• Новинка
DIYSECUR 7-инчов кабелна видео домофон звънец домашна сигурност домофон 1-In 1-Out RFID

DIYSECUR 7-инчов кабелна видео домофон звънец домашна сигурност домофон 1-In 1-Out RFID

резултат:
BGN 206.22
BGN 169.00 -18 %

Брой продукти
Налично


7" Видео Врата Телефон Спогодба Систем Keyfobs Отклучување 1 x Надворешна Единица & 1 x Затворен Следи Зошто Ви е Потребна Видео Врата Телефон Спогодба Систем
Опис
Видео врата телефонот е систем кој ви овозможува да примате "разговори" од вашиот влезната врата или некои други врата надвор од вашата зграда, која ви овозможува да се видат кој е во надворешниот станица и да разговара со нив. Тоа ќе додадете безбедност и мир на умот на вашиот дом.
Објектот гледате сега е нашиот нов пристигнување видео врата телефон систем. Тоа има убав изглед и одлични перформанси. За надворешна единица, а 700tvl камера ви овозможува да видите јасно кој е на вратата, вграден led светла подобрување на ноќен приказ, актерите-iron алуминиум алуминиумски панел и rainproof покрие обезбедуваат добра заштита за тоа. За внатрешна монитор, 7 LCD екран во боја ви дава поглед, бела боја го прави да се погледне повеќе модерни . Покрај тоа, тоа е 4-wire систем, инсталација не е тешко, и од надворешна единица и внатрешен единица имаат plug-and-play конектор. Тоа е одличен систем за домашна спогодба и безбедност.
Таа поддржува Handsfree Dual-начин Спогодба, Затворен Мониторингот, Затворен Отклучување, Ноќ Визија, за Исклучување на Режимот и Keyfobs Отклучи . Тоа содржи 1 отворено одделение и 1 внатрешна единица . Таа поддржува Max 2 отворено единици и 6 затворен единици, ако ви треба повеќе камери и монитори, ве молиме да бидат слободни да контакт. (За 2 отворено одделение комплет, треба mutil вратата контролорот; за 5 или 6 затворен единици комплет, треба mutil следи amplifer.)
Главни Функции Модерен Apperance и Најдобро Видео&Аудио Перформанси
Отворено одделение има алуминиумска легура панел и rainproof маска за подобра заштита, која е погодна за надворешна монтажа. Внатрешна единица има добра форма, бела боја, исто така, го прави да се погледне повеќе модерни. Стабилна микрофон и звучник обезбеди подобро Видео&Аудио перформанси.
Handsfree Dual-начин Спогодба и Затворен Следење
Кога еден посетител ќе ѕвонам, мониторот ќе се активира и да покаже сликата надвор, тогаш ќе може да се види и слушне надвор. Притиснете одговорот копчето, тогаш може да се зборува за надвор, притиснете одговорот копчето повторно за да го исклучите. Ако не притиснете на копчето по разговорот е завршен. Ако никој не одговори на повикот, мониторот ќе се исклучи автоматски по 60-тите години. Таа поддржува мониторинг функција, притиснете го копчето за следење на копчето, можете да ги видите и слушнете надвор ситуација.
Ве молиме имајте на ум : овој комплет не е Сала-Да-Соба спогодба функција, тоа само ја поддржува отворен за внатрешна спогодба. (Ако сте треба комплет со Сала-Да-Соба спогодба функција, ве молиме проверете друг објект во нашата продавница).
Led Светлата за Ноќно гледање, ви овозможува да ја видите боја слика во текот на ноќта
Отворено одделение вградува во 5 led светла , светлата ќе се претвори еднаш на камерата е активирана (некој притиска на копчето за повик или притиска следи копче). Оваа функција ви овозможува уште може да се види боја на сликата (Не се Црно-Бело) во текот на ноќта. Тоа е брилијантен дизајн.
Компатибилен со Електрична брава и Затворен Отклучите, да ги задржи куќа побезбедно
Оваа врата го телефонот може да работи со 12 V електрична брава, па можете да се поврзете на електрични заклучување на овој систем. Со оваа функција, не треба да одат до вратата да се отвори вратата за вашите гости, вие само треба да притиснете на копчето за отклучување на монитор.

