• Новинка
6 ' Птица Вода За Пиене Тръба Пластмасова Автоматично Пиенето На Пиле Ясла За Птици

6 ' Птица Вода За Пиене Тръба Пластмасова Автоматично Пиенето На Пиле Ясла За Птици

резултат:
BGN 1.23
BGN 1.00 -19 %

Брой продукти
Налично

6' Живина Вода за Пиење Цевка Пластични Автоматски Работам Пилешко Птица Фидер 100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : Висок квалитет на материјалите. Тоа се користи за connoecting со пиење на сад. Ќе не течење на вода со стабилна врска. Може да биде спречено да ги чисти и да се промени. Тоа е издржлив и лесен. Не треба да додадете вода вештачки. 1 компјутер од живина вода за пиење цевка само,други додатоци демо на сликата не се вклучени! Спецификација : Материјал : Пластични Боја : Бела Димензии : 7.3x2.7cm/2.87x1.06" Количина : 1 Компјутер Забелешка : 1.Ве молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакетот вклучува(без мало пакет) : 1 x Живина Вода за Пиење Цевка

Подробности

Размер:
1
Тип:
Селскостопански Животни
Вид Селскостопански Животни:
Пиле
Номер На Модела:
Чаша За Пиене На Вода От Птици
търговска марка:
OOTDTY
Материал:
Пластмаса

Избор на купувачи

Ветеринарен шев не рассасывающийся шев шев от естествена Коприна за свине, едър рогат добитък, овце, животни

12.80 -22 % BGN 10.00

Ветеринарна Шиење Не Absorbable Шиење Свила Шиење за Свињи, Говеда Овци Животни Прашува: парцела вклучува Постојат три модели : 10(парична казна), 12(Средината), 18(сурова) Повратни информации : 1) задоволителен е нашата единствена извршување...

Термостат Stc-1000 Аквариум Инкубация Морски Дарове Машина Електронен Цифров Микропроцесор Регулатор На Температурата Ключ

38.38 -1 % BGN 38.00

Термостат Stc1000 Аквариум Инкубација Морски Машина Електронски Дигитални Microcomputer Температура Контролер Се ПрефрлитеНапојување : 110220vac + 10%, 50 / 60hz (или DC12 V / DC24 V)Низок опсег на мерење и контрола на температура : 50 ℃ ~ + 110 ℃Резолуција : 0.1Ниска точност : + / 1 ℃Излез контакт капацитет на реле : греење : 10 A / 240 VAC, ладење : 10 A / 240 VCA.Тип h : увезени NTC сензор, на линија е 1 метар долг.Школка материјал : сива ABS пламен retardant пластични школка.Нето тежина 120g бруто тежина 140g.1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

1бр неръждаема стомана, извита съвет Гемостат определя клип клещи клещи Лакът ножици дължина 18 см за риболов, летят Mayitr Ръчни инструменти

9.39 -4 % BGN 9.00

Топла Продажба ID : 5902 парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче Опис на ПроизводотНерѓосувачки Челик Криви Совет Hemostat Заклучување Менгеме Форцепс Plier Лактот Режа 18cm Должина за Мува Риболов Mayitr Рака АлаткиКарактеристики На Производот : 1 00% сосема нов !Секој има три тензија заклучување позиции.5.5"(14cm) не ' рѓосувачки челик заклучување директно совет форцепс(како можете да го изберете).Одлично за хоби, уметности и занаети , летаат врзување, кукла кутии, шиење ,риболов и модел за градење, итн.Може да се користи за провира на вратило преку мала празнина или цврсто грабање жица или завртка, нека ви се помоќни.Serrated вилица обезбедува менгеме на назад како потпора кога hemostat е заклучен.Не се за медицинска употреба.Спецификација На Производот : Материјал : Нерѓосувачки ЧеликБоја : СребренаДизајн : Прави или ЛактитеПакет се вклучени : 1 x Директно ФорцепсИспорака Детали1...

2 продукти, крава, кон, овца, обзавеждане пастбищные камбани обновената версия на големи модели поцинкована стомана материал Безплатна доставка

22.22 -32 % BGN 15.00

Име : Крава Коњ, Овци на пасење посебни бел Материјал : Поцинкуван Челик Материјал Карактеристики : гласно, свежи, шират подалеку...

