕМИ-260 ЕМИ-1710 EMP-1715 H550b H551b H552b 3LCD проектор

BGN 23.50

Опис 1.Сосема нова универзална замена на далечинскиот управувач.2.пакување детали : стандарден пакет со мали картон за секое парче.3.количина попуст е достапен.4.користете АА батерии,батерии не се вклучени.Превозот1.Објектот ќе биде од Кина во светот.2.Во главно превозот начин е DHL,EMS и Сингапур пост.Ќе добиете вашиот објект во околу 35 дена од DHL, Или ќе го добие во околу 57 работни дена од EMS,1722business дена од Сингапур Пост.3.На следење на број ќе им бидат дадени на интернет во рок од 2 работни дена, така што на купувачот може да го најдете објект онлајн, купувачите се одговорни за царинските тарифи.4.Ние би сакале да испорака на објектот со други средства,но купувачот треба да се одговорни за дополнителните такси превозот.5.Купувачи се одговорни за дополнителните ТРЕСКА давачки, ДДВ, Царински такси и Должност за увоз (ако ги има)...

Нова смяна за CHIGO ZH/TT-02 AC a / C Remoto Controller универсално дистанционно управление, климатик ZH TT-04 Fernbedienung

15.98 -37 % BGN 10.00

Новата Замена За CHIGO ZH / TT02 AC A / C Remoto Контролер Универзална клима уред Далечински Управувач ZH TT04 FernbedienungСостојба : Нова Тип : клима уред Далечински Канал : 1 Фреквенција : 433 MHz Материјал : ABS Материјал Боја : Како што е Прикажано Количина : 1 x далечински управувач (бара 2 x AAA батерии,батерии не се вклучени) Единица Тип : парче Тежина : 0.12 kg (0.26 lb.) Пакет : ПП Торба Пакет Тежина : 0.15 kg (0.33 lb.) Пакет Големина : 28cm x 13.5 cm x 5cm (11.02 во x 5.31 во x 1.97 во) Забелешка : замена На далечинскиот управувач единици и ќе работи како и оригиналите .Не програмирање или прилагодување е потребно.Драги пријатели, ви благодариме за доаѓање до мојата продавница...

20 БР. / ЛОТ IRF520N TO-220 / IRFBC20 TO-220 / IRF540 TO-220 / IRF9610 TO-220

16.64 -4 % BGN 16.00

Производ линкови за четири модели, соодветно,Секој модел за испраќање на 20 КОМПЈУТЕРИ.Треба да изберете на кој може директно да го купите,Ние ќе се организираме за да испратите веднаш.

433 Mhz универсална безжично дистанционно управление превключвател DC 12V 4ch релеен модул приемник с 4 канальным RF дистанционно управление предавател 433 Mhz

14.08 -8 % BGN 13.00

Драги пријатели, ви благодариме за вашата цел!Доколку нарачката е под $5 или помалку, ние ќе ви ги даде организира Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус .Каналот само што обезбеди Кинески период на пошта на Објавување, испраќање, планираат да имаат информации како навигација, alibaba рамен мрежни правила се одобрени од употреба на логистички канали!Ако цел е погоре > $5, ние ќе ви ги даде организира Кина Пост Регистрирани Воздух Mail.Каналот обезбедува "поштенски регистрирани колет" за да се обезбеди домашно и Објавување, испраќање, плати за навигација за информации како дестинација...

Нов AC220V 250V 380V 30A 2ch дистанционно управление на гаражни врати, RF безжично дистанционно управление превключвател на системата 3 * Черен предавател и 1*рецепция

