• Новинка
16 * 24 cm пластмасов стоящ чанта, 100 X Бяло цвете печатни Zip-Lock чанти с предната прозрачна цип за многократна употреба ДОМАШНИ любимци съхранение Саше

16 * 24 cm пластмасов стоящ чанта, 100 X Бяло цвете печатни Zip-Lock чанти с предната прозрачна цип за многократна употреба ДОМАШНИ любимци съхранение Саше

резултат:
BGN 15.68

Брой продукти
Налично

Застане Транспарентен PET пластика Zip Заклучување торба со Бели цвеќиња дизајн - патент reclosable торбичка
Сосема нов и Висок квалитет
Материјал : ПЕТ соединение
Големина : 16cm x 24cm + 4cm (ширина * должина + страна ширината на Дното) = 6.3 x 9.45 + 1.57 Инчи
Количина : 1 00pcs/многу
Површината предавање : Една страна високо Транспарентен, од Една страна бел цвет печатени
Торба стил : Три страни запечатување и Врвот Патент клип печат стил; Дното се отвори;
Дебелина : Секоја страна 0.075 мм, Двојно-страни 0.15 mm
Функција : Avirulent Insipidity,Водоотпорен
Примена : Храна / Чај / Бонбони / Шеќер / Електронски производи Додатоци / подарок / грав / Накит / Cosmetics / accessorie и така натаму.
Карактеристики : Добро варењето, Храната одделение материјали
Сликата на екранот,ве молиме погледнете го димензија големина
Методи за плаќање
Само се чувствуваат сигурни да се плаќаат преку Ali Express Зачувам преку Vis, Master Card, QIWI, Western Union, и Банкарски Трансфери. Вашата Исплата е објавен само за нас откако ќе потврдите дека сте ги добиле на стоки.
Продажбата На Услугата
1,Политика На Враќање
Ние гарантираме 100% задоволство. Ако чувствувате дека не се задоволни со предмети што сте го добиле од нас, и објектот се разликува од описот. Ве молиме ги споделите со нас. Целосна наплата, замена или замена е понуден. Само ако има потреба,ве молиме вратете го објектот за да ни во рок од 3 дена откако ќе го добие тоа.
Ве молиме Имајте предвид : Ние нема да се врати превозот цена или не се превозот цена назад кон нас, освен ако тоа не е наша вина. Се надевам дека ќе може да се разбере.
2,Повратни Информации & Контактирајте Со Нас
Ние негува секој ја напуштат повратни информации од страна на нашите клиенти. Ако има било какви проблеми, ве молиме контактирајте со нас прво befor напуштање на било какви негативни или неутрални повратни информации. Ние ќе се справи со вас да ги реши сите проблеми Што е Можно поскоро. Се надеваме дека ви се допаѓа нашата предмети и се надевам дека ќе може да ни даде позитивни повратни информации. Ви благодарам многу!
Уживајте во Вашата шопинг тука !

Подробности

Размер:
M
Тип:
Торбички За Съхранение
Форма:
Площ
Приложимо Място:
Кухня
Воспользуйся:
Храна
Форма:
Триизмерен вид
Характеристика:
Екологично Чист, Зареден
Материал:
PET+PE
Класификация:
Комплект
Модел:
Триизмерен вид
Номер На Модела:
16x24cm
Дебелина на:
7.5 тел
Продукт:
Пакет чанта
Обемът на:
около 750 г ориз
Спецификация:
6.3 x 9.45
Материал:
PET пластмасови смес
Чанти стлые:
Горната цип & дъното разкриват за собственн-стои нагоре
Бизнес-използване на:
Опаковъчни торбички-отново закрываемые
За Промишлена Употреба:
На прах, ядки, сушени плодове, закуска, подарък, чай, кафе на зърна, бонбони и т.н. опаковка
Цвят:
Транспатент и бели цветя дизайн
Запечатване молци:
Цип затваря и се плъзга открито,може да се затопли печат след ziplock
Името Чанти:
Торбички за домашни любимци багажник цип Resealable Tranparent пластмаса с печат
Доставка:
На разположение в търговията на дребно или на едро
Повърхността на торбички:
от едната страна висока яснота, от едната страна е бяла цветен печат
Запечатване & Дръжка:
Цип отгоре

Избор на купувачи

Нов 5 X почистете нагоре кутия за eletronic 25*33*22 mm

BGN 7.10

НОВИ 5 X исчисти полето за eletronic 25*33*22mm испраќаат на светот Карактеристики : 25*33*22mm,5 компјутери вкупно 126mm долго Сноси влијание Носат масло Водонепропусност Сноси корозија Брани ултравиолетовите зраци ќе испрати батерии во 12days со авион mail...