Обзавеждане за птичи на едро 100 бр. / лот от неръждаема стомана птица акне игла, игли за ваксинация гаранция за качество

BGN 33.78

Живина Одгледување Опрема трговија на Големо 10pcs / многу не ' Рѓосувачки Челик Живина Акни Игла Вакцинација Игла Обезбедување на КвалитетЖивина земјоделство алатки Пилешко иглиМатеријал : Високо квалитетни пластични + нерѓосувачки челикДолжина : Околу 9.2 cmБоја : БелаКарактеристики : Две pinholeПрименливи сцена : фарма, пилешко куќаПакување : 100 компјутериСовети : Овој производ ги исполнува опис на производот, се направени во вид, откако се продаваат, Непроблеми со квалитетот.Не е дозволено да се врати!За Плаќање1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

20 Компл. Зайо Зърното Пиенето Автоматично Зърното Вода Заек Захранващото Пиенето Пиенето За Заек, Гризачи Аксесоари В Комплекта

17.60 -20 % BGN 14.00

100% Сосема нов и висок квалитет на Чиста вода : директни пиење за зајакот од брадавица работам, Нема одлевање и да впива, како оригиналниот сад во стил работам, за да бидете сигурни дека зајакот може да се добие чиста, свежа вода, ова може да се избегне некои болести...

Търговия на едро с нова саламура скариди люспи Аквариум танк екстремни светлина осветление за цихлиди Паун Лукиан Betta храна 150 г евтино

16.00 -6 % BGN 15.00

Тропска Риба Spirulina Шушка Храна Аквариум Резервоарот Екстремни Светлина Осветлувајќи ,tropicalfish храна , шушка риба храна тежина 150 грам СУПЕР МИКС, FIS ТАК ХРАНА ,ВИСОКО ПРОТЕИНСКА , т ropical риба храна високо протеинска врз основа на Krill Пацифик Сите каша, оптимално избран храна во форма на лушпички со повисока содржина на протеини (49%) за omnivoroаквариум риба, особено на оние што бараат исхрана побогат со протеини и масти како што се cichlids или други лица за време на е – сезона...

На 2 етажа етажна клетка на хамстер Миша къщичка с пързалка-диск въртящата бутилка случаен цвят размери: 23 * 17 * 31 см

BGN 21.06

2 Спрата Ката Хрчак Кафез Глувчето куќа со лизгачот за диск што се врти шише Случаен Боја Димензии : 23 * 17 * 31 cmНови и добар квалитет.Пишан материјал од новиот заштита на животната средина пластика, можете да видите убави милениче живот.Мултифункционален дизајн, хрчак може да се јаде, спие, си играат и така натаму.Одличен подарок за вашето домашно милениче хрчак.Материјал : Пластични + МеталДимензии : 23 * 17 * 31 cmБоја : Случајни БојаПакетот вклучува : 1 Сет Хрчак КафезAnswer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа...

XM-18S яйца от инкубатор, термостат контролер Гигростат пълен автоматичен контрол с високо качество

76.00 -16 % BGN 64.00

XM18 S Јајце Инкубатор Контролер Термостат Hygrostat Целосна Автоматска Контрола Со Висок Квалитет1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

Пиле выщипывает говеждо сухожилие материал царевичен прът 9,5 см птица выщипывает на пръсти на машина за епилация залепваща пръчка кокоше перо r

101.76 -29 % BGN 72.00

Пилешко Plucker Говедско месо тетива материјал пченка род 9.5 cm Живина Удирање на Прстите Отстранување на Влакна Машина Лепак СтапМатеријал : говедско месо тетива Боја : Злато (фото боја е грешка, во вид преовладуваат)Должина : 9.5 cm дното дијаметар : 2.8 cmКарактеристики : пченка тип на Пакување : 50 КОМПЈУТЕРИви благодарам многу1 ве Молиме comfirm на информации за контакт внимателно.2 EMS, DHL, Fedex се побезбедно и побрзо.3 Ако одберете Кина Пост Воздух Mail ,Понекогаш тоа ќе подолго поради лошите временски услови, губење на времето на царинење.Затоа ве молиме да бидете трпеливи ако не го добиете вашиот објект...

10шт винт жълто Птица Пиле птица quial зърното пиенето пиенето двойно уплътнение

BGN 14.24

Напомена : Бидејќи нашите производи имаат повеќе трговски квантитет некој plagiarise слики од нашите производи на Ali Express, ова ќе резултира во збунувачки на клиентите...

