• Новинка
TeraDak Специализировало линейно захранване за компютър за декодиране wadia 121

TeraDak Специализировало линейно захранване за компютър за декодиране wadia 121

резултат:
BGN 416.00
BGN 391.00 -6 %

Брой продукти
Налично


Бренд нови Специјализирани за Wadia 121 Линеарното Напојување
Специјализирани линеарна моќ опис :
Стандардното домување : црно лице плоча, црна школка
Внесување на AC напон : AC 110 или 230 V
Геометриски димензии : 212mm (ширина) x257mm (должина) x70mm (висина)
Излезен напон : специјализирани за Wadia 121 декодирање на компјутер
Тежина : ~4 KG
Додатоци : Главен линеарен ПСУ, а Wadia специјализирани DC напонски кабел, и AC кабелот за напојување.
Гаранција : 1 година носат во гаранција, купувачот треба да се одговорни за поправка на превозот обвиненија
1. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3 дена по вашата исплата е потврдено од страна на .
2. Купувачи се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз на вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
3. Ние ги доставуваме 3 видови на превозот услуги како следново :
а. Забрзана Испорака : DHL, UPS-от, или Fed Ex. За побрзо превозот или без проблеми трансакција, ние ќе го промени најдобри шпедиција меѓу нив.
Проценето Време На Испорака : 3-7 Дена
б. Стандард на Превозот : EMS, e Packet(U. С достапни само) или DHL Глобалната Mail (Gemany достапни само)
Проценето Време На Испорака : 5-15 Дена.
в. Економијата на Превозот : Кина Пост или Хонгконг Пост Воздух Mail
Проценето Време На Испорака : 15-34 Дена
Answer : ___________________________ NOTE : Сите shippments да Бразил и Русија може да се земе за 35-70 дена
4. Потврдете Цел Примена : Со Зачувам, плаќање само ќе биде објавен на снабдувачот по купувачот има потврдено испорака. Ве молиме ofter пратите пратката да знаете ажурирање на превозот статус откако ќе се испрати објект. Ние го цениме вашиот брз потврда за редоследот по проверка на производи

Подробности

Цвят:
Черен
Пакет:
ДА
Максимална Мощност На Канал:
65 W
Номер На Модела:
DC-готови машина
търговска марка:
BINYEAE
Канали:
3 (2.1)
Тип:
Домашен Усилвател

Избор на купувачи

DC9V XMOS U8 + AK4490 USB декодер дъска оригинален AK4490, op amp NE5532

86.21 -14 % BGN 74.00

DIY засилувач одбор деталиДраги пријатели,ви Благодарам за да ја посетите нашата продавница!!Ние ќе го испрати на најдобрите производи и најдобра услуга за вас !!Ви посакувам пријатен шопинг искуство!!XMOS U8 + AK4490 USB декодер одборОпис На Производот : Сите компоненти на овој производ се оригинални автентични, чиста скромен, квалитет; употреба на високо квалитетни, оригинални делови, не само квалитетот и безбедноста се гарантира, долг животен век, што е уште поважно, дека вистинските резултати може да се сретне дизајнот целта на силна гаранција...

Breeze audio A4 holohedral symmetry double difference high-power borne power amplifier, 250 W X2 hi-fi усилвател

277.26 -10 % BGN 250.00

Засилувач ПараметарБренд : Ветре аудио Модел : A4Звучен канал : 2 Излезна моќност : 250 WX2Големина : 360 x92x308mm Тежина : 12 KgОтпорност : 48 ohm Моќност : AC220 V 50hzЗачестеност одговор : 10 Hz40 KHz Хармонично нарушување : Натпреварот звучници : 48Ω 50600 Wве молиме оставете порака дека кој напон што ви треба за вашиот housrhold употребаФункцијата на овој засилувач 1.Ова коло структура е најстабилните двојно разлика сите симетрична структура, квалитетот на звукот е многу HIFI, нежен, полн со природни, динамичен многу добро, многу добро ниска фреквенција се спушти...

2 елемента 8Pins тръба гнездо за AZ1 / AZ11 / AZ12 / EL / AZ/EZ тръба бакелитовая гнездо Безплатна доставка

11.26 -11 % BGN 10.00

Pls имајте во предвид дека : Без оригинално пакување ако само за купување на еден производ.За бесплатен превозот на производот,ние ќе го избере најмногу повластен испорака начин...

