• Новинка
Кухня Многофункционални Стелажи За Съхранение На Съдове Дренажна Поставка За Чинии Дървена Стойка За Съдове Саксии, Чаши Притежателя На Дисплея

Кухня Многофункционални Стелажи За Съхранение На Съдове Дренажна Поставка За Чинии Дървена Стойка За Съдове Саксии, Чаши Притежателя На Дисплея

резултат:
BGN 11.31
BGN 7.00 -38 %

Брой продукти
Налично


Еко-feiendly Преносни Домашна Кујна Виси на Мозоци Торба Кошница Бања Складирање Алатки Потоне Носителот
Материјал : ПВЦ
Големина : 17x12x9.5 cm (6.7x4.72x9.5 ")
Тежина : 75 г
Функција : апарати за Домаќинство мултифункционален кујнски мијалник потрошувачка кошница.

Подробности

Цвят:
сив, бял
Тип:
Държачи За Съхранение И Рафтове
Тип Инсталация:
Стенен Тип Монтаж
Пластмасов Вид:
PP
Няма. нива:
Единична стая
Приложимо Място:
Кухня
Характеристика:
Съхраняват, Екологично Чист
търговска марка:
Стронгвелл
Класификация:
Не сгъване-часова рецепция
Материал:
Пластмаса
Номер На Модела:
SW9031302
Воспользуйся:
Сливная кошница на кухненски мивки
Материал:
PVC
Функция:
кухненски рафтове за съхранение на вещите
Използването на:
кухня баня
Име:
Сливная кошница на кухненски мивки
Характеристика:
Модни модели
Целта:
Удобство
Тип:
Кошница За Съхранение На Вещите

Избор на купувачи

Многофункционален пулт за дистанционно управление козметична кутия реколта кутия за съхранение с отделение за багаж кутия за салфетки книжен помпена кутия

BGN 51.18

детали за производотМултифункционален далечински управувач козметички кутија гроздобер складирање кутија со фиока ткиво кутија хартија транспорт кутија

6*15 см, антистатичен екранировка на пластмасови опаковъчни чанта ESD Open Top антистатична торбичка за съхранение на електроника антистатична торбичка торбичка

BGN 51.20

Детали За ПроизводотГолемина : 6cm*15cm (2.4"*5.9")Спречување на статички startup и штит чувствителни електронски компоненти од оштетување на електрична истекувања и полињаДебелина : 0.075 MMМатеријал : APET / CPPПроизвод Екранот Ако ви треба уште една големина, ве Молиме кликнете на линкотПопуст : 1...

BF050 3 бр. / компл. сгъваема кутия за сутиен бельо вратовръзка, чорапи кутия за съхранение

35.20 -6 % BGN 33.00

3 парчиња сет,свитлива кутија / Бамбус Јаглен влакна Складирање Кутија за градник,долна облека,вратоврска,чорапиСтруктура : 3 слоеви составот на ѕид, дише, цврста и мазна.Материјал : Главен Материјал : ПП неплетени ткаенини (со бамбус јаглен гранули)Боја : сива ПакувањеФункција : се Користи за Градник, долна облека или neckties.Продажбата На Моделот : Микс Цел2) нето тежина : 540g3) материјал : полипропилен nonwoven платно (вклучувајќи бамбус јаглен влакна) рачка : полипропилен nonwoven платноWindows : полиетилен пати : хартија (рециклираната хартија)Најчесто поставувани ПРАШАЊАП : јас сум нов купувачот тука, сакам да го купи твојот производ, но како може да се одржи редот и плати за тоа ?A : еве некои корисни веб линкови, можеби тоа може да ви помогне : Како да Нарачате?http : / / help.aliexpress.com / how_to_place_order.htmlПрифатени методи за плаќањеhttp : / / help.aliexpress.com / payment_method.htmlП : Ако сакам да го изберете бои и модели, што да правам?О : Доколку имате било какви посебни барање, ве молиме оставете порака во вашата цел да ни кажете, ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите барања.П : Како можам да го најдете вашиот продавница следниот пат?A : Ние ви препорачуваме да ја додадете нашата продавница во листата на желби, тоа е лесно, само види на горниот лев агол на оваа страница, ве молиме да се најде и кликнете?Додај за да ги зачувате на листа?, и ќе ни се најде лесно следниот пат кога ќе се пријавите во Aliexpress.П : Како можам да се плати за мојата купување?A : ние прифаќа следниве начини на плаќање : cridet картичка; moneybooker;Т / T;western union.П : дали постои следење на Број за мојот објект?A : Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staна соодветниот вебсајт.П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена?А : Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете email на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!