Подробности

търговска марка:
DIYSECUR
Начало Интерфейс Samrt:
No
Комуникационен Интерфейс:
Жичен
Контрол На Достъп:
Индуктивни Карта
Размер на екрана на дисплея(инч):
7
Размер На Сензора(Инч):
1/4
Номер На Модела:
V70F-ID
силата на:
AC 110V-240V
Автоматичен Режим:
Свободни ръце
Интерфейс за IP камери:
No
ТЕХНОЛОГИЯ:
Цифров
Вход На Зона:
Няма
Тип:
Домофонна система
Тип сензор на камерата:
CMOS
Зрителен Ъгъл (°):
90
Звънец:
ДА
Конфигурация На Комплекта:
Едно към едно видео домофон
Размер:
241 x 151 x 23mm
Инсталация:
Стенен Монтаж
Начин На Свързване:
Жичен
Тип На Екрана На Дисплея:
Цвят
Водоустойчив:
ДА
Материал:
Пластмаса
Разделителна способност:
700 ТЕЛЕВИЗИЯ линия
Камера:
Цвят
силата на:
AC 110V-240V

Избор на купувачи

APP дистанционно управление WIFI IP звънец с вътрешен монитор IR за нощно виждане за видео домофон

222.40 -5 % BGN 211.00

СТАН Далечински Управувач WIFI IP Врата Со Затворен Следи IR Ноќно Видео Врата ТелефонЗа Испорака : 1 ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.(Освен некои земји и APO / FPO)2...

SmartYIBA Безплатна доставка 7 LCD видео домофонна система, домофонна система с 1 IR камера за нощно виждане 1 монитор водоустойчив

302.08 -9 % BGN 275.00

7 Инчен Видео Врата Телефон Врата Спогодба Систем За Полнење 1Камера 1Следење Ноќ ВизијаФункционални карактеристики : Ултратенок дизајн внатрешна единица, модерен и луксузен.Допрете копчето дизајн; Со следење, спогодба, да ги заклучуваат, бел, внатрешна спогодба, волумен, осветленост, боја на вредноста на функцијата...

Vigtech Home кабелна евтини 4.3 ' -инчов LCD Цветен видео домофон звънец домофонна система IR камера за нощно виждане безплатна доставка

BGN 93.89

Карактеристики : 1.4.3 Инчен колор TFT LCD екран, ниска потрошувачка на енергија, без зрачење, вистински широк екран со висока резолуција...

8 единици апартамент видео домофон 7 инчов монитор видео домофон домофон, кабелна домашно видео звънец комплект

BGN 798.21

Добредојдовте на нашата продавница изберете повеќе производи : Во нашата продавница можете да изберете : Еден,Два, три, четири, пет, шест, осум, десет Дванаесет копчиња отворено камера за вашиот изберете!!!Оваа Спогодба систем поддршка , проверете нашата продавницата за повеќе : 2 копчиња за камерата+2 парчиња монитори 3 копчиња за камерата+3 парчиња монитори 4 копчиња на камерата+4 парчиња монитори 5 копчиња за камерата+5 парчиња монитори 6 копчиња за камерата+6 парчиња монитори 8 копчињата на камерата+8 парчиња монитори 10 копчиња за камерата+10 парчиња монитори 12 копчиња за камерата+12 парчиња мониториАко сакате да знаете повеќе за Мултиединица видео спогодба doorphone,цена, испорака начин и плаќање начин, pls љубезно ве молиме да контактирате со нас, испратете порака со Aliexpress или разговор со нас од страна на трговија менаџер на линија!Во нашата продавница можете да најдете на следниве видови на intercoms : 1 : Видео врата телефон за семејства / подови / вили2 : Жичана или безжична боја видео врата телефон спогодба системи за семејства / подови / вили3 : фотографирање / меморија на фотографии / ID картичка отворете ја вратата боја видео врата телефон спогодба системи за семејства / подови / вили4 : Многу видови на внатрешна единици и отворено единици за нашите купувачи изберат, можете да ни кажете на сите видови на единици ќе треба, ние ќе ја испрати на соодветниот линк за вашиот референца!Функција : Со микротехнологија на обработка, далечински управувач, одлични перформанси и висока сигурност...