Многофункционална карта DBSTAR DBS-CFC09MFB

BGN 185.60

DBSTAR мултифункционален картичка ДБСCFC09 MFBподдршка на led екранот за вклучување и исклучување автоматскитемпературата и светлината донесувањеаудио пренос ,и brghtness контролатежина : 0.25 КГработа напон : 4.75 V~5.2 Vработа струја : 1500m Aработа температура : 10~50максимална температура : 20~70работа влажност : 5%~95%Стоката се сите во акции , и ќе бидат испратени во рок од 48 часа откако ќе се плати цел.

гореща продажба amp machine 8W+8W EL34B Class a tube amp високо качество tube amp

403.20 -6 % BGN 379.00

Перформанси параметри : Номинална излезна моќност : 8 W +8 W Фреквенција одговор : 20 Hz 25 KHz Вкупно Хармонично Нарушување : Текст Чувствителност : 500m V 2000m V Текст отпорност : 100 KΩ Излезна Отпорност : 48Ω SNR : 88d B Димензии (W * H * D) = 190 * 180 * 350mm Нето Тежина : 9.5 kg

Алуминиев корпус усилвател на мощност/корпус КПР/корпус предусилителя/корпус захранващ блок на шасито 2205

40.00 -5 % BGN 38.00

Опис На ПроизводотНадворешни димензии : ширина=220mm Height=52mm длабочина = 226mmВнатрешни димензии : ширина=200mm Height=48mm длабочина = 217mmПреден панел : сребрена(Празно)како фото шоуBacl панел : со еден AC дупкакако фото шоуЛистата : Комплет X1 Гумени влошки X4 Моќ штекер X1Поддршка на заврткатаНе се вклучуваат : не се вклучуваат моќ кабел.РКА терминали,Тежина околу 1,5 кг / еез

75 W+75 W готов черна кутия клонинг на Naim NAP200 усилвател на борда САМ усилвател на мощност

190.40 -5 % BGN 181.00

PCB големина : 280mm*235mmзасилувач одбор работи напон : recommned AC28 V0AC28 V X 2 групиИзлезна Моќност : 75 W+75 W на 8ohm оптоварувањеНапон стекнат + 29 d BТекст отпорност 18k OhmЗачестеност одговор 3d B 2 Hz & 65k HzОваа amp PCB одбор се 100% клон оригиналниот засилувач, можете да го користите тоа го замени originla одбор директно.Имајте на ум ова е assembeld & тестирани одбор.

New Pass A aluminum amp chassis /home audio amplifier case (размер 430*430*170 мм)

462.40 -5 % BGN 439.00

Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.опис на производот : Надворешни димензии : 430mm широк * 430mm длабоко * висока 170mmВнатре димензии : 244mm широк * 397mm длабоко * висока 150mmНазад плоча : 4mm дебелиГорната и долната плоча : 6 MM дебели со топлина мијалникРадијатор : 150mm * 75mm * 400mm индустрија фонтови топлина мијалник,Додатоци : switch X1, база на моќ X1, алуминиум машина нозе X4, првата табела (со исклучок на РКА и терминал)На задниот панел е отворен само без моќ на седиштето дупка, од друга дупка не е отворен (може да обезбеди цртежи, според дупка, трошоците за обработка на цртежи наполнета, фигура со задната плоча големина за референца).Ве молиме договор ни со Trademanger или Email доколку имате какви било прашања или предлози.Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа...

FX-AUDIO FX502S PRO HIFI 2.0 Audio Digital High Power Amplifier Home Mini Professional Amp TPA3250 NE5532 *2 70W *2

BGN 108.78

Спецификација : Материјал : Алуминиум легура случај, ПХБ, позлатени интерфејс Напојување : DC24 V 4А Size : 158.18×92.04×42.02 мм Излезна Моќ : 4ohm : 70w,8ohm : 35w Отпорност : 4,6,8 ohm Фреквенција Одговор : +1db SNR : 101 DB THD : 0.01% Тежина : 0.5 кг боја Боја : Црна / Sliver Пакет, вклучувајќи : 1 x FX502 SPRO засилувач 1 x 24 V DC 4А (ЕУ / САД)...

