• Новинка
MICCK многослойни 3 джоба виси организаторите Кухня, Баня хардуер чанта за съхранение на бельо стени, врати, шкаф виси на чанта

MICCK многослойни 3 джоба виси организаторите Кухня, Баня хардуер чанта за съхранение на бельо стени, врати, шкаф виси на чанта

резултат:
BGN 14.22
BGN 10.00 -30 %

Брой продукти
Налично


MICCK Multilayer 3 Џебови Виси Организаторите Кујна Бања Дребулии Складирање Торба Лен Ѕид Вратата Гардероба Виси Торба
Функција :
· Три слоеви од памук водоотпорен складирање торба.
· Виси ткаенина врата по остатоци складирање торба.
· Можат да се применат на бања ѕид, по вратата, Дневна соба ѕид, од двете страни на фрижидерот.
Answer : ___________________________ Note :
· Всушност, рачно се мери големината може да има некои грешки, тоа е во опсег од ± 1cm, самата големина ве молиме преовладуваат во вид.
· Поради различни прилагодувања на светлото и снимање услови, сликата боја може да има мали разлики со вистински производ, ве молиме сите да преовладуваат во вид.
Спецификации :
· Материјал : Памук и Лен
· Боја : Зелена Сива Сини
· Големина:20*67 CM
· Тежина (прибл.) : 180g
Пакет :
· 1 x Три Виси Торба

Подробности

Тип:
Торбички За Съхранение
търговска марка:
micck
Класификация:
Комплект
Номер На Модела:
Три висящи чанта
Характеристика:
Сгъваем, Зареден, Екологично Чист
Материал:
Памук
Приложимо Място:
За Врати/На Стените
Форма:
Площ
Форма:
Тип На Окачване На Дрехи/Тип На Окачване На Дрехи
Модел:
Плосък Тип
Воспользуйся:
Всяка случайни неща
Дебелина на:
7 тел
Обемът на:
50 мл
Спецификация:
20*67CM
Продукт:
подвесная чанта

Избор на купувачи

Направи си САМ самозалепващи стенни полк организатор кутия за съхранение кухня, баня декорация поставки за стелажи за съхранение на аксесоари

12.10 -1 % BGN 12.00

DIY самолепливи ѕид полица организатор складирање кутија кујна бања завршувањето на чување на Носителите на рек додатоциФункција : 100% сосема нов и висок квалитетНазад со силно лепило, лесно да го инсталирате и да не му наштети на ѕидовите, цврсти лесно да падне3 мрежа дизајн, материјали класифицирани складирање, чист и уреден, дневна соба, кујна, бања се применливиКажете му на вашиот жени, родители, пријатели, голем практичен подарокПакувањето на производот : 1 x самолепливи ѕид полица (Не вклучувајќи прибор за јадење и други додатоци)Здраво, драги пријатели,ние работевме напорно, да се кандидира на продавница! Ве молиме осветлена пет ѕвезди евалуација за нас, како награда, Имаат убав ден.Различни Монитор, бојата може да има разлика, Ние гарантираме стил е иста како што е прикажано на слики.Здраво, Пријатели, повеќе изненадување се чека за вас...

Чорап сутиени шорти шкаф за съхранение на организаторът Box set(3шт)

BGN 15.97

Sock Градници Шорцеви Складирање Плакарот Организатор Кутија сет(3pcs) Превезува по воздушен mail 100% сосема нов и висок квалитет совршен избор за Чорапи, Градници ,Шорцеви,Врски Направени од неплетени ткаенини, е мек и лесен во тежина, но трајни Тежина : 475g ~ Пакет се Вклучени : 1 x Чорапи Врски Фиока Плакарот Складирање Организатор Кутија 24 Капаци1 x Градник Фиока Плакарот Divider Складирање Организатор Кутија 71 x Градник Фиока Шорцеви Плакарот Divider Складирање Организатор Кутија 6Цената И Referrence Превозот ЦенаНие сме ГОЛЕМО од кина,и може да прифати било која количина батерии цел.Испрати модел и квантитетот на НАС ,ние може да ви каже вкупната цена...