20 бр/лот Начало зеленчуци плодове перална стелажи пшеница слама мивка купа печка водосточни рафтове

200.00 -5 % BGN 190.00

Материјал : Пластични Надворешниот Големина : 46.1*16.5 cm(18.1*6.5 во) Внатрешна Големина : 34.5*14.5 cm(13.6*5.7 во) Карактеристики : ЕкоПријателски Пченица Слама Функција : Зеленчук, Овошје Перење Полици Пакет се Вклучени : 20pcs x Перење ПолициУвозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

Пакет от 3 черни ковани железни плочи багажник ястие дисплей скоба desk украсяват часовници фоторамка занаяти дисплей статива

31.94 -6 % BGN 30.00

Материјал : Метал ЖелезоБоја : ЦрнаМали ДимензииВисина : околу 118mm,виткање големина : за 118x83x13mmСредна Големина : Висина : околу 200mm,виткање големина : за 203x135x13mmГолеми Димензии : Висина : околу 250mm,виткање големина : за 250x160x14mmПакет Се Вклучени : 1x мала големина1x средна големина1x голема големинаНема плоча вклучениЗабелешки : 1.Вистинска боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на вебсајтот предизвикана од многу фактори како што се осветленост на мониторот и светлина од светлината.2.Ве молиме овозможи мало отстапување за мерни податоци.3.Ве молиме проверете ги easel големина внимателно пред купување.4.Пакет не се вклучени било екранот додатоци.

16 * 50*6 мм 5 мл мини прозрачни стъклени бутилки със запушалка малки флакони, буркани и контейнери сладки бутилки желания 100 бр./лот

BGN 48.00

16*50*6mm 5ml Мини Јасно Стаклени Шишиња Со Плута Мали Ампули Тегли Контејнери Симпатична кои Сакаат Шише 100pcs / многуголемина : 16*50*6mmКапацитет : 5mlВисина : 50mmДијаметар : 16mmВратот дијаметар : 6mmколичина : ќе добиете 100 парчиња на оваа објекти во листа ценабоја : Јасно ТранспарентенТип : Стаклени Шишиња Со Corksупотреба : се Сакаат Стакло Bottlese, Парфеми Стакло Bottlese, Мини Стаклени Шишиња, Мали Стаклени Шишиња, Празни козметички контејнери, Стаклени Шишиња Со CorksЗа КомпанијатаНа патувањето на нашите накит снабдување бизнис започна во 2006 година , ние сме горди да се обезбеди монистра и накит Резерви да клиенти од целиот свет...

Творческа обзавеждане на дома кухи дишаща окачен чанта за съхранение на плодове и зеленчуци, чесън, лук окачен чанта

1.62 -38 % BGN 1.00

ГОЛЕМИНА : Околу 11.5 * 45.5 cmНачин На ПлаќањеПрифаќаме само Зачувам,redit картичка,Western Union.Ве молиме да ја плати во рок од 7 дена од денот на нарачката.Превозот УсловиСтандард на Услуги е Кина пост воздухопловната или Хонг Конг пост воздухопловната.Експедитивни Услуги е Кина пост ЕМС.Ние брод понеделник ? Сабота, со исклучок на празници...

