• Новинка
Чувствителен на допир панел на екрана за GARMIN Nuvi 1300 1300T 1300W / Nuvi 1340 1340T 1350 1350T GPS сензорен екран дигитайзер, подмяна на лентата

Чувствителен на допир панел на екрана за GARMIN Nuvi 1300 1300T 1300W / Nuvi 1340 1340T 1350 1350T GPS сензорен екран дигитайзер, подмяна на лентата

резултат:
BGN 11.04
BGN 10.00 -9 %

Брой продукти
Налично


Напомена :
1.Оваа стока е само да го замени екран.
2.Тоа е 100% ја оригиналната стока.
3.Ние ќе испрати предмети во рок од 3-5 дена по вашата исплата .
4.Мажите го направија дефекти не се загарантирани.
5.Ве молиме не се отвори спор, без било зборува со нас .
6.Ве молиме да ни остават 5 ѕвезди позитивни повратни информации доколку ставката што може да работи добро .

Подробности

Тип Штепсельной Вилици:
интержект
връзка:
свържете
търговска марка:
Garmin
Използването на:
Монитори
Размер На Дисплея:
4,3инча
Номер На Модела:
Zumo 350 LM 350LM
време за доставка:
Обикновено 3-5 дни
Вид На Продукта:
4-Проводный Резистивен
Дължина на кабела:
28 мм
Размер:
105 мм*65 мм

Избор на купувачи

Подмяна на дистанционно управление TV Remote for Western Digital WD TV Live Plus HD Player WDBACA0010BBK/WDBG3A0000NBK

7.36 -18 % BGN 6.00

Спецификација : Боја : ЦрнаБатерија : 2 X AAA Батерии (НЕ се вклучени)Компатибилни Модели : WDTV001 RNN, WDTV003 RNN, WDBACC0010 HBK, WDBNLC0020 HBK, WDBNLC0010 HBK, WDBMCE0010 HBK, WDBAAM0000 NBK, WDBAAL0000 NBK, WDAVN00 BN, WDAVP00 BE, WDAVN00 BS, WDAVP00 BS, WDBABG0000 NBK, WDBABF0000 NBK, WDBAAP0000 NBK, WDBAAN0000 NBK, WDBABX0000 N, WDBABX0000 NBK, WDBREC0000 NBK, WDBG3 A0000, WDBHG70000 NBK, WDBGXT0000 NBK, WDBABZ0010 BBK, WDBACA0010 BBK, WDBG3 A0000 NBK1 X Далечинска Контрола1...

Климатик климатик дистанционно управление за използването на sanyo всички модели могат да използват RM-8033Y съкратено на срс-7HS4E-G съкратено на срс-4VPIS4U съкратено на срс-

BGN 6.38

Ве молиме имајте во предвид : цената на овие експрес испорака е многу поволна, но не може да се обезбеди следење на информации...

Оригинално дистанционно управление AN-MR600 an-MR600G Magic Motion с колело браузър за LG 3D smart TV

84.80 -4 % BGN 81.00

Основни Детали : Оригиналниот ЕДЕНMR600 НА MR600 G Магија Движење Далечински Управувач со Пребарувачот Тркала за LG 3 D smart TVLG Magic Remote е компатибилен со LG TV модели : LF6500, LF6390, EF9800, EG9600, EF95004 K UHD : UF9500, UF8500, UF6900, UF7300, UF7700, UF7690,UF7600, UF7590, LF6300...

чисто Нов чип NH82801GR SL8FY BGA с лъжичка добро качество

BGN 8.00

Почитувани Купувачи, ве Молиме обрнете внимание на следново настава по приемот на нашата чипови На BGA чипови ќе купите од нашата компанија се од висока технологија, како и прецизни како нанометри...

Дистанционно управление за Samsung UA46ES6700M UA50ES6200M UA50ES6200W UA55ES6200M UA55ES6220M UA55ES6600M UA55ES6700M LED Smart 3D TV

BGN 21.33

Опис 1.Сосема Нов компатибилен далечински управувач.2.пакување детали : стандарден пакет со мали картон за секое парче.3.количина попуст е достапен.4.користете АА батерија,батерии не се вклучени5.Ако модел што ви треба не е на листата,pls порака до нас,ние имаме повеќе од 1000 различни remotes во парк.Превозот1.Објектот ќе биде од кина во светот.2.Во главно превозот начин е DHL,EMS и Сингапур пост.Ќе добиете вашиот објект во околу 35 дена од DHL, Или ќе го добие во околу 57 работни дена од EMS,1722business дена од Сингапур Пост.3.На следење на број ќе им бидат дадени на интернет во рок од 2 работни дена, така што на купувачот може да го најдете објект онлајн, купувачите се одговорни за царинските тарифи.4.Ние би сакале да испорака на објектот со други средства,но купувачот треба да се одговорни за дополнителните такси превозот.5.Купувачи се одговорни за дополнителните ТРЕСКА давачки, ДДВ, Царински такси и Должност за увоз (ако ги има)...