Творчески притежателя на четка за зъби пътуване измиване на чаши преносим омекотители за устата четка за зъби паста за зъби и чаша скоростна 2O0329

5.73 -30 % BGN 4.00

Креативни Патување Се Мијат Чаши Преносни Миење На Устата Toothbrh Паста За Заби Првенство КутијаОпис : Четка за заби првенство,се мијат првенствоУпотребата на повеќе удобенИзгледа повеќе компактен облик,користење на просторот е повеќе разумни.Материјал : ABSГолемина на : 19.5*6*4.5 cmСОВЕТИ : Мерење со рака : 13ml опсег е прифатливо.Пакетот вклучува : 1 КОМПЈУТЕР Мие чаша1.Ние ги поддржува следниве методи на плаќање...

Разтегателен отстрани виси чанта, многофункциональную сгъсти възвръщане чанта за съхранение, многослоен много формати на пакета за дистанционно управление, чере?

BGN 21.60

Карактеристики : Материјал : OxfordОваа складирање торба прави да биде оригинална волшебник во вашиот секојдневен животDampproof, погодни за долготрајна употребаИдеални за чување списанија, далечински управувач и други работиСпецификации : 5 мали места и голем џебГолемина : Прибл 55.5 x 32 смЗабелешка : ве Молиме овозможи некои мала разлика поради прирачник за мерење...

Цигара дърво занаяти палисандър полуавтоматични вземете дървена дограма цигарен дим от идеите е да се вземе топъл детектори за дим

BGN 70.40

Човек на намалување на Целосна продавница голема промоција 20150820 10 : 31 20150919 10 : 31 рок ограничен број на купување! Еден нарачки над четириесет и пет Јуани Помалку 3 Јуани не е ограничен Еден нарачки над 75 Јуани Помалку Од 5 Јуани не е ограниченВо прилог на промоции, еден наредби ги купите преку 45 Јуани Помалку 3 Јуани, Полн 75 Јуани Помалку Од 5 Јуани промоции Без капа![Име] ружино дрво чад бомба полуавтоматска кертриџ[Материјал] Ружино Дрво[Спецификација] Должина 16cm ширина 10cm висина од околу 7cm

Злато Фийби пет окото компот сватба housewarming идеи за подаръци и практически бижута махагон занаяти

BGN 1183.20

Стил : КласичнаПрименливи сцена : ДомаПроизводен Метод : Полуприрачник cyborgПакет : JinheМесто на потекло : Покраината FujianДали патент извори : НикојГолемина : 34cm * 32cm * 15cmСе препорачува Црвено дрво куфер службен свадба подарок идеи сакам да го зграби серии Мешана серија ¥ 420.0 Четири убава црвена дрво огледало кутија свадба подароци сакам да го зграби серии Мешана серија ¥ 610.0 Црвена Месечина врежан дрво огледало кутија сакам да го зграби серии Мешана серија ¥ 800.0 Маитреја абонос Пет Благослови Декорација сакам да го зграби серии Мешана серија ¥ 68.0 Абонос крастава жаба украси Среќа градот куќа сакам да го зграби серии Мешана серија ¥ 380.0 Абонос Маитреја, Буда може да се тресат на пари фенг шуи украси сакам да го зграби серии Мешана серија ¥ 55.0 Злато camphor абонос пломба накит, кутии свадба подароци сакам да го зграби серии Мешана серија ¥ 850.0 Zhang злато пломба абонос огледало кутија свадба подароци сакам да го зграби серии Мешана серија ¥ 1500.0 ружино дрво бутик Mahjong фабрика места сакам да го зграби серии Мешана серија ¥ 700.0 Абонос пенкало Практични Бизнис Декорација Подароци сакам да го зграби серии Мешана серија ¥ 80.0 ружино дрво практични ткиво кутија toothpick кутии Декорација сакам да го зграби серии Мешана серија ¥ 200.0 Црвено дрво палата фан на резолуцијата подарок украси сакам да го зграби серии Мешана серија ¥ 100.0 Црна и црвена овошје дрво дома housewarming подарок идеи сакам да го зграби серии Мешана серија ¥ 620.0 Обична црвена дрвени чинии свадба подарок идеи сакам да го зграби серии Мешана серија ¥ 650.0 Taxротирачки compote свадба подарок идеи сакам да го зграби серии Мешана серија ¥ 660.0 Taxбутик стапчиња за јадење со лажица одговараат на здравјето подароци сакам да го зграби серии Мешана серија ¥ 360.0 Lobular ружино дрво Kowloon добра фенг шуи украси сакам да го зграби серии Мешана серија ¥ 460.0 Полица црвено дрво украси студија сакам да го зграби серии Мешана серија ¥ 1550.0Име Овошје плоча Сериски број A120 Место на потекло Xianyou на Fujian Кинески класичната мебел капитални Боја Црна и жолта Материјал Фиби злато инкрустирани абонос работ Фабрика места 850 долари СпецификацијаДолжина 34cm * ширина 32cm * висина 15см Бебе ОписСто Goodwood, врежан...