2 продукти, крава, кон, овца, обзавеждане мед паша камбани Зоотовары 2015 нова безплатна доставка

18.86 -26 % BGN 14.00

Име : Крава Коњ, Овци на пасење посебни бел Материјал : Бакар Карактеристики : гласно, свежи, шират подалеку.ПЛАЌАЊЕ : Пред ставање на твојот ред,ве молиме потврдете детали со нас ако имате барање на предмети...

50 Групи От Червен Пъдпъдъци Пиенето Хранилки За Животни Автоматичен Къщата Се Хранят Птици Пиле Птица Пиенето На Вода Питейна Чаши

BGN 29.60

50 Парчиња Пилешко Quail Птици Црвено Waterer Чаши Материјал : Пластични Лесно и безбедно да го користите, многу погодно...

20 бр зърното капельная чаша Птица Пиле птица пъдпъдъци пиенето пиенето пиле пиенето нова пиенето на чаша пиле автоматична купа за вода

BGN 16.16

Кокошка,Птици Виси Првенство Материјал : Високо квалитетни пластични Боја : Црвена Цевка со дијаметар : 25мм Пакување : 20 компјутери

Селскостопанско оборудване продажба на Едро на 50шт автоматична пиле вода зърното се за пиле зърното пиячи автоматично напояване

BGN 46.66

Живина брадавица на алкохоличари виси садПакување : 50pcsМатеријал : пластични животната срединаБоја : бела и жолтаИме : Виси сад брадавица на алкохоличариАпликации : пилешко, друга живинаЗемјоделство опрема трговија на големо 50pcs Автоматско пилешко Вода брадавица работам за пилешко брадавица на алкохоличари автоматско полевање

Вътрешен диаметър 2,0 см пилешки крак пръстен патица гъска птица пъдпъдъци, Птица, Кокошка пръстен птица е преносимо устройство, високо 1 см 200 бр.

BGN 14.40

Може да се избере : Црвена : 200 парчиња Сина : 200 парчиња Жолта : 200 парчиња Зелена : 200 парчиња Виолетова : 200 компјутери Или можете да изберете : 40 компјутери x 5 Бои = 200 компјутери Дека е : Црвено : 40 компјутери, Сина : 40 компјутери, Жолта : 40 компјутери, Зелена : 40 компјутери, Виолетова : 40 компјутери...

50 комплекти заек автоматична консумация на пиенето ясла за животни поцинкована метал питейна най-продаваните модели

27.01 -11 % BGN 24.00

50 поставува Зајакот Waterer Материјал : Поцинкуван лим Вода Интерфејс : 8.5 mm Додатоци : 8.5 mm Tee + пролет Пакување : 50 комплети Ако ви треба за да купите повеќе, ве молам напишете ми! Ние и ветуваме : Ако мислите на нашите производи, нашите услуги не се задоволни, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви даде совршено решение...

Пиле чешма двойна виси чаша топката зърното пиячи пиле оборудване търговия на Едро с пъдпъдъчи хранилки Z07 Drop Shipping

2.50 -20 % BGN 2.00

Високо Квалитетни, Трајни ABS Пластика со Нерѓосувачки Челик Pin Автоматско Топката Вентил 360 Брадавица.Нерѓосувачки челик гас нема да рѓа и да се обезбедат со вода во секој агол...

2 елемента нова неръждаема стомана прасе плисък на вода за питейни чешма мрамор питейна вода в устата на прасе хапка тип питейни чешма зърна

26.53 -17 % BGN 22.00

1 Овој дел фонтани за пиење за круг устата дизајн, свињи во колона ќе не гребење на свинска тело растројство...

