• Новинка
DIYSECUR 7 кабелна видео-телефон врати система 1V2 електрическа брава за контрол на достъпа RFID ключодържатели отключване

DIYSECUR 7 кабелна видео-телефон врати система 1V2 електрическа брава за контрол на достъпа RFID ключодържатели отключване

резултат:
BGN 334.22
BGN 277.00 -17 %

Брой продукти
Налично


7" Видео Врата Телефон Систем RFID го Отклучите Функција 1 V2 Видео Врата Телефон за Полнење + НЕМА Електрично Заклучување
Зошто Ви Е Потребна Видео Врата Телефон Спогодба Систем
Опис
Видео врата телефонот е систем кој ви овозможува да примате "разговори" од вашиот влезната врата или некои други врата надвор од вашата зграда, која ви овозможува да се видат кој е во надворешниот станица и да разговара со нив. Тоа ќе додадете безбедност и мир на умот на вашиот дом.
Објектот гледате сега е нашиот нов пристигнување видео врата телефон систем. Тоа има убав изглед и одлични перформанси. За надворешна единица, а 700tvl камера ви овозможува да видите јасно кој е на вратата, вграден led светла подобрување на ноќен приказ, актерите-iron алуминиум алуминиумски панел и rainproof покрие обезбедуваат добра заштита за тоа. За внатрешна монитор, 7" LCD екран во боја ви дава поглед, бела боја го прави да се погледне повеќе модерни . Покрај тоа, тоа е 4-wire систем, инсталација не е тешко, и од надворешна единица и внатрешен единица имаат plug-and-play конектор. Тоа е одличен систем за домашна спогодба и безбедност.
Таа поддржува Handsfree Dual-начин Спогодба, Затворен Мониторингот, Затворен Отклучување, Ноќ Визија, за Исклучување на Режимот и Keyfobs Отклучи . Тоа содржи 1 надворешна единица и 2. внатрешна единица . Таа поддржува Max 2 отворено единици и 6 затворен единици, ако ви треба повеќе камери и монитори, ве молиме да бидат слободни да контакт. (За 2 отворено одделение комплет, треба mutil вратата контролорот; за 5 или 6 затворен единици комплет, треба mutil следи amplifer.)
Главни Функции Модерен Apperance и Најдобро Видео&Аудио Перформанси
Отворено одделение има алуминиумска легура панел и rainproof маска за подобра заштита, која е погодна за надворешна монтажа. Внатрешна единица има добра форма, бела боја, исто така, го прави да се погледне повеќе модерни. Стабилна микрофон и звучник обезбеди подобро Видео&Аудио перформанси.
Handsfree Dual-начин Спогодба и Затворен Следење
Кога еден посетител ќе ѕвонам, мониторот ќе се активира и да покаже сликата надвор, тогаш ќе може да се види и слушне надвор. Притиснете одговорот копчето, тогаш може да се зборува за надвор, притиснете одговорот копчето повторно за да го исклучите. Ако не притиснете на копчето по разговорот е завршен. Ако никој не одговори на повикот, мониторот ќе се исклучи автоматски по 60-тите години. Таа поддржува мониторинг функција, притиснете го копчето за следење на копчето, можете да ги видите и слушнете надвор ситуација.
Ве молиме имајте на ум : овој комплет не е Сала-Да-Соба спогодба функција, тоа само ја поддржува отворен за внатрешна спогодба. (Ако сте треба комплет со Сала-Да-Соба спогодба функција, ве молиме проверете друг објект во нашата продавница).
Led Светлата за Ноќно гледање, ви овозможува да ја видите боја слика во текот на ноќта
Отворено одделение вградува во 5 led светла , светлата ќе се претвори еднаш на камерата е активирана (некој притиска на копчето за повик или притиска следи копче). Оваа функција ви овозможува уште може да се види боја на сликата (Не се Црно-Бело) во текот на ноќта. Тоа е брилијантен дизајн.
Компатибилен со електрична брава и Затворен Отклучите, да ги задржи куќа побезбедно
Оваа врата го телефонот може да работи со 12 V електрична брава, па можете да се поврзете на електрични заклучување на овој систем. Со оваа функција, не треба да одат до вратата да се отвори вратата за вашите гости, вие само треба да притиснете на копчето за отклучување на монитор.