Кошница за пикник открит сгъваем къмпинг охладител изолиран 600D Oxford алуминиева рамка дръжка сгъваема кошница за пазаруване SN1626

BGN 256.00

Сосема нов !!! Материјал : Оксфорд Ткаенина+EPE(Проширување со Полиетилен)+алуминиумски филм Рачка материјал : ЕВА Боја : Розова боја,Црна,Сина Производ големина : Стан 46*28*24cm Виткање големина : Стан 46*28*5cm (Забелешка : 1cm=10мм=0.39 инчи) Тежина : App 615g Пакет се Вклучени : 1 x Пикник Торба (Не вклучувајќи Храна) Карактеристики : Водоотпорен Едноставни и стилски изглед...

Скалист черен диамант модел на дистанционно управление на чекмедже за съхранение чекмеджето за съхранение на творчески тенис на прост европейски стил градински с

BGN 104.00

Мултифункционален Ткиво Кутија : Кафе на маса добиток ткиво кутија за складирање кутија далечински управувач комбо може да се стави IPAD и списанија ¥ 23.00 Веднаш купени до Листата Попуст Спаси ¥ 115.00 2 пати ¥ 92 Купување на одбројување завршува 00 Ден 00 : 02 : Англија класичен plaid шема : Карпести високоодделение за кожа кожа ткиво кутија фах транспорт транспорт на касета креативни салфетка Европски Автомобил Бесплатен превозот ¥ 23.00 Веднаш купени до Листата Попуст Спаси ¥ 46.00 50% попуст ¥ 23 Купување на одбројување завршува 00 Ден 00 : 01 :

15*20 см открит надмощие антистатични 3,5 твърди дискове опаковъчен чанта антистатични екранировка найлонова торбичка ESD антистатични чанта за съхранение на 50шт

17.58 -3 % BGN 17.00

СпецификацијаМатеријал : APET / CPPБоја : Сребро СиваГолемина : 15cm*20cmИме : Антистатички торба / антистатички оклопна торба / антистатички торба / антистатички пластични кесиИзглед : проѕирни сребро, може да се јасно препознатливи од надвор може да го исчистите стоки внатре, спомене производ слика;Материјал Структура : APET / CPP (половина aluminized / фрлија полипропилен филм), материјалот мазна, удобно се чувствуваат;Дебелина : 0.075 ММ;Големина на толеранција : плус или минус за 3ММ;Печат edge : двојно или тројно запечатување на работ на секој 510ММ;Електростатско отпор : внатрешна кеси, надворешната површина отпор : 810Ω 10.Ако ви треба уште една големина, ве Молиме кликнете на линкот : СликиDrear Пријател,Добредојдовте на нашата продавница!! Се надевам дека ќе имаат среќен шопинг тука.,Ние ќе ви испратиме голем бесплатен дар само слика од Екранот слика ќе го споделите !!Додадете нашата продавница : таму ќе биде email за да ве информираме за сите нови пристигнување или попуст.Било каков проблем,ве молиме слободно да контактирате со нас пред да остави негативни коментари.ние ќе ви помогнат да се реши тоа,ви благодариме!!

Домакински Саксия Малки Торбички Виси Чанта Саксия Кошница За Съхранение На Многофункционален Портативен Хардуер Получават Висящи Чанти

BGN 5.20

Домаќинство Цвет Тенџере Мали Вреќи Виси Вреќа Flowerpot Складирање Кошница Мултифункционален Преносни Дребулии Добиваат Виси КесиГолемина 14*12.5 CMМатеријал Памук и ленМОРА да ги Прочитате Пред да го купат 1,ако сте руски купувачот,ве Молиме да го пополните право на Примачот име и презиме(три дела) на вашата цел ,Пред да кога ќе го поставите цел,ако тоа не поштата ќе ја врати назад вашиот пакет...

100 бр./лот, 5x7cm чист алуминий чанта-сребристо-бяла фолио найлонова торбичка термосвариваемый плосък тип на опаковането на храните пакет за съхранение

