• Новинка
DIYSECUR 7-инчов кабелна видео домофон комплект 700TVL помещение RFID отключване за нощно виждане 3 монитора

DIYSECUR 7-инчов кабелна видео домофон комплект 700TVL помещение RFID отключване за нощно виждане 3 монитора

резултат:
BGN 347.02
BGN 298.00 -14 %

Брой продукти
Налично


7" Видео Врата Телефон Спогодба Систем Keyfobs Отклучување 1 x Надворешна Единица & 3 x Затворен Монитори
Зошто Ви Е Потребна Видео Врата Телефон Спогодба Систем
Опис
Видео врата телефонот е систем кој ви овозможува да примате "разговори" од вашиот влезната врата или некои други врата надвор од вашата зграда, која ви овозможува да се видат кој е во надворешниот станица и да разговара со нив. Тоа ќе додадете безбедност и мир на умот на вашиот дом.
Објектот гледате сега е нашиот нов пристигнување видео врата телефон систем. Тоа има убав изглед и одлични перформанси. За надворешна единица, а 700tvl камера ви овозможува да видите јасно кој е на вратата, вграден led светла подобрување на ноќен приказ, актерите-iron алуминиум алуминиумски панел и rainproof покрие обезбедуваат добра заштита за тоа. За внатрешна монитор, 7 LCD екран во боја ви дава поглед, бела боја го прави да се погледне повеќе модерни . Покрај тоа, тоа е 4-wire систем, инсталација не е тешко, и од надворешна единица и внатрешен единица имаат plug-and-play конектор. Тоа е одличен систем за домашна спогодба и безбедност.
Таа поддржува Handsfree Dual-начин Спогодба, Затворен Мониторингот, Затворен Отклучување, Ноќ Визија, за Исклучување на Режимот и Keyfobs Отклучи . Тоа содржи 3 отворено одделение и 1 внатрешна единица . Таа поддржува Max 2 отворено единици и 6 затворен единици, ако ви треба повеќе камери и монитори, ве молиме да бидат слободни да контакт. (За 2 отворено одделение комплет, треба mutil вратата контролорот; за 5 или 6 затворен единици комплет, треба mutil следи amplifer.)
Главни Функции Модерен Apperance и Најдобро Видео&Аудио Перформанси
Отворено одделение има алуминиумска легура панел и rainproof маска за подобра заштита, која е погодна за надворешна монтажа. Внатрешна единица има добра форма, бела боја, исто така, го прави да се погледне повеќе модерни. Стабилна микрофон и звучник обезбеди подобро Видео&Аудио перформанси.
Handsfree Dual-начин Спогодба и Затворен Следење
Кога еден посетител ќе ѕвонам, мониторот ќе се активира и да покаже сликата надвор, тогаш ќе може да се види и слушне надвор. Притиснете одговорот копчето, тогаш може да се зборува за надвор, притиснете одговорот копчето повторно за да го исклучите. Ако не притиснете на копчето по разговорот е завршен. Ако никој не одговори на повикот, мониторот ќе се исклучи автоматски по 60-тите години. Таа поддржува мониторинг функција, притиснете го копчето за следење на копчето, можете да ги видите и слушнете надвор ситуација.
Ве молиме имајте на ум : овој комплет не е Сала-Да-Соба спогодба функција, тоа само ја поддржува отворен за внатрешна спогодба. (Ако сте треба комплет со Сала-Да-Соба спогодба функција, ве молиме проверете друг објект во нашата продавница).
Led Светлата за Ноќно гледање, ви овозможува да ја видите боја слика во текот на ноќта
Отворено одделение вградува во 5 led светла , светлата ќе се претвори еднаш на камерата е активирана (некој притиска на копчето за повик или притиска следи копче). Оваа функција ви овозможува уште може да се види боја на сликата (Не се Црно-Бело) во текот на ноќта. Тоа е брилијантен дизајн.
Компатибилен со Електрична брава и Затворен Отклучите, да ги задржи куќа побезбедно
Оваа врата го телефонот може да работи со 12 V електрична брава, па можете да се поврзете на електрични заклучување на овој систем. Со оваа функција, не треба да одат до вратата да се отвори вратата за вашите гости, вие само треба да притиснете на копчето за отклучување на монитор.