JeaTone 7 TFT кабелна видео домофон звънец водоустойчив домофонна система, външната камера на монитор видео домофонна система за домашно сигурност

301.87 -39 % BGN 184.00

Напомена : Нашиот Производ Само Работи Добро Со Нашите Сопствени Спогодба Систем Во Моментов...

D28 1-4 Безжичен звънец 4 приемника звънец на батерии AA звънец водоустойчив 280 метра звънец врати пръстен цифров сигнал пръстен

BGN 82.77

Секој спор пред контактирајте значи дека купувачот е лошо !! И не се добредојдени како купувачот !! Ве молиме не го купат !Ако заштитата време е да работи повеќе ,ве молиме контактирајте да се прошири на времето ,ако кој било проблем најде ,ве молиме контактирајте да се реши од страна на пријателски начин .Продажба точка на производот : 1...

Vigtech7 видео домофон видео домофон високоговорител домофон бял монитор открит с водоустойчива и IR камера

149.22 -20 % BGN 119.00

7` колор TFT LCD екран ,ниска потрошувачка на енергија, без зрачење ,вистински широк екран сакаат висока резолуција.Внатрешна Единица Спецификација : големина на Екран : 7"(16 : 9 екран) Резолуција : дигитални : 800(RGB)×480 Pixel Визуелна агол : до 50 степен, надолу 70 степен, лево или десно 70 степен на Осветленост : 200cd / centiare тон на Ѕвонење : chorded полифоничен звук на ѕвонење Чувствителност : 56db Сигнал систем : PAL / NTSC (изборен) Влезен напон : AC 100 V240 V ~ 50 Hz / 60 Hz Целокупната Потрошувачка на Енергија : ≤6 W(400m A) Стендбај Потрошувачка на Енергија : Адаптер Карактеристики : 15 V DC 10001500m A Време на Разговор Губеа : 120 S±10% Следи Време на Одложување : 40ти години±10% Ефикасен растојание : 200 M(4×0.75 М centiare) Оперативни Температура : 20~+60 степен Релативната влажност : 10%~90%(KH) Внатрешна единица за инсталација метод : ѕидмонтирани типОтворено Одделение Спецификација : Инфрацрвена ламба осветлување растојание : приближно 4 метри се Здобијат со контрола : авто Резолуција : 700 линии време на Разговор губеа : 120 S±10% Слика пренос на далечина : приближно 200 метри Визуелна агол : 92 KW : Моќност : 15 V DC (предвидено од страна на продолжување на телефон директно) Камера : Висока дефиниција и шарени CMOS / CCD(изборен) Отворено инфраред ноќ визија функција : 10 ЛУКС инфраред Оперативни Температура : 20~+60 степен Надворешна единица инсталација метод : вградени или ѕидмонтирани типЗабелешка : Вашата врата е electrically контролирани заклучување може да биде директно поврзан со надворешна единица за отклучување на вратата ,ако сте инсталирање на исклучување заклучување или електромагнетни брави, ве молиме пристап до струја на надворешна единица...

DIYSECUR Electric Strike Lock 7 inch Color Video Door Phone System 700TVL IR Camera RFID Keyfobs Remote Unlock

659.78 -18 % BGN 541.00

7" Видео Врата Телефон Систем RFID го Отклучите Функција 1 V4 Видео Врата Телефон за Полнење + NC Штрајк Заклучување + Напојување на Модулот + Далечински Контролер + Излез Копчето + KeyfobЗошто Ви Е Потребна Видео Врата Телефон Спогодба СистемОписВидео врата телефонот е систем кој ви овозможува да примате "разговори" од вашиот влезната врата или некои други врата надвор од вашата зграда, која ви овозможува да се видат кој е во надворешниот станица и да разговара со нив...

7 жични / безжични Wifi видео домофон видео домофон звънчева система електрическа брава удря + захранване+ изход врати+ ID-карта

BGN 313.41

Добредојдовте на нашата продавница изберете повеќе производи : 7 инчен Жичен / Безжичен Wifi Видео Врата Телефон Врата Спогодба Систем со Поддршка на RFID keyfob, лозинка,Далечински АПЛИКАЦИЈА Притоа, Спогодба,Снимање,Слика.Овој систем за поддршка 2000 лични карти се отклучи,2000 лозинки го отклучите,10 далечински контроли отклучите...

