• Новинка
Jedx C100 Multimedia player Mini HD 720P HDD Media Player TV box поддръжка на AV-изхода на 1280*720p, MKV, RM, SD, USB, SDHC и MMC HDD

Jedx C100 Multimedia player Mini HD 720P HDD Media Player TV box поддръжка на AV-изхода на 1280*720p, MKV, RM, SD, USB, SDHC и MMC HDD

резултат:
BGN 33.36

Брой продукти
Налично

720 P HD MEDIA PLAYER Модел No : C100 Поддршка за декодирање на MPEG1/2/4 и Х. 264. Највисок дефиниција е до 720 P (1280*[email protected]) Поддршка за декодирање на РМ/RMVB,и FLV. Највисок дефиниција за РМ/RMVB е до 720 P (1280*[email protected]) Поддршка за излез на CVBS(AV) Поддршка директно играње на многу популарни видео формати, како што се AVI/ MPG/ MPEG/ XVID/ VOB/ DAT/ MP4/ TS/ H. 264/ RM/ RMVB/WMV(1024*576)/MKV(1024*576)/MOV(1024*576)/ DIVX3/ DIVX4/ DIVX5/ DIVX6 итн Поддршка за декодирање на такви аудио како PCM/ DTS/ AC3/ MP3/ RA/ AMR Лесна инсталација. Тоа може да се користи откако ќе се поврзете со ТЕЛЕВИЗОР и внесете ги поврзаните уреди. Тоа е непотребно да се инсталира било каков софтвер. Целосна функција далечински контролер и Кинески екран направи тоа лесно да се работи со и во стариот и деца Поддршка поврзување на SD/SDHC/MMC картичка, U-диск, USB хард диск, USB хард диск носителот, и се прошири многу селекции Поддршка таков превод формати како SMI/ ГАЗ/ SSA/ SRT/ SUB/ PGS/ SUB+IDX Слика играње, поддршка таква слика формати како JPG/ BMP/ PNG/ GIF/ TIFF. Поддршка супер high definition до 8000*5000 за JPG формат на слика Музика, уживање, поддршка игра како музички формати како MP3/ WMA/ WAV/ OGG/ AAC/ FLAC/ ALAC/ МАЈМУН Моќ : Позитивни внатре и негативни надвор, 5 V/2 A датотечниот Систем : FAT32, NTFS Видео Излез : CVBS (PAL,NTSC) Аудио Излез : Аналогни стерео Видео Формат : Поддршка AVI/ MPG/ MPEG/ XVID/ VOB/ DAT/ MP4/ TS/ MKV/ H. 264/ RM/ RMVB и така натаму Аудио Формат : Поддршка за декодирање на такви аудио како PCM/ DTS/ AC3/ MP3/ RA/ AMR,поддршка игра како музички формати како MP3/WMA/OGG/МАЈМУН Слика Формат : Поддршка таква слика формати како JPG/BMP/PNG/GIF/TIFF Превод Формат : SMI/ ГАЗ/ SSA/ SRT/ SUB/ PGS/ SUB+IDX Јазик : Поедноставен Кинески/ англиски јазик и сл USB Порта : USB ДОМАЌИН 2.0 Поддршка Мемориски Картички : SD/ SDHC/ MMC Картичка Индикација Светлина : Црвено Светло : Работен Статус; Режим на Статус на Работната Средина : Работна Температура : -10 ~ +45o C; Влажност : <90% Складирање Температура : -20 ~ +70o C; Влажност : <95% на Пакет : 1 x HD Media Player 1 x РКА Кабел 1 x Далечински Контролер 1 x Адаптер 1 x англиски јазик Прирачник за Корисникот
================================================ =====
За Плаќање :
1).Ние го прифаќа ALIPAY, Запад Унија и TT . Сите големи Кредитни Картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2).Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3).Ако не можете да проверите веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
Купувачот Известување :
Ако треба, специјално боја (мора да бидат опишани во објектот е оглас), и други конкретно барање. Pls запишете ги вашите барања во забелешка, ние ќе се обиде тешко да се исполнат вашите барања, ако тоа е во парк, ако не го направите тоа, јас не ќе биде одговорен за несоодветниот предмет испратени до вас. Ако сакате да купуваат во големи количини, ве молиме видете мојата продавница и внесете трговија на големо каталог или испратете e-mail со точка име и количини кои ви се потребни, а потоа ние ќе ви цитирам најдобра цена. Сите Објектот локација е во Шенжен Кина , и ние не крст одбор превозот ве Молиме бидете советувани дека international shipping обично трае подолго дека домашните, како што е врз основа на превозот обезбедувач на услуги и обичаи. Сите предмети ќе биде предаден, нормално во рок од 48 часа по приемот на уплатата, освен правни одмор.
За превозот :
Ние ги испратите на производи преку Кина Пост и да се обезбеди изразат како следново :
1.Препорачана пошта (пост за повеќето од земјата) : Нормално доаѓањето на дестинација 18-35 дена или повеќе пати .
2). Од страна на изразува (DHL/EMS, итн.) : Нормално доаѓањето на дестинација 3-10 Работни дена.

