• Новинка
3 бр./компл. сгъваема кутия бамбук въглен влакна кутия за съхранение на сутиен бельо вратовръзка, чорапи Безплатна доставка

3 бр./компл. сгъваема кутия бамбук въглен влакна кутия за съхранение на сутиен бельо вратовръзка, чорапи Безплатна доставка

резултат:
BGN 22.38
BGN 21.00 -6 %

Брой продукти
Налично


3 парчиња сет,свитлива кутија /Бамбус Јаглен влакна Складирање Кутија за градник,долна облека,вратоврска,чорапи
Структура : 3 слоеви составот на ѕид, дише, цврста и мазна.
Материјал : Главен Материјал : ПП не-плетени ткаенини (со бамбус јаглен гранули)
Боја : сива Пакување
Функција : се Користи за Градник, долна облека или neckties.
Продажбата На Моделот : Микс Цел
2) нето тежина : 540g
3) материјал : полипропилен nonwoven платно (вклучувајќи бамбус јаглен влакна) рачка : полипропилен nonwoven платно
Windows : полиетилен пати : хартија (рециклираната хартија)
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
П : јас сум нов купувачот тука, сакам да го купи твојот производ, но како може да се одржи редот и плати за тоа ?
A : еве некои корисни веб линкови, можеби тоа може да ви помогне :
Како да Нарачате?
http : //help..com/how_to_place_order.html
Прифатени методи за плаќање
http : //help..com/payment_method.html
П : Ако сакам да го изберете бои и модели, што да правам?
О : Доколку имате било какви посебни барање, ве молиме оставете порака во вашата цел да ни кажете, ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите барања.
П : Како можам да го најдете вашиот продавница следниот пат?
A : Ние ви препорачуваме да ја додадете нашата продавница во листата на желби, тоа е лесно, само види на горниот лев агол на оваа страница, ве молиме да се најде и кликнете?Додај за да ги зачувате на листа?, и ќе ни се најде лесно следниот пат кога ќе се пријавите во .
П : Како можам да се плати за мојата купување?
A : ние прифаќа следниве начини на плаќање : cridet картичка; moneybooker;Т/T;western union.
П : дали постои следење на Број за мојот објект?
A : Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт.
П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена?
А : Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!

Подробности

търговска марка:
ЖУНЧЖЭНЬ
Брой Решетки:
7
Материал:
Нетъкан Текстил
Стил:
Модерен
Продукт:
Аксесоари За Конфетных Кутии
Форма:
правоъгълник
Воспользуйся:
Облекло
Характеристика:
Екологично Чист, Сгъваем
Номер На Модела:
008
Тип:
Кутии За Съхранение И Бункери
Обемът на:
33*30*9 СМ/32*31*9 СМ / 31*15
Сваляне:
Няма
Спецификация:
33*30*9CM/32*31*9CM/31*15
Техника:
Бельо, чорапи
Размер:
33*30*9CM/32*31*9CM/31*15
Воспользуйся:
Облекло
Опаковка:
Торба OPP
Тегло:
393g
Цвят:
Сини
is_customized:
Yes

Избор на купувачи

Безплатна Доставка! 4 бр. / лот американски селски стил капачката на бутилката форма на писмо печат декоративна кука плат закачалка начало и кръчма стени, деко

24.64 -7 % BGN 23.00

4pcs / многу Пиво Капа ѕид кукаМатеријал : МДФ +метална кукаГолемина : 12*5cm (вкупна големина со кука е 19 CM)Нов дизајн, Топла Продажба!Напомена : MOQ $ 15 за мешан предмети, ние не прифаќаме било каква цел подолу $ 15.Рок на плаќање : Ве молиме бидете сигурни дека ќе се расчисти исплата во рок од 7 дена по поставување на цел, јас mmediate плаќање е високо ценет.Испорака : Ние ќе ја испорача стоката во рок од 37days откако ќе поставување на цел, било итна наредба не се прифатливи од страна на продавачот.

Най-добър нов пътуване да носят за съхранение на твърд калъф скоростна чанта За срещу човечеството игри с карти

22.42 -20 % BGN 18.00

100% сосема новМатеријал : Оксфорд ткаенина ЕВАБоја : ЦрнаГолемина : 48x12x9cmОдговараат За : Картички Против Човештвото Игри Со КартиПакет Се Вклучени : 1x Случај5x Подвижен Dividers1x Предавање StringAnswer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа...