Подробности

Размер На Сензора(Инч):
1/3
Начало Интерфейс Samrt:
No
Комуникационен Интерфейс:
Жичен
Контрол На Достъп:
Индуктивни Карта
Размер на екрана на дисплея(инч):
7
Номер На Модела:
V70F-ID
силата на:
AC 110V-240V
Автоматичен Режим:
Свободни ръце
Интерфейс за IP камери:
No
ТЕХНОЛОГИЯ:
Цифров
Вход На Зона:
Няма
Конфигурация На Комплекта:
Видео домофон с от една до две
Тип:
Домофонна система
Тип сензор на камерата:
CMOS
Зрителен Ъгъл (°):
90
Звънец:
ДА
Размер:
241 x 151 x 23mm
Инсталация:
Стенен Монтаж
Начин На Свързване:
Жичен
Тип На Екрана На Дисплея:
Цвят
Водоустойчив:
ДА
търговска марка:
DIYSECUR
Материал:
Пластмаса
Камера:
Цвят
силата на:
AC 110V-240V
Разделителна способност:
700TVLine

Избор на купувачи

Логото на Dahua английската версия на Vth1550ch вътрешен монитор 7 инча 800X480 Resilution сензорен екран цветен IP видео домофон

216.00 -5 % BGN 205.00

Dahua логото англиски верзија VTH1550 CH Затворен Следи 7inch 800 X480 Resilution Екран на Допир во Боја IP Видео СпогодбаЗа клиенти од следниве земја, ве молиме контактирајте со нас, ние сме слободни данок начин за вашата,така што нема потреба плаќаат данок иднина : Германија, Велика Британија, Франција, Италија, Шпанија, Полска, Бугарија, Естонија, Грција, Унгарија, Литванија, Латвија, Романија, Словенија, Словачка, Хрватска, Белгија, Луксембург, Данска, Холандија, Австрија, Финска, Ирска, Португалија, Шведска, Чешка Република, Северна Ирска .Карактеристики>Displayer : Боја на 7инчен TFT LCD, Capacitive екран на допир со резолуција 800×480>Поддршка 6 канали жица алармот на текст>Call меѓу населението>1 канал 10 / 100 Mbps автоадаптивни Ethernet>Поддршка отворено станица и IPC следење>Поддршка остави аудио и видео порака>Поддршка Dahua РОЕ напојување>Поддршка SD картичка pluggable>Површината монтираниСпецификацииМодел VTH1550 CH Систем Главниот Процесор Изграденаво микроконтролерски оперативен Систем Вграден ЛИНУКС оперативен систем, Видео компресија H...

безжична отключване хендсфри разговор, 7 LCD-монитор, безжичен видео домофон домофонна система с 2 бр непромокаемая външна камера

318.40 -19 % BGN 258.00

7"LCD Монитор безжична видео спогодба систем doorphone со 2 парчиња rainproof отворено камера1.ВоведОвој производ се користи за да го замени претходниот жичен врата,или визуелна врата,итн...

Сензорен бутон 7 монитор видеодомофоны начало система за сигурност + 2 * водоустойчив звънчева камера многоязычное меню Вградена памет

BGN 475.04

Напомена : Нашиот Производ Само Работи Добро Со Нашите Сопствени Спогодба Систем Во Моментов Ние Не Може Да Гарантира Дека Тоа Може Да Биде Компатибилен Со Другите Бренд Затворен Монитор / Надворешна Камера...

D28 1-4 Безжичен звънец 4 приемника звънец на батерии AA звънец водоустойчив 280 метра звънец врати пръстен цифров сигнал пръстен

BGN 82.77

Секој спор пред контактирајте значи дека купувачот е лошо !! И не се добредојдени како купувачот !! Ве молиме не го купат !Ако заштитата време е да работи повеќе ,ве молиме контактирајте да се прошири на времето ,ако кој било проблем најде ,ве молиме контактирајте да се реши од страна на пријателски начин .Продажба точка на производот : 1...

