• Новинка
Голям капацитет електронни джаджи чанта за съхранение на EVA Travel Organizer калъф за твърд диск, USB флаш устройство кабел за данни, цифрови аксесоари

Голям капацитет електронни джаджи чанта за съхранение на EVA Travel Organizer калъф за твърд диск, USB флаш устройство кабел за данни, цифрови аксесоари

резултат:
BGN 17.47

Брой продукти
Налично


Дигитални Чување Торба Организатор Хард Диск Флеш Дискови Gadget Уреди Organizador Кеси Случај Спецификација : Преносни Складирање Организатор Торба за Глувчето, Телефон, USB Датум Кабел, Кабли, Слушалка, SD картичка и така натаму. Материјали : ЕВА Големина на корица : 17x12x6.5 cm Внатрешна големина : 16.5x11.5x6 cm Боја : Црна Пакет вклучувајќи 1x Складирање торба Објект слики
Можеби ќе бидете Заинтересирани Во Повеќе Производи : ) Препорачувам ! Мини Складирање Торба Големи Дигитални Торба Голем Капацитет( Нови ) Летање Крило ( Жешка! ) Малку Самовила Пеперутка Огледало Налепница Блескави Ѕвезди
Превозот Услови ве Молиме бидете сигурни дека ќе имаат напиша полно име / целосната адреса / правилниот пост код и телефонски бр. Ако треба да се промени за испорака на информации,pls ни каже како е можно поскоро. Кина Пост Регистрирани Воздух Mail : нормално трае од 15 - 90 работни денови да wordwide. ( Ве молиме имајте во предвид дека "продавачот за испорака метод" и "China Post Обичен Мал Пакет Плус"не може да се следи, ве молиме изберете Кина Пост Регистрирани Воздух Mail ) epacket : 10-20 дена експрес : 5-10 дена (емс 10 -20 дена) ЗАБЕЛЕШКА : Купувачот ќе биде одговорен за даноци, царински и други давачки во текот на превозот! Сите предмети треба да се испраќаат до потврдена адреса. Важно Според правила, ако не го добијат тоа по што ние испрати 60 дена (Бразил / Русија се 90days ), ние ќе рефундирање на пари за вас веднаш. Но, постојат многу неконтролирани фактори за меѓународна шпедиција, како на пример,природата катастрофа / празници / пост strik / војната итн. Така на вашите производи можеби одложен неколку дена или изгубени, се надевам дека може да почека повеќе од 60 дена или 90days. Ви благодариме за вашиот љубезно разбирање и трпение. Ако не се примени парцели во нормално време, pls контактирајте со нас за проверка, но не се отвори спорот без контакт. Наплата & се Враќа, Ако има било какви проблеми со нашиот производ, можете да побарате враќање или враќање во 7days по примањето на предметите. Но, ве молиме контактирајте со нашата служба за корисници пред да се враќаат или отворање спор против нас, Ние ќе се многу среќни да ги реши вашите секое прашање. Сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба, Или ќе одбие да направи реконструкција. Купувачот е одговорен за сите трошоци настануваат во процесот на враќање. Ве молиме да ги прочитате сите детали пред да нареди.

Подробности

Тип:
Торбички За Съхранение
Класификация:
Комплект
Воспользуйся:
Инструменти
Дебелина на:
15 тел
Форма:
Триизмерен вид
Форма:
Площ
Характеристика:
Съхраняват, Екологично Чист
Номер На Модела:
AFSY510
Модел:
Триизмерен вид
Приложимо Място:
дневна
търговска марка:
AWINPOP
Материал:
ЕВА
Спецификация:
17x12x6.5 cm
Продукт:
Дигитални Продукти
Обемът на:
16. 5x11. 5x6 см
Воспользуйся:
Цифров чанта за съхранение, пътна

Избор на купувачи

100шт 21.5*12.5 см празна светкавица платно портмонето козметична чанта за съхранение на притежателите на карти малки промени телефон ключ чанта ZA6071

320.00 -5 % BGN 304.00

Производ : празно платно шминка кесиМатеријал : платноГолемина : 21.5*12.5 cmБоја : Како на сликатаУвозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

Пресни пастырские цветя серия консервени кутии САМ многофункционална ковчег за бижута / портсигар/колекционерски предмети лидице скоростна HG003

BGN 10.53

Производ : Големина : 6*4*2.5 cm Дизајни брод микс.не може да избере,ви благодариме!Превозот 1 Предмети ќе биде предаден во рок од 13 дена откако ќе се потврди на вашата исплата...

