• Новинка
Сензорен екран за GARMIN Nuvi 2447T CE Lifetime /Nuvi 2497 2497LM 2497LMT GPS touch screen digitizer смяна на лентата 105 мм*65 мм

Сензорен екран за GARMIN Nuvi 2447T CE Lifetime /Nuvi 2497 2497LM 2497LMT GPS touch screen digitizer смяна на лентата 105 мм*65 мм

резултат:
BGN 11.04

Брой продукти
Налично


Напомена :
1.Оваа стока е само да го замени екран.
2.Тоа е 100% ја оригиналната стока.
3.Ние ќе испрати предмети во рок од 3-5 дена по вашата исплата .
4.Мажите го направија дефекти не се загарантирани.
5.Ве молиме не се отвори спор, без било зборува со нас .
6.Ве молиме да ни остават 5 ѕвезди позитивни повратни информации доколку ставката што може да работи добро .

Подробности

Тип Штепсельной Вилици:
интержект
връзка:
свържете
търговска марка:
Garmin
Използването на:
Монитори
Размер На Дисплея:
4,3инча
Номер На Модела:
Срока на експлоатация на Nuvi 2447T CE
време за доставка:
Обикновено 3-5 дни
Вид На Продукта:
4-Проводный Резистивен
Дължина на кабела:
28 мм
Размер:
105 мм*65 мм

Избор на купувачи

AC220V 10A 1CH безжично дистанционно управление превключвател на системата 1 * приемник + 4*котешко око предаватели за домакински уреди врата гаражни врати

34.13 -12 % BGN 30.00

AC220 V 10 A 1 CH Безжичниот Далечински Управувач Switch Систем 1*Приемник + 4 *мачка очи Предаватели за Апарати Портата гаражни вратитој производ е електронски дизајн и производство на еден далечински управувач switch 220 volts КОРИСТИ 10 A реле, можете да го користите за оптоварување поголема моќ електроника, Може да изберете отпор капацитет чекор надолу или power supply module декомпресија;Можат да научат повеќе за далечинска контрола, и секој далечински управувач сите копчиња може да се научи, може да биде далечински управувач повеќе прекинувач, switch исто така може да биде повеќе далечински контролер, и може да се спроведат на краток заварување плоча, блокирам, или на работата на автозаклучување;за да се олесни употребата на клиентите, овој вид на контролорот може да ви биде наплатено сув контакт излез и излез...

чисто Нов 216-0856050 216 0856050 BGA чип с лъжичка добро качество

BGN 20.80

Почитувани Купувачи, ве Молиме обрнете внимание на следново настава по приемот на нашата чипови На BGA чипови ќе купите од нашата компанија се од висока технологија, како и прецизни како нанометри...

чисто Нов SR105 2127U безоловен BGA чип с лъжичка добро качество

BGN 36.80

Почитувани Купувачи, ве Молиме обрнете внимание на следново настава по приемот на нашата чипови На BGA чипови ќе купите од нашата компанија се од висока технологија, како и прецизни како нанометри...

3000m Long Range Remote Control Switch DC 12V 1 CH 10A Реле Receiver Transmitter Обучение Light Lamp Wireless Switch 315/433 Mhz

24.35 -14 % BGN 21.00

3000m Долго Опсег на Далечински Управувач се Префрлите DC 12 V 1 CH 10 A Реле Приемник Предавателот Учење Светлина Светилка Безжичен Прекинувач 315 / 433 MHZОперативен Напон : DC12 V / 24 VМаксимално Оптоварување : 10 AОперативен Фреквенција : 315 MHz / 433 MHZ(тука е во собата ...

Безплатна доставка нов дистанционно управление Fit Samsung AA59-00786A UE40F6330AK Player Smart REMOTE CONTROL 3D LCD LED HDTV TV

BGN 16.00

За производ 1 Обезбеди 100% нови 2Гаранција за три месеци 3пакување не содржи батерии За гаранција 1 сите производи се тестирани работни перформанси е добра 2 ако добиете производот не се задоволни во рок од 7 дена, ве молиме да се замени или наплата, вие сте одговорни за трошоците за превозот...

Високо качество 10V 1A / 1000mA 5. 5x2. 5mm Универсален захранващ адаптер за променлив ток, постоянен ток с кабел 1,5 м зарядно устройство за рутер Безплатна доставка

BGN 9.74

100% сосема нов и висок квалитет.Висока ефикасност и ниска потрошувачка.Добра изолација ,висока електрична сила.Пониска температурата на работа ,долг животен век.Полно оптоварување висока температура горатво,100% полно оптоварување горатво тест.Компатибилен со батерии за играчкаСпецификација : · Излезен напон : 10 V· Излезна струја : 1000m A / 1 A· Влезен напон : 100 V240 V AC 50 / 60 Hz· Должина на кабел : 1.5 м· Ефикасност : 85% Мин· Бранување и бучава : 100 Max· Боја : Црна· Од стави џек адаптер големина : 5.5 мм x 2,5 mm· Приклучок тип : САД / ЕУ / велика БРИТАНИЈА· DC Plug димензија : US(74*28*59mm) ,ЕУ(74*28*78.6 мм),велика БРИТАНИЈА(74*49*70mm).· Влезен напон : 100 V240 V AC 50 / 60 Hz· Целосна заштита функции : OVP / OCP / еднократни лозинки / SCP / Направени според специфичните барања на клиентите, Ако ти треба некој модел, ве молиме прво контактирајте со нас .