Yobang Security freeship 4,3 инчов апартамент от 2 единици видео домофон комплект видео домофон на входа обаждане на телефон нощно виждане

240.00 -8 % BGN 221.00

започнетекрајот4.3 Pulgadas LCD Боја де Alambre Вила Видео de La Puerta Del Timbre del Teléfono Спогодба за Полнење Visión Nocturna Став 2 Apartamento4 Pulgadas TFT LCD монитор де внатрешни работи, trefilado caja de acrílico, diseño delgado, де moda botón Táctil doobell cámara ал aire libre : 1 / 3 " COMS, 3.6 mm lente 600 TVL, IR día / de la visión nocturna, материјал де Метал y resistente ал agua...

DIYSECUR 4.3 апартамент видео домофон домофон и звънчева система IR камера сензорен ключ за 2 семейства

231.78 -17 % BGN 192.00

НОВИ Пристигнување 4Жица 4.3" Видео Врата Телефон Систем за 2Стан 1 x Надворешна Единица & 2 x Затворен Следи Зошто Ви е Потребна Видео Врата Телефон Спогодба СистемОписВидео врата телефонот е систем кој ви овозможува да примате "разговори" од вашиот влезната врата или некои други врата надвор од вашата зграда, која ви овозможува да се видат кој е во надворешниот станица и да разговара со нив...

SmartYIBA 7 цветен видео домофон безжичен видео домофон домофонна система, домофонна система IR за нощно виждане две камери комплект

356.80 -9 % BGN 325.00

Smart YIBA 7" Колор Видео Врата безжичен Телефон Видео Спогодба Вратата Спогодба Doorphone IR Ноќ Визија 2 Камера Вратата за ПолнењеОвој производ е погоден за канцеларија згради, вили, магацин, итн...

Saful Безжичен звънец черен дистанционно управление звънец водоустойчив ЕС щепсел 1 закрит приемник и 2 външни предавателя

46.24 -20 % BGN 37.00

You Tube Корисникот Видео Линк : Забелешка : 1 Ако ви требаат повеќе додатоци(како што се Затворен Приемникот и на Надворешен Предавател),видете на препорачуваме,лесно ќе ја најдете...

JeaTone LCD 2 камера за видеодомофон + 2 записващи монитора видео домофон система, интерком, звънец начало система за сигурност водоустойчив

578.53 -39 % BGN 353.00

Напомена : Нашиот Производ Само Работи Добро Со Нашите Сопствени Спогодба Систем Во Моментов...

YobangSecurity 7 видео домофон апартамент домофонна система 12 монитор+1 звънец помещение за 12 дом семейство RFID контрол на достъпа

1528.72 -8 % BGN 1406.00

12 Стан Жичен Видео Врата Телефон Спогодба Систем 7"Инчен Монитор IR Камера за Видео Спогодба Door Phone Вратата за Полнење1 камера и 12pcs LCD боја следење, поддржување 1 зграда која има 12 домаќинства.Можете да видите и слушнете пред си на врата...

Добро качество 7-инчов сензорен звънец с радиочестотна идентификация и парола, система за контрол на достъпа до врати, видео домофон

BGN 168.00

Овој стилски и модерен видео doorphone сет се состои од надворешна врата и затворен LCD панел Отворено одделение служи како врата со вграденво 3,6 mm камера за снимање на сцени, надвор од вратата...

SmartYIBA видео домофонна система, домофонна система, 4.3 - инчов видео домофон, звънец RFID външен блок за контрол на достъпа 1 Място 10 монитор

894.24 -7 % BGN 832.00

Видео Врата Телефон Спогодба 4.3"Инчен Видео Врата на Врата Спогодба RFID Надворешна Единица за Контрола на Пристап 1 Камера 10 СледењеФункција : 4.3 Инчен TFT LCD затворен монитор,жица цртање акрилик случај, тенок дизајн,модерен Допир копчето Отворено doobell камера : 1 / 3" COMS,3.6 мм леќа,1200 TVL,IR ден / ноќ визија,Метал материјал&водоотпорен...