Подробности

Начало Интерфейс Samrt:
No
Комуникационен Интерфейс:
Жичен
Контрол На Достъп:
Индуктивни Карта
Конфигурация На Комплекта:
Видео домофон от една до три
Размер на екрана на дисплея(инч):
7
Размер На Сензора(Инч):
1/4
Номер На Модела:
V70F-ID 13
силата на:
AC 110V-240V
Автоматичен Режим:
Свободни ръце
Интерфейс за IP камери:
No
ТЕХНОЛОГИЯ:
Цифров
Вход На Зона:
Няма
Тип:
Домофонна система
Тип сензор на камерата:
CMOS
Зрителен Ъгъл (°):
90
Звънец:
ДА
Размер:
241 x 151 x 23mm
Инсталация:
Стенен Монтаж
Начин На Свързване:
Жичен
Тип На Екрана На Дисплея:
Цвят
Водоустойчив:
ДА
търговска марка:
DIYSECUR
Материал:
Пластмаса
Разделителна способност:
700 ТЕЛЕВИЗИЯ линия
Камера:
Цвят
силата на:
AC 110V-240V

Избор на купувачи

7 видео-звънчева система за видео-домофонна система, домофонна система, комплекти алуминиева сплав парола клавиатура, RFID карта +електронна система за заключване+мо

BGN 313.60

7" Видео Врата Телефон Систем RFID го Отклучите Функција 1 V1 Видео Врата Телефон за Полнење + Електронско Заклучување на Вратата + Напојување на Модулот + Далечински Контролер + Излез Копчето + Keyfobs Видео врата телефонот е видео спогодба систем, кој ви овозможува да го видиме и да разговара со посетителот преку отворено камера...

JeaTone 7 TFT кабелна видео домофон звънец водоустойчив домофонна система, външната камера на монитор видео домофонна система за домашно сигурност

301.87 -39 % BGN 184.00

Напомена : Нашиот Производ Само Работи Добро Со Нашите Сопствени Спогодба Систем Во Моментов...

8 единици, 7 монитор апартамент домофонна система, видео домофонна система, HD камера за видео звънец за 8 домакинства

BGN 799.98

Добредојдовте на нашата продавница изберете повеќе производи : Во нашата продавница можете да изберете : Еден,Два, три, четири, пет, шест, осум, десет Дванаесет копчиња отворено камера за вашиот изберете!!!Оваа Спогодба систем поддршка , проверете нашата продавницата за повеќе : 2 копчиња за камерата+2 парчиња монитори 3 копчиња за камерата+3 парчиња монитори 4 копчиња на камерата+4 парчиња монитори 5 копчиња за камерата+5 парчиња монитори 6 копчиња за камерата+6 парчиња монитори 8 копчињата на камерата+8 парчиња монитори 10 копчиња за камерата+10 парчиња монитори 12 копчиња за камерата+12 парчиња мониториКарактеристикиСо микротехнологија на обработка, автодалечински управувач, одлични перформанси и висока сигурност.На 7 инчен LCD дигитален боја за следење.Јасно ноќно гледање , 24 часа набљудување, јавување, зборување и отклучување далечинска контрола итн.Дополнителни следење на располагање до 12(изборен) најмногу.LCD екран во боја со ниска потрошувачка на енергија, без зрачење и висока дефиниција.Handsfree меѓусебен дијалог.Осветленоста, chroma и јачина прилагодливи.16хорда мелодија прстени за опција.Каблирање : 4core приклучен кабел700 TVL Камера.Режим не вознемирувајСпецификација* IR за Ноќно гледање, овозможува можете да го видите боја на сликата во текот на ноќтаОва видео врата телефонот усвојува различен дизајн...