Стенни 2 Джоба Чанти За Съхранение На Памук Бельо Кабинет Виси Чанта, С Монтиран На Стената Чанта Козметични Играчки Организатор Офис Контейнер Чанта

BGN 7.94

Ѕидот Монтирани 2 Џеб Складирање Кеси Памук, Лен Гардероба Висат Торба Ѕид Торбичка Козметички Играчки Организатор Канцелариски Сад ТорбичкаСпецификации : Име : свеж спојување креативни виси торбаМатеријал : дебел памук и ленГолемина : 48 * 23 CMтежина : 150gСтил : пастирскиФорма : На КоцкаПакување се вклучени : 1 PC Складирање ТорбаПлаќање : 1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

20 бр/лот Начало зеленчуци плодове перална стелажи пшеница слама мивка купа печка водосточни рафтове

200.00 -5 % BGN 190.00

Материјал : Пластични Надворешниот Големина : 46.1*16.5 cm(18.1*6.5 во) Внатрешна Големина : 34.5*14.5 cm(13.6*5.7 во) Карактеристики : ЕкоПријателски Пченица Слама Функција : Зеленчук, Овошје Перење Полици Пакет се Вклучени : 20pcs x Перење ПолициУвозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

Многофункционален пулт за дистанционно управление козметична кутия реколта кутия за съхранение с отделение за багаж кутия за салфетки книжен помпена кутия

BGN 51.18

детали за производотМултифункционален далечински управувач козметички кутија гроздобер складирање кутија со фиока ткиво кутија хартија транспорт кутија

Американски Постральный стил от дърво Любов 4 чекмеджета, с монтиран на стената рафтове за съхранение на Стенни полк Всяка случайни неща скоростна Home Deco творчески ?

55.04 -6 % BGN 52.00

Руралните Стил Креативни Ѕид Фиока Рек ЉУБОВМатеријал : дрвоГолемина : 45*12*11cmНапомена : MOQ $ 15 за мешан предмети, ние не прифаќаме било каква цел подолу $ 15.Рок на плаќање : Ве молиме бидете сигурни дека ќе се расчисти исплата во рок од 7 дена по поставување на цел, јас mmediate плаќање е високо ценет.Испорака : Ние ќе ја испорача стоката во рок од 37days откако ќе поставување на цел, било итна наредба не се прифатливи од страна на продавачот.

7 слоя лак за нокти багажник грим козметични прозрачна акрилна организатор червило, бижута стойката на притежателя луксозен подарък 31X31X25cm

56.05 -30 % BGN 39.00

Функција : Слоеви скала дизајн, подобро да се прикаже козметика Овој случај е совршен за шминка организирање и прикажување и тоа може да функционира како накит држачот...

Незалепващо силиконово масло барабан бъчва контейнери Потупване Jar разнообразни цветове, 26 мл концентрат контейнери 50 бр./лот безплатна доставка

BGN 166.38

Добредојдовте на RHS Официјалната продавницаНе Држи Силиконското Масло Тапан Барел Контејнери Dab Тегла Избрани Бои 26ml се Концентрира Контејнери 50pcs / многу бесплатен превозотСпецификација на нафта барел контејнерТочка Име : Масло барел контејнерМатеријал : 100% храна одделение силиконскиДимензија : 55*44 mmКапацитет : 26mlКарактеристики на нафта барел контејнер1...

2 елемента човешка форма вратата задни тип кука от неръждаема стомана за съхранение на куката виси плат

3.10 -35 % BGN 2.00

Употреба : на јадица со врата назад дизајн е погодно да биде ставен на кабинет или обесени на кабинетот да се откажам крпа, четки и така натаму Материјал : не ' рѓосувачки челик Боја : сребро Големина : околу 8 х 4.5 cm / 3.15 x 1.77 во Пакување : 2 x куките

Минималистичен форма на акула керамика банка за съхранение на резервоар Vogue Modern Sundries Organizer цветя ваза офис бюро съхранение на калай за дома

32.11 -44 % BGN 18.00

Минималистички Ајкула Форма Керамика Складирање Тегла Резервоарот Мода Модерни Дребулии Организатор Цвет Вазна Канцеларија Биро за Складирање Калај за Дом СО ALEQOСпецификацииИме : Нордиските складирање кутија Материјал : Керамика Спецификација : Како слика покаже Тежина : 300g Употреба : десктоп складирање, овошје закуски и така на Забелешка : големината на прирачник за мерење или малку грешка, специфична тема за да ја надвладеат.Функција1...