100шт джак DR-400 DR400 DR 400 DC съединител за адаптер ACKE2 Fit Canon EOS 10D 20D D0Da 30D 40D 5D 50Г D60, D30

BGN 387.20

100pcs Конектор на кабел, др400 DR400 др 400 DC Спојка за Адаптер ACKE2 Одговара Canon EOS 10 D 20 D D0 Da 30 D 40 D 5 D 50 D D30 D60Пакет(секој Број) содржина : 100pcs на др400 DC спојка моќ конектор за Canon Адаптер ACKЕ2 батерија за Полнење.Оваа DC спојка е како лажни батеријата се замени Канон батерија BP511 / 511 A / 512 / 513 / 514 тоа треба да се користи заедно со адаптер, да составен адаптер за полнење ACKЕ2, или можете да ги користите со друг DC моќност souce, како што се моќ банка (предложи излезни 7.8 V)...

Нов AC220V 1CH 10A Радио контролер RF безжична Push дистанционно управление превключвател на 315 mhz 433 Mhz teles witch 3 предавател + приемник

31.98 -12 % BGN 28.00

НОВИ AC220 V 1 CH 10 A Радио Контролор ЗА Безжични Притисни за Далечинска Контрола Switch 315 433 MHZ MHZ teleswitch Предавателот + Приемниктој производ е електронски дизајн и производство на еден далечински управувач switch 220 volts КОРИСТИ 10 A реле, можете да го користите за оптоварување поголема моќ електроника, Може да изберете отпор капацитет чекор надолу или power supply module декомпресија;Можат да научат повеќе за далечинска контрола, и секој далечински управувач сите копчиња може да се научи, може да биде далечински управувач повеќе прекинувач, switch исто така може да биде повеќе далечински контролер, и може да се спроведат на краток заварување плоча, блокирам, или на работата на автозаклучување;за да се олесни употребата на клиентите, овој вид на контролорот може да ви биде наплатено сув контакт излез и излез...

Нов дистанционно управление AA59-00786A за Samsung Smart Hub 3D TV LCD LED HDTV TV AA59-00741A AA5900741A UE40F6330AK UE40F6400

11.18 -11 % BGN 10.00

Нов Далечински Управувач AA5900786 A За Samsung Smart Hub 3 D TV LCD LED HDTV ТВ AA5900741 A AA5900741 A UE40 F6330 AK UE40 F6400 Состојба : НОВА! Ние на тест пред породувањето за да бидете сигурни дека тоа е работа совршен! Пакет Содржина : 1 X далечински управувач Батерии не се Вклучени Ова е со Висок Квалитет далечински Управувач За SAMSUNG далечинска Контрола1...

чисто Нов чип NH82801GR SL8FY BGA с лъжичка добро качество

BGN 8.00

Почитувани Купувачи, ве Молиме обрнете внимание на следново настава по приемот на нашата чипови На BGA чипови ќе купите од нашата компанија се од висока технологија, како и прецизни како нанометри...

Дистанционно за Sharp xG-C330X PG-C20X PG-C45X PG-A10S PG-C30XU XG-NV33XU XG-NV4SU XG-NV4SE xG-NV3XU 3LCD проектор

BGN 25.76

Опис 1 Сосема нов компатибилна далечинска контрола,употреба AAA батерија,батерии не се вклучени.2 Бидат погодни за наведениот модел и толку многу други,како што XR32 XL XGF260 X XGMB65 XL XGMB50 XL XGMB67 X СТРD2710 XL СТРD2870 W XGMB67 XL XGMB50 XL XGMB65 X XGF320 W XGMB70 X XGMB50 X XGMB67 XL XGP610 XN XGPH70 XN XGF210 X XGMB66 X СТРD3110 X СТР СТРD50 X3 D СТРD3510 X СТРD40 X3 D СТРD45 X3 D СТРD4010 X СТРD3550 W СТРD40 W3 D СТРD3510 XL3...

Нов дистанционно управление за fujitsu AR-JE4 AR-DJ19 AR-DJ18 AR-DJ5 AR-JE5 A / C AC климатик Fernbedienung

12.78 -22 % BGN 10.00

НОВ Далечински Управувач ЗА fujitsu ARJE4 ARDJ19 ARDJ18 ARDJ5 ARJE5 A / C AC клима уред Fernbedienung Ние на тест пред породувањето за да бидете сигурни дека тоа е работа совршен! СликаИспорака : 1.Ние Брод на Сите Објекти во Светот во Рок од 36 часа (Освен Одмор), Ќе Избере Еден Од Нив Според Различни Земји ...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.