DIYSECUR 7-инчов кабелна видео домофон комплект 700TVL помещение RFID отключване за нощно виждане 3 монитора

347.02 -14 % BGN 298.00

7" Видео Врата Телефон Спогодба Систем Keyfobs Отклучување 1 x Надворешна Единица & 3 x Затворен МониториЗошто Ви Е Потребна Видео Врата Телефон Спогодба СистемОписВидео врата телефонот е систем кој ви овозможува да примате "разговори" од вашиот влезната врата или некои други врата надвор од вашата зграда, која ви овозможува да се видат кој е во надворешниот станица и да разговара со нив...

DIYSECUR 7 кабелна видео-телефон врати система 1V2 електрическа брава за контрол на достъпа RFID ключодържатели отключване

334.22 -17 % BGN 277.00

7" Видео Врата Телефон Систем RFID го Отклучите Функција 1 V2 Видео Врата Телефон за Полнење + НЕМА Електрично ЗаклучувањеЗошто Ви Е Потребна Видео Врата Телефон Спогодба СистемОписВидео врата телефонот е систем кој ви овозможува да примате "разговори" од вашиот влезната врата или некои други врата надвор од вашата зграда, која ви овозможува да се видат кој е во надворешниот станица и да разговара со нив...

Безжична междуградски вътрешен звънец 1v2 добре дошли камбанен звън

62.40 -5 % BGN 59.00

Производ ВоведКако интелигентна врата различен од традиционалните безжична врата, овој производ, со едноставна операција, практично користење и стабилна сигнал на пренос, се однесува на стан, куќа, единица семејство, болница, и други прилики.Производот серија, со оперативен фреквенција состанок на националните прописи, нема да предизвика штетни електромагнетни пречки.За подобро да се открие одлични перформанси на производ, ве молиме прочитајте го упатството внимателно да се правилно мајстор за инсталација и работа со методи.Функционални Карактеристики(1) Целоснадигитален фрекфентна модулација технологија(2) Едноставен изглед дизајн, елегантен и уникатен(3) Ултраниска потрошувачка на енергија дизајн, заштеда на енергија и траат(4) Ултрадолги контрола, стабилна сигнал(5) 28 хорда тонови на ѕвонење факултативна(6) Внатрешна јачината на звукот на рингтоновите прилагодливи(7)Отворено Не батеријата потребниТехнички ПараметриТехнички параметарВнатрешна единица приемникОтворено одделение предавателотНапон спектарAC:110 V240 VНе батеријата потребниТемпературата на работа10℃55℃20℃65℃Оперативен фреквенција433.92 MHz±200 KHzЈачина25-110d BПотрошувачка на енергија0.1 WЗа Испорака : 1...

безжична отключване хендсфри разговор, 7 LCD-монитор, безжичен видео домофон домофонна система с 2 бр непромокаемая външна камера

318.40 -19 % BGN 258.00

7"LCD Монитор безжична видео спогодба систем doorphone со 2 парчиња rainproof отворено камера1.ВоведОвој производ се користи за да го замени претходниот жичен врата,или визуелна врата,итн...

7 TFT цветен видео домофон с домофонна система, домофон комплект IR камера домофонна система, монитор на хендсфри домофонна система

172.80 -5 % BGN 164.00

7` TFT Колор Видео врата телефон Спогодба Врата Систем за Полнење IR Камера Doorphone Следи Звучникот СпогодбаНие сме професионални производител на видео врата телефон.висок квалитет на ветувањето.Карактеристики : Ултратенок дизајн внатрешна единица, модерен и луксузен...

YobangSecurity Aluminum Metal Outdoor RFID Access Control Doorbell Camera For 8 Units Apartment Video Intercom Door Phone System

139.04 -9 % BGN 127.00

Yobang Security Метал Алуминиум Отворено RFID Контрола на Пристап на Врата Камера За 8 Единици Стан Видео Спогодба Вратата Телефон Систем700 TVL CMOS IR ноќ визија висока резолуција вратата следење на камера, лесно да го инсталирате,жичана конекција стабилност за домашни системи за безбедност...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.