DELMA king 2CH, DELMA king 2CH гараж вратата на 433.92 Mhz

26.88 -14 % BGN 23.00

Информација за производот : Висока стабилност : Усвојување на увезени SMT компонента ВИДОВ и супер висока фреквенција audion(6.5 G)Дупликат на Вашиот Постоечки Далечински Контролори така ќе имате секогаш резервна копија : 1...

чисто Нов SR105 2127U безоловен BGA чип с лъжичка добро качество

BGN 36.80

Почитувани Купувачи, ве Молиме обрнете внимание на следново настава по приемот на нашата чипови На BGA чипови ќе купите од нашата компанија се од висока технологија, како и прецизни како нанометри...

Оригинално дистанционно управление проектор за проектор Infocus

BGN 48.00

Добредојдовте на нашата продавница~Оригиналниот проектор далечински управувач за Infocпроектор100% нови оригиналниЗабелешка : Некои слики само за референца ,кога ви треба,вие само треба напушти масажа во врска со вашиот модел на проектор...

Нов прием на LPS-25-USBDC 5V USB изход 5V безшумен линеен източник на захранване Talema трансформатор с led екран

185.60 -5 % BGN 176.00

Нови пристигне LPS25USBDC 5 V USB 5 V излез ниско ниво на бучава линеарното напојување Talema трансформатор со LED прикажаниLKS ПСУ надворешни линеарното напојување DC 5 V USB 5 V за DAC со 25 VA Talema трансформатор...

Нова смяна на дистанционното управление AR-RY3 AR-RY13 AR-RY5 за климатик Fujitsu

BGN 22.40

1 пакување детали : 1 парче нов далечински управувач, нема Батерии Вклучени Бренд Име : Fujitsu Пакет : Не Користете : клима уред Канал : 2 Фреквенција : 433 MHz Број на Модел : ARRY12 боја : бела Гаранција и Гаранција : 1...

чисто Нов 216-0856050 216 0856050 BGA чип с лъжичка добро качество

BGN 20.80

Почитувани Купувачи, ве Молиме обрнете внимание на следново настава по приемот на нашата чипови На BGA чипови ќе купите од нашата компанија се од висока технологија, како и прецизни како нанометри...

Сензорен екран за GARMIN Nuvi 2447T CE Lifetime /Nuvi 2497 2497LM 2497LMT GPS touch screen digitizer смяна на лентата 105 мм*65 мм

BGN 11.04

Напомена : 1.Оваа стока е само да го замени екран.2.Тоа е 100% ја оригиналната стока.3.Ние ќе испрати предмети во рок од 35 дена по вашата исплата .4.Мажите го направија дефекти не се загарантирани.5.Ве молиме не се отвори спор, без било зборува со нас .6.Ве молиме да ни остават 5 ѕвезди позитивни повратни информации доколку ставката што може да работи добро .

9V 300mA AC/DC захранващ адаптер конвертор зарядно устройство адаптер 100V-240V, за устройства с ниска консумация на енергия 5.5*2.5 mm-2.1 мм EU US AU Plug

4.16 -28 % BGN 3.00

9 V на 300m A 100 V240 V AC да DC Телефон Електронски Скала Напојување Адаптер Конвертор 5.5x2.52.1 ммAC / DC Адаптер 5060 Hz Телефон Електронски Дигитални Скала Напојување Кабелот Адаптер за полнење КонверторКарактеристики : Заштита Од Преоптоварување.Краток Спој Заштита.Во текот напон заштита.Ефикасност : ≥85%Примена : На 9 V на 300m A адаптер е генерално се применуваат на : Телефон, Електронска скала, или други Мали централи опрема.Спецификација : Количина : 1 компјутерМодел : MDL0903AC Plug стандард : САД, ЕУ, AU (Изборен)Текст : AC 100 V240 V 50 / 60 HzИзлез : наизменична СТРУЈА 9 V на 300m A 2.7 WОд стави DC приклучок : 5.5 мм*2.5 mm ( компатибилен со 5.5 мм*2.1 mm )На северниот пол на 5.5*2,5 mm приклучок : центар позитивниот(+), од страна негативниот ()Производ големина : Прибл...