Yobang Security freeship 4,3 инчов апартамент от 2 единици видео домофон комплект видео домофон на входа обаждане на телефон нощно виждане

240.00 -8 % BGN 221.00

започнетекрајот4.3 Pulgadas LCD Боја де Alambre Вила Видео de La Puerta Del Timbre del Teléfono Спогодба за Полнење Visión Nocturna Став 2 Apartamento4 Pulgadas TFT LCD монитор де внатрешни работи, trefilado caja de acrílico, diseño delgado, де moda botón Táctil doobell cámara ал aire libre : 1 / 3 " COMS, 3.6 mm lente 600 TVL, IR día / de la visión nocturna, материјал де Метал y resistente ал agua...

2.4 GHz digital frequency Upgraded 7 High Sensitivity touch key водоустойчив безжичен видео домофон звънец с функция за отключване

416.32 -19 % BGN 337.00

2.4 GHz дигитални фреквенција Надградена верзија 7" допир копче rainproof безжична видео спогодба врата1.ВоведОвој производ се користи за да го замени претходниот жичен врата,или визуелна врата,итн...

YobangSecurity видео домофон 7инчов видео домофон, звънец RFID контрол на достъпа с видео функция да взема снимка

1319.20 -9 % BGN 1200.00

7 Инчен Колор LCD Вила Видео Врата Телефон Врата Спогодба Влез Систем за Полнење Ноќ Визија За 8 Одделение Стан1 камера и 8pcs LCD боја следење, поддржување 1 зграда која има 8 домаќинства.Можете да видите и слушнете пред си на врата...

SmartYIBA Безплатна доставка 7 LCD видео домофонна система, домофонна система с 1 IR камера за нощно виждане 1 монитор водоустойчив

302.08 -9 % BGN 275.00

7 Инчен Видео Врата Телефон Врата Спогодба Систем За Полнење 1Камера 1Следење Ноќ ВизијаФункционални карактеристики : Ултратенок дизајн внатрешна единица, модерен и луксузен.Допрете копчето дизајн; Со следење, спогодба, да ги заклучуваат, бел, внатрешна спогодба, волумен, осветленост, боја на вредноста на функцијата...

DIYSECUR 4.3 inch TFT LCD Indoor Monitor + 600 TVLine HD Camera IR Night Vision Video Door Phone Video Intercom 2V2

284.61 -17 % BGN 236.00

Видео Врата Телефон Врата 4.3 инчен Lcd Видео Дом Влез Спогодба4.3" Боја на Раце Слободни жичен Видео DoorphoneОписи : wired систем за безбедност на производот гледате сега е најновата популарна, fashional, goodlooking и удобен вратата телефон комплет со 2камера и 2монитор, кој има 4.3 инчен екран и дава убава визија и безбедно чувство со многу едноставна инсталација и користење...

YobangSecurity Aluminum Metal Outdoor RFID Access Control Doorbell Camera For 8 Units Apartment Video Intercom Door Phone System

139.04 -9 % BGN 127.00

Yobang Security Метал Алуминиум Отворено RFID Контрола на Пристап на Врата Камера За 8 Единици Стан Видео Спогодба Вратата Телефон Систем700 TVL CMOS IR ноќ визија висока резолуција вратата следење на камера, лесно да го инсталирате,жичана конекција стабилност за домашни системи за безбедност...

Yobang Security 7-инчов кабелна видео домофон визуална система, интерком, звънец от 3 * на монитора+1* камера за 2 единици апартаментен система домофонна

343.20 -9 % BGN 312.00

3 Единици Стан Спогодба Жичен 7" Видео Врата Телефон Видео Вратата За Влез Систем Спогодба Врата Home Security Комплет Камерата Ги Следи1 камера и 3pcs LCD боја следење, поддржување 1 зграда која има 3 домаќинства.Можете да видите и слушнете пред си на врата...