GP-9 Mini LED projector 3D Multimedia Projector Full HD Home theater Video projector Portable Cinema proyector

BGN 111.84

Кликнете на сликиза да се види други најпопуларните или најновите Проектори за вас : Карактеристики : Поддршка ортографски проекција, задна проекција и дигалки Поддршка на сите видови на КОМПЈУТЕР, лаптоп, паметен телефон, USB, SD картичка ( не е вклучен ) LCD осветлување систем проекти брилијантен слика на вашиот ѕид на 800 : 1 контраст размер 3,5 мм авто интерфејс, поддршка за слушалки, уживање во себе си, без нарушување на другите Резолуција : 800 x 480, поддржува максимална резолуција од 1920 x 1080, домашен театар Преносни и моден дизајн, лесно да се носат Мали пластични маска, заштита на леќите Работи на 4 : 3 / 16 : 9 aspect ratio Далечинска контрола, лесно да се работиЗа боја : Овој проектор има две бои ( црна и бела ) , Ние испрати црна стандардно, Ако сакате бело, ве Молиме да ни оставите порака, во времето на купување.Почитувани купувачот, Тајсон Надворешна Трговија Inc...

AssemblyXH-M254 High Power 420W*2 TDA8954TH Digital Power Amplifier Board With fan New

BGN 83.20

Детали За Производот : ① Двојно фан дизајн.② Користење на нови оригинални TDA8954 TH чип.③ Секој канал користи посебен чип, BIL режим излезна моќност до 420 W.Спецификации : Влезен напон : AC24 V±4 VВнесување на струјата : >5 A&300 VAТекст отпорност : 1 KΩВлезниот сигнал : 1.8 VБрој на канали : два каналиЗголемување : 33 патиИзлезна моќност : 420 W+420 WИзлезна отпорност : 48ΩJob type : АД класаГолемина : 142*106*25mmНето тежина : 460gПакет Се Вклучени : 1 × Собранието одбор

YA46 MINI Full aluminum AMP chassis /HiFi Аудио Amplifier Case/AMPLIFIER Box направи си САМ

BGN 48.00

YA46 МИНИ Целосна алуминиум AMP шасија / HIFI Аудио Засилувач Случај / ЗАСИЛУВАЧ Кутија DIYЛистата : Комплет X1 Гумени влошки X4 Моќ штекер X1 Алуминиум knob X1 Поддршка на заврткатанапомена : не се вклучуваат на метар и РКА терминалиГолемина на : Надворешни : Width = 310 mmВисина = 92 ммДлабочина = 148 ммВнатрешната : Width = 300ммВисина = 83 ммДлабочина = 135mmПакет тежина : околу 2.3 kg / setИмајте на ум дека стандардниот превозот не е пристрасен оддалечените области, како што се на купувачот превозот адреса е оддалечена област, ќе треба да плаќаат екстра 35 далечински такса, или ќе изберете други начини на транспорт со брод до купувачот, ве молиме да се разбере.

KSA100 150W * 2 2.0 channel САМ fever class AB Toshiba C5200 / A1943 pure power amp board

BGN 167.06

[Цена] 104.41 / 2 компјутери (2канален)[Детали]Име на производ : Подобрен Издание KSA100 засилувач коло (заврши одбор има тестирани добро)1, Одбор големина е 270 X70 MM, 2.0 одбори задебелена двострано FR4 потопување злато дебели бакарна плоча, лево и десно огледало симетричност...

Нов DIY Power amp aluminum chassis / home audio amplifier case / power chassis

83.20 -6 % BGN 78.00

WA120 ШАСИЈАнадворешни димензии : 351*225*120mm (W*H*D)внатре димензија : 340*211*112mm(W*H*D)Тежина : околу 3kgПакет вклучуваат Случај X 1 Гума дихтунзи X4 моќ приклучок X 1 прекинувач X1 Поддршка заврткиЗабелешка : вообичаено е да не вклучуваат Моќ кабел,РКА,осигурачПревозот време : default со авион mail,за 722 дена да пристигне повеќето од европските земји...

TIANCOOLKEI BL10A Bluetooth 4.0 TPA3116 канал 2 50 w+50 W DC24V Hifi аудио цифров усилвател

75.01 -0 % BGN 75.00

Карактеристики : BL10 A Bluetooth 4.0 дигитален засилувач од најновата Британска CSR8630 4.0 HIFI ниво Bluetooth приемник чип Висока брзина на пренос, ниска дисторзија, звучи многу нежно и природно...

TPA3110 PBTL 30W Mono Digital Amplifier Module Board Power AMP board DC 8-26V (D2A3)

13.73 -13 % BGN 12.00

DIY засилувач одбор деталиДраги пријатели,ви Благодарам за да ја посетите нашата продавница!!Ние ќе го испрати на најдобрите производи и најдобра услуга за вас !!Ви посакувам пријатен шопинг искуство!!Опис : 1...