Кофа мляко материал 10L неръждаема стомана 304 с faucet вода

84.48 -1 % BGN 84.00

1.Ние сме водечка компанија за производство и понудата на широк спектар на млеко кофа & pail& можат да како што се алуминиум легура молзење категорија, од не 'рѓосувачки челик млеко кофа, пластични молзење pail, алуминиум млеко може да и' рѓосувачки челик млеко може да се, кои се направени од квалитетен тестирани храна одделение материјал.2.Тоа е идеално лоциран во кофа или pail за чување на млекото, течни, Вино, Сок и други итн.3.Со повеќе од 10 години искуство со добар квалитет, цврсти рачки & капак, подолг сервисен живот, издржливост биле извоз во повеќе од 30 земји.4.Може да се користи за чување и транспорт на млекото, и млекото колекција центар или станица.Може да се користи во пасиште,сопственикот на млекарницата,храна фабрика.Број На Модел НаХЛB05ОбјектотНерѓосувачки Челик Млеко Превоз Може ДаКапацитет10 LМатеријалНе ' Рѓосувачки Челик 304Нето Тежина(Кг)3.80Дебелина(мм)0.80ПакувањеТетрапак ПакувањеБаза Кол.(mm)305Heigth(mm)200Устата Кол(mm)195ТипСо фиксни рачкаBasex Mouthx H(mm)305 X195 X200Количина / Картон(компјутери)2Тежина / Картон(кг)11.00(Dxšxv)mm Картон Големина780x490x540 две лименки' пакувањеОдговараПасиште, Млечни Фарми, Храна ФабрикаРеферентен МоделНерѓосувачки Челик Млеко Може, Од Не 'Рѓосувачки Челик Млеко Категорија, Од Не' Рѓосувачки Челик Млеко PailОд страна на море или воздух.Ако од страна на морето,ве молиме да ни кажете објект,количината и вашиот најблизок nokia.Ако со воздух,ве молиме да ни кажете објект,количината и детали адреса со пост код.Зависи од цел количество.Подолу 5 сетови,за време на испорака 5 дена.1) Плаќање : од Страна на T / T,Western Union,Money Gram,Paypal итн...

Клетка Скоби Заек, Пиле Хамстер Клетка Ремонт Скоба За Доставка На Селскостопански Животни, Клетки, Аксесоари Тръба На Клетка Инструмент Скоба М Нокти

15.02 -20 % BGN 12.00

опис на производот Бренд : Група Кафез Стегач во боја : сина Количина : 1pcs Материјали : Челик Тежина : 144g Должина : 16.7 cm Цел : зајак, куче, quail, птици, гулаби, кокошки, мачки, хрчаци кафез собранието клешти (кафез менгеме група, претежно ноктите клешти поправка клешти кафез, Мтип на навој менгеме, snap клешти, поправка кафези зајакот кафез менгеме вратоврска кафез менгеме) 1pcs сина челик рака алатки bunny птици dove хрчак кафез собранието одржување клешти употреба со Мво облик на ноктите[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа[xlmodel][производи][41367][xlmodel][производи][41367][xlmodel][производи][41367][xlmodel][производи][41367][xlmodel][производи][41367][xlmodel][производи][41367][xlmodel][производи][41367][xlmodel][производи][41367][xlmodel][производи][8888] Ќе Ви се Допадне .. Услуга за Испорака : 1 : Во Светот На Превозот.(Освен некои земји и APO / FPO адреса)2 : наредби обработени навремено плаќање по верификација.3 : Ние само брод да се потврди цел адреса, вашата цел адресата Мора да Одговараат на вашите примачот адреса...

100шт Заек питейна вода норки миеща мечка лисици норка племенните обзавеждане с медни продукти, посветен на устата питейна вода норки

93.76 -19 % BGN 76.00

100% сосема нов и висок квалитет.Заштедите пари и да заштедите време на потрага по Зајакот Вода за Пиење Mink Raccoon Фокс Mink Одгледување Опрема.На 360 степени од не ' рѓосувачки челик брадавица главата, кои ќе работат од било кој агол.Добра структура дизајнотстранлив пониските делови за лесно чистење.Лесно да го инсталирате во ПВЦ цевки, пет литри pail кофа или контејнер.

12 x 600 бр м форма на ноктите животни клетки, монтирани нокти Заек клетка клещи птици куче котка пъдпъдъци птици клетки, монтирани нокти

BGN 188.16

Животно кафези инсталација М облик на ноктитеПримена : пилиња, зајаци, птици, живина, животински кафези инсталиран.Пакување : 12 x 600 компјутери

Бързо загряване глави едър рогат добитък Dehorner Airgun тип телешка фаска електрическа ютия керамични бескровные ъглови устройство за теле, агне

76.16 -20 % BGN 61.00

Добиток Главата Dehorner Airgun Тип Теле Dehorner Електрични Железо Керамички Ладен Агол Уреди за Теле Јагне Погоден за : 1570 дена теле јагне Напојување : 220v, 500w предности на dehorning: 1...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.