Подробности

Тип:
висока разделителна способност
търговска марка:
ДЖЕДКС
Поддържани Формати:
МКВ
Номер На Модела:
С100
Конектори:
USB
Капацитет На Твърдия Диск:
100-1000Гб
Способността Да Се Декодират:
720P (HD)
дистанционно управление:
Онлайн
Запис:
No
Разделителна способност:
1280*720P
Цвят:
Черен
Място на произход на стоките:
Гуангдонг, Китай (Континентален)
AV out/USB/SD:
AV out/USB/SD
Поддръжка на SD / MMC карти:
до 32 GB

Избор на купувачи

HiFi LM1875T 2.0 канален паралелна такса усилвател със защитна схема за динамиката на BTL

43.17 -14 % BGN 37.00

DIY засилувач одбор деталиДраги пријатели,ви Благодарам за да ја посетите нашата продавница!!Ние ќе го испрати на најдобрите производи и најдобра услуга за вас !!Ви посакувам пријатен шопинг искуство!!Детали за производот : Користење на нови оригинални LM1875 T Главната коло electrolytic capacitor користење NOVER бренд, Главниот филтер capacitor капацитет на 10000 UF / 35 V * 2 Користење на рамна мост rectifier 25 A Користење на тековните напредни C1237 BTL говорникот заштита коло , ефективно елиминирање на отворени затвори DC излез и влијание звучна заштита, го направите вашиот јазик побезбеднаСпецификации : Одбор големина : 97 MM * 65 MM Оперативен напон : AC 15 V015 V или AC18 V0AC18 V Моќност : 50 W + 50 W (2 ohm ) Зачестеност Одговор : 20 HZ20 KHZПакет се Вклучени : HIFI LM1875 T 2.0 паралелен засилувач одбор x1[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа Превозот услуги : Превозот : Јас ќе ја испрати својата точка во 4 дена по вашата исплатаСите ќе бидат испратени од страна на меѓународниот стандард воздухопловната,Понекогаш може да го одложи една недела,како за вашата Држава Customhouse.Велика Британија | Сад | Австралија | Канада |( За 1535 Дена )Германија | Австрија | Швајцарија |( За 1535 Дена )Франција | Италија | ( За 2560 Дена )Други | ( За 3090 Дена )Ако изберете следниве превозот методи,превозот цената ќе се наплаќа.EMS ,превозот датум : 5 до 13 денаDHL ,превозот датум : 2 до 8 денаFEDEX ,превозот датум : 2 до 8 денаТНТ ,превозот датум : 2 до 8 денаПолитика на враќање : Ако не сте задоволни со нашиот квалитет,Pls испрати назад кон нас,ние ќе ги врати вашите пари, освен превозот цена.Но ние не прифаќаме на вратите со боја differentia.Бидејќи различни следи имаат различни екранот.И секој пат,можеби иста боја Бр...