Linsn receiver RV908M32 rv908 контролер card за полноцветного на дисплея(hub card free,но е съвместим с всички функции rv901)

BGN 22.82

На RV908 се специјално дизајнирани производи за стандардизација производители : Бесплатно на центар картичка дизајн,целосно компатибилен со RV801 функција, иста големина на RV801, еквивалентно на RV801 плус HUB75...

WA3 алуминиев корпус предусилвател, усилвател Pwoer усилвател шаси / кутия размер 363*236*70 мм

BGN 64.80

Детали за производот : Надворешни димензии : длабоко 363 * ширина 236 * висина 70 MM Внатрешни димензии : длабоко 350 * ширина 220 * висина 60 MM Тежина : 2.4 КГ Пакет вклучува : Комплет X1 Гумени влошки X4 Моќ штекер X1 Switch X1 Knob X1 Поддршка на завртка ЗАБЕЛЕШКА : Не се вклучуваат power кабел и РКА.

Висококачествени вакуум ламповые усилватели 10W + 10W HiFi EL34 клиенти усилвател Одноконцовый клиенти усилвател клас А

285.25 -14 % BGN 245.00

Засилувач воведеДраги пријатели,ви Благодарам за да ја посетите нашата продавница!!Ние ќе го испрати на најдобрите производи и најдобра услуга за вас !!Ви посакувам пријатен шопинг искуство!!EL34 нашата продавница цена проценка е повисоко од некои други продавници, пред се поради големите разлики на материјалот...

2017 Breeze Audio Voice king Hood 1969 glod са запечатани най-съвършената версия на усилвател на мощност HD1969 class A 10W+10W

BGN 266.27

Оваа верзија е официјално ослободување на 2014416 Пред старата верзија од надворешноста да ја суштината да се подобри ефикасноста на гаранцијата е 1 години факултативна nouveau riche злато и сребро.Сега на продажба е 6 цевка PNP молчи верзија, повеќе деликатна од старата верзија на слушање музика е повеќе од одличнаВо споредба со N цевка, Стр цевка звук Повеќе нежни и убави, воздухот е подобро, се Нурне подлабоко басХуд 1969 мала КласаСо моќност засилувач, моќ иако скромни, но со во собата и публикации кутија, топло и шармантна, повеќето жолчката вкус чиста КласаЕден засилувач, не сега што дигиталната технологија може да се замени, како, како цевки, јас го земе својот Златен Запад Ascot E0049+E0011 е многу удобно да сеИ општи HD1969 целата место ќе стави филтер интегрирани во сила засилувач одбор, да се направи мала главната струја пренос на далечина е најкраткиот, ваквите бенефиции е енергија, транспорт е многу побрз, повеќе во изобилство, па за излез на звукот повеќе природни Shunchang, отстранување на долгите лента збор загуба.Во прилог машина изглед е нашиот дизајн и производство, во трошоците на друг, од дома не може да се спореди со предностите на 12000 на слични машини и ние нема да имаат начин да имаат одделение на изгледот и квалитетотМатеријал диспозицијаГлавната моќ цевка : 4 Motorola злато печат 2 N2955+ 2 Моторола злато печат 2 N3955Трансформатор : 22 V чист бакар жица трансформатор.Излез capacitance : Топ axialТекст capacitance : германски EROPotentiometer : многу скапи тип ALPS_27 (16 пати цената е 3 пати)Излезниот приклучок : бакар терминали со ПОТПИШУВАЊЕТО кристалноДимензии : Ширина 336 висина 75 длабочина 208 плус пакување за 7 KGМашини треба да се направи за да цел, бидејќи производството е ригорозни и се...

SB-1030M8 8 Way CATV Signal Amplifer Sat Cable TV Signal Amplifier Дърва Booster CATV 30DB

BGN 35.54

SB1030 M8 8 Начин CATV Сигнал Amplifer Кабел Сат ТВ Сигнал Засилувач Splitter Бустер CATV 30 DBОпис : Дизајнирани со увезени висока фреквенција на компоненти за да се обезбеди високи перформанси. Алуминиум школка обезбедува парична казна оклопна својства и силен капацитет на отпор на нарушување. Обезбедување на прирачникот се здобијат со контрола за да ја прилагодите соодветен сигнал...

