• Новинка
DIYSECUR Electric Strike Lock 7 inch Color Video Door Phone System 700TVL IR Camera RFID Keyfobs Remote Unlock

DIYSECUR Electric Strike Lock 7 inch Color Video Door Phone System 700TVL IR Camera RFID Keyfobs Remote Unlock

резултат:
BGN 659.78
BGN 541.00 -18 %

Брой продукти
Налично


7" Видео Врата Телефон Систем RFID го Отклучите Функција 1 V4 Видео Врата Телефон за Полнење + NC Штрајк Заклучување + Напојување на Модулот + Далечински Контролер + Излез Копчето + Keyfob
Зошто Ви Е Потребна Видео Врата Телефон Спогодба Систем
Опис
Видео врата телефонот е систем кој ви овозможува да примате "разговори" од вашиот влезната врата или некои други врата надвор од вашата зграда, која ви овозможува да се видат кој е во надворешниот станица и да разговара со нив. Тоа ќе додадете безбедност и мир на умот на вашиот дом.
Објектот гледате сега е нашиот нов пристигнување видео врата телефон систем. Тоа има убав изглед и одлични перформанси. За надворешна единица, а 700tvl камера ви овозможува да видите јасно кој е на вратата, вграден led светла подобрување на ноќен приказ, актерите-iron алуминиум алуминиумски панел и rainproof покрие обезбедуваат добра заштита за тоа. За внатрешна монитор, 7 LCD екран во боја ви дава поглед, бела боја го прави да се погледне повеќе модерни . Покрај тоа, тоа е 4-wire систем, инсталација не е тешко, и од надворешна единица и внатрешен единица имаат plug-and-play конектор. Тоа е одличен систем за домашна спогодба и безбедност.
Таа поддржува Handsfree Dual-начин Спогодба, Затворен Мониторингот, Затворен Отклучување, Ноќ Визија, за Исклучување на Режимот и Keyfobs Отклучи . Тоа содржи 1 надворешна единица и 4 внатрешна единица . Таа поддржува Max 2 отворено единици и 6 затворен единици, ако ви треба повеќе камери и монитори, ве молиме да бидат слободни да контакт. (За 2 отворено одделение комплет, треба mutil вратата контролорот; за 5 или 6 затворен единици комплет, треба mutil следи amplifer.)
Главни Функции Модерен Apperance и Најдобро Видео&Аудио Перформанси
Отворено одделение има алуминиумска легура панел и rainproof маска за подобра заштита, која е погодна за надворешна монтажа. Внатрешна единица има добра форма, бела боја, исто така, го прави да се погледне повеќе модерни. Стабилна микрофон и звучник обезбеди подобро Видео&Аудио перформанси.
Handsfree Dual-начин Спогодба и Затворен Следење
Кога еден посетител ќе ѕвонам, мониторот ќе се активира и да покаже сликата надвор, тогаш ќе може да се види и слушне надвор. Притиснете одговорот копчето, тогаш може да се зборува за надвор, притиснете одговорот копчето повторно за да го исклучите. Ако не притиснете на копчето по разговорот е завршен. Ако никој не одговори на повикот, мониторот ќе се исклучи автоматски по 60-тите години. Таа поддржува мониторинг функција, притиснете го копчето за следење на копчето, можете да ги видите и слушнете надвор ситуација.
Ве молиме имајте на ум : овој комплет не е Сала-Да-Соба спогодба функција, тоа само ја поддржува отворен за внатрешна спогодба. (Ако сте треба комплет со Сала-Да-Соба спогодба функција, ве молиме проверете друг објект во нашата продавница).
Led Светлата за Ноќно гледање, ви овозможува да ја видите боја слика во текот на ноќта
Отворено одделение вградува во 5 led светла , светлата ќе се претвори еднаш на камерата е активирана (некој притиска на копчето за повик или притиска следи копче). Оваа функција ви овозможува уште може да се види боја на сликата (Не се Црно-Бело) во текот на ноќта. Тоа е брилијантен дизајн.
Компатибилен со Штрајк заклучување и Затворен Отклучите, да ги задржи куќа побезбедно
Оваа врата го телефонот може да работи со 12 V електрична брава, па можете да се поврзете на електрични заклучување на овој систем. Со оваа функција, не треба да одат до вратата да се отвори вратата за вашите гости, вие само треба да притиснете на копчето за отклучување на монитор.

