• Новинка
LDAJMW голям капацитет на водоустойчив грим чанта за пътуване организатор на мода геометричната решетка на печатни косметичка чанта

LDAJMW голям капацитет на водоустойчив грим чанта за пътуване организатор на мода геометричната решетка на печатни косметичка чанта

резултат:
BGN 18.69
BGN 10.00 -46 %

Брой продукти
Налично


LDAJMW Голем Капацитет Водоотпорен Шминка Торба Патување Организатор Мода Геометриски Решетки Печатени Козметички Торба Чанта
Материјал : СТП
Големина на : 19.2*13*12.3 cm/7.56*5.12*4.84 инч
Пакетот Вклучува :
1pcs * Чување Торба
1inch=2.54 см,1cm=0.39 инчен
Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.
Ве молиме овозможи 1-2 cm отстапување постои поради различни мерење.
1.Предмети ќе биде предаден во рамките на 1-4 работни дена откако ќе се потврди на вашата исплата.
2.Ние обично испратите парцели преку HK Пост Воздух Mail , што може да се добие на парцела побезбедно и побрзо од Кина Пост.
3.Просечното време на испорака е околу 15 до 25 дена да повеќето Земји. Русија и Бразил треба 25-50 дена.
Но, понекогаш тоа трае подолго поради сопствени прашање или други проблеми. Ве молиме љубезно се однесуваат на графиконите подолу. Земја
Време на испорака Работни Дена (не вклучувајќи празник) 5-7 8-11 12-14 15-19 20-22 >22 Работни Дена + сабота + недела 5-9 10-15 16-20 21-25 26-30 >31 сад го Оценувате (точка пристигна) 5 .1% 50.1% 29.6% 10.5% 4.7% Наплата Велика Британија го Оценувате (точка пристигна) 9.9% 63.2% 19.1% 3.4% 4.4% Наплата Австралија го Оценувате (точка пристигна) 21.4% 50.0% 14.3% 7.2% 7.1% Наплата Франција го Оценувате (точка пристигна) 10.5% 28.6% 43.8% 10.1% 7.0% Наплата Германија го Оценувате (точка пристигна) 11.1% 22.2% 30.3% 20.9% 15.5% Наплата Шпанија го Оценувате (точка пристигна) 3.5% 25.0% 47.9% 12.9% 10.7% Наплата
1. Ако објектот не't стигнат до својата земја, а оваа ситуација трае се до 60. ден ,
ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе се организираме да се вратат.
2. Ве молиме да обезбеди доказ видео или фотографии ако производи имаат квалитет проблем по добивањето на пратката во рок од 7 дена,
Можеме да понудиме наплата или замена по утврдувањето на проблеми.
1.Ве молиме љубезно ни остави позитивен фидбек (5 ѕвезди) , ако сте задоволни со нашата предмети.
И можете да ги споделите со вашите пријатели на VK , Facebook , Twitter ..Благодарение
2 .Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации или да се отвори расправа за Ali Express.
3.Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.
Ние имаме разбирање за загриженоста може да има, и ќе се обидеме потрудиме да ви послужи.
Услуга На Клиентите
А Ние гарантираме дека сите наши објекти, како што е наведено во нивните описи.
Ние се залагаме за 100% задоволството на клиентите за секоја продажба што заврши
Ние ќе брод во рок од 1-4 работа дена по вашата нарачка е потврдена.
Б. Доколку ставката што сте ја примиле е дефектен, ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена
од денот сте го добиле на пратката.
Ние ќе рефундирање на парите или да се направи замена за вас.
Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас на прво место. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне, се додека не сте задоволни.
Ние искрено се надеваме дека ќе може да се доживее убава шопинг во нашата продавница.
Trade Manager ID : cn1500242650
Нашата Продавница :

Подробности

търговска марка:
LDAJMW
Модел:
Триизмерен вид
Класификация:
Комплект
Воспользуйся:
Бюро
Приложимо Място:
Баня
Дебелина на:
9 тел
Форма:
Триизмерен вид
Характеристика:
Еко-Содружественный
Номер На Модела:
X157
Форма:
Площ
Тип:
Торбички За Съхранение
Продукт:
чанта за съхранение
Материал:
PU
Спецификация:
19.2*13*12.3cm
Обемът на:
Голям Капацитет
Приложими сценарии:
съхранение на работния плот

Избор на купувачи

Shengwei process Laos mahogany rosewood antique компот от сушени плодове многокамерная кутия за събиране на висококачествени занаяти