Shengwei process Laos mahogany rosewood antique компот от сушени плодове многокамерная кутия за събиране на висококачествени занаяти

BGN 1566.72

Стил : КласичнаМоделирање : ДругиПрименливи сцена : ДомаПроизводен Метод : Полуприрачник cyborgПакет : Дрвена кутијаМесто на потекло : Покраината FujianПечатени користење на ЛОГОТО : НеДали патент извори : НикојГолемина на : Висок 17 * должина 32 * W 32 СМПлус ресторан точење микроканал директни зделка ве молиме имајте во предвид Shengwei ЗанаетиМикро Сигнал 18650071612Телефонски консултации, ве молиме јавете се : 13062139067Купување Белешки Клиенти кои купување на производ, имаат право на 15 дена пакет замена на оштетени BujiБизнисите за да се осигура дека сите дрво е во согласност со наслов опис...

HHYUKIMI 6 слой сгъваем Оксфорд Organizadores кутия за съхранение на вакуум чанта моющаяся колекция висящи рафтове гардероб организатор на обувки

29.87 -26 % BGN 22.00

опис : Материјал : Оксфорд Големина : 110*30*20cm Тежина : 500g Пакет Содржина : 1 x Виси складирање 6 Слој Свитлива Виси Оксфорд Organizadores Складирање Кутија Вакуум Торба Перат Колекција Виси Полици Плакар за Чевли Организатор 3 Направени од Оксфорд , перат, одлично за чување на чорапи, шалови, toiletries, капи, белезници, сонцето екран, занаети и така натаму...

8*12 см, 100шт X покритие алуминиево фолио чанта термосвариваемый-сребрист метален майларовый фольгированный найлонова торбичка, чанта за съхранение на хранителни пр

12.32 -3 % BGN 12.00

СпецификацијаИме на производ : Алуминиумска фолија торбаМатеријал : Алуминиум фолијаГолемина : 8*12 CM (W*L )Corlor : Сребро.Запечатување метод : Топлина печатАко ви треба уште една големина, ве Молиме кликнете на линкот : СликиDrear Пријател,Добредојдовте на нашата продавница!! Се надевам дека ќе имаат среќен шопинг тука.,Ние ќе ви испратиме голем бесплатен дар само слика од Екранот слика ќе го споделите !!Додадете нашата продавница : таму ќе биде email за да ве информираме за сите нови пристигнување или попуст.Било каков проблем,ве молиме слободно да контактирате со нас пред да остави негативни коментари.ние ќе ви помогнат да се реши тоа,ви благодариме!!

Чорап сутиени шорти шкаф за съхранение на организаторът Box set(3шт)

BGN 15.97

Sock Градници Шорцеви Складирање Плакарот Организатор Кутија сет(3pcs) Превезува по воздушен mail 100% сосема нов и висок квалитет совршен избор за Чорапи, Градници ,Шорцеви,Врски Направени од неплетени ткаенини, е мек и лесен во тежина, но трајни Тежина : 475g ~ Пакет се Вклучени : 1 x Чорапи Врски Фиока Плакарот Складирање Организатор Кутија 24 Капаци1 x Градник Фиока Плакарот Divider Складирање Организатор Кутија 71 x Градник Фиока Шорцеви Плакарот Divider Складирање Организатор Кутија 6Цената И Referrence Превозот ЦенаНие сме ГОЛЕМО од кина,и може да прифати било која количина батерии цел.Испрати модел и квантитетот на НАС ,ние може да ви каже вкупната цена...

Детски игри мат голям органайзер играчки и мат етаж за дейността на PlayBag чанта за съхранение на играчки организатор Quick Pouch идеалният подарък чанта

BGN 47.98

Детали : земјата подлога е 95cm во дијаметар и тежи 0.36 килограми На srorage торба е 135cm во дијаметар и тежи 0.5 килограми Продажба точка : Чиста памучна ткаенина ткаени животната средина печатење, и патот класа на земјата душеци, Ова е притисок памук, која е фиксна и може да биде машина за измиени...