8 единици апартамент видео домофон 7 инчов монитор видео домофон домофон, кабелна домашно видео звънец комплект

BGN 798.21

Добредојдовте на нашата продавница изберете повеќе производи : Во нашата продавница можете да изберете : Еден,Два, три, четири, пет, шест, осум, десет Дванаесет копчиња отворено камера за вашиот изберете!!!Оваа Спогодба систем поддршка , проверете нашата продавницата за повеќе : 2 копчиња за камерата+2 парчиња монитори 3 копчиња за камерата+3 парчиња монитори 4 копчиња на камерата+4 парчиња монитори 5 копчиња за камерата+5 парчиња монитори 6 копчиња за камерата+6 парчиња монитори 8 копчињата на камерата+8 парчиња монитори 10 копчиња за камерата+10 парчиња монитори 12 копчиња за камерата+12 парчиња мониториАко сакате да знаете повеќе за Мултиединица видео спогодба doorphone,цена, испорака начин и плаќање начин, pls љубезно ве молиме да контактирате со нас, испратете порака со Aliexpress или разговор со нас од страна на трговија менаџер на линија!Во нашата продавница можете да најдете на следниве видови на intercoms : 1 : Видео врата телефон за семејства / подови / вили2 : Жичана или безжична боја видео врата телефон спогодба системи за семејства / подови / вили3 : фотографирање / меморија на фотографии / ID картичка отворете ја вратата боја видео врата телефон спогодба системи за семејства / подови / вили4 : Многу видови на внатрешна единици и отворено единици за нашите купувачи изберат, можете да ни кажете на сите видови на единици ќе треба, ние ќе ја испрати на соодветниот линк за вашиот референца!Функција : Со микротехнологија на обработка, далечински управувач, одлични перформанси и висока сигурност...

Безжичен звънец комплекти w/ 2 емитер +4 приемника и се захранва от батерии AA звънец водоустойчив 280 м звънец цифров сигнал пръстен

BGN 73.34

Секој спор пред контактирајте значи дека купувачот е лошо !! И не се добредојдени како купувачот !! Ве молиме не го купат !Ако заштитата време е да работи повеќе ,ве молиме контактирајте да се прошири на времето ,ако кој било проблем најде ,ве молиме контактирајте да се реши од страна на пријателски начин .Продажба точка на производот : 1...

DIYSECUR 4.3 inch TFT LCD Indoor Monitor + 600 TVLine HD Camera IR Night Vision Video Door Phone Video Intercom 2V2

284.61 -17 % BGN 236.00

Видео Врата Телефон Врата 4.3 инчен Lcd Видео Дом Влез Спогодба4.3" Боја на Раце Слободни жичен Видео DoorphoneОписи : wired систем за безбедност на производот гледате сега е најновата популарна, fashional, goodlooking и удобен вратата телефон комплет со 2камера и 2монитор, кој има 4.3 инчен екран и дава убава визија и безбедно чувство со многу едноставна инсталација и користење...

APP дистанционно управление WIFI IP звънец с вътрешен монитор IR за нощно виждане за видео домофон

222.40 -5 % BGN 211.00

СТАН Далечински Управувач WIFI IP Врата Со Затворен Следи IR Ноќно Видео Врата ТелефонЗа Испорака : 1 ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.(Освен некои земји и APO / FPO)2...

YobangSecurity 3 апартамента тел видео домофонна система, домофонна система, 7инчов монитор IR камера за видео домофон система, интерком, звънец комплект

414.22 -9 % BGN 377.00

започнетекрајот3 Стан Жичен Видео Врата Телефон Спогодба Систем 7"Инчен Монитор IR Камера за Видео Спогодба Door Phone Вратата за Полнење1 камера и 3pcs LCD боја следење, поддржување 1 зграда која има 3 домаќинства.Можете да видите и слушнете пред си на врата...

Начало На Напълно Нова 4.3 Цветен Екран Видео Домофон Домофонна Система, 2 Монитора + 1 Външно Тяло Видео Домофон + Електронно Заключване На Управлението

392.94 -9 % BGN 358.00

Добредојдовте додај за да ги зачувате на листа, да Стане ВИП, се повеќе се изненади и попуст.Add to желба листа, ќе добиете попуст информации во најрано време!Добредојдовте на SUNFLOWERVDP професионални видео спогодба фабрика продавница...