BGN 7.98

СпецификацијаОпис : Чист алуминиум торбаСпецификација : 5 x 7cm(ширина x должина) со лесно да ја раскинамДебелина : 0.1 mm еден, двострано 0.2 ммМатеријал : Чиста алуминиумска фолијаСтил : Три работ запечатувањеБоја : Сребрена белаБрој : 100 / пакувањеУпотреба : Козметика, лицето маска, медицински материјали, лекови, сите видови на решение, житарки, PC одбори, IC интегрирано коло,хард диск, електронски компоненти, заварување материјали, електроника, кола, итнКарактеристики : Запечатена изведба е добро, moistureproof,antifouling ,заштита од зрачење , висок интензитет,thermostability,ниска температура отпор, елегантен изглед, благородна и практично, нетоксични невкусна (вакуум).Разликата помеѓу чиста алуминиумска фолија и позлата алуминиумска фолија : Материјал, чист алуминиум торба е чист алуминиум, висока чистота, позлата aluminized торба меша со композитни материјали.Повеќето, чист алуминиум торба е повисока од цената на позлата алуминиум торбаПерформанси, чист алуминиум торба на влага, ладење ефект е подобро од алуминиум торба,чист алуминиум торба целосно избегнување на светлината, позлата aluminized торба е засенчување ефект.Употреба, чист алуминиум торба е повеќе погодна за транспорт на воздух во вакуум состојба, погоден за готвена храна, месо, итн.,Алуминиум торба погоден за чај, прав, електронски компоненти, итн.Чист алуминиум торба е мек материјал, има одреден опсег, и позлата алуминиум торба е кршливи...

Нова кутия за почистване eletronic 75*32*22 мм

BGN 2.14

НОВИ се исчисти полето за eletronic 75*32*22mm испраќаат на светот Карактеристики : 75*32*22mm Сноси влијание Носат масло Водонепропусност Сноси корозија Брани ултравиолетовите зраци ќе испрати батерии во 12days со авион mail...

Shengwei Laos red wood занаяти ръчно изработени четирите ъгъла на средните рафтове дървени орнаменти съкровищница

BGN 4288.00

Стил : КласичнаМоделирање : АпстрактПрименливи сцена : ДомаПроизводен Метод : Полуприрачник cyborgПакет : Дрвена кутијаМесто на потекло : Покраината FujianПечатени користење на ЛОГОТО : НеДали патент извори : НикојГолемина На : Високи 80Плус ресторан точење микроканал директни зделка ве молиме имајте во предвид Shengwei ЗанаетиКупување Белешки Клиенти кои купување на производ, имаат право на 15 дена пакет замена на оштетени BujiБизнисите за да се осигура дека сите дрво е во согласност со наслов опис...

LDAJMW Brand Travel Journey Document Organizer чантата си паспорта ID Card Holder билет с кредитна карта и чанта за съхранение калъф Безплатна доставка

25.41 -29 % BGN 18.00

2017 Бренд Патување Патување Документ Организатор Паричникот Пасош, лична Карта Носителот Билет Кредитна Картичка Складирање Торба Случај Бесплатен ПревозотГолемина на : 30*15*2.5 cm / 18.2*5.91*0.98 инч (прирачник за грешка при мерење)Материјал : ПолиестерЦвет на пролет, цвет ноќТрговец код : YC001 пасош торбаТежина : 55 gХан издание на нова печатење пасош патување пакети во странство потребно носителот на сертификатот паричникот случаиУнисекс Пари Чанта Вратот Чанта Паричникот Жените Патување Складирање Торба Пари Монета Картички Пасош Носителот На Вратот Билети Торба ТорбичкаМултифункционален Патување Паричникот Држачот На Жените И Мажите Паричникот Торба Пасош Покрие Носител На Патна Чанта1.Предмети ќе биде предаден во рамките на 14 работни дена откако ќе се потврди на вашата исплата.2.Ние обично испратите парцели преку HK Пост Воздух Mail , што може да се добие на парцела побезбедно и побрзо од Кина Пост.3.Просечното време на испорака е околу 15 до 25 дена да повеќето Земји...

2017 Hot Candy Color Lovely Flower Beam Port Pouch Sundries Storage Bag Organization Receive Bag Санитарен Пакет За Съхранение Памук

BGN 3.47

2017 Топла Бонбони Боја Прекрасна Цвет Зрак Порта Торбичка Дребулии Складирање Торба Организација Добие Торба Санитарни Памук Складирање ПакетСпецификација 16*17 CMКористете Добиваат ДребулииРозова Боја Зелено, Сино Жолта RoseoМОРА да ги Прочитате Пред да го купат 1,ако сте руски купувачот,ве Молиме да го пополните право на Примачот име и презиме(три дела) на вашата цел ,Пред да кога ќе го поставите цел,ако тоа не поштата ќе ја врати назад вашиот пакет...