Подробности

търговска марка:
DIYSECUR
Начало Интерфейс Samrt:
No
Комуникационен Интерфейс:
Жичен
Контрол На Достъп:
Индуктивни Карта
Размер на екрана на дисплея(инч):
7
Размер На Сензора(Инч):
1/4
Номер На Модела:
V70F-ID
силата на:
AC 110V-240V
Автоматичен Режим:
Свободни ръце
Интерфейс за IP камери:
No
ТЕХНОЛОГИЯ:
Цифров
Вход На Зона:
Няма
Тип:
Домофонна система
Тип сензор на камерата:
CMOS
Зрителен Ъгъл (°):
90
Звънец:
ДА
Размер:
241 x 151 x 23mm
Инсталация:
Стенен Монтаж
Начин На Свързване:
Жичен
Тип На Екрана На Дисплея:
Цвят
Водоустойчив:
ДА
Конфигурация На Комплекта:
От един до четири видео домофон
Материал:
Пластмаса
силата на:
AC 110V-240V
Камера:
Цвят
Разделителна способност:
700TVLine

Избор на купувачи

7 монитор, видео домофон домофон и звънчева система за видео домофон домофонна система, видео домофон 2-RFID отключване на карта

BGN 159.98

Добредојдовте на нашата продавница изберете повеќе производи : Бренд Нови Жичен Видео Doorphone, High definition камери и Ноќ визија, Далечинска контрола на отворена врата , 7 инчен Digital Highdefinition TFTLCD за Внатрешна Монитор...

DIYSECUR 800 x 480 HD 4.3-инчов видео домофон видео домофон звънец 600TV Line Outdoor Unit за системи за сигурност на дома / офиса

373.78 -18 % BGN 306.00

800 x 480 HD 4.3" Видео Врата Телефон Видео Спогодба Secure Систем 1 x Надворешна Единица & 3 x Затворен Следи Зошто Ви е Потребна Видео Врата Телефон Спогодба СистемОписВидео врата телефонот е систем кој ви овозможува да примате "разговори" од вашиот влезната врата или некои други врата надвор од вашата зграда, која ви овозможува да се видат кој е во надворешниот станица и да разговара со нив...

SmartYIBA видео домофонна система, домофонна система, 4.3 - инчов видео домофон, звънец RFID външен блок за контрол на достъпа 1 Място 10 монитор

894.24 -7 % BGN 832.00

Видео Врата Телефон Спогодба 4.3"Инчен Видео Врата на Врата Спогодба RFID Надворешна Единица за Контрола на Пристап 1 Камера 10 СледењеФункција : 4.3 Инчен TFT LCD затворен монитор,жица цртање акрилик случај, тенок дизајн,модерен Допир копчето Отворено doobell камера : 1 / 3" COMS,3.6 мм леќа,1200 TVL,IR ден / ноќ визија,Метал материјал&водоотпорен...

8 единици апартамент видео домофон 7 инчов монитор видео домофон домофон, кабелна домашно видео звънец комплект

BGN 798.21

Добредојдовте на нашата продавница изберете повеќе производи : Во нашата продавница можете да изберете : Еден,Два, три, четири, пет, шест, осум, десет Дванаесет копчиња отворено камера за вашиот изберете!!!Оваа Спогодба систем поддршка , проверете нашата продавницата за повеќе : 2 копчиња за камерата+2 парчиња монитори 3 копчиња за камерата+3 парчиња монитори 4 копчиња на камерата+4 парчиња монитори 5 копчиња за камерата+5 парчиња монитори 6 копчиња за камерата+6 парчиња монитори 8 копчињата на камерата+8 парчиња монитори 10 копчиња за камерата+10 парчиња монитори 12 копчиња за камерата+12 парчиња мониториАко сакате да знаете повеќе за Мултиединица видео спогодба doorphone,цена, испорака начин и плаќање начин, pls љубезно ве молиме да контактирате со нас, испратете порака со Aliexpress или разговор со нас од страна на трговија менаџер на линија!Во нашата продавница можете да најдете на следниве видови на intercoms : 1 : Видео врата телефон за семејства / подови / вили2 : Жичана или безжична боја видео врата телефон спогодба системи за семејства / подови / вили3 : фотографирање / меморија на фотографии / ID картичка отворете ја вратата боја видео врата телефон спогодба системи за семејства / подови / вили4 : Многу видови на внатрешна единици и отворено единици за нашите купувачи изберат, можете да ни кажете на сите видови на единици ќе треба, ние ќе ја испрати на соодветниот линк за вашиот референца!Функција : Со микротехнологија на обработка, далечински управувач, одлични перформанси и висока сигурност...