Многоцветен представяне на чанта организатор чанта за съхранение на високо качество на 56*41.7 cm безплатна доставка

15.98 -6 % BGN 15.00

Мулти боја подавајќи му торба со висок квалитет и ниска цена бесплатен превозотmterial : неплетенитежина : 90 g / парчебоја : мулти бојаНапомена : Случајно пратката,Ако имате било какви барања,ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас наскоро.Ви благодариме за вашето внимание!Најчесто поставувани ПРАШАЊАП : јас сум нов купувачот тука, сакам да го купи твојот производ, но како може да се одржи редот и плати за тоа ?A : еве некои корисни веб линкови, можеби тоа може да ви помогне : Како да Нарачате?Прифатени методи за плаќањеП : Ако сакам да го изберете бои и модели, што да правам?О : Доколку имате било какви посебни барање, ве молиме оставете порака во вашата цел да ни кажете, ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите барања.П : Како можам да го најдете вашиот продавница следниот пат?A : Ние ви препорачуваме да ја додадете нашата продавница во листата на желби, тоа е лесно, само види на горниот лев агол на оваа страница, ве молиме да се најде и кликнете?Додај за да ги зачувате на листа?, и ќе ни се најде лесно следниот пат кога ќе се пријавите во Aliexpress.П : Како можам да се плати за мојата купување?A : ние прифаќа следниве начини на плаќање : cridet картичка; moneybooker;Т / T;western union.П : дали постои следење на Број за мојот објект?A : Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staна соодветниот вебсајт.П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена?А : Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете email на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!

Горещи продажба на автомобил козирка очила Слънчеви очила билет разписка карта клип на държач за багаж, багажник за drop shipping

BGN 0.72

Автомобил Сонцето Стакло Очила Очила За Сонце Билет Потврда Картичка, Клип Носителот СкладирањеКарактеристики : Сигурно придава на сонцето стакло, не им сметаат на возачот да ја видитеСе прилагодува за да се одржи било која наочари безбедноМека подлога вилициЌе не нула леќаЗа сонцето стакло монтирањеПакет Содржина : 1x Автомобил Стакло Очила очила за сонце Билет Клип Носителот1...

2 елемента човешка форма вратата задни тип кука от неръждаема стомана за съхранение на куката виси плат

3.10 -35 % BGN 2.00

Употреба : на јадица со врата назад дизајн е погодно да биде ставен на кабинет или обесени на кабинетот да се откажам крпа, четки и така натаму Материјал : не ' рѓосувачки челик Боја : сребро Големина : околу 8 х 4.5 cm / 3.15 x 1.77 во Пакување : 2 x куките

За гражданска авиация душ чанта косметичка грим случаи красота вана обиколка виси организатор преносим измиване на тоалетни чанти за съхранение

17.94 -33 % BGN 12.00

Производи : 100% нови, високо квалитетниМатеријал : ПолиестерБоја, црвена, сина, зелена, сива,Димензии (прибл.) : Се прошири, 39 * 22 * 9 cmИсклучување, 18 * 22 * 9 cmВклучувајќи : 1 * козметички торбапод овие околности,Забелешка : Поради рачни мерења, димензии може да се разликува малку; бои може да се разликува поради многу фактори, и ние се обидуваме да биде што е можно поблиску до боја.МОРА да ги Прочитате Пред Купување1,ако сте руски купувачот,ве Молиме да го пополните право на Примачот име и презиме(три дела)на вашата цел ,Пред да кога ќе го поставите цел,ако тоа не поштата ќе ја врати назад вашиот пакет.и ние ќе не прифати било која наплата за цел, без име и презиме.2,Ако сте Купувачот итно треба вашата точка.ако не можете да трпеливо чека пакетот на КИНА ПОСТ ВОЗДУХ MAIL.Pls изберете го Изразат начин,ако choosed кина постВОЗДУХОТ MAIL,кога тоа задоцнување во превозот.Pls не прифаќаме било каква наплата или спор,Но ние сме љубезно сакаат да ви помогнат да го продолжи процесот време на вашата нарачка.3.Ако сте Редовни на купувачот,а ако ни даде 5 ѕвезди и позитивни повратни информации за вашата нарачка.кога ќе го поставите нова цел во нашата продавница.можете да ја пораката на вашиот нов поредок и ни даде вашата последна цел број .ниесе подготвени да ви даде подарок или некои попуст.4.СИТЕ Стоки се достапни,откако ќе се плати.ususlly ние ќе им даде на вашиот следење на број 12 работни дена и се испраќаат од вашиот парцела во рамките на 24 работни дена.По пакетот се испрати надвор,тоа не може да се контролира од страна на нас,тоа многу зависи од меѓународна шпедиција ,искрено се надеваме дека може да се разбере и да се чека трпеливо ,ако ја имаат одредено задоцнување,ние ќе се обидеме потрудиме помош ќе можете да ги споделите со нас.