16 * 24 cm пластмасов стоящ чанта, 100 X Бяло цвете печатни Zip-Lock чанти с предната прозрачна цип за многократна употреба ДОМАШНИ любимци съхранение Саше

BGN 15.68

Застане Транспарентен PET пластика Zip Заклучување торба со Бели цвеќиња дизајн патент reclosable торбичкаСосема нов и Висок квалитетМатеријал : ПЕТ соединениеГолемина : 16cm x 24cm + 4cm (ширина * должина + страна ширината на Дното) = 6.3 x 9.45 + 1.57 ИнчиКоличина : 1 00pcs / многуПовршината предавање : Една страна високо Транспарентен, од Една страна бел цвет печатениТорба стил : Три страни запечатување и Врвот Патент клип печат стил; Дното се отвори;Дебелина : Секоја страна 0.075 мм, Двојнострани 0.15 mmФункција : Avirulent Insipidity,ВодоотпоренПримена : Храна / Чај / Бонбони / Шеќер / Електронски производи Додатоци / подарок / грав / Накит / Cosmetics / accessorie и така натаму.Карактеристики : Добро варењето, Храната одделение материјалиСликата на екранот,ве молиме погледнете го димензија големинаМетоди за плаќањеСамо се чувствуваат сигурни да се плаќаат преку Ali Express Зачувам преку Vis, Master Card, QIWI, Western Union, и Банкарски Трансфери...

8*12 см, 100шт X покритие алуминиево фолио чанта термосвариваемый-сребрист метален майларовый фольгированный найлонова торбичка, чанта за съхранение на хранителни пр

12.32 -3 % BGN 12.00

СпецификацијаИме на производ : Алуминиумска фолија торбаМатеријал : Алуминиум фолијаГолемина : 8*12 CM (W*L )Corlor : Сребро.Запечатување метод : Топлина печатАко ви треба уште една големина, ве Молиме кликнете на линкот : СликиDrear Пријател,Добредојдовте на нашата продавница!! Се надевам дека ќе имаат среќен шопинг тука.,Ние ќе ви испратиме голем бесплатен дар само слика од Екранот слика ќе го споделите !!Додадете нашата продавница : таму ќе биде email за да ве информираме за сите нови пристигнување или попуст.Било каков проблем,ве молиме слободно да контактирате со нас пред да остави негативни коментари.ние ќе ви помогнат да се реши тоа,ви благодариме!!

Нов 5 X почистете нагоре кутия за eletronic 25*33*22 mm

BGN 7.10

НОВИ 5 X исчисти полето за eletronic 25*33*22mm испраќаат на светот Карактеристики : 25*33*22mm,5 компјутери вкупно 126mm долго Сноси влијание Носат масло Водонепропусност Сноси корозија Брани ултравиолетовите зраци ќе испрати батерии во 12days со авион mail...

Клас дървени кутии за бижута, подаръци овална пръстен кутия рамка, кутия за бижута сватба, подарък за рожден ден

BGN 78.38

[Производ Објект] : T10369Производ Материјал : цреша дрво + МДФ + Стакло[Производ Големина] : 14.1x10.3x5.2cm (прирачник за мерење овозможи околу 1 cm грешка)[Производ Тежина] : за 1 KG[Совети] : се зема во вид, според екран може да биде малку различна боја, не сакал да го стори стариот антички ефект на прове молиме внимателно да се сними.Странски производители на одлуки, со користење на цреша рачно изработени, загадувањето на животната средина, е поделена на прстен област и накит област...

Горят Павловния японски Chapeng / чай нула с дървена кутия за съхранение на саксия рафтове, стелажи малка работна маса

BGN 232.00

Цена : ¥ 120.0 Цена : ¥ 180.0 Цена : ¥ 160.0 Цена : ¥ 180.0[Име] Јапонски Chapeng горат Пауловнија дрво складирање кутија со нула чај тенџере полици Полици[Size] 30cm долго 35cm широк и 14cm висок[Карактеристики] содржат мали фиока, 2 сокриени (односно на дното и назад), погоден за чај место teapot, чај, мини чај, колачи и други мали предмети, на чај; број на поставени на вратата, влезот, учење, итн...