NP-F750 е Фалшив батерия замества BB6 NP-F970 NPF970 fit LED VIDEO LIGHT Panel Monitor DV-96 DV-112 DV-160V DV-216V

BGN 15.98

NPF750 Празни Атарот на Батеријата Заменува BB6 NPF970 NPF970 одговара LED СВЕТЛО во ВИДЕО Панел Следи DV96 DV112 DV160 V DV216 VПакет се вклучени : 1x NPF750 Атарот на Батеријата.Оваа празна батеријата е составен од NPF770 / F750 батеријата случај, изграденаво 5.5*2,5 mm DC дупка...

чисто Нов чип NH82801IB SLA9M BGA с лъжичка добро качество

BGN 8.00

Почитувани Купувачи, ве Молиме обрнете внимание на следново настава по приемот на нашата чипови На BGA чипови ќе купите од нашата компанија се од висока технологија, како и прецизни како нанометри...

Розово bicycel хронометър скорост защитно покритие за Garmin Edge 1000 мотор / кола GPS навигатор силиконова защитно покритие на корпуса

30.24 -7 % BGN 28.00

Почитувани Клиенти : Ние би сакале да ја искористам оваа можност да ви се заблагодарам за вашиот вид поддршка сето ова време ...

Neewer Black СЗ-35 Metal Suspension Бум Scissor Arm Stand+вграден XLR кабел от мъжа към жената+ударное планина+настолен монтаж на скоба

BGN 36.78

НАПОМЕНА : има промени на нашите во Странство магацин, нашите ЕУ клиенти да нарачате производот од нашите ЕУ магацин(Вклучувајќи ги Франција, Италија, Шпанија и Германија), сите од нашите пакети ќе биде предаден во рок од 13 дена, ако не е проблем, но на следење ќе биде одложен поради џет заостануваат, ве молиме да знаат тоа.Бесплатен Превозот Neewer® Црна NW35 Метал Суспензија Бум Режа Рака Стои со Вграден XLR Машки да се Женски Кабел, Шок Планината и Табела Монтажа МенгемеПакувањето На Производот : Стандард ПакувањеНаправени надвор од сите челична конструкција, цврсти и издржливи...

Високо качество 10V 1A / 1000mA 5. 5x2. 5mm Универсален захранващ адаптер за променлив ток, постоянен ток с кабел 1,5 м зарядно устройство за рутер Безплатна доставка

BGN 9.74

100% сосема нов и висок квалитет.Висока ефикасност и ниска потрошувачка.Добра изолација ,висока електрична сила.Пониска температурата на работа ,долг животен век.Полно оптоварување висока температура горатво,100% полно оптоварување горатво тест.Компатибилен со батерии за играчкаСпецификација : · Излезен напон : 10 V· Излезна струја : 1000m A / 1 A· Влезен напон : 100 V240 V AC 50 / 60 Hz· Должина на кабел : 1.5 м· Ефикасност : 85% Мин· Бранување и бучава : 100 Max· Боја : Црна· Од стави џек адаптер големина : 5.5 мм x 2,5 mm· Приклучок тип : САД / ЕУ / велика БРИТАНИЈА· DC Plug димензија : US(74*28*59mm) ,ЕУ(74*28*78.6 мм),велика БРИТАНИЈА(74*49*70mm).· Влезен напон : 100 V240 V AC 50 / 60 Hz· Целосна заштита функции : OVP / OCP / еднократни лозинки / SCP / Направени според специфичните барања на клиентите, Ако ти треба некој модел, ве молиме прво контактирајте со нас .

Безплатна доставка нов дистанционно управление Fit Samsung AA59-00786A UE40F6330AK Player Smart REMOTE CONTROL 3D LCD LED HDTV TV

BGN 16.00

За производ 1 Обезбеди 100% нови 2Гаранција за три месеци 3пакување не содржи батерии За гаранција 1 сите производи се тестирани работни перформанси е добра 2 ако добиете производот не се задоволни во рок од 7 дена, ве молиме да се замени или наплата, вие сте одговорни за трошоците за превозот...