MS-30D 25W + 25W тръба (6N2 * 2 + 6P1 * 2) Безжичен Bluetooth / MP3 / USB 3.0 HiFi вход за транзистор усилвател на мощност

BGN 193.58

Производ големинаНадградена верзија Ms30 D Bluetooth цевка засилувач најпродаван цевка засилувач, Поддршка USB музика,одличен звук искуствоSummary : Оваа MS30 D цевка засилувач со Помош на голем динамичен напон preamp gall мочниот меур,голем тековната низок отпор транзисторски засилувач моќ комбинација за да се обезбеди дека коло има доволно динамично, пропусен опсег, ниска дисторзија.Поддржува bluetooth игра музикаUSB MP3 Плеер за Музика : Поддршка музика формат WMA / WMV / MP3 / МАЈМУН / FLAC други формати на музикаПосебни карактеристики : usb поддршка на висок квалитет на музика формати игра, bluetooth 4.0 аудио приемникот,поддршка на компјутер телефон музика игра , најоддалечената поддршка 510 метри.Слушалки функција : поддршка на 16 OHM 64 OHM Слушалки,Излезна моќност : 500 mwНие продаваме е автентична производ со антифалсификувањето етикета верификација кодотПроизвод параметри : Модел : MS30 DВлезен напон : 220 V / 60 HzИзлезна Моќност : 25 W + 25 W 8ohm / 45w +45w 4ohmПотрошувачка на енергија : 100 WЕлектрони цевка : 6 N2 * 2 + 6 P1 * 2Treble : + 10 DBБас : + 10 DBТекст отпорност : 47Текст Чувствителност : 300m VSNR : 80dbЗачестеност одговор : 20 Hz 20 KHzИзлезна Отпорност : 4 8 ohmТежина : 6kgГолемина : 28cm * 27cm * 14cm (D * W * H)На текст селекцијаЦД текст,Bluetooth / USB влез,DVD текст.Во Bluetooth / USB влез држава, ако У диск конекција, тешко приоритет У диск плеер за музика.Ако нема У диск врска, почнете да ја внесете ја Bluetooth состојба на мобилен телефон конекции.Производ пакет : Bluetooth засилувач X1[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа превозот

1бр нов Psvane тръба WR2A3 (2A3) тръба 4PINS електронна тръба Безплатна доставка

328.34 -10 % BGN 296.00

Pls имајте во предвид дека : Без оригинално пакување ако само за купување на еден производ.За бесплатен превозот на производот,ние ќе го избере најмногу повластен испорака начин.Pls имајте во предвид дека : Без оригинално пакување ако само за купување на еден производ.За бесплатен превозот на производот,ние ќе го избере најмногу повластен испорака начин.WR2 A3 Грејач Uf.........2.5 V Ако..........

Нов сериен вид съраунд потенциометър Vishay Blue Dale резистори 10K 50k 100k

BGN 72.00

Опис На Производот Материјал : Нискибучава со висока прецизност Vishay Дејл отпорник (dualканал точност во рок од 1%) Switch рамка : долго носат живот злато позлатен контакти Слабеењето опсег : 66db ~ 0, исклучете датотека , (10 K е 60 DB) заеднички волумен регионот чекор 2db...

гореща продажба 4шт Диаметър 39 мм височина 19 мм, алуминиеви крака/домашни аудио шасито на крака

19.20 -6 % BGN 18.00

Цврст алуминиум, елоксирани површината експлозија, ЦПУ машинскиБоја : сребрена на СтандардноДијаметар : 39mm,висина : 19mm.Забелешка : цената е за 4pcs...