100 пакет, стоящ найлонова торбичка опаковки напитка чанта чучур за напитка течен сок, мляко, кафе

30.26 -4 % BGN 29.00

Спецификација 100 Пак, Стендап Пластични Пијат Пакување Торба Spout Торбичка за Пијалаци Течен Сок Млеко Кафе Волумен : 250ml 300ml 500ml Пакет се вклучени : 100 X Пијалаци течни spout торбичка Слики на пијалаци течни spout торбичка : СликиDrear Пријател,Добредојдовте на нашата продавница!! Се надевам дека ќе имаат среќен шопинг тука.,Ние ќе ви испратиме голем бесплатен дар само слика од Екранот слика ќе го споделите !!Додадете нашата продавница : таму ќе биде email за да ве информираме за сите нови пристигнување или попуст.Било каков проблем,ве молиме слободно да контактирате со нас пред да остави негативни коментари.ние ќе ви помогнат да се реши тоа,ви благодариме!!

10x15cm (4x6in) блестящ сребърен / златен прозрачна пластмасова търговията на Дребно пакет, чанта за еднократна употреба плосък пощенска заключване чанта с дупка за окач?

BGN 21.58

Мало Пакет Торба Reclosable Рамен Zip Заклучување Торба Со Висат ДупкаСосема Нов и Висок КвалитетМатеријал : ППГолемина : Надворешниот Големина : 10x15cm(4x6in) Внатрешна големина : 9.5x11cm(3.5x4.5in)Дебелина : 3 MIL (8 C)Стил : Тристрана печат &Врвот патент клип, Пред назад Фолија торба со рамно дноФункција : Нема мирис, Солза Рецка.Употреба : Храна / Кафе / Бонбони / Чај / Суво овошје и Ореви / Исушени цвеќиња / Снек / Домаќинство / Прав** Големина може да се разликува од околу 25мм.** Боја на производ во рака, може да се разликуваат од сликите поради мало производство разлика и monitor settings.*Дали би сакале да се купат на големо, ве молиме контактирајте со нас преку Ali Express пораки!*

Злато Фийби пет окото компот сватба housewarming идеи за подаръци и практически бижута махагон занаяти

BGN 1183.20

Стил : КласичнаПрименливи сцена : ДомаПроизводен Метод : Полуприрачник cyborgПакет : JinheМесто на потекло : Покраината FujianДали патент извори : НикојГолемина : 34cm * 32cm * 15cmСе препорачува Црвено дрво куфер службен свадба подарок идеи сакам да го зграби серии Мешана серија ¥ 420.0 Четири убава црвена дрво огледало кутија свадба подароци сакам да го зграби серии Мешана серија ¥ 610.0 Црвена Месечина врежан дрво огледало кутија сакам да го зграби серии Мешана серија ¥ 800.0 Маитреја абонос Пет Благослови Декорација сакам да го зграби серии Мешана серија ¥ 68.0 Абонос крастава жаба украси Среќа градот куќа сакам да го зграби серии Мешана серија ¥ 380.0 Абонос Маитреја, Буда може да се тресат на пари фенг шуи украси сакам да го зграби серии Мешана серија ¥ 55.0 Злато camphor абонос пломба накит, кутии свадба подароци сакам да го зграби серии Мешана серија ¥ 850.0 Zhang злато пломба абонос огледало кутија свадба подароци сакам да го зграби серии Мешана серија ¥ 1500.0 ружино дрво бутик Mahjong фабрика места сакам да го зграби серии Мешана серија ¥ 700.0 Абонос пенкало Практични Бизнис Декорација Подароци сакам да го зграби серии Мешана серија ¥ 80.0 ружино дрво практични ткиво кутија toothpick кутии Декорација сакам да го зграби серии Мешана серија ¥ 200.0 Црвено дрво палата фан на резолуцијата подарок украси сакам да го зграби серии Мешана серија ¥ 100.0 Црна и црвена овошје дрво дома housewarming подарок идеи сакам да го зграби серии Мешана серија ¥ 620.0 Обична црвена дрвени чинии свадба подарок идеи сакам да го зграби серии Мешана серија ¥ 650.0 Taxротирачки compote свадба подарок идеи сакам да го зграби серии Мешана серија ¥ 660.0 Taxбутик стапчиња за јадење со лажица одговараат на здравјето подароци сакам да го зграби серии Мешана серија ¥ 360.0 Lobular ружино дрво Kowloon добра фенг шуи украси сакам да го зграби серии Мешана серија ¥ 460.0 Полица црвено дрво украси студија сакам да го зграби серии Мешана серија ¥ 1550.0Име Овошје плоча Сериски број A120 Место на потекло Xianyou на Fujian Кинески класичната мебел капитални Боја Црна и жолта Материјал Фиби злато инкрустирани абонос работ Фабрика места 850 долари СпецификацијаДолжина 34cm * ширина 32cm * висина 15см Бебе ОписСто Goodwood, врежан...