BGN 1566.72

Стил : КласичнаМоделирање : ДругиПрименливи сцена : ДомаПроизводен Метод : Полуприрачник cyborgПакет : Дрвена кутијаМесто на потекло : Покраината FujianПечатени користење на ЛОГОТО : НеДали патент извори : НикојГолемина на : Висок 17 * должина 32 * W 32 СМПлус ресторан точење микроканал директни зделка ве молиме имајте во предвид Shengwei ЗанаетиМикро Сигнал 18650071612Телефонски консултации, ве молиме јавете се : 13062139067Купување Белешки Клиенти кои купување на производ, имаат право на 15 дена пакет замена на оштетени BujiБизнисите за да се осигура дека сите дрво е во согласност со наслов опис...

Декоративна Перална Машина Под Формата На Препарат На Прах За Пране За Съхранение На Лидице Скоростна Всяка Случайни Неща Организатор Pet Dog And Cat Food Container

BGN 39.97

Име на производ : Декоративни Машина за Перење во Облик на Детергент за Перење во Прав Складирање Калај Кутија Дребулии Организатор Миленичиња Куче И Мачка Храна Контејнер Карактеристики : (1) Посебно за складирање на детергент за перење во прав и миленичиња куче и мачка храна (2) Brand new никогаш не се отвори или да се користат,декоративни складирање контејнер (3) Карактеристики удобен носат справи и прозорец што ќе се види внатрешноста (4) Совршен за организирање мали предмети : накит, sim картички, лекови, додатоци, монети и сл...

Кошница за дрехи съхранение 35*45 см цветни печатни кошове за играчки измиване на кошница мръсни дрехи са Просто случайни неща кошница за съхранение кутия за дома

26.43 -24 % BGN 20.00

Памучна Ткаенина Складирање Кошница,Инспиративни, повеќе бои за избор, кои се Продаваат од Страна на СобатаПроизводи ДеталиNO : 170919040409Тежина : 300gramГолемина : 350 X450 mmПлаќањеМожете да платите користејќи Boleto,Виза, Мастеркард, QIWI,Western Union, Маестро дебитна картичка,Web Money и банкарски трансфер.Повратни информацииАко сте задоволни со нашите производи и услуги, pleaseleave ни позитивни повратни информации и 5 ѕвезда преглед!Ако не сте задоволни со нашата служба или кој било друг проблем, ве молиме контактирајте со нас пред да замине повратни информации и ние ќе се реши проблемот побрзо,ви благодариме!Контактирајте со насБило какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас.Ние ќе одговори на вашата емејл или порака во 24hrs.(ПонеделникСабота).Пораки не ќе бидат одговорени во недела или за празници.

1бр нов 12 слотове клетки преносим кутия за инструменти бижута с номер на контейнера пръстен електронни детайли винт мъниста компонент кутия за съхранение

BGN 1.18

Карактеристики : Тежина : 31g Големина : 130*50*15mm Направен од висококвалитетни PP материјал, тоа е издржлив и се отпорни...

8*12 см, 100шт X покритие алуминиево фолио чанта термосвариваемый-сребрист метален майларовый фольгированный найлонова торбичка, чанта за съхранение на хранителни пр

12.32 -3 % BGN 12.00

СпецификацијаИме на производ : Алуминиумска фолија торбаМатеријал : Алуминиум фолијаГолемина : 8*12 CM (W*L )Corlor : Сребро.Запечатување метод : Топлина печатАко ви треба уште една големина, ве Молиме кликнете на линкот : СликиDrear Пријател,Добредојдовте на нашата продавница!! Се надевам дека ќе имаат среќен шопинг тука.,Ние ќе ви испратиме голем бесплатен дар само слика од Екранот слика ќе го споделите !!Додадете нашата продавница : таму ќе биде email за да ве информираме за сите нови пристигнување или попуст.Било каков проблем,ве молиме слободно да контактирате со нас пред да остави негативни коментари.ние ќе ви помогнат да се реши тоа,ви благодариме!!