DC12V L7 TPA3118 digital power amplifier board / 2 * 25W Audio Power Amplifier / регулиране на ниски и високи честоти HiFi аудио

40.21 -13 % BGN 35.00

DIY засилувач одбор деталиДраги пријатели,ви Благодарам за да ја посетите нашата продавница!!Ние ќе го испрати на најдобрите производи и најдобра услуга за вас !!Ви посакувам пријатен шопинг искуство!!име на производ : DC12 V L7 TPA3118 дигитален засилувач моќ одбор 2 * 25 W Аудио Засилувач Моќ Бас и treble прилагодување HIFI аудио .L7 дигитален засилувач од табла со TPA3118 дигитален засилувач моќ чип,Трескаквалитет аудио излез,Звук казна, бас енергични, широка и моќни, висококвалитетни материјали,Со висок бас вредноста на функцијата, ултрамала големина, олеснување на собранието место,Со прекуструјна заштита,се Прегрее заштита од краток спој заштита,3.5 analog input може да биде директно поврзан со компјутер .MP4...

Мобилен DVD-плейър 20-инчов ултра тънък дисплей с висока разделителна способност вградена батерия преносима игра EVD, MPEG4, VCD, CD, DVD-RW, CD-R/RW

302.21 -16 % BGN 254.00

превозот 1 По плаќањето, ние организираме на пратката во рок од Три дена (освен празници) 2 Кинески поштенски парцела превозот време е за 1560 дена, во оддалечените области ќе биде подолг 3.EMS превозот 15 дена или така, UPSот, DHL, TNT, Fedex обично трае 46 дена...

Горещ продажба на усилвател за слушалки XP7 15W безшумен

BGN 193.60

XP7 слушалка засилувач продава повеќе од 300 во една година.XP7 е концизен линии и високи перформанси се признати од страна на поголемиот дел од љубителите на музиката.XP7 amp користење AD797 и BUF634 како основен материјал, неспоредлив перформанс го прави едноставен коло структура, стабилност, ултра ниско ниво на бучава, силна движечка сила е најголемата карактеристика на оваа amp квалитет, да се бори за понатамошно подобрување.Материјали : Bing Zi 15 W целосна фрлија затворен прстен трансформатор;Сите алуминиумска шасија;Нов приклучок во AD797 и BUF634;ALPS27 тип potentiometer и ДЕЈЛ отпор;Звук џек за слушалки, Тајван чист бакар РКА;Одборот дизајн;

Нов Breeze Аудио HiFi Class Audio 2.0 Stereo Digital Power Amplifier TPA3116 Advanced 2*50W Mini Home Aluminum Enclosure amp

29.73 -13 % BGN 26.00

Засилувач воведеДраги пријатели,ви Благодарам за да ја посетите нашата продавница!!Ние ќе го испрати на најдобрите производи и најдобра услуга за вас !!Ви посакувам пријатен шопинг искуство!!TPA3116 amp е употребата на нови TI компанија TPA3116 D2 високи перформанси моќност засилувач чип како основен, DC еден напојување 825 V широк оперативен напон, максимум може да се 50 W (Zuo Shengdao) +50 W (десно) dual channel излез, ефикасност до 90% или повеќе...

Розово-червен пълен алуминиев усилвател на шасито / предварителен усилвател на шасито/E amp шаси / AMP Корпус Корпус / скоростна DIY (200 * 70*263 мм)

BGN 57.26

Драги пријатели,ви Благодарам за да ја посетите нашата продавница!! 1 : името и количината : Целосна Алуминиум засилувач шасија Amp шасија 2 : Шасија машина нога дупка не е отворен(Удобноста на сопствениот дизајн) 3 : Состојба : Нови 4 : Додатоци : Гума машина нозе, штекер ,На v olume knob...

Събрани клиенти изправяне LS70 горивна такса клиенти предусилвател универсален

BGN 136.00

Собрани LS70 цевка rectifier напојување одбор Цевка preamp УниверзалнаОпис на производот LS70 моќ одбор користи 5 AR4 или 5 U4 G, 274 и други високотековната rectifiers за суперсоничен текови, споредба со мала цевка rectifier напојување одбор ефект квалитативниот скок, а 12 AX7 вакуум цевки се користат како напонски comparator цевка, OB2 цевка за да се обезбеди референтен напон, 2 6 V6 цевки за висок тековната регулирана излез...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.