Лечение питейна вода стъкло метални капаци, Мейсън банка отвора на Капака за децата на парти рожден ден детски душ кабини аксесоари

BGN 72.00

мејсон тегла дупка капаци Тие се совршен придружба на бебе туш, булчински туш, роденден, двор СКАРА, селски свадба, и многу повеќе! Капаци се мазни, и шарени во боја...

Многофункционален вратовръзки колан рафтове за съхранение, въртящи вратовръзка багажник организатор вратовръзки Закачалка притежателя полк шкаф организация на

BGN 7.98

8 дупки Свитлива Вратоврска Ги Има Облека рек трим вратоврска Крпа шапка Организатор кука Висат полица Пластичен БагажникКарактеристики : 100% сосема нов и висок квалитетЗаштита на животната средина АБС материјал + железна кука производство, катна дизајн, лесно да се приспособат на повеќе ленти, врски и сл., уредни и уреден, убава и практична!Може да се закачи во разни места, како што кујнски и плакарот или било каде, и др.Удобен, економски и практични.Вратоврска појас Закачалка, може да Има 8 врски или ремениТоа ви помага да заштедите многу просторМатеријал : ABS + железоТежина : 60gПакувањето вклучува : 1 x складирање rack (не вклучувајќи ги врзуваат итн.)

16 * 50*6 мм 5 мл мини прозрачни стъклени бутилки със запушалка малки флакони, буркани и контейнери сладки бутилки желания 100 бр./лот

BGN 48.00

16*50*6mm 5ml Мини Јасно Стаклени Шишиња Со Плута Мали Ампули Тегли Контејнери Симпатична кои Сакаат Шише 100pcs / многуголемина : 16*50*6mmКапацитет : 5mlВисина : 50mmДијаметар : 16mmВратот дијаметар : 6mmколичина : ќе добиете 100 парчиња на оваа објекти во листа ценабоја : Јасно ТранспарентенТип : Стаклени Шишиња Со Corksупотреба : се Сакаат Стакло Bottlese, Парфеми Стакло Bottlese, Мини Стаклени Шишиња, Мали Стаклени Шишиња, Празни козметички контејнери, Стаклени Шишиња Со CorksЗа КомпанијатаНа патувањето на нашите накит снабдување бизнис започна во 2006 година , ние сме горди да се обезбеди монистра и накит Резерви да клиенти од целиот свет...

Зелен кухненски кът cocina необходими cozinha инструменти за приготвяне на храна кухненски инструменти cucina utensilios de cozinha Банка подправки Банка подправки

BGN 26.88

Кујнски сет cocina mutfak cozinha готвење алатки кујнски алатки cucina utensilios де cozinha Зачин Тегла Condiment Тегла Големина : 19x10x13.6cm

Творческа обзавеждане на дома кухи дишаща окачен чанта за съхранение на плодове и зеленчуци, чесън, лук окачен чанта

1.62 -38 % BGN 1.00

ГОЛЕМИНА : Околу 11.5 * 45.5 cmНачин На ПлаќањеПрифаќаме само Зачувам,redit картичка,Western Union.Ве молиме да ја плати во рок од 7 дена од денот на нарачката.Превозот УсловиСтандард на Услуги е Кина пост воздухопловната или Хонг Конг пост воздухопловната.Експедитивни Услуги е Кина пост ЕМС.Ние брод понеделник ? Сабота, со исклучок на празници...

Нов пристигане Pussycat dolls Drawstring чанти за съхранение на потребителски печатни да чанта Тип дамски чанти, чанти за съхранение на размера на 18X22cm

8.00 -25 % BGN 6.00

Нови Пристигнување Маца Кукли Drawstring Кеси Обичај Складирање Печатени Добие Торба Тип Перници за Складирање Кеси Големина 18 X22cm​​Детали За ПроизводотМатеријал : СатенТип : складирање кеси,drawstring торбаБоја : Како на сликата шоуНадворешноста : Отворена ЏебГолемина : 18 X22cmФункција : ЕкоПријателскиОпис На Производот1,Свила ефект ,мека ,сјајна 2,Термички трансфер печатење процес крпа, шарени сјајни никогаш нема да избледи3,На класичен начин стигнале јаже ,торба отворање и затворање на лесен и едноставен Feed Врати : Еднаш примате исплата , 2~3 работни дена за транспорт на стоки ...