Пъстри 50 мл 100 мл E liquid празна бутилка PET пластмасови бутилки с капкомер с дълги, тънки връхчета игли саботаж очевидни детски предпазни капачки

BGN 72.00

Шарени 50мл 100ml E течни Празна Шише PET Пластика Dropper Шишиња со Долга Тенка Игла Совети Подесувате Евидентно Дете Доказ КапиСпецификацииТочка Име : Шарени шише / Подесувате Доказ & Childproof КапиМоже да се користи за да се издаваат и чување на повеќето течности.Одлично за растворувачи, лесни масла, боја, мирис,ecig течности, капки за очи, солена вода, итн.Лесно може да се sterilized.Капацитет : 50мл 100mlMOQ : 100pcsКапи бои : бела, црна, сина, црвена ,даре зелена ,портокалова или жолтаВе молиме наведете Бои што сакате во вашата нарачка, или ние ќе ги испрати кечиња стандардно.Ви благодариме!Слики Покажуваат Се враќаВо случај дека не сте задоволни со вашата нарачка, ние сме среќни да им понуди на сите наши клиенти наплата (со исклучок на оригиналниот поштарина платена) или размена за предмети вратени во рок од 10 дена од денот на приемот.Ве молиме имајте во предвид дека сите производи мора да се врати неискористени, во оригинална амбалажа...

Открит надмощие розова алуминиево фолио, пластмасови опаковки Вакуумни торби за съхранение на Термосвариваемый чанта страна на хранително-вкусовата пакет пакет ?

BGN 25.60

Спецификација : Надвор Димензија : 5*8cm, 2"x3.1" Внатре Димензија : 4*7.5 cm, 1.6"x3" Надвор Димензија : 6*9cm, 2.4"x3.5" Внатре Димензија : 5*8.5 см, 2"x3.3" Надвор Димензија : 7*10см, 2.8"x3.9" Внатре Димензија : 6*9.5 cm, 2.4"x3.7" Надвор Димензија : 8*12cm, 3.1"x4.7" Внатре Димензија : 7*11.5 cm, 2.8"x4.5" Надвор Димензија : 9*13cm, 3.5"х5.1" Внатре Димензија : 8*12.5 cm, 3.1"x4.9" Надвор Димензија : 10*15cm, 3.9"х5.9" Внатре Димензија : 9*14.5 cm, 3.5"х5.7" Надвор Димензија : 12*18cm, 4.7"x7.1" Внатре Димензија : 10.5*и 17,5 см,4.1"x6.9" Материјал : Алуминиумска Фолија Боја : Розова Функција : Влага доказ, отворете врвот, топлина печат...

10шт Еднорог 15 мл 30 мл PE краен бутилка за електронна течност E-сок дръжка форма с бял черен дете доказателство за капак на празни пластмасови бутилки

BGN 8.80

Еднорог 15ml 30ml ЈП Dropper Шише За Eliquid EСок Пенкало Облик, Со Бело Црно Дете Доказ Капи Empity Пластични Шишиња1.Висок квалитет на етечни празни шишиња2.Долгорочни акции3.Прифатлива цена4.Добра услуга5.Брза испорака15ml / 30ml E Течни Шише ЈП Пластични Eliquid Еднорог ШишеДетална Спецификација : 1...

Декоративна Перална Машина Под Формата На Препарат На Прах За Пране За Съхранение На Лидице Скоростна Всяка Случайни Неща Организатор Pet Dog And Cat Food Container

BGN 39.97

Име на производ : Декоративни Машина за Перење во Облик на Детергент за Перење во Прав Складирање Калај Кутија Дребулии Организатор Миленичиња Куче И Мачка Храна Контејнер Карактеристики : (1) Посебно за складирање на детергент за перење во прав и миленичиња куче и мачка храна (2) Brand new никогаш не се отвори или да се користат,декоративни складирање контејнер (3) Карактеристики удобен носат справи и прозорец што ќе се види внатрешноста (4) Совршен за организирање мали предмети : накит, sim картички, лекови, додатоци, монети и сл...

10x15cm (4x6in) блестящ сребърен / златен прозрачна пластмасова търговията на Дребно пакет, чанта за еднократна употреба плосък пощенска заключване чанта с дупка за окач?