DIYSECUR 4.3 апартамент видео домофон домофон и звънчева система IR камера сензорен ключ за 2 семейства

231.78 -17 % BGN 192.00

НОВИ Пристигнување 4Жица 4.3" Видео Врата Телефон Систем за 2Стан 1 x Надворешна Единица & 2 x Затворен Следи Зошто Ви е Потребна Видео Врата Телефон Спогодба СистемОписВидео врата телефонот е систем кој ви овозможува да примате "разговори" од вашиот влезната врата или некои други врата надвор од вашата зграда, која ви овозможува да се видат кој е во надворешниот станица и да разговара со нив...

7 TFT цветен видео домофон с домофонна система, домофон комплект IR камера домофонна система, монитор на хендсфри домофонна система

172.80 -5 % BGN 164.00

7` TFT Колор Видео врата телефон Спогодба Врата Систем за Полнење IR Камера Doorphone Следи Звучникот СпогодбаНие сме професионални производител на видео врата телефон.висок квалитет на ветувањето.Карактеристики : Ултратенок дизајн внатрешна единица, модерен и луксузен...

7 монитор, видео домофон домофон и звънчева система за видео домофон домофонна система, видео домофон 2-RFID отключване на карта

BGN 159.98

Добредојдовте на нашата продавница изберете повеќе производи : Бренд Нови Жичен Видео Doorphone, High definition камери и Ноќ визија, Далечинска контрола на отворена врата , 7 инчен Digital Highdefinition TFTLCD за Внатрешна Монитор...

7 цветен видео домофон домофонна камера с rfid врата, контрол на достъп клавиатура система комплект + електрическа брава за апартаменти

310.45 -14 % BGN 267.00

7" колор видео врата телефон спогодба камера со rfid вратата за контрола на пристап на тастатурата систем за полнење set +електрично заклучување за станови

SmartYIBA видео домофонна система, домофонна система, 4.3 - инчов видео домофон, звънец RFID външен блок за контрол на достъпа 1 Място 10 монитор

894.24 -7 % BGN 832.00

Видео Врата Телефон Спогодба 4.3"Инчен Видео Врата на Врата Спогодба RFID Надворешна Единица за Контрола на Пристап 1 Камера 10 СледењеФункција : 4.3 Инчен TFT LCD затворен монитор,жица цртање акрилик случај, тенок дизајн,модерен Допир копчето Отворено doobell камера : 1 / 3" COMS,3.6 мм леќа,1200 TVL,IR ден / ноќ визија,Метал материјал&водоотпорен...

7-инчов видео домофон звънец домофонна система IR за нощно виждане сплав камера за видео звънец домофонна система, видео домофон комплект

BGN 159.81

Добредојдовте на нашата продавница изберете повеќе производи : Бренд Нови Жичен Видео Doorphone, High definition камери и Ноќ визија, Отклучување Далечински Управувач, 7 инчен Digital Highdefinition TFTLCD за Внатрешна Монитор...

Yobang Security Freeship 7 инчов цветен видео домофон видео звънец домофонна система, монитор комплект IR камера за нощно виждане звънец

124.80 -11 % BGN 111.00

започнетекрајотзапочнете со 7 инчен видео врата телефон Без зрачење, ниска потрошувачка на енергија и висока дефиниција...

Безжичен звънец комплекти w/ 2 емитер +4 приемника и се захранва от батерии AA звънец водоустойчив 280 м звънец цифров сигнал пръстен

BGN 73.34

Секој спор пред контактирајте значи дека купувачот е лошо !! И не се добредојдени како купувачот !! Ве молиме не го купат !Ако заштитата време е да работи повеќе ,ве молиме контактирајте да се прошири на времето ,ако кој било проблем најде ,ве молиме контактирајте да се реши од страна на пријателски начин .Продажба точка на производот : 1...