7 жични / безжични Wifi видео домофон видео домофон звънчева система електрическа брава удря + захранване+ изход врати+ ID-карта

BGN 313.41

Добредојдовте на нашата продавница изберете повеќе производи : 7 инчен Жичен / Безжичен Wifi Видео Врата Телефон Врата Спогодба Систем со Поддршка на RFID keyfob, лозинка,Далечински АПЛИКАЦИЈА Притоа, Спогодба,Снимање,Слика.Овој систем за поддршка 2000 лични карти се отклучи,2000 лозинки го отклучите,10 далечински контроли отклучите...

DIYSECUR 7 кабелна видео-телефон врати система 1V2 електрическа брава за контрол на достъпа RFID ключодържатели отключване

334.22 -17 % BGN 277.00

7" Видео Врата Телефон Систем RFID го Отклучите Функција 1 V2 Видео Врата Телефон за Полнење + НЕМА Електрично ЗаклучувањеЗошто Ви Е Потребна Видео Врата Телефон Спогодба СистемОписВидео врата телефонот е систем кој ви овозможува да примате "разговори" од вашиот влезната врата или некои други врата надвор од вашата зграда, која ви овозможува да се видат кој е во надворешниот станица и да разговара со нив...

DIYSECUR 4.3 inch TFT LCD Indoor Monitor + 600 TVLine HD Camera IR Night Vision Video Door Phone Video Intercom 2V2

284.61 -17 % BGN 236.00

Видео Врата Телефон Врата 4.3 инчен Lcd Видео Дом Влез Спогодба4.3" Боја на Раце Слободни жичен Видео DoorphoneОписи : wired систем за безбедност на производот гледате сега е најновата популарна, fashional, goodlooking и удобен вратата телефон комплет со 2камера и 2монитор, кој има 4.3 инчен екран и дава убава визија и безбедно чувство со многу едноставна инсталација и користење...

безжична отключване хендсфри разговор, 7 LCD-монитор, безжичен видео домофон домофонна система с 2 бр непромокаемая външна камера

318.40 -19 % BGN 258.00

7"LCD Монитор безжична видео спогодба систем doorphone со 2 парчиња rainproof отворено камера1.ВоведОвој производ се користи за да го замени претходниот жичен врата,или визуелна врата,итн...

Безплатна доставка видео телефон врати, домофонна система, видео звънец външна камера с CMOS IR за нощно виждане за начало / апартаменти

43.26 -14 % BGN 37.00

Добредојдовте на Еден Од Една ПродавницаЗа Повратни Информации1 Ние сме посветени на вашето задоволство...

D28 1-4 Безжичен звънец 4 приемника звънец на батерии AA звънец водоустойчив 280 метра звънец врати пръстен цифров сигнал пръстен

BGN 82.77

Секој спор пред контактирајте значи дека купувачот е лошо !! И не се добредојдени како купувачот !! Ве молиме не го купат !Ако заштитата време е да работи повеќе ,ве молиме контактирајте да се прошири на времето ,ако кој било проблем најде ,ве молиме контактирајте да се реши од страна на пријателски начин .Продажба точка на производот : 1...

Добро качество 7-инчов сензорен звънец с радиочестотна идентификация и парола, система за контрол на достъпа до врати, видео домофон

BGN 168.00

Овој стилски и модерен видео doorphone сет се состои од надворешна врата и затворен LCD панел Отворено одделение служи како врата со вграденво 3,6 mm камера за снимање на сцени, надвор од вратата...