7 цветен видео домофон домофонна камера с rfid врата, контрол на достъп клавиатура система комплект + електрическа брава за апартаменти

310.45 -14 % BGN 267.00

7" колор видео врата телефон спогодба камера со rfid вратата за контрола на пристап на тастатурата систем за полнење set +електрично заклучување за станови

JeaTone LCD 2 камера за видеодомофон + 2 записващи монитора видео домофон система, интерком, звънец начало система за сигурност водоустойчив

578.53 -39 % BGN 353.00

Напомена : Нашиот Производ Само Работи Добро Со Нашите Сопствени Спогодба Систем Во Моментов Ние Не Може Да Гарантира Дека Тоа Може Да Биде Компатибилен Со Другите Бренд Затворен Монитор / Надворешна Камера...

7 жични / безжични Wifi видео домофон видео домофон звънчева система електрическа брава удря + захранване+ изход врати+ ID-карта

BGN 313.41

Добредојдовте на нашата продавница изберете повеќе производи : 7 инчен Жичен / Безжичен Wifi Видео Врата Телефон Врата Спогодба Систем со Поддршка на RFID keyfob, лозинка,Далечински АПЛИКАЦИЈА Притоа, Спогодба,Снимање,Слика.Овој систем за поддршка 2000 лични карти се отклучи,2000 лозинки го отклучите,10 далечински контроли отклучите...

Безжична междуградски вътрешен звънец 1v2 добре дошли камбанен звън

62.40 -5 % BGN 59.00

Производ ВоведКако интелигентна врата различен од традиционалните безжична врата, овој производ, со едноставна операција, практично користење и стабилна сигнал на пренос, се однесува на стан, куќа, единица семејство, болница, и други прилики.Производот серија, со оперативен фреквенција состанок на националните прописи, нема да предизвика штетни електромагнетни пречки.За подобро да се открие одлични перформанси на производ, ве молиме прочитајте го упатството внимателно да се правилно мајстор за инсталација и работа со методи.Функционални Карактеристики(1) Целоснадигитален фрекфентна модулација технологија(2) Едноставен изглед дизајн, елегантен и уникатен(3) Ултраниска потрошувачка на енергија дизајн, заштеда на енергија и траат(4) Ултрадолги контрола, стабилна сигнал(5) 28 хорда тонови на ѕвонење факултативна(6) Внатрешна јачината на звукот на рингтоновите прилагодливи(7)Отворено Не батеријата потребниТехнички ПараметриТехнички параметарВнатрешна единица приемникОтворено одделение предавателотНапон спектарAC:110 V240 VНе батеријата потребниТемпературата на работа10℃55℃20℃65℃Оперативен фреквенција433.92 MHz±200 KHzЈачина25-110d BПотрошувачка на енергија0.1 WЗа Испорака : 1...

YobangSecurity видео домофон 7инчов видео домофон, звънец RFID контрол на достъпа с видео функция да взема снимка

1319.20 -9 % BGN 1200.00

7 Инчен Колор LCD Вила Видео Врата Телефон Врата Спогодба Влез Систем за Полнење Ноќ Визија За 8 Одделение Стан1 камера и 8pcs LCD боја следење, поддржување 1 зграда која има 8 домаќинства.Можете да видите и слушнете пред си на врата...

7 TFT цветен видео домофон с домофонна система, домофон комплект IR камера домофонна система, монитор на хендсфри домофонна система

172.80 -5 % BGN 164.00

7` TFT Колор Видео врата телефон Спогодба Врата Систем за Полнење IR Камера Doorphone Следи Звучникот СпогодбаНие сме професионални производител на видео врата телефон.висок квалитет на ветувањето.Карактеристики : Ултратенок дизајн внатрешна единица, модерен и луксузен...

JeaTone 7 TFT кабелна видео домофон звънец водоустойчив домофонна система, външната камера на монитор видео домофонна система за домашно сигурност

301.87 -39 % BGN 184.00

Напомена : Нашиот Производ Само Работи Добро Со Нашите Сопствени Спогодба Систем Во Моментов...