Vigtech7 видео домофон видео домофон високоговорител домофон бял монитор открит с водоустойчива и IR камера

149.22 -20 % BGN 119.00

7` колор TFT LCD екран ,ниска потрошувачка на енергија, без зрачење ,вистински широк екран сакаат висока резолуција.Внатрешна Единица Спецификација : големина на Екран : 7"(16 : 9 екран) Резолуција : дигитални : 800(RGB)×480 Pixel Визуелна агол : до 50 степен, надолу 70 степен, лево или десно 70 степен на Осветленост : 200cd / centiare тон на Ѕвонење : chorded полифоничен звук на ѕвонење Чувствителност : 56db Сигнал систем : PAL / NTSC (изборен) Влезен напон : AC 100 V240 V ~ 50 Hz / 60 Hz Целокупната Потрошувачка на Енергија : ≤6 W(400m A) Стендбај Потрошувачка на Енергија : Адаптер Карактеристики : 15 V DC 10001500m A Време на Разговор Губеа : 120 S±10% Следи Време на Одложување : 40ти години±10% Ефикасен растојание : 200 M(4×0.75 М centiare) Оперативни Температура : 20~+60 степен Релативната влажност : 10%~90%(KH) Внатрешна единица за инсталација метод : ѕидмонтирани типОтворено Одделение Спецификација : Инфрацрвена ламба осветлување растојание : приближно 4 метри се Здобијат со контрола : авто Резолуција : 700 линии време на Разговор губеа : 120 S±10% Слика пренос на далечина : приближно 200 метри Визуелна агол : 92 KW : Моќност : 15 V DC (предвидено од страна на продолжување на телефон директно) Камера : Висока дефиниција и шарени CMOS / CCD(изборен) Отворено инфраред ноќ визија функција : 10 ЛУКС инфраред Оперативни Температура : 20~+60 степен Надворешна единица инсталација метод : вградени или ѕидмонтирани типЗабелешка : Вашата врата е electrically контролирани заклучување може да биде директно поврзан со надворешна единица за отклучување на вратата ,ако сте инсталирање на исклучување заклучување или електромагнетни брави, ве молиме пристап до струја на надворешна единица...

DIYSECUR 800 x 480 HD 4.3-инчов видео домофон видео домофон звънец 600TV Line Outdoor Unit за системи за сигурност на дома / офиса

373.78 -18 % BGN 306.00

800 x 480 HD 4.3" Видео Врата Телефон Видео Спогодба Secure Систем 1 x Надворешна Единица & 3 x Затворен Следи Зошто Ви е Потребна Видео Врата Телефон Спогодба СистемОписВидео врата телефонот е систем кој ви овозможува да примате "разговори" од вашиот влезната врата или некои други врата надвор од вашата зграда, која ви овозможува да се видат кој е во надворешниот станица и да разговара со нив...

Безжична междуградски вътрешен звънец 1v2 добре дошли камбанен звън

62.40 -5 % BGN 59.00

Производ ВоведКако интелигентна врата различен од традиционалните безжична врата, овој производ, со едноставна операција, практично користење и стабилна сигнал на пренос, се однесува на стан, куќа, единица семејство, болница, и други прилики.Производот серија, со оперативен фреквенција состанок на националните прописи, нема да предизвика штетни електромагнетни пречки.За подобро да се открие одлични перформанси на производ, ве молиме прочитајте го упатството внимателно да се правилно мајстор за инсталација и работа со методи.Функционални Карактеристики(1) Целоснадигитален фрекфентна модулација технологија(2) Едноставен изглед дизајн, елегантен и уникатен(3) Ултраниска потрошувачка на енергија дизајн, заштеда на енергија и траат(4) Ултрадолги контрола, стабилна сигнал(5) 28 хорда тонови на ѕвонење факултативна(6) Внатрешна јачината на звукот на рингтоновите прилагодливи(7)Отворено Не батеријата потребниТехнички ПараметриТехнички параметарВнатрешна единица приемникОтворено одделение предавателотНапон спектарAC:110 V240 VНе батеријата потребниТемпературата на работа10℃55℃20℃65℃Оперативен фреквенција433.92 MHz±200 KHzЈачина25-110d BПотрошувачка на енергија0.1 WЗа Испорака : 1...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.