JeaTone LCD 2 камера за видеодомофон + 2 записващи монитора видео домофон система, интерком, звънец начало система за сигурност водоустойчив

578.53 -39 % BGN 353.00

Напомена : Нашиот Производ Само Работи Добро Со Нашите Сопствени Спогодба Систем Во Моментов Ние Не Може Да Гарантира Дека Тоа Може Да Биде Компатибилен Со Другите Бренд Затворен Монитор / Надворешна Камера...

Логото на Dahua английската версия на Vth1550ch вътрешен монитор 7 инча 800X480 Resilution сензорен екран цветен IP видео домофон

216.00 -5 % BGN 205.00

Dahua логото англиски верзија VTH1550 CH Затворен Следи 7inch 800 X480 Resilution Екран на Допир во Боја IP Видео СпогодбаЗа клиенти од следниве земја, ве молиме контактирајте со нас, ние сме слободни данок начин за вашата,така што нема потреба плаќаат данок иднина : Германија, Велика Британија, Франција, Италија, Шпанија, Полска, Бугарија, Естонија, Грција, Унгарија, Литванија, Латвија, Романија, Словенија, Словачка, Хрватска, Белгија, Луксембург, Данска, Холандија, Австрија, Финска, Ирска, Португалија, Шведска, Чешка Република, Северна Ирска .Карактеристики>Displayer : Боја на 7инчен TFT LCD, Capacitive екран на допир со резолуција 800×480>Поддршка 6 канали жица алармот на текст>Call меѓу населението>1 канал 10 / 100 Mbps автоадаптивни Ethernet>Поддршка отворено станица и IPC следење>Поддршка остави аудио и видео порака>Поддршка Dahua РОЕ напојување>Поддршка SD картичка pluggable>Површината монтираниСпецификацииМодел VTH1550 CH Систем Главниот Процесор Изграденаво микроконтролерски оперативен Систем Вграден ЛИНУКС оперативен систем, Видео компресија H...

Vigtech7 видео домофон видео домофон високоговорител домофон бял монитор открит с водоустойчива и IR камера

149.22 -20 % BGN 119.00

7` колор TFT LCD екран ,ниска потрошувачка на енергија, без зрачење ,вистински широк екран сакаат висока резолуција.Внатрешна Единица Спецификација : големина на Екран : 7"(16 : 9 екран) Резолуција : дигитални : 800(RGB)×480 Pixel Визуелна агол : до 50 степен, надолу 70 степен, лево или десно 70 степен на Осветленост : 200cd / centiare тон на Ѕвонење : chorded полифоничен звук на ѕвонење Чувствителност : 56db Сигнал систем : PAL / NTSC (изборен) Влезен напон : AC 100 V240 V ~ 50 Hz / 60 Hz Целокупната Потрошувачка на Енергија : ≤6 W(400m A) Стендбај Потрошувачка на Енергија : Адаптер Карактеристики : 15 V DC 10001500m A Време на Разговор Губеа : 120 S±10% Следи Време на Одложување : 40ти години±10% Ефикасен растојание : 200 M(4×0.75 М centiare) Оперативни Температура : 20~+60 степен Релативната влажност : 10%~90%(KH) Внатрешна единица за инсталација метод : ѕидмонтирани типОтворено Одделение Спецификација : Инфрацрвена ламба осветлување растојание : приближно 4 метри се Здобијат со контрола : авто Резолуција : 700 линии време на Разговор губеа : 120 S±10% Слика пренос на далечина : приближно 200 метри Визуелна агол : 92 KW : Моќност : 15 V DC (предвидено од страна на продолжување на телефон директно) Камера : Висока дефиниција и шарени CMOS / CCD(изборен) Отворено инфраред ноќ визија функција : 10 ЛУКС инфраред Оперативни Температура : 20~+60 степен Надворешна единица инсталација метод : вградени или ѕидмонтирани типЗабелешка : Вашата врата е electrically контролирани заклучување може да биде директно поврзан со надворешна единица за отклучување на вратата ,ако сте инсталирање на исклучување заклучување или електромагнетни брави, ве молиме пристап до струја на надворешна единица...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.