Dia.5. 5*9cm през цялата творчески дизайн чай лидице скоростна кутия за съхранение на шоколадови бонбони с порцелан

BGN 350.21

Име на производ : круг калај кутија / чај калај кутија / храна може да калајМатеријал : Метал и порцеланскиГолемина : 5.5(Диа)x9(H)cmФункција : погоден за чај,бонбони,подарок,итн пакување

Горещи продажба на автомобил козирка очила Слънчеви очила билет разписка карта клип на държач за багаж, багажник за drop shipping

BGN 0.72

Автомобил Сонцето Стакло Очила Очила За Сонце Билет Потврда Картичка, Клип Носителот СкладирањеКарактеристики : Сигурно придава на сонцето стакло, не им сметаат на возачот да ја видитеСе прилагодува за да се одржи било која наочари безбедноМека подлога вилициЌе не нула леќаЗа сонцето стакло монтирањеПакет Содржина : 1x Автомобил Стакло Очила очила за сонце Билет Клип Носителот1...

За гражданска авиация душ чанта косметичка грим случаи красота вана обиколка виси организатор преносим измиване на тоалетни чанти за съхранение

17.94 -33 % BGN 12.00

Производи : 100% нови, високо квалитетниМатеријал : ПолиестерБоја, црвена, сина, зелена, сива,Димензии (прибл.) : Се прошири, 39 * 22 * 9 cmИсклучување, 18 * 22 * 9 cmВклучувајќи : 1 * козметички торбапод овие околности,Забелешка : Поради рачни мерења, димензии може да се разликува малку; бои може да се разликува поради многу фактори, и ние се обидуваме да биде што е можно поблиску до боја.МОРА да ги Прочитате Пред Купување1,ако сте руски купувачот,ве Молиме да го пополните право на Примачот име и презиме(три дела)на вашата цел ,Пред да кога ќе го поставите цел,ако тоа не поштата ќе ја врати назад вашиот пакет.и ние ќе не прифати било која наплата за цел, без име и презиме.2,Ако сте Купувачот итно треба вашата точка.ако не можете да трпеливо чека пакетот на КИНА ПОСТ ВОЗДУХ MAIL.Pls изберете го Изразат начин,ако choosed кина постВОЗДУХОТ MAIL,кога тоа задоцнување во превозот.Pls не прифаќаме било каква наплата или спор,Но ние сме љубезно сакаат да ви помогнат да го продолжи процесот време на вашата нарачка.3.Ако сте Редовни на купувачот,а ако ни даде 5 ѕвезди и позитивни повратни информации за вашата нарачка.кога ќе го поставите нова цел во нашата продавница.можете да ја пораката на вашиот нов поредок и ни даде вашата последна цел број .ниесе подготвени да ви даде подарок или некои попуст.4.СИТЕ Стоки се достапни,откако ќе се плати.ususlly ние ќе им даде на вашиот следење на број 12 работни дена и се испраќаат од вашиот парцела во рамките на 24 работни дена.По пакетот се испрати надвор,тоа не може да се контролира од страна на нас,тоа многу зависи од меѓународна шпедиција ,искрено се надеваме дека може да се разбере и да се чека трпеливо ,ако ја имаат одредено задоцнување,ние ќе се обидеме потрудиме помош ќе можете да ги споделите со нас.

Разнообразни цветове 6 мл силиконов восък и масло контейнер безплатна доставка на 50 бр./лот хранителни силиконови банки потупване wax container

BGN 62.38

Добредојдовте на RHS Offical продавницаИзбрани бои 6ml на силиконски восок и масло сад бесплатен превозот 50pcs / многу храна одделение силиконски тегли dab восок садСпецификација на 6ml на силиконски восок и масло садТочка Име : 6ml силикони тегла садМатеријал : 100% храна одделение силиконскиДимензија : 35x20 mmКапацитет : 6mlКарактеристики на силиконското масло контејнери1...

Автомобилна Запалка Във Формата На Метална Каса Секретно Скривалище Командос Кутия За Хапчета Контейнер Командос Скоростна Калъфка

BGN 1.42

Карактеристики : Сосема нов и висок квалитетМетал безбедна скривам медицина Кутија АпчињаЗабава автомобил cighter облик дизајн, многу уникатнаМини компактна големина, погодно да се носат Совршен за чување на таблети или мали објектКако практичен мини подарок за себе.Димензии : 3.5 х 2.5 cm x 2.5 cm

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.