Цигара дърво занаяти палисандър полуавтоматични вземете дървена дограма цигарен дим от идеите е да се вземе топъл детектори за дим

BGN 70.40

Човек на намалување на Целосна продавница голема промоција 20150820 10 : 31 20150919 10 : 31 рок ограничен број на купување! Еден нарачки над четириесет и пет Јуани Помалку 3 Јуани не е ограничен Еден нарачки над 75 Јуани Помалку Од 5 Јуани не е ограниченВо прилог на промоции, еден наредби ги купите преку 45 Јуани Помалку 3 Јуани, Полн 75 Јуани Помалку Од 5 Јуани промоции Без капа![Име] ружино дрво чад бомба полуавтоматска кертриџ[Материјал] Ружино Дрво[Спецификација] Должина 16cm ширина 10cm висина од околу 7cm

10x15cm (4x6in) блестящ сребърен / златен прозрачна пластмасова търговията на Дребно пакет, чанта за еднократна употреба плосък пощенска заключване чанта с дупка за окач?

BGN 21.58

Мало Пакет Торба Reclosable Рамен Zip Заклучување Торба Со Висат ДупкаСосема Нов и Висок КвалитетМатеријал : ППГолемина : Надворешниот Големина : 10x15cm(4x6in) Внатрешна големина : 9.5x11cm(3.5x4.5in)Дебелина : 3 MIL (8 C)Стил : Тристрана печат &Врвот патент клип, Пред назад Фолија торба со рамно дноФункција : Нема мирис, Солза Рецка.Употреба : Храна / Кафе / Бонбони / Чај / Суво овошје и Ореви / Исушени цвеќиња / Снек / Домаќинство / Прав** Големина може да се разликува од околу 25мм.** Боја на производ во рака, може да се разликуваат од сликите поради мало производство разлика и monitor settings.*Дали би сакале да се купат на големо, ве молиме контактирајте со нас преку Ali Express пораки!*

Злато Фийби пет окото компот сватба housewarming идеи за подаръци и практически бижута махагон занаяти

BGN 1183.20

Стил : КласичнаПрименливи сцена : ДомаПроизводен Метод : Полуприрачник cyborgПакет : JinheМесто на потекло : Покраината FujianДали патент извори : НикојГолемина : 34cm * 32cm * 15cmСе препорачува Црвено дрво куфер службен свадба подарок идеи сакам да го зграби серии Мешана серија ¥ 420.0 Четири убава црвена дрво огледало кутија свадба подароци сакам да го зграби серии Мешана серија ¥ 610.0 Црвена Месечина врежан дрво огледало кутија сакам да го зграби серии Мешана серија ¥ 800.0 Маитреја абонос Пет Благослови Декорација сакам да го зграби серии Мешана серија ¥ 68.0 Абонос крастава жаба украси Среќа градот куќа сакам да го зграби серии Мешана серија ¥ 380.0 Абонос Маитреја, Буда може да се тресат на пари фенг шуи украси сакам да го зграби серии Мешана серија ¥ 55.0 Злато camphor абонос пломба накит, кутии свадба подароци сакам да го зграби серии Мешана серија ¥ 850.0 Zhang злато пломба абонос огледало кутија свадба подароци сакам да го зграби серии Мешана серија ¥ 1500.0 ружино дрво бутик Mahjong фабрика места сакам да го зграби серии Мешана серија ¥ 700.0 Абонос пенкало Практични Бизнис Декорација Подароци сакам да го зграби серии Мешана серија ¥ 80.0 ружино дрво практични ткиво кутија toothpick кутии Декорација сакам да го зграби серии Мешана серија ¥ 200.0 Црвено дрво палата фан на резолуцијата подарок украси сакам да го зграби серии Мешана серија ¥ 100.0 Црна и црвена овошје дрво дома housewarming подарок идеи сакам да го зграби серии Мешана серија ¥ 620.0 Обична црвена дрвени чинии свадба подарок идеи сакам да го зграби серии Мешана серија ¥ 650.0 Taxротирачки compote свадба подарок идеи сакам да го зграби серии Мешана серија ¥ 660.0 Taxбутик стапчиња за јадење со лажица одговараат на здравјето подароци сакам да го зграби серии Мешана серија ¥ 360.0 Lobular ружино дрво Kowloon добра фенг шуи украси сакам да го зграби серии Мешана серија ¥ 460.0 Полица црвено дрво украси студија сакам да го зграби серии Мешана серија ¥ 1550.0Име Овошје плоча Сериски број A120 Место на потекло Xianyou на Fujian Кинески класичната мебел капитални Боја Црна и жолта Материјал Фиби злато инкрустирани абонос работ Фабрика места 850 долари СпецификацијаДолжина 34cm * ширина 32cm * висина 15см Бебе ОписСто Goodwood, врежан...