Многофункционални Дренажни Стелажи За Съхранение На Кухненски Кърпи, Прибори Папки Стелажи За Съхранение Баня Towl Дренажни Стелажи За Съхранение

11.15 -37 % BGN 7.00

Материјал : ПП+МеталГолемина : 15.5x16x25.5 cm (6.1x6.29 x10 ")Боја : Беж,Сива. Пакет : Пена Образец + Картонски КутииПредност1.Тоа може да се користи во Кујната или бањата,место исчисти топката, микрофибер крпа, сапун и други мали предмети.2.Тоа е погодно за вашиот живот.3.Ова Предмети е силна антимикробни својства, лесен за чистење.

Дървена дограма в японски стил и бюро / маса за кафе Kang Kang small table coffee table tea table a few burn Paulownia Tatami tab

BGN 768.00

Дополнителни карактеристики : МултифункционаленМебел структура : РамкаМесто на потекло : Жеџијангград : HangzhouДрвен Материјал : Пауловнија дрвоЗавршува Материјали : ДрвоДрво дрво материјал : Пауловнија дрвоСтруктура Процес : Дрво занаетДрвена структура технологија : Tenon заеднички структураПовршинска обработка технологија : Боја процесДекоративни бои процес : Спреј сликарствоДали може да се изменуваат : Никојиме на производ : Јапонски стил на windows и запалени неколку дупки на Пауловнија kang табела (две димензии)Карактеристики на производот : Рачно направена од цврсто дрво, традиционално tenon процес, потрајниПовршината carbonization третман, заштита на животната средина, безбедност, и без исчезнатПриродните површински материјал јасно, мала concavityПогоден за душекот маси, kang маса, чај маса, заливот прозорец маси, лаптоп Zhuo,Или на балкон, патио, пие чај, Интернет и рекреација, Miya ?????Производ Големина : Труба : Десктоп големина 60 * 34cm, вкупна висина од околу 31cm (врвот плоча дебелина 4cm)Кралицата : Десктоп големина 80 * 39cm, вкупна висина од околу 31cm (врвот плоча дебелина 4.5 cm)Производ Материјал : 100% природни Пауловнија (дрво)За Превоз : Професионални дрвени пакување, испорака не се од спомнеСовети : Edge не mail во далечинското области (како што се Хонг Конг, Macao и Тајван, Xinjiang, Тибет, Внатрешна Монголија, Ningxia, Gansu, Heilongjiang, Hainan)Пријатели во овие области треба да бидат пополнети по Меѓународни да бидат испратени! За повеќе детали, ве молиме контактирајте го сервисот за консалтингќе Семејства со windows имаат кат тоа, имате тераса со татами соба?Ако имате мора да бидат во потрага по маса, што можат да седат на Интернет, пијат чај и разговор, читање и пишувањечеститки! Го најде вистинскиот, постојат две маси во овој дел факултативна спецификации, големината мора да биде во право за васПојавата на едноставност, атмосферата, ситепроизводство на дрво, повеќе цврсти, трајни повеќеМасата на површината за користење на Јапонски стил скара процес на преработка, никогаш не згаснат, и повеќе да се користат подобро KaneСлика отворено максимална дневна светлина снимањеSLShow details

Чанта За Съхранение На Кутията Облекло Протектор Облекло Костюм На Кутията Чанта Пылезащитная Яке, Пола Съхранение Чанта Протектор За Домашно Съхранение На Доста?

5.89 -15 % BGN 5.00

100% Сосема нов и висок квалитетЗаштитете го вашиот фустан далеку од dusts, гребење и оштетувањеСупериорен во однос на неплетени материјал, издржлив и практичнаОдлично за свадба или целосни вечерни фустаниПогоден за долгорочно складирањеДолжина : Околу 175cm (68.8")Ширина : За 58cm (22.8")Апликацијата за многу стилови и големини на облекаБоја : БелаМатеријал : Неплетени ткаенини, кристално предиво(назад)1 x Чување Заштитник за венчаница Облека 1...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.