SmartYIBA Безплатна доставка 7 LCD видео домофонна система, домофонна система с 1 IR камера за нощно виждане 1 монитор водоустойчив

302.08 -9 % BGN 275.00

7 Инчен Видео Врата Телефон Врата Спогодба Систем За Полнење 1Камера 1Следење Ноќ ВизијаФункционални карактеристики : Ултратенок дизајн внатрешна единица, модерен и луксузен.Допрете копчето дизајн; Со следење, спогодба, да ги заклучуваат, бел, внатрешна спогодба, волумен, осветленост, боја на вредноста на функцијата...

YobangSecurity 7-инчов цветен видео домофон домофон с нощно виждане водоустойчив дизайн, микрофон звънец 1 Място 10 монитор

1105.42 -10 % BGN 995.00

започнетекрајот7 Инчен Колор LCD Жичен Видео Врата Телефон Спогодба со Ноќ Визија и Rainproof Дизајн,Handsfree Врата 1 Камера 10 Следење1 камера и 10pcs LCD боја следење, поддржување 1 зграда која има 10 домаќинства.Можете да видите и слушнете пред си на врата...

Начало 7-инчов TFT LCD монитор цветен видео домофон с домофонна система IR външна камера с домофонна система iHome4

339.20 -15 % BGN 288.00

Напомена : првите 20 купувачи може да се добие 1pc 4 G SD картичка како подарок!!! 2017 Нови Пристигнување Две Начин Спогодба WIFI Peephole Врата Гледачот i Home4 Smart IR Ноќ Визија Врата СистемКарактеристики : 1...

YobangSecurity 7 видео домофон апартамент домофонна система 12 монитор+1 звънец помещение за 12 дом семейство RFID контрол на достъпа

1528.72 -8 % BGN 1406.00

12 Стан Жичен Видео Врата Телефон Спогодба Систем 7"Инчен Монитор IR Камера за Видео Спогодба Door Phone Вратата за Полнење1 камера и 12pcs LCD боја следење, поддржување 1 зграда која има 12 домаќинства.Можете да видите и слушнете пред си на врата...

Yobang Security Freeship 7 инчов цветен видео домофон видео звънец домофонна система, монитор комплект IR камера за нощно виждане звънец

124.80 -11 % BGN 111.00

започнетекрајотзапочнете со 7 инчен видео врата телефон Без зрачење, ниска потрошувачка на енергија и висока дефиниција...

Saful Безжичен звънец черен дистанционно управление звънец водоустойчив ЕС щепсел 1 закрит приемник и 2 външни предавателя

46.24 -20 % BGN 37.00

You Tube Корисникот Видео Линк : Забелешка : 1 Ако ви требаат повеќе додатоци(како што се Затворен Приемникот и на Надворешен Предавател),видете на препорачуваме,лесно ќе ја најдете...

2.4 GHz digital frequency Upgraded 7 High Sensitivity touch key водоустойчив безжичен видео домофон звънец с функция за отключване

416.32 -19 % BGN 337.00

2.4 GHz дигитални фреквенција Надградена верзија 7" допир копче rainproof безжична видео спогодба врата1.ВоведОвој производ се користи за да го замени претходниот жичен врата,или визуелна врата,итн...

JeaTone 7 High Resolution video Door Phone домофонна система, подкрепа за отключване на врати на разговора с камера 1200TVL

924.66 -29 % BGN 657.00

Напомена : Нашиот Производ Само Работи Добро Со Нашите Сопствени Спогодба Систем Во Моментов Ние Не Може Да Гарантира Дека Тоа Може Да Биде Компатибилен Со Другите Бренд Затворен Монитор / Надворешна Камера...

7 видео-звънчева система за видео-домофонна система, домофонна система, комплекти алуминиева сплав парола клавиатура, RFID карта +електронна система за заключване+мо

BGN 313.60

7" Видео Врата Телефон Систем RFID го Отклучите Функција 1 V1 Видео Врата Телефон за Полнење + Електронско Заклучување на Вратата + Напојување на Модулот + Далечински Контролер + Излез Копчето + Keyfobs Видео врата телефонот е видео спогодба систем, кој ви овозможува да го видиме и да разговара со посетителот преку отворено камера...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.