12 Мрежи Кутия За Часовници Ковчег За Бижута Грим Кутия За Съхранение На Бижута Пътен Калъф Подарочное Пръстен Слушалки Колие Контейнер За Съхранение

19.01 -21 % BGN 15.00

12 Мрежи Се Види Кутија За Накит Кутија Шминка Складирање Кутија За Накит Патување Случај Подарок Прстен Слушалка Ѓердан Складирање СадДобредојдовте на нашата продавница и се надевам дека ќе среќен шопинг!Предпродажба инструкции(1) За ГолеминаНие се измери големината на сите наши производ од страна на страна, така ќе има се за 5мм да 5mm отстапување.(2) За БојаБојата на стоки кои се засегнати од многу причини, никој не може целосно да се избегне боја разлика, па ако производот што сте го добиле е малку поинаква од бојата на сликата е прикажано во вебстраница, се надевам, ќе може да се разбере...

15*20 см открит надмощие антистатични 3,5 твърди дискове опаковъчен чанта антистатични екранировка найлонова торбичка ESD антистатични чанта за съхранение на 50шт

17.58 -3 % BGN 17.00

СпецификацијаМатеријал : APET / CPPБоја : Сребро СиваГолемина : 15cm*20cmИме : Антистатички торба / антистатички оклопна торба / антистатички торба / антистатички пластични кесиИзглед : проѕирни сребро, може да се јасно препознатливи од надвор може да го исчистите стоки внатре, спомене производ слика;Материјал Структура : APET / CPP (половина aluminized / фрлија полипропилен филм), материјалот мазна, удобно се чувствуваат;Дебелина : 0.075 ММ;Големина на толеранција : плус или минус за 3ММ;Печат edge : двојно или тројно запечатување на работ на секој 510ММ;Електростатско отпор : внатрешна кеси, надворешната површина отпор : 810Ω 10.Ако ви треба уште една големина, ве Молиме кликнете на линкот : СликиDrear Пријател,Добредојдовте на нашата продавница!! Се надевам дека ќе имаат среќен шопинг тука.,Ние ќе ви испратиме голем бесплатен дар само слика од Екранот слика ќе го споделите !!Додадете нашата продавница : таму ќе биде email за да ве информираме за сите нови пристигнување или попуст.Било каков проблем,ве молиме слободно да контактирате со нас пред да остави негативни коментари.ние ќе ви помогнат да се реши тоа,ви благодариме!!

Нова кутия за почистване eletronic 75*32*22 мм

BGN 2.14

НОВИ се исчисти полето за eletronic 75*32*22mm испраќаат на светот Карактеристики : 75*32*22mm Сноси влијание Носат масло Водонепропусност Сноси корозија Брани ултравиолетовите зраци ќе испрати батерии во 12days со авион mail...

Въглен, без мирис дрехи, чанта за съхранение на организаторът 65л

19.42 -7 % BGN 18.00

Јаглен Немирисот облека Складирање Торба Организатор 65 L Превезува по воздушен mail 100% сосема нов и висок квалитет Голем капацитет(65 L),совршен избор да sotrage облека Изработени од неплетени ткаенини, е мек и лесен во тежина, но трајни Големина : 60*35*30cm Тежина : 790 G Пакет се Вклучени : 1 x Биг Јаглен Немирисот облека Складирање Торба Организатор торба 65 LЦената И Referrence Превозот ЦенаНие сме ГОЛЕМО од кина,и може да прифати било која количина батерии цел.Испрати модел и квантитетот на НАС ,ние може да ви каже вкупната цена...

Дръж Рафтове Ретро Декор Къща Стелажи За Съхранение На Сладки Стенни Закачалки Дървени Коледни Подаръци Играчки Фигурки Дисплей Стелажи За Съхранение

33.58 -8 % BGN 31.00

Димензии : Дијаметар 24.5*23.5*8.5 cmТежина : 350gМатеријал : ДрвоБоја : Розова.Бела.Пакување : 1pc / кутијаФункција : 100% Сосема нов и висок квалитет!Пакет : Пена Образец + Картон Boxe sПредности : 1.Совршен за чување на вашиот Товар, Цвет и виси вашиот копчињата,ѓердан и др.2.Внатрешниот простор е голем, може да се приспособат на различни предмети.3.Тоа може да се како подарок за вашите пријатели,и тоа, исто така, може да ги красат вашата маса или куќа.4.Лесно да се носат,може да се користи за чување на вашиот клуч, писма,накит и други мали нешта.

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.