Дистанционно за Sharp xG-C330X PG-C20X PG-C45X PG-A10S PG-C30XU XG-NV33XU XG-NV4SU XG-NV4SE xG-NV3XU 3LCD проектор

BGN 25.76

Опис 1 Сосема нов компатибилна далечинска контрола,употреба AAA батерија,батерии не се вклучени.2 Бидат погодни за наведениот модел и толку многу други,како што XR32 XL XGF260 X XGMB65 XL XGMB50 XL XGMB67 X СТРD2710 XL СТРD2870 W XGMB67 XL XGMB50 XL XGMB65 X XGF320 W XGMB70 X XGMB50 X XGMB67 XL XGP610 XN XGPH70 XN XGF210 X XGMB66 X СТРD3110 X СТР СТРD50 X3 D СТРD3510 X СТРD40 X3 D СТРD45 X3 D СТРD4010 X СТРD3550 W СТРD40 W3 D СТРD3510 XL3...

AC220V 10A 1CH безжично дистанционно управление превключвател на системата 1 * приемник + 4*котешко око предаватели за домакински уреди врата гаражни врати

34.13 -12 % BGN 30.00

AC220 V 10 A 1 CH Безжичниот Далечински Управувач Switch Систем 1*Приемник + 4 *мачка очи Предаватели за Апарати Портата гаражни вратитој производ е електронски дизајн и производство на еден далечински управувач switch 220 volts КОРИСТИ 10 A реле, можете да го користите за оптоварување поголема моќ електроника, Може да изберете отпор капацитет чекор надолу или power supply module декомпресија;Можат да научат повеќе за далечинска контрола, и секој далечински управувач сите копчиња може да се научи, може да биде далечински управувач повеќе прекинувач, switch исто така може да биде повеќе далечински контролер, и може да се спроведат на краток заварување плоча, блокирам, или на работата на автозаклучување;за да се олесни употребата на клиентите, овој вид на контролорот може да ви биде наплатено сув контакт излез и излез...

Дистанционно управление за Mitsubishi WD390U WD500U WD510U UD8850 UD8900U UD8350LU UD740U UD8350U UD8400U DLP проектор

BGN 25.36

Опис 1 Сосема нов компатибилна далечинска контрола,употреба AAA батерија,батерии не се вклучени.2 Бидат погодни за наведениот модел и толку многу други,како што се HC8000 D HC9000 D SE1 U HL2750 U HL650 U S250 U HD8000 FL6900 U FL7000 U HC6500 HC5500 U HC6800 HC7000 U HC7800 D HC7900 D HC5000 BL HC5500 HC6500 U HD8000 LV FL6900 L FL7000 L HC1 HC2 HC3 HC5000 U LVPS250 U LVPS290 U LVPS490 U LVPS500 U S490 U S500 U S50 UX LVPS50 U LVPS2903...

100шт джак DR-400 DR400 DR 400 DC съединител за адаптер ACKE2 Fit Canon EOS 10D 20D D0Da 30D 40D 5D 50Г D60, D30

BGN 387.20

100pcs Конектор на кабел, др400 DR400 др 400 DC Спојка за Адаптер ACKE2 Одговара Canon EOS 10 D 20 D D0 Da 30 D 40 D 5 D 50 D D30 D60Пакет(секој Број) содржина : 100pcs на др400 DC спојка моќ конектор за Canon Адаптер ACKЕ2 батерија за Полнење.Оваа DC спојка е како лажни батеријата се замени Канон батерија BP511 / 511 A / 512 / 513 / 514 тоа треба да се користи заедно со адаптер, да составен адаптер за полнење ACKЕ2, или можете да ги користите со друг DC моќност souce, како што се моќ банка (предложи излезни 7.8 V)...

Нов дистанционно управление AA59-00786A за Samsung Smart Hub 3D TV LCD LED HDTV TV AA59-00741A AA5900741A UE40F6330AK UE40F6400

11.18 -11 % BGN 10.00

Нов Далечински Управувач AA5900786 A За Samsung Smart Hub 3 D TV LCD LED HDTV ТВ AA5900741 A AA5900741 A UE40 F6330 AK UE40 F6400 Состојба : НОВА! Ние на тест пред породувањето за да бидете сигурни дека тоа е работа совршен! Пакет Содржина : 1 X далечински управувач Батерии не се Вклучени Ова е со Висок Квалитет далечински Управувач За SAMSUNG далечинска Контрола1...

чисто Нов GF100-030-A3 GF100 030 A3 безоловен BGA чип с лъжичка добро качество

BGN 56.00

Почитувани Купувачи, ве Молиме обрнете внимание на следново настава по приемот на нашата чипови На BGA чипови ќе купите од нашата компанија се од висока технологија, како и прецизни како нанометри...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.