YJ-LM3886 HIFI High-Power Amplifier Board OP07 DC Серво 5534 независим оперативен усилвател готова такса

BGN 72.00

Детали За Производот : ① Користење на ласерски темно оригиналниот збор LM3886 TF, NE5534, OP07.② Петпрстен отпор метал отпорник избор, главниот јамка точност ± 1% од петпрстен метал филм отпорници за да се обезбеди добар сигнал за бучава сооднос машина.③ На главниот филтер electrolytic capacitor користи името на NOVER аудио посебни capacitor, капацитет 10000 UF / 50 V * 2, за да се обезбеди силна крак на динамична поддршка.④ PCB со 1.6 mm дебели двострано плоча, 2.0 мл бакар дебелина, спреј целиот процес на калај, за да се обезбеди големина на тековната добра преку перформанси...

2018 нов RTL2832U + R820T DVB-T тунер E4000 TV dongle TV stick за WINDONWS PC

BGN 28.80

Досега тјунер возачот доаѓа директно од кернелот возачотRealtek материјали, како и поставување на добивка рачно да не е поддржана уште,иако функциите за кои се чини дека за да постои.Има уште многу што треба да се направи, најдобро нешто што повеќетоверојатно би било да се целосно да се преработи на возачот, или барем да се чистидо драматично...

Lepy Auto Moto MP3 MP4 Hi-Fi Аудио Stereo Mini Amplifier 12V 2A

BGN 25.14

Особено добри за автомобил, мотоцикл, MP3, MP4, компјутерските звучници и други аудио апликации за дома Преден панел : со тон контрола, моќ селектор, обоени светилка Заден Панел : 2pcs на аудио влез, говорникот излезна порта и сигнал за влез порта Димензија : прибл 4.61 x 2.83 x 1.54 инчен / 11.7 x 7.2 x 3.9 cm Моќност Засилувач Тип : HIFIParticularly добро за автомобил, мотоцикл, MP3, MP4, компјутерските звучници и други аудио апликации за домаПреден панел : со тон контрола, моќ селектор, обоени светилкаЗаден Панел : 2pcs на аудио влез, говорникот излезна порта и сигнал за влез портаДимензија : прибл 4.61 x 2.83 x 1.54 инчен / 11.7 x 7.2 x 3.9 cmМоќност Засилувач Тип : HIFIОпис : Саундтракот : 2Излезна Моќност : 30 W x 2Отпорност : 48 OhmРаботен Напон : 12 V 2 Aбоја : СребренаМатеријали : Метални + ПластикаПакетот Вклучува : 1 x ЗасилувачAnswer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа...

Направи си САМ amplifier case 194 * 70*311mm 1907B All aluminum amplifier chassis / Preamplifier / КПР case / AMP Enclosure / case / DIY box

51.01 -14 % BGN 44.00

Засилувач случај деталиДраги пријатели,ви Благодарам за да ја посетите нашата продавница!!Ние ќе го испрати на најдобрите производи и најдобра услуга за вас !!Ви посакувам пријатен шопинг искуство!!1 : името и количината : 1907 B Сите алуминиум засилувач шасија / Preamplifier / DAC случај .2 : Состојба : Нова .3 : Додатоци : Гума машина нога, Завртка ...

Bz3608a алуминиев корпус, клас а усилвател на мощност шаси / тяло/кутия 360*80*268 мм

BGN 111.98

Детали за производот : Надворешни димензии : длабоко 360 * ширина 80 * висина 268 MM Внатрешни димензии : длабоко 280 * ширина 74 * висина 257 MM Тежина : 3.6 КГ Пакет вклучува : Комплет X1 Гумени влошки X4 Моќ штекер X1 Switch X1 Knob X1 Поддршка на завртка ЗАБЕЛЕШКА : не се вклучени potentiometer, power кабел и РКА.

TDA8920 2 * 100W Class-D двуканална такса цифрова аудиоусилителя

40.22 -13 % BGN 35.00

DIY засилувач одбор деталиДраги пријатели,ви Благодарам за да ја посетите нашата продавница!!Ние ќе го испрати на најдобрите производи и најдобра услуга за вас !!Ви посакувам пријатен шопинг искуство!!TDA8920 надградба одбор ( надгради високотековната inductors црвен прстен )Детали За Производот : TDA8920 BTH висока ефикасност (2 X100 W) КласаD дигитален аудио засилувач Уреди ...