48.42 -11 % BGN 43.00

220 V 250 V 380 V 30 A " 2 CH Далечински Управувач гаражни врати RF Безжичниот Далечински Управувач Switch Систем 3pcs црна Предавателот &1pcs ПриемникОвој вид на AC220380 V широк напон двонасочна далечински управувач прекинувач, прекинувач за напојување, професионална префрлување напојување за управување со чип, напојување напонот стабилност, комплетно решение отпор капацитет чекордолу и да го направи напојување напонот не е стабилна, доведе до целиот switch нестабилен феномен.Далечинскиот управувач префрлете се усвојува 30 реле, може да се вчита високоенергетски електрични апарати, учење микроконтролерски декодирање, можат да научат повеќе за далечинска контрола, едноставна операција поддршка флексибилни;за да се Префрлате прекинувачот е донесен да ја подобри switch излез работа начин, динамичен, selflocking, interlocking (точка) може да биде случаен избор лесен за употреба, уште еден нов начин на рачна работа.Однесуваат на повеќе области различни цели;Резервирани за излез на податоци битови заварување плоча, може да се добијат преку кратки различни лемење заеднички локација избор на далечинска контрола на копчиња, погодно клиент поддршка на различни далечински управувач што себеси се допаѓа, за да се избегне стариот фиксна еден дизајн копчиња можете да одговара на срам на далечинскиот управувач.Главно се користи во гаражни врати контрола, осветлување контрола, електрични вратата, далечински управувач завеси, укинување на опрема, моторика, пумпа за вода, проекција на екранот лифт контрола и безбедност на индустријата и другите полиња, е лесно да се инсталира, користи предностите на едноставен и безбеден и сигурен.Спецификации : Оперативен Напон : AC220380 VОперативен Фреквенција : 315 MHZТемпературата на работа : 40 C ~ +80 CПримачот на Осетливост : 105d BmМаксимално оптоварување : 3000 w, отценети оптоварување 1500 wУчење код : бутване / НеLatched .интерзаклучување / Latched ...

Нова смяна за CARRIER RG56/BGEFU1-CA AC A / C Remoto Controller универсално дистанционно управление, климатик RG56BG/EF-CA

15.98 -37 % BGN 10.00

Новата Замена За ПРЕВОЗНИКОТ RG56 / BGEFU1CA AC A / C Remoto Контролер Универзална клима уред Далечински Управувач RG56 BG / EFCAСостојба : Нова Тип : клима уред Далечински Канал : 1 Фреквенција : 433 MHz Материјал : ABS Материјал Боја : Како што е Прикажано Количина : 1 x далечински управувач (бара 2 x AAA батерии,батерии не се вклучени) Единица Тип : парче Тежина : 0.12 kg (0.26 lb.) Пакет : ПП Торба Пакет Тежина : 0.15 kg (0.33 lb.) Пакет Големина : 28cm x 13.5 cm x 5cm (11.02 во x 5.31 во x 1.97 во) Забелешка : замена На далечинскиот управувач единици и ќе работи како и оригиналите .Не програмирање или прилагодување е потребно.Драги пријатели, ви благодариме за доаѓање до мојата продавница...

DR-E10 DRE10 LP-E10 батерия DC куплунг + ACK-E10 кабел за Canon EOS 1300D 1200D 1100D Kiss X50 Rebel T3 T5 T6 цифрови фотоапарати

BGN 8.00

ДрE10 DRE10 ЛПE10 Батеријата DC Спојка + ACKE10 Кабел за Canon EOS 1300 D 1200 D 1100 D Бакнеж X50 Бунтовнички T3 T5 T6 Дигитални КамериПакет(секој сет) Вклучува : 1x дрE10 DC спојка; 1x PS700 DC кабел...

Дистанционно управление за климатик SAMSUNG ARH-447 ARC-426 ARC-477 ARH-420 A/C

7.23 -45 % BGN 4.00

Големина : 43*115*23mmДомување материјал : пластикаДалечински управувач растојание : повеќе од 10 mБатерија Тип : 2x AAA батерија( не се вклучени)Напојување тип на : DC 3 VБоја : сива&белоУпотреба : Вратете ја батеријата, може да се користи директноЛесен и интуитивен, појасни екранот, издржливи.Едноставен за користење, лесен, клуч без мирис, nontoxic, мека на допир.Одговара за SAMSUNG ARH447 ЛАК426 ЛАК477 ARH420 A / C клима уред.Напомена : Отстранете ги батериите кога не се користат подолго време.Пакет се вклучени : 1 x Далечинска КонтролаSamsung се регистрирани трговски марки на Samsung, Inc...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.