BGN 21.58

Мало Пакет Торба Reclosable Рамен Zip Заклучување Торба Со Висат ДупкаСосема Нов и Висок КвалитетМатеријал : ППГолемина : Надворешниот Големина : 10x15cm(4x6in) Внатрешна големина : 9.5x11cm(3.5x4.5in)Дебелина : 3 MIL (8 C)Стил : Тристрана печат &Врвот патент клип, Пред назад Фолија торба со рамно дноФункција : Нема мирис, Солза Рецка.Употреба : Храна / Кафе / Бонбони / Чај / Суво овошје и Ореви / Исушени цвеќиња / Снек / Домаќинство / Прав** Големина може да се разликува од околу 25мм.** Боја на производ во рака, може да се разликуваат од сликите поради мало производство разлика и monitor settings.*Дали би сакале да се купат на големо, ве молиме контактирајте со нас преку Ali Express пораки!*

LDAJMW Brand Travel Journey Document Organizer чантата си паспорта ID Card Holder билет с кредитна карта и чанта за съхранение калъф Безплатна доставка

25.41 -29 % BGN 18.00

2017 Бренд Патување Патување Документ Организатор Паричникот Пасош, лична Карта Носителот Билет Кредитна Картичка Складирање Торба Случај Бесплатен ПревозотГолемина на : 30*15*2.5 cm / 18.2*5.91*0.98 инч (прирачник за грешка при мерење)Материјал : ПолиестерЦвет на пролет, цвет ноќТрговец код : YC001 пасош торбаТежина : 55 gХан издание на нова печатење пасош патување пакети во странство потребно носителот на сертификатот паричникот случаиУнисекс Пари Чанта Вратот Чанта Паричникот Жените Патување Складирање Торба Пари Монета Картички Пасош Носителот На Вратот Билети Торба ТорбичкаМултифункционален Патување Паричникот Држачот На Жените И Мажите Паричникот Торба Пасош Покрие Носител На Патна Чанта1.Предмети ќе биде предаден во рамките на 14 работни дена откако ќе се потврди на вашата исплата.2.Ние обично испратите парцели преку HK Пост Воздух Mail , што може да се добие на парцела побезбедно и побрзо од Кина Пост.3.Просечното време на испорака е околу 15 до 25 дена да повеќето Земји...

Клас дървени кутии за бижута, подаръци овална пръстен кутия рамка, кутия за бижута сватба, подарък за рожден ден

BGN 78.38

[Производ Објект] : T10369Производ Материјал : цреша дрво + МДФ + Стакло[Производ Големина] : 14.1x10.3x5.2cm (прирачник за мерење овозможи околу 1 cm грешка)[Производ Тежина] : за 1 KG[Совети] : се зема во вид, според екран може да биде малку различна боја, не сакал да го стори стариот антички ефект на прове молиме внимателно да се сними.Странски производители на одлуки, со користење на цреша рачно изработени, загадувањето на животната средина, е поделена на прстен област и накит област...

Плуване-Това Е Водоустойчива Чанта Wander Waterproof Bag Package Outdoor Waterproof Beach Bags Чанта За Съхранение

BGN 7.52

Пливањето Е Водоотпорен Перница Талкаат Водоотпорен Перница Пакет Отворено Водоотпорен Плажа Перници За Складирање КесиГолемина 45*27.5 cmСина Боја

Кошница за дрехи съхранение 35*45 см цветни печатни кошове за играчки измиване на кошница мръсни дрехи са Просто случайни неща кошница за съхранение кутия за дома

26.43 -24 % BGN 20.00

Памучна Ткаенина Складирање Кошница,Инспиративни, повеќе бои за избор, кои се Продаваат од Страна на СобатаПроизводи ДеталиNO : 170919040409Тежина : 300gramГолемина : 350 X450 mmПлаќањеМожете да платите користејќи Boleto,Виза, Мастеркард, QIWI,Western Union, Маестро дебитна картичка,Web Money и банкарски трансфер.Повратни информацииАко сте задоволни со нашите производи и услуги, pleaseleave ни позитивни повратни информации и 5 ѕвезда преглед!Ако не сте задоволни со нашата служба или кој било друг проблем, ве молиме контактирајте со нас пред да замине повратни информации и ние ќе се реши проблемот побрзо,ви благодариме!Контактирајте со насБило какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас.Ние ќе одговори на вашата емејл или порака во 24hrs.(ПонеделникСабота).Пораки не ќе бидат одговорени во недела или за празници.

Нова кутия за почистване eletronic 75*32*22 мм

BGN 2.14

НОВИ се исчисти полето за eletronic 75*32*22mm испраќаат на светот Карактеристики : 75*32*22mm Сноси влијание Носат масло Водонепропусност Сноси корозија Брани ултравиолетовите зраци ќе испрати батерии во 12days со авион mail...

1бр нов 12 слотове клетки преносим кутия за инструменти бижута с номер на контейнера пръстен електронни детайли винт мъниста компонент кутия за съхранение

BGN 1.18

Карактеристики : Тежина : 31g Големина : 130*50*15mm Направен од висококвалитетни PP материјал, тоа е издржлив и се отпорни...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.