QUEENWAY X1 X2 CNC пълен алуминиев корпус усилвател усилвател на шасито корпус 430 мм * 90 мм*362 мм 430*90 *362 мм

BGN 132.80

Купување забелешки : 1 : наведете посебни барања, инаку ние нема да бидат одговорни за!2 : Производот е на товар моќност засилувач школка, не содржи внатрешни делови.3 : Еден сет на тежина 6 кг...

QF20 100W 2.0 HiFi цифров аудио усилвател на мощност може да натиснете 6-8 инчови говорители Настолен мини усилвател на звука свеж и ярък

16.00 -6 % BGN 15.00

специјален потсетникВо опис на производот страница, одберете знамето на иконата за да го прикажете вашиот национален јазик верзии на информации опис на производот Ние нудиме две опции Опција 1 : продажната цена 19.2 = TPA3116 засилувач (не вклучувајќи напојување) Опција 2 : продажната цена 33= TPA3116 засилувач + 24v 6 A адаптер (вклучувајќи моќ), send 1pcs РКА аудио кабелКарактеристики : TPA3116 amp е употребата на нови TI компанија TPA3116 D2 високи перформанси моќност засилувач чип како основен, DC еден напојување 825 V широк оперативен напон, максимум може да се 50 W (Zuo Shengdao) +50 W (десно) dual channel излез, ефикасност до 90% или повеќе...

1бр диаметър 30 мм височина 15 мм, всички алуминиеви твърди дръжки на силата на звука

11.20 -2 % BGN 11.00

Производ Големина : Дијаметар 30мм Висина 15mm 6mm дупка (завртка)Превозот со авион mail на светот 1 Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3 дена по вашата исплата е потврдено од страна на aliexpress...

LPS-35-MKI 35va линеен източник на захранване 5V 9V 12V 15V 19V 24V за избор на захранване 35W

179.20 -5 % BGN 170.00

LPS35MKI 35 VA Линеарното НапојувањеРаботи напон : AC110 V или AC220 V за да изберете.Излезниот напонние може да обезбеди следниве неколку видови за да изберете : 1 : 5 V 2.8 НА2 : 9 V 2.2 А3 : 12 V 1.9 НА4 : 15 V 1.4 А5 : 18 V 1.2 ЕДЕН6 : 19 V 1.2 ЕДЕН7 : 24 V 1АИсто така може да ги прифати обичај да прават други напон, ве молиме да ни кажете напон што треба.Трансформатор моќ : 35 VAИзлезниот ЕДНОНАСОЧЕН кабел за приклучок тип : default 5.5*2.1 mm (Поларитетот Внатрешни + / надвор )Тежина : околу 2.7 кгПред боја : Црна или Сребрена...

Нов HiFi завърши LM3886 мини-усилвател на мощност 40 W+40 W САМ AUIDO AMP

BGN 108.80

Hi Fi Заврши LM3886 мини Моќност засилувачОписДетали за производот : со Користење на сад НС LM3886 Високи перформанси аудио засилувач моќ интегрирано коло Отпор користење пет метални прстени ,Главната коло вработува точност од ± 1% метал филм отпорници прстени,за Да се обезбеди добар сигнал за бучава коефициент 1.6 mm дебели лимови користење на двострано PCB, 2.0 мл бакар дебелина, HASL целиот процес за да се обезбеди големина на струја низ добри перформанси Користите алуминиумска шасијаОсновни параметри : Моќност : 40 W + 40 W Оперативен напон : AC220 V (може да се сопственинаправи AC110 V текст ) Надворешните димензии : должина од 260 * W 115 * H 50 MMПакување Листа : Заврши LM3886 мини Моќност засилувач x1 (не вклучувајќи го AC кабелот)