2 елемента ПП столче за кола междина джоба на притежателя организатор Caddy Параграф се съхраняват всички продукти, които попадат между автокреслом и конзола-черен

29.71 -16 % BGN 25.00

2 парчиња PP столче Јазот Џеб Носителот Организатор Caddy Фати да ги чува Сите Испуштате Објекти Помеѓу столче и Конзола ЦрнаКарактеристики : .Материјал : ПП, совршена изведба,сјајна површина, против пролизгување внатрешни работи.Столче јазот џеб носителот организира објекти како што се телефони, мапи, очила за сонце, пенкала и сл., 2 пакет доаѓа со 2 носителите.Се направи добар употреба на тоа непријатно простор помеѓу седиштата на вашиот автомобил!.Едноставно слајд столче catcher помеѓу седиштето и конзолата и флексибилен, една големина која е идеална за повеќето дизајн кој го исполнува празниот простор.Стоп за одвлекување на вниманието, да се создаде складирање,носител е одличен начин за организирање на вашиот автомобил и го задржува предмети на страна, за лесен пристапСпецификации : .Боја : Црна.Материјал : пп.Големина : 37*11*2cm.Пакет Димензии : 37.2*12.8*7.9 cm.Пакување : Англиски Шарени КартонПакет Содржина : .2 x столче Јазот Џеб

Безплатна Доставка! 4 бр. / лот американски селски стил капачката на бутилката форма на писмо печат декоративна кука плат закачалка начало и кръчма стени, деко

24.64 -7 % BGN 23.00

4pcs / многу Пиво Капа ѕид кукаМатеријал : МДФ +метална кукаГолемина : 12*5cm (вкупна големина со кука е 19 CM)Нов дизајн, Топла Продажба!Напомена : MOQ $ 15 за мешан предмети, ние не прифаќаме било каква цел подолу $ 15.Рок на плаќање : Ве молиме бидете сигурни дека ќе се расчисти исплата во рок од 7 дена по поставување на цел, јас mmediate плаќање е високо ценет.Испорака : Ние ќе ја испорача стоката во рок од 37days откако ќе поставување на цел, било итна наредба не се прифатливи од страна на продавачот.

Най-добър нов пътуване да носят за съхранение на твърд калъф скоростна чанта За срещу човечеството игри с карти

22.42 -20 % BGN 18.00

100% сосема новМатеријал : Оксфорд ткаенина ЕВАБоја : ЦрнаГолемина : 48x12x9cmОдговараат За : Картички Против Човештвото Игри Со КартиПакет Се Вклучени : 1x Случај5x Подвижен Dividers1x Предавање StringAnswer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа...

Пакет от 3 черни ковани железни плочи багажник ястие дисплей скоба desk украсяват часовници фоторамка занаяти дисплей статива

31.94 -6 % BGN 30.00

Материјал : Метал ЖелезоБоја : ЦрнаМали ДимензииВисина : околу 118mm,виткање големина : за 118x83x13mmСредна Големина : Висина : околу 200mm,виткање големина : за 203x135x13mmГолеми Димензии : Висина : околу 250mm,виткање големина : за 250x160x14mmПакет Се Вклучени : 1x мала големина1x средна големина1x голема големинаНема плоча вклучениЗабелешки : 1.Вистинска боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на вебсајтот предизвикана од многу фактори како што се осветленост на мониторот и светлина од светлината.2.Ве молиме овозможи мало отстапување за мерни податоци.3.Ве молиме проверете ги easel големина внимателно пред купување.4.Пакет не се вклучени било екранот додатоци.

Безплатна Доставка! 2 бр./лот американски селски стил Кафе тема дървен стенен монтаж кука квадратна форма, стенни закачалка декоративна кука за Декора на стените

24.00 -4 % BGN 23.00

2 парчиња / многу Гроздобер Cofee Тема Тешки Дрвени Ѕид кукаСлучаен дизајн испорака!Материјал : МДФ +метална кукаГолемина : 17*12cm (HOOK7 CM)Нов дизајн, Топла Продажба!Напомена : MOQ $ 15 за мешан предмети, ние не прифаќаме било каква цел подолу $ 15.Рок на плаќање : Ве молиме бидете сигурни дека ќе се расчисти исплата во рок од 7 дена по поставување на цел, јас mmediate плаќање е високо ценет.Испорака : Ние ќе ја испорача стоката во рок од 37days откако ќе поставување на цел, било итна наредба не се прифатливи од страна на продавачот.

Минималистичен форма на акула керамика банка за съхранение на резервоар Vogue Modern Sundries Organizer цветя ваза офис бюро съхранение на калай за дома

32.11 -44 % BGN 18.00

Минималистички Ајкула Форма Керамика Складирање Тегла Резервоарот Мода Модерни Дребулии Организатор Цвет Вазна Канцеларија Биро за Складирање Калај за Дом СО ALEQOСпецификацииИме : Нордиските складирање кутија Материјал : Керамика Спецификација : Како слика покаже Тежина : 300g Употреба : десктоп складирање, овошје закуски и така на Забелешка : големината на прирачник за мерење или малку грешка, специфична тема за да ја надвладеат.Функција1...

Многоцветен представяне на чанта организатор чанта за съхранение на високо качество на 56*41.7 cm безплатна доставка

15.98 -6 % BGN 15.00

Мулти боја подавајќи му торба со висок квалитет и ниска цена бесплатен превозотmterial : неплетенитежина : 90 g / парчебоја : мулти бојаНапомена : Случајно пратката,Ако имате било какви барања,ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас наскоро.Ви благодариме за вашето внимание!Најчесто поставувани ПРАШАЊАП : јас сум нов купувачот тука, сакам да го купи твојот производ, но како може да се одржи редот и плати за тоа ?A : еве некои корисни веб линкови, можеби тоа може да ви помогне : Како да Нарачате?Прифатени методи за плаќањеП : Ако сакам да го изберете бои и модели, што да правам?О : Доколку имате било какви посебни барање, ве молиме оставете порака во вашата цел да ни кажете, ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите барања.П : Како можам да го најдете вашиот продавница следниот пат?A : Ние ви препорачуваме да ја додадете нашата продавница во листата на желби, тоа е лесно, само види на горниот лев агол на оваа страница, ве молиме да се најде и кликнете?Додај за да ги зачувате на листа?, и ќе ни се најде лесно следниот пат кога ќе се пријавите во Aliexpress.П : Како можам да се плати за мојата купување?A : ние прифаќа следниве начини на плаќање : cridet картичка; moneybooker;Т / T;western union.П : дали постои следење на Број за мојот објект?A : Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staна соодветниот вебсајт.П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена?А : Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете email на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!

Разнообразни цветове 6 мл силиконов восък и масло контейнер безплатна доставка на 50 бр./лот хранителни силиконови банки потупване wax container

BGN 62.38

Добредојдовте на RHS Offical продавницаИзбрани бои 6ml на силиконски восок и масло сад бесплатен превозот 50pcs / многу храна одделение силиконски тегли dab восок садСпецификација на 6ml на силиконски восок и масло садТочка Име : 6ml силикони тегла садМатеријал : 100% храна одделение силиконскиДимензија : 35x20 mmКапацитет : 6mlКарактеристики на силиконското масло контејнери1...

Dia.5. 5*9cm през цялата творчески дизайн чай лидице скоростна кутия за съхранение на шоколадови бонбони с порцелан

BGN 350.21

Име на производ : круг калај кутија / чај калај кутија / храна може да калајМатеријал : Метал и порцеланскиГолемина : 5.5(Диа)x9(H)cmФункција : погоден за чај,бонбони,подарок,итн пакување

Лечение питейна вода стъкло метални капаци, Мейсън банка отвора на Капака за децата на парти рожден ден детски душ кабини аксесоари

BGN 72.00

мејсон тегла дупка капаци Тие се совршен придружба на бебе туш, булчински туш, роденден, двор СКАРА, селски свадба, и многу повеќе! Капаци се мазни, и шарени во боја...

Многофункционален пулт за дистанционно управление козметична кутия реколта кутия за съхранение с отделение за багаж кутия за салфетки книжен помпена кутия

BGN 51.18

детали за производотМултифункционален далечински управувач козметички кутија гроздобер складирање кутија со фиока ткиво кутија хартија транспорт кутија

BF050 3 бр. / компл. сгъваема кутия за сутиен бельо вратовръзка, чорапи кутия за съхранение

35.20 -6 % BGN 33.00

3 парчиња сет,свитлива кутија / Бамбус Јаглен влакна Складирање Кутија за градник,долна облека,вратоврска,чорапиСтруктура : 3 слоеви составот на ѕид, дише, цврста и мазна.Материјал : Главен Материјал : ПП неплетени ткаенини (со бамбус јаглен гранули)Боја : сива ПакувањеФункција : се Користи за Градник, долна облека или neckties.Продажбата На Моделот : Микс Цел2) нето тежина : 540g3) материјал : полипропилен nonwoven платно (вклучувајќи бамбус јаглен влакна) рачка : полипропилен nonwoven платноWindows : полиетилен пати : хартија (рециклираната хартија)Најчесто поставувани ПРАШАЊАП : јас сум нов купувачот тука, сакам да го купи твојот производ, но како може да се одржи редот и плати за тоа ?A : еве некои корисни веб линкови, можеби тоа може да ви помогне : Како да Нарачате?http : / / help.aliexpress.com / how_to_place_order.htmlПрифатени методи за плаќањеhttp : / / help.aliexpress.com / payment_method.htmlП : Ако сакам да го изберете бои и модели, што да правам?О : Доколку имате било какви посебни барање, ве молиме оставете порака во вашата цел да ни кажете, ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите барања.П : Како можам да го најдете вашиот продавница следниот пат?A : Ние ви препорачуваме да ја додадете нашата продавница во листата на желби, тоа е лесно, само види на горниот лев агол на оваа страница, ве молиме да се најде и кликнете?Додај за да ги зачувате на листа?, и ќе ни се најде лесно следниот пат кога ќе се пријавите во Aliexpress.П : Како можам да се плати за мојата купување?A : ние прифаќа следниве начини на плаќање : cridet картичка; moneybooker;Т / T;western union.П : дали постои следење на Број за мојот објект?A : Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staна соодветниот вебсајт.П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена?А : Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете email на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.