2 елемента ПП столче за кола междина джоба на притежателя организатор Caddy Параграф се съхраняват всички продукти, които попадат между автокреслом и конзола-черен

29.71 -16 % BGN 25.00

2 парчиња PP столче Јазот Џеб Носителот Организатор Caddy Фати да ги чува Сите Испуштате Објекти Помеѓу столче и Конзола ЦрнаКарактеристики : .Материјал : ПП, совршена изведба,сјајна површина, против пролизгување внатрешни работи.Столче јазот џеб носителот организира објекти како што се телефони, мапи, очила за сонце, пенкала и сл., 2 пакет доаѓа со 2 носителите.Се направи добар употреба на тоа непријатно простор помеѓу седиштата на вашиот автомобил!.Едноставно слајд столче catcher помеѓу седиштето и конзолата и флексибилен, една големина која е идеална за повеќето дизајн кој го исполнува празниот простор.Стоп за одвлекување на вниманието, да се создаде складирање,носител е одличен начин за организирање на вашиот автомобил и го задржува предмети на страна, за лесен пристапСпецификации : .Боја : Црна.Материјал : пп.Големина : 37*11*2cm.Пакет Димензии : 37.2*12.8*7.9 cm.Пакување : Англиски Шарени КартонПакет Содржина : .2 x столче Јазот Џеб

Мода сгъваема Ръчна чанта преносима чанта за съхранение на 48*34 см безплатна доставка

BGN 4.78

Моден Количка за рака торба преносни складирање торба 48*34cm бесплатен превозотНајчесто поставувани ПРАШАЊАП : јас сум нов купувачот тука, сакам да го купи твојот производ, но како може да се одржи редот и плати за тоа ?A : еве некои корисни веб линкови, можеби тоа може да ви помогне : Како да Нарачате?Прифатени методи за плаќањеП : Ако сакам да го изберете бои и модели, што да правам?О : Доколку имате било какви посебни барање, ве молиме оставете порака во вашата цел да ни кажете, ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите барања.П : Како можам да го најдете вашиот продавница следниот пат?A : Ние ви препорачуваме да ја додадете нашата продавница во листата на желби, тоа е лесно, само види на горниот лев агол на оваа страница, ве молиме да се најде и кликнете?Додај за да ги зачувате на листа?, и ќе ни се најде лесно следниот пат кога ќе се пријавите во Aliexpress.

Стенен сешоар титуляр за съхранение на инструменти, продукти за грижа за косата багажник организатор за сешоар Кърлинг пръчка с 1 четка за зъби, чаша за съхранение

BGN 25.28

Материјал : пластикаБоја : Шоу во сликаГолемина : Шоу во сликаТежина : 330gПакет Содржи : 1*Чување БагажникПогоден За Бања Или Бања : едноставен за инсталација, добар фен држачот за домашна употреба или хотел употреба.Јасно до бањата на остатоци, четка за заби, чешел, козметика, фен за коса, така што вашата бања чиста и уредна, да се зачува простор.Мултифункција за складирање, повеќе мир на умотСе применува за фенови за коса, со фен за коса дијаметар до 7cm, од страна на приклучокот за складирање, мали детали дизајн повеќе мир на умот!Превозот : 1.Ние гарантираме за да брод стоки во рамките на 2472 часа по исплата потврда освен празник.2.Ние брод од страна на Кина пост,хонг конг пост EMS,DHL,Fedex,според вашиот избор, кога прави нарачка .3.Ако не примите објект по 45 дена,ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние ќе се направи сите наши напори да го реши проблемот.4.Ние не сме одговорни за застои предизвикани од страна на царината,Увозните давачки,даноци, придонеси или други царински давачки.5...