KA200U 2.0-канален стерео 1200W 5200/1943 power tube професионален караоке OK home audio K-song конферентна усилвател

BGN 319.81

Повеќе ИнформацииТехнички Параметри : Вкупна моќност : 1200 WНоминална моќност : 600 W + 600 WЗачестеност одговор : 2020 KHz (1.0 d B)Yibo нарушување : 0.5% (1 KHz)Јачина на бучава сооднос : > 68d BTreble прилагодување : 10d B (10 KHz)Бас прилагодување : 10d B (10 KHz)Каналот поделба : > 40d B (1 KHz)Караоке дел : Зачестеност одговор : 3001 KHzДоцнењето : 59ms, 198msReverberation длабочина : континуирано прилагодливиТекст отпорност : 600 ohmsТекст чувствителност : > 5m VКористете напон : AC напон 220 VМоќност засилувач спецификации : широк 430 MM длабоко 368 MM висока 133 MM[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа превозот

гореща продажба 4шт диаметър 30 mm и височина 13 mm алуминиеви крака/домашни аудио шасито на крака

16.00 -6 % BGN 15.00

Цврст алуминиум, елоксирани површината експлозија, ЦПУ машинскиБоја : Default црнаДијаметар : 30мм,висина : 13mm.Забелешка : цената е за 4pcs...

Черно пълен алуминиев корпус усилвател / шаси / усилительная скоростна YA37

BGN 68.80

Производ вовед : Големина на : Надворешни димензии : ширина 215mm Висина 70mm Длабочина 308mmВнатрешни димензии : Ширина 205mm Висина 60mm Длабочина 295mmЛистата : Комплет X1Моќ штекер X1Поддршка на заврткатаНе содржи никакви РКАтежат околу 2.3 kgСлики покажуваат : Превозот време : Стандардно испратите експрес испорака,околу 8 1 6 работни дена може да се пристигне повеќето од европските земји, Русија, Бразил,Африка.Украина и некои други далечински земји ќе треба малку повеќе денови.Враќање & Exchange : > Некои објекти се вратите се прифати, во рок од 7 дена по купувачот примање на стварта.(ве молиме погледнете го детално го опишуваат)[Во случај на DOA (Мртов на Пристигнување), ве молиме пријавете го во рок од 3 дена]> Врати објектот има да биде нов, unworn и во неговата оригинална состојба.> По добивање на врати објект, ние ќе рефундирање на клиент на објектот цена ( со исклучок на трошоците за превозот до и од )

Нов жлъчката AC двоен предусилвател клиенти усилвател предусилвател жлъчката тон дъска 6N11-J(6DJ8 / ECC88/6922) предусилвател дъска

109.74 -15 % BGN 93.00

6 N11(6 DJ8 ECC88 6922 ) gall мочниот меур тон одбор preamp цевки Спецификација : Ова е завршено одбор,не треба да лемење со себе.6 N1 J квалитет неутрален p H, дебели бас, treble не е остар, јасен.Функција : PCB : 1.6 mm дебели двострано лист, ХАЛ целиот процес за да се обезбеди големина на струја низ добри перформанси...

Free ship lt1083 power supply 0-34VAC LT1083CP LT1083 power adjustable power supply board линейна мощност за усилвател за hi-fi

BGN 17.60

lt1083 напојување 034 VAC LT1083 CP LT1083 моќ прилагодливи напојување одбор линеарна моќ за hifi засилувачСо користење на оригиналните LT1083 CPElectrolytic capacitor сигнал главната коло дизајнер од Тајван,главниот филтер capacitor electrolytic capacitor 4700 UF / 50 V, се обезбеди силна поддршка за постојан прилив на енергија.Отпор избор Прстени метал отпор, главната коло вработува точност од ± 1% метал филм отпорници прстени, обезбеди машина добар сигнал за бучава сооднос.1.6 mm дебели лимови користење на двострано PCB, 2.0 мл бакар дебелина, HASL целиот процес за да се обезбеди дека големината на струја низ добри перформанси...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.