Разнообразни цветове 6 мл силиконов восък и масло контейнер безплатна доставка на 50 бр./лот хранителни силиконови банки потупване wax container

BGN 62.38

Добредојдовте на RHS Offical продавницаИзбрани бои 6ml на силиконски восок и масло сад бесплатен превозот 50pcs / многу храна одделение силиконски тегли dab восок садСпецификација на 6ml на силиконски восок и масло садТочка Име : 6ml силикони тегла садМатеријал : 100% храна одделение силиконскиДимензија : 35x20 mmКапацитет : 6mlКарактеристики на силиконското масло контејнери1...

Многофункционален вратовръзки колан рафтове за съхранение, въртящи вратовръзка багажник организатор вратовръзки Закачалка притежателя полк шкаф организация на

BGN 7.98

8 дупки Свитлива Вратоврска Ги Има Облека рек трим вратоврска Крпа шапка Организатор кука Висат полица Пластичен БагажникКарактеристики : 100% сосема нов и висок квалитетЗаштита на животната средина АБС материјал + железна кука производство, катна дизајн, лесно да се приспособат на повеќе ленти, врски и сл., уредни и уреден, убава и практична!Може да се закачи во разни места, како што кујнски и плакарот или било каде, и др.Удобен, економски и практични.Вратоврска појас Закачалка, може да Има 8 врски или ремениТоа ви помага да заштедите многу просторМатеријал : ABS + железоТежина : 60gПакувањето вклучува : 1 x складирање rack (не вклучувајќи ги врзуваат итн.)

Пресни пастырские цветя серия консервени кутии САМ многофункционална ковчег за бижута / портсигар/колекционерски предмети лидице скоростна HG003

BGN 10.53

Производ : Големина : 6*4*2.5 cm Дизајни брод микс.не може да избере,ви благодариме!Превозот 1 Предмети ќе биде предаден во рок од 13 дена откако ќе се потврди на вашата исплата...

Безплатна Доставка! 2 бр./лот американски селски стил Кафе тема дървен стенен монтаж кука квадратна форма, стенни закачалка декоративна кука за Декора на стените

24.00 -4 % BGN 23.00

2 парчиња / многу Гроздобер Cofee Тема Тешки Дрвени Ѕид кукаСлучаен дизајн испорака!Материјал : МДФ +метална кукаГолемина : 17*12cm (HOOK7 CM)Нов дизајн, Топла Продажба!Напомена : MOQ $ 15 за мешан предмети, ние не прифаќаме било каква цел подолу $ 15.Рок на плаќање : Ве молиме бидете сигурни дека ќе се расчисти исплата во рок од 7 дена по поставување на цел, јас mmediate плаќање е високо ценет.Испорака : Ние ќе ја испорача стоката во рок од 37days откако ќе поставување на цел, било итна наредба не се прифатливи од страна на продавачот.

100шт 21.5*12.5 см празна светкавица платно портмонето козметична чанта за съхранение на притежателите на карти малки промени телефон ключ чанта ZA6071

320.00 -5 % BGN 304.00

Производ : празно платно шминка кесиМатеријал : платноГолемина : 21.5*12.5 cmБоја : Како на сликатаУвозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

Автоматична Малка Преносима Кутия За Клечки За Зъби Домашен Режим Романтични Притежателите На Клечки За Зъби Във Формата На

2.05 -51 % BGN 1.00

Материјал : Пластични Боја : Боја случаен испораката, доколку купите повеќе од еден производи, кои бои може да биде различен или ист Супер симпатична модерен чепкалки за заби extinguishers автоматски, може да бидат сместени во домот, многу покаже индивидуален карактер Употреба осигурете се дека капакот е на по вчитувањето на toothpick ве Молиме притиснете го копчето за Олабавување на прсти, а toothpick автоматски ќе popup Големина : 9*6.8 cm / 3.54"*2.